Портативний огляд Seagate – оновлений 2020 рік

Портативний огляд Seagate

Seagate робить кілька досить ковзаючих зовнішніх HD-дисків, і Portable не є винятком. Він пропонує безліч місць зберігання за дуже низькою ціною, але його повільні швидкості передачі можуть вас шукати в іншому місці. Перегляньте наш повний огляд Seagate Portable для всіх деталей.


морські переносні портативніморський портат-2морський перенос-1

Попередній

Далі

Seagate Portable
Рейтинг редактора: 1 ТБ44,99 дол2 туберкульоз55,99 дол4 туберкульоз91,99 дол8 туберкульозу141,99 дол$ 44,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon99,99 дол 55,99Заощадите $ 44,00 (44%) Показати відгуки Купуйте на Амазонці119,99 дол 91,99Заощадите $ 28,00 (23%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці$ 256,53(333 відгуки) Купуйте на Walmart$ 141,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Seagate – це фахівець, що стосується зберігання. Від 3,5-дюймових жорстких дисків на настільних комп’ютерах до твердих дисків M.2 до зовнішніх жорстких дисків, створених для ігрових консолей, Seagate зробила все. Однак ми розглянемо одне з найпростіших пропозицій в лінійці, однак, в цьому огляді Seagate Portable.

Портативний привід Seagate – це простота, що пропонує велику кількість пам’яті за низькою ціною. Проте, Seagate виходить за рамки додаткових утиліт, гідних найкращого керівництва із зовнішніми жорсткими дисками. Тим не менш повільна швидкість може підштовхнути вас до іншого варіанту.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Seagate Portable

Особливості

Портативні приводи Seagate – це речі простоти. Пустий, чорний ящик прикрашений лише невеликим логотипом Seagate у правому нижньому куті та довгим тонким світлодіодним індикатором зверху. В іншому випадку, це оголення, навіть пропускання гумових ніжок або прокладок інших зовнішніх приводів, повинні відокремлювати привід від поверхні, на якій він знаходиться.

Налаштування портативного жорсткого диска Seagate

Наш портативний привід Seagate поставився в порожній картонній коробці, яку заповнили пластиковою кожухом, накопичувачем та кабелем USB мікро типу B до USB типу A. Незважаючи на те, що ми віддаємо перевагу міцній упаковці з бульбашками Toshiba’s Canvio Basics для доставки, пластмасова кожух, здається, захищає привід достатньо (читайте наш огляд Toshiba Canvio Basics).

морський перенос-1

У Windows 10 накопичувач одразу був визнаний “Seagate Portable Drive” і навіть призначив піктограму, яка відповідала його зовнішньому вигляду. На відміну від інших базових дисків, які ми бачили, наприклад, основи Toshiba Canvio та Western Digital Elements, Seagate включила кілька попередньо завантажених смаколиків (читайте наш огляд Western Digital Elements).

Є кілька пунктів, включаючи .pdf інформацію про гарантію, але все, на що вам потрібно звернути увагу, є додаток “Почніть тут”. На щастя, для Windows та macOS додано попередній додаток, але ви холодні, якщо використовуєте іншу операційну систему.

При цьому додаток – це просто посилання на сторінку реєстрації товару. Важливо зареєструвати свій накопичувач, особливо якщо ви турбуєтеся про його помилку, але ми сподівалися на більше, коли ми запустили додаток. Тим не менш, той факт, що вам не потрібно шукати серійний номер, щоб зареєструвати свій привід, є чудовим.

План порятунку Seagate

Після реєстрації вашого диска ви перейдете на сторінку, яка дозволяє придбати план порятунку та переглянути розширений посібник користувача для диска. План порятунку – це послуга відновлення даних Seagate, яка відновлює або замінює ваш привід у разі відмови, інфекції або проблем із програмним забезпеченням. Два роки захисту – лише 10 доларів, а три роки – лише 15 доларів.

Seagate-портативний-рятувальний план

Також є посібник із початку роботи, який допоможе вам скопіювати, перемістити та видалити файли з диска. Seagate не залишає вас висіти після придбання портативного диска, що приємно бачити. Наприклад, Toshiba навіть не містить посібника з налаштування для macOS.

