SanDisk Extreme Portable Review

Портативний портал SanDisk Extreme – простий у перенесенні та дуже потужний, але також його ціна надзвичайна. Хоча це хороший продукт, є набагато дешевші альтернативи, які мають аналогічну якість, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді SanDisk Extreme Portable.


Sandisk-надзвичайно портативний-ознакамиsandisk-крайній-портативний-2sandisk-крайній-портативний-1

Попередній

Далі

SanDisk Extreme Portable
Рейтинг редактора: 250 Гб72,99 дол500 Гб$ 89,001 ТБ156,39 дол2 ТБ329,99 дол99,99 дол 72,99Заощадите $ 27,00 (27%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці109,99 дол 72,99Заощадите $ 37,00 (34%)(2 відгуки) Купуйте на Walmart$ 99,99(95 відгуків) Купуйте в Best Buy169,99 дол 89.00Економте $ 80,99 (48%) Показати відгукиКупуйте на Amazon129,00 $ 89.00Економте $ 40,00 (31%)(7 відгуків) Купуйте на Walmart$ 129,99(671 Відгуки) Купуйте в Best Buy$ 156.39Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 261,29(6 відгуків) Купуйте на Walmart$ 249,99(211 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 329,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon549,99 дол 446,46Заощадите $ 103,53 (19%) Показати відгукиКупіть на Walmart$ 449,99(154 Відгуки) Купуйте в Best Buy

SanDisk знаходиться під тим же корпоративним парасолькою, що і G-Technology та Western Digital, але він орієнтований на інший ринок. Це в першу чергу виготовлення портативних флеш-накопичувачів, а саме флеш-накопичувачів USB та SD-карт. Це означає, що, коли вартість флеш-пам’яті знизилася, SanDisk розширив свою лінійку на внутрішні та зовнішні твердотільні накопичувачі. 

У цьому огляді SanDisk Extreme Portable ми розглянемо найкращий варіант. Як випливає з назви, Extreme Portable – це максимальна продуктивність на ходу, і, на щастя, вона досягає цієї мети. Завдяки незграбному налаштуванню та високій ціні, все одно доведеться боротися, щоб бути представленим у нашому найкращому списку зовнішніх жорстких дисків.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи SanDisk Extreme Portable

Особливості

Як ми бачили з іншими зовнішніми SSD-дисками, SanDisk Extreme Portable є саме цим, портативним. Крихітний диск менший і стрункіший, ніж G-Drive G-Technology (читайте наш огляд G-Technology G-Drive), але не такий маленький, як Samsung T5. У коробці ви отримуєте накопичувач, кабель USB-C та адаптер USB-C до USB-A. 

sandisk-крайній-портативний-1

Хоча шнур короткий. Коли ми підключили його до задньої частини настільного верстата, він навіть не міг досягти вершини справи. Більш дратує перехідник. Якщо ви берете Extreme Portable в дорозі і у вас немає порта USB-C на своєму ноутбуку, ви змушені використовувати невдалий адаптер, який просто просить вас зламати його.. 

Що сказати, привід відмінний. Існує м’яка гума, яка обмотується навколо неї і виїмка вгорі праворуч, імовірно, щоб прикріпити її до брелка. Хоча це не виглядало б поза місцем, враховуючи, наскільки він малий, напевно, є кращі рішення для транспортування вашого приводу.

Налаштування SanDisk Extreme Portable

Після підключення та відкриття Extreme Portable на комп’ютері ви знайдете додаток та папку. Цікаво, що додаток призначений лише для Windows. Диск працює на macOS, але для цього немає програми, присвяченої йому. Якщо ви хочете, щоб SecureAccess, який встановлюється доданим додатком, вам потрібно буде знайти його в іншому місці. 

Додаток дозволяє встановити пароль і перегляне, як додати файли на диск. Це також створює кілька папок на диску. Є папка з двома файлами, присвяченими вашим налаштуванням, та ще одним із кількома файлами, що відносяться до вашої сховища SecureAccess. 

Крім цього, привід налаштований. У сукупності створені файли та папки займають менше 10 МБ, але це все одно дратує. Ми сподівались, що процес налаштування буде подібний до тестуваного нами приводу Seagate Portable, який дозволяє вам встановлювати додаткове програмне забезпечення під час реєстрації накопичувача в цілях ордера, як ви бачите в нашому огляді Seagate Portable.