Інструменти Seagate

Однією з переваг придбання накопичувача Seagate є те, що ви отримуєте довгий список комунальних послуг. У більшості випадків утиліти, пропоновані виробниками жорстких дисків, зарезервовані для моделей вищого класу, таких як Western Digital My Book (читайте наш огляд Western Digital My Book).

На щастя, це не так. Seagate дозволяє встановлювати та використовувати всі його утиліти за допомогою портативного жорсткого диска, і є багато чого вибрати. Є інструменти для резервного копіювання даних на накопичувачі, дзеркального відображення даних на диску, діагностування проблем і, якщо ви готові доплатити, навіть відновлення втрачених даних.

Ці додаткові інструменти дозволяють портативні накопичувачі Seagate виділятися, оскільки багато конкурентів Seagate не містять нічого у відповідних варіантах. Плюс, Seagate включає в себе додаткову функціональність, зберігаючи ціну нижче, ніж на решті ринку.

Огляд портативних функцій Seagate

Починає від $ 4499Всі плани

Особливості

Ємність
1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ, 8 ТБ

Утиліта резервного копіювання

Інтерфейс
USB 3.0

Платформа

Windows

macOS

Android

Продуктивність

Швидкість руху
5400

Тип жорсткого диска
Спінінг

Підтримка

Гарантійний термін
12 місяців

Послуги з відновлення

Таблиця швидкості

Ціна

Враховуючи додаткові послуги, Seagate має сенс стягувати більше, ніж кошти в Western Digital та Toshiba. Незважаючи на це, портативний привід Seagate дешевше, і це справедливо для всіх можливостей.

Seagate Portable
Рейтинг редактора: 1 ТБ44,99 дол2 туберкульоз55,99 дол4 туберкульоз91,99 дол8 туберкульозу141,99 дол$ 44,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon99,99 дол 55,99Заощадите $ 44,00 (44%) Показати відгуки Купуйте на Амазонці119,99 дол 91,99Заощадите $ 28,00 (23%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці$ 256,53(333 відгуки) Купуйте на Walmart$ 141,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Привід доступний в ємності 1 ТБ, 2 ТБ або 4 ТБ, як не дивно, пропускаючи опцію 3 ТБ. Якщо ви шукаєте більше місця для зберігання, то Seagate Backup Plus Portable досягає 5 ТБ, але за тією ж ціною за гігабайт, що і варіант портативного 4 ТБ (читайте наш огляд Seagate Backup Plus Portable).

Дивлячись на ціну за гігабайт, Seagate дешевше Western Digital та Toshiba, але, зробивши математику, різниці в ціні мінімальні. Порівняльний накопичувач Elements коштує на 5 доларів дорожче для моделей 1TB і 4TB, тоді як накопичувачі Canvio Basics відхиляються лише на кілька центів.

Різниця полягає в особливостях. На відміну від Western Digital і Toshiba, Seagate включає в себе всі засоби резервного копіювання, які зазвичай зарезервовані для більш привабливих накопичувачів. Хоча портативний портативний портал SanDisk забезпечить більш високу швидкість передачі, він набагато дорожчий, завдяки чому Seagate виглядає все більш вражаючим (читайте наш огляд SanDisk Extreme Portable).

Що стосується недорогих накопичувачів із частотою 5500 об / хв, то портативні диски Seagate можуть виглядати як лише інший варіант. Хоча це правда з точки зору продуктивності, жорсткості та технічних характеристик, додаткові характеристики загального пакету виглядають привабливо.

Швидкість & Продуктивність

Ми проводимо чотири тести на жорстких дисках, щоб оцінити їх продуктивність. Вони включають два випробування на швидкість і два тести на перевірку помилок, причому кожна категорія має орієнтир і рудиментарний тест.

Seq ReadSeq WriteRandom ReadRandom Write2,3 Гб передачі
Seagate Portable
125,9 Мб / с 125 Мб / с 1,075 Мб / с 1.281 Мб / с 21,83 сек.

Для швидкості ми почали використовувати CrystalDiskMark для запуску п’яти проходів з тестовим файлом об’ємом 4 Гб. Наш тест складається з послідовних та випадкових зчитування та запису, тому ми можемо побачити, як працює привід у всіх сценаріях.