SanDisk SecureAccess

Як згадувалося, включений інсталятор отримає SecureAccess на вашій машині. Це програма для шифрування, яка захищає ваші дані за допомогою AES-128, що не найкраще, як ви можете прочитати в нашому описі шифрування. Обговорюється питання про те, чи захищений 256-бітний ключ, але враховуючи, що швидкість не є фактором локального шифрування, краще перейти з більшим ключем. 

sandisk-крайній-портативний-огляд-безпечний доступ

Ми бачили захист паролем на інших дисках – читайте наш огляд Samsung T5 на прикладі одного, але рідко шифрування. SecureAccess працює на базі EncryptStick, і в додатку є багато оголошень для оновлення з SecureAccess до DataVault. Це та сама програма, за винятком того, що ви можете автоматично створювати резервні копії даних та синхронізувати їх на своїх пристроях. 

За $ 14,99 це не погана угода, але Інтернет-сервіс резервного копіювання, наприклад Backblaze, мабуть, краще довгострокове рішення (читайте наш огляд Backblaze). Чесно кажучи, інтерфейс DataVault датований і непривабливий, і хоча функціональність є, інші параметри забезпечують це, а також гарне обличчя. 

Не існує утиліта для резервного копіювання, але це не надто турбує. Розміщення в 2 Тб, SanDisk Extreme Portable – не ідеальне місцеве резервне рішення. Якщо це те, що ви шукаєте, настільний привід, наприклад, Western Digital My Book – це, мабуть, кращий варіант (читайте наш огляд Western Digital My Book).

 Огляд портативних функцій SanDisk Extreme

Починає від $ 7299Всі плани

Особливості

Ємність
250 ГБ, 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ

Утиліта резервного копіювання

Інтерфейс
USB 3.0

Платформа

Windows

macOS

Android

Продуктивність

Швидкість руху
н / в

Тип жорсткого диска
SSD

Підтримка

Гарантійний термін
36 міс

Послуги з відновлення

Таблиця швидкості

Ціна

Як і у випадку з усіма портативними SSD, Extreme Portable коштує дорого. Однак це не вище ціни, яку ми очікуємо. Якщо ви шукаєте недорогий привід, і швидкість вас не стосується, вам буде краще з Основами Toshiba Canvio Basics (читайте наш огляд Toshiba Canvio Basics). 

SanDisk Extreme Portable
Рейтинг редактора: 250 Гб72,99 дол500 Гб$ 89,001 ТБ156,39 дол2 ТБ329,99 дол99,99 дол 72,99Заощадите $ 27,00 (27%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці109,99 дол 72,99Заощадите $ 37,00 (34%)(2 відгуки) Купуйте на Walmart$ 99,99(95 відгуків) Купуйте в Best Buy169,99 дол 89.00Економте $ 80,99 (48%) Показати відгукиКупуйте на Amazon129,00 $ 89.00Економте $ 40,00 (31%)(7 відгуків) Купуйте на Walmart$ 129,99(671 Відгуки) Купуйте в Best Buy$ 156.39Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 261,29(6 відгуків) Купуйте на Walmart$ 249,99(211 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 329,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon549,99 дол 446,46Заощадите $ 103,53 (19%) Показати відгукиКупіть на Walmart$ 449,99(154 Відгуки) Купуйте в Best Buy

Тим не менш, в асортименті Extreme Portable є приємне місце. 500 Гб і вище показує найвигіднішу ціну за гігабайт. З іншого боку, накопичувач на 250 ГБ майже вдвічі більше. Якщо вас цікавить портативний SSD низької ємності, ADATA SD600 почухає цей свербіж за менші гроші (читайте наш огляд ADATA SD600). 

Хоча 500 Гб і вище приблизно однакова ціна за гігабайт, ми сподівалися, що ціна зросте, оскільки ціна зросте. Такий тренд, за яким дотримуються більшість зовнішніх накопичувачів – прочитайте наш огляд Western Digital Elements лише для одного прикладу – так це промінь, який SanDisk не підходить. 

Швидкість & Продуктивність

Наше тестування продуктивності складається з двох категорій: перевірка швидкості та помилок. У кожній із цих категорій ми проводимо два тести, один з яких є орієнтиром, а другий – більш практичним випробуванням.. 

Seq ReadSeq WriteRandom ReadRandom Write2,3 Гб передачі
SanDisk Extreme Portable
564,8 Мб / с 503,2 Мб / с 159 Мб / с 157,2 Мб / с 16,61 сек.

Швидкість була першою, тому ми використовували CrystalDiskMark, щоб побачити, наскільки швидкий диск з послідовними та випадковими зчитуваннями та записами. Ми зробили п’ять пропусків з тестовим файлом об’ємом 4 ГБ і були задоволені результатами.

Як ви бачите на скріншоті нижче, Extreme Portable вийшов за розмір рекламованої швидкості в 550 мегабайт в секунду з послідовним зчитуванням. Це було повільніше, ніж Samsung T5 у випадкових режимах читання та запису, але різниця була незначною.

ssandisk-крайній-портативний-огляд-crystaldiskmark

Далі ми скопіювали тестову папку об’ємом 2,3 Гб, наповнену відеокліпами, музикою та документами, щоб дізнатись, скільки часу потрібно для перенесення. Наш екстремальний портативний накопичувач спрацював за 16,61 секунди, що не найкраще, що ми бачили, але Samsung T5 його побив лише менше секунди. Під час передачі він коливався зі стійкими 143 Мбіт / с, це означає, що це досить швидко. 

Під час обох тестів ми запустили CrystalDiskInfo на задньому плані, звертаючи увагу на температуру накопичувача, а також на помилки, що з’явилися. На щастя, він тримався на прохолодних 25 градусах Цельсія протягом нашого тестування, і помилок не було.

sandisk-крайній-портативний-review-crystaldiskinfo

Не вміст просто довіряти CrystalDiskInfo, ми також запустили утиліту “chkdsk” у Windows за допомогою команди “/ r”, яка перевіряє наявність помилок на диску. Наш екстремальний портативний привід повернувся чистим після короткого 20-хвилинного стресового тесту. 

Гарантія & Підтримка

У буклеті, що входить до вашого накопичувача Extreme Portable, зазначено, що існує трирічна обмежена гарантія, і ви направляєте вас до URL-адреси, щоб переглянути повну інформацію про гарантію. Гарантія охоплює дефекти виробництва, але не від звичайного використання. Він також не охоплює надмірне використання накопичувача, як-от використання для камер безпеки або встановлення приладів запису верхньої коробки.

sandisk-крайній-портативний-2

Якщо вам потрібно скористатися гарантією, SanDisk каже, що це зробить одну з двох речей на свій розсуд. Він замінить або спробує відремонтувати накопичувач, або він поверне вам будь-яку справедливу ринкову вартість диска на той час.. 

Що стосується підтримки, на сторінці підтримки Extreme Portable є багато варіантів. Окрім перевірки коду та технічних характеристик, ви можете зареєструвати свій привід, подати заявку на заміну, надіслати електронний лист та розпочати чат наживо. Також є посилання на форум, але варто зазначити, що воно надішле вас на головну сторінку форуму, а не на розділ Extreme Portable. 

Однак, варіанти підтримки чудові, як і гарантійний термін. SanDisk – один з небагатьох, хто пропонує трирічне покриття, з дивно обмеженою гарантією. У вас не повинно виникнути проблем із вирішенням проблем із вашим приводом, враховуючи, скільки доступних маршрутів підтримки.

Вирок

SanDisk Extreme Portable може не мати найпростіших налаштувань, але, незважаючи на короткий кабель, що входить у додаток для шифрування та датується, продуктивність незаперечна. Це швидкий диск, набитий у невеликий і легкий пакет. Варіанти підтримки теж тверді, але швидкість – це зірка шоу. 

Це, однак, коштує, і це може бути складною таблеткою, яку потрібно проковтнути, коли ви отримуєте чверть місця вдвічі більше, ніж порівняно з портативним Seagate Backup Plus (читайте наш огляд Seagate Backup Plus Portable). Якщо значення для вас викликає швидкість, ніж швидкість, прочитайте наші інші огляди зовнішнього жорсткого диска. 

Що ви думаєте про портатив SanDisk Extreme? Як ви скористаєтеся швидкістю? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me