Seagate розчарований послідовною швидкістю читання і запису, що входить нижче західних цифрових елементів та накопичувачів Toshiba Canvio Basics. Це краще, ніж у випадкових читаннях, але все ще бореться з випадковими записами.

морський воріт-переносний-кристалдіскмарк

Це було відображено в нашому практичному тесті на швидкість, де ми скопіювали папку об’ємом 2,3 Гб, наповнену фотографіями, відео та документами. Портативний привід 1 Тб Seagate ми протестували не тільки повільніше, ніж конкуренція, на 21,83 секунди, але і намагалися підтримувати постійну швидкість передачі протягом всього тесту.

Під час всіх наших тестів ми запускаємо CrystalDiskInfo для контролю стану, температури та помилок накопичувача на диску. У більшості випадків з ординарінарії нічого немає, і, на щастя, це правда тут. Seagate Portable залишався прохолодним під тиском і зберігав «хороший» стан здоров’я протягом усього часу.

морський перенос-переносний-кристалдіскінфо

Не задоволений просто подряпиною поверхні перевірки помилок, ми також запустили утиліту «chkdsk» у Windows, скануючи накопичувач за допомогою команди «/ r», яка перевіряє наявність поганих секторів та кластерів. Тривалий процес, який зайняв близько двох з половиною годин, призвів до чистого запису, який показав, що перевірений нами диск не мав проблем.

Тим не менш, питання щодо швидкості залишаються. Портативні приводи Seagate вражають в інших аспектах, тому було б чудово сказати, що швидкість теж була відмінною. На жаль, це не так, але Seagate не відзначається значною перевагою. Він може переходити до ніг із конкуруючими накопичувачами у Western Digital та Toshiba, але він не може протидіяти SSD, як Samsung T5 (читайте наш огляд Samsung T5).

Гарантія & Підтримка

Знайти інформацію про гарантію на наш портативний привід Seagate було важко, незважаючи на те, що на диску він був .pdf. .Pdf скеровував нас до посібника із швидкого запуску, а посібник із швидкого запуску повернув нас до .pdf. Обидва кажуть, що замовники ЄС отримають більш тривалий термін гарантії на два роки. Оскільки в США вимагається обмежена гарантія на рік, це здається найбезпечнішою ставкою.

морський портат-2

Єдиний спосіб підтвердити це – зайти до певної URL-адреси в керівництві користувача, ввести свій серійний номер, номер моделі та країну та шукати диск. Seagate досі не повідомив нам гарантійний термін, тільки що ми покривались принаймні ще рік. Це може змінитися залежно від упаковки, в яку ви входите, але незалежно, Seagate має бути більш чітким.

Підтримка вашого диска хоч і проста. Після гугла “Підтримка Seagate”, нас перенаправили на сторінку, де ми могли вибрати наш продукт, не вимагаючи серійних номерів. Статей про базу знань, що стосуються нашого диска, не було, але враховуючи, що Seagate надає посилання на розширений посібник користувача на диску, ми не надто засмучені.

Також доступний прямий чат для вирішення технічних проблем із диском. Зважаючи на те, що Seagate має безкоштовну утиліту для резервного копіювання та дзеркального відображення та пропонує недорогу послугу відновлення, ми не впевнені, наскільки вона корисна, але вона є, якщо вона вам потрібна..

Вирок

Портативні жорсткі диски Seagate є недорогими, укомплектовані функціями та легко вставати та працювати. Вони дешеві, але ви продаєте кілька доларів за продуктивність. Хоча милі від G-Technology G-Drive (читайте наш огляд G-Technology G-Drive), Seagate не відстає від Toshiba та Western Digital.

Це підходящий диск для зберігання файлів на ходу чи створення резервної копії комп’ютера. Якщо ви хочете, скажімо, відредагувати відео з диска, проте, ймовірно, ви захочете прочитати наші інші зовнішні огляди на жорсткому диску.

Що ви думаєте про портативні жорсткі диски Seagate? Чи є менша швидкість вимикача угоди для вас? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map