Портативний огляд Seagate Backup Plus – оновлений 2020 рік

Портативний огляд Seagate Backup Plus

Seagate Backup Plus Portable – цінніша альтернатива звичайному портативу Seagate, оскільки він постачається з додатковим програмним забезпеченням та іншими смакотами. Однак частина цієї додаткової вартості стосується вигляду поодинці, про що ви можете прочитати в нашому повному огляді.


seagate-backup-plus-portable-featuredseagate-backup-plus-portable-2seagate-backup-plus-portable-1

Попередній

Далі

Seagate Backup Plus Portable
Рейтинг редактора: 1 ТБ56,99 дол2 туберкульоз55,99 дол4 туберкульоз108,99 дол8 туберкульозу$ $ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon79,99 дол 56,99Заощадите $ 23,00 (29%)(395 відгуків) Купуйте на Walmart99,99 дол 55,99Заощадите $ 44,00 (44%) Показати відгуки Купуйте на Амазонці79,99 дол 61,99Заощадите 18,00 дол. США (23%)(113 відгуків) Купуйте на Walmart$ 80,99(109 відгуків) Купуйте в Best Buy$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon219,99 дол 185,28Заощадите 34,71 дол. США (16%)(333 відгуки) Купуйте на Walmart$ 108,99(24 відгуки) Купуйте в Best Buy$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Seagate має широкий перелік зовнішніх накопичувачів, що містить все: від базових чорних коробок до масивних архівних рішень на 10 ТБ. Лінія Backup Plus Portable – це зменшена версія настільних накопичувачів Backup Plus, що дозволяє вам захищати вашу машину під час руху. 

Хоча це має більш високу ціну в порівнянні зі стандартним портативним приводом Seagate, однак з майже нічим не відрізняється характеристиками. Хоча кричущого матового алюмінієвого зовнішності може бути достатньо, щоб витягнути зайві 5 доларів або близько того з вашого гаманця, більша вартість, здається, виходить більше, ніж усе.

Однак це може бути правильним варіантом для вас, оскільки це чудовий спосіб архівувати вашу машину за невеликі гроші. У цьому огляді Seagate Backup Plus Portable ми детально розповімо про свій досвід після замовлення зразка від Amazon. Врешті-решт ми винесемо свій вирок, тож ви дізнаєтесь, чи це один з найкращих зовнішніх жорстких дисків чи просто завищена ціна.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Seagate Backup Plus Portable

Особливості

Якщо щось зрозуміло, якщо дивитися портативний привід Seagate Backup Plus, то вони виглядають добре. Незалежно від того, до якої моделі ви їдете, привід – це цукерки для очей, які в багатьох кольорах мають металевий верх. Поруч із цим є логотип Seagate, світлодіод активності та великий “S”, який вивішений на задній панелі накопичувача.. 

Це далекий крик від LaCie Rugged Mini (читайте наш огляд LaCie Rugged Mini), але погляд може обманювати. Хоча ваш портативний накопичувач Backup Plus, швидше за все, тримається краще, ніж диск Western Digital Elements, він не зможе впоратися з падінням твердотільного накопичувача в металевій обшивці, наприклад Samsung T5 (читайте наш огляд Samsung T5 ). 

Плюс Backup Plus Portable – це прядильний привід, тому, незважаючи на металевий верх, з ним потрібно дбайливо поводитися. Крім накопичувача, коробка містить кабель від типу USB до мікро типу B та гарантійну інформацію.

Портативна настройка Seagate Backup Plus

Налаштування портативного накопичувача Backup Plus було подібним до налаштування нашого стандартного приводу Seagate Portable, що добре, як ви бачите в нашому огляді Seagate Portable. Windows автоматично виявила диск, призначила букву диска і навіть дала значок, щоб він відповідав. 

На диску накопичуються два додатки, окрім .pdf, що містять гарантійну інформацію. Ці програми, відповідно позначені “запустити тут”, розпочнуть роботу в Windows або macOS. 

Seagate-резервне копіювання плюс-портативний-реєстрація

Якщо запустити програму, відкриється вікно реєстрації, яке прив’яже диск до вас та дозволить завантажити інструментарій Seagate. Інструментарій є однією з головних причин вибору накопичувача Seagate, тому радимо пройти процес налаштування, навіть якщо ви зазвичай пропускаєте реєстрацію. 

Під час завантаження ви можете перейти до останнього кроку в процедурі реєстрації у трьох частинах. На останній сторінці ви можете ознайомитись з великим посібником для початку роботи або перейти на сторінку відновлення даних порятунку, де ви можете придбати два-три роки відновлення даних за ціною менше 20 доларів. Нам дали можливість викупити два безкоштовні місяці плану Adobe Creative Cloud Photography.

Інструментарій Seagate

Seagate Toolkit – це те, що відрізняє портативні диски Backup Plus крім інших недорогих невеликих зовнішніх жорстких дисків. Це допоможе вам налаштувати накопичувач для створення резервної копії машини або дзеркального відображення наявного жорсткого диска. Якщо ви не хочете розпочати роботу, ви можете пропустити процес. 

seagate-backup-plus-portable-1

Це також дозволяє відновити резервні копії, що робить його прекрасним інструментом для налаштування 3-2-1, де ви використовуєте портативний накопичувач Backup Plus поряд із службою резервного копіювання в Інтернеті, наприклад Backblaze (читайте наш огляд Backblaze). Крім того, ви можете встановити власну тривалість резервного копіювання, включаючи безперервну.

Однак, портативність накопичувача не вписується в цю конфігурацію. Це не погано, але це непотрібно, тому зрозуміло, що частина витрат накопичувача переходить у форм-фактор. У порівнянні із західною цифровою моєю книгою, різниця очевидна. Як зазначається в нашому огляді Western Digital My Book, цей привід вимагає зовнішньої потужності і набагато об’ємніше, але він має більше функцій.

Якщо вам потрібно взяти резервну копію в дорозі, працює портативний накопичувач Backup Plus, але зазвичай вони мають на увазі збирати деякі файли на ходу або розширювати сховище ноутбука. Хоча більший розмір, Western Digital My Book або стандартний розмір резервного копіювання Seagate Plus пропонує більше місця для зберігання приблизно за ту ж ціну, і вони мають більше функцій для завантаження.

 Огляд портативних функцій Seagate Backup Plus

Безкоштовно

Особливості

Ємність
1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ, 8 ТБ

Утиліта резервного копіювання

Інтерфейс
USB 3.0

Платформа

Windows

macOS

Android

Продуктивність

Швидкість руху
5400

Тип жорсткого диска
Спінінг

Підтримка

Гарантійний термін
24 місяці

Послуги з відновлення

Таблиця швидкості

Ціна

Ми розглянули Seagate Backup Plus Portable Slim 2TB, але Seagate має інші варіанти. Окрім різних розмірів, є стандартний портативний привід Backup Plus та версія Ultra Touch. У Ultra Touch є текстура тканої тканини та додаткові функції, такі як апаратне шифрування та USB-C, але Backup Plus Slim та Backup Plus Portable ті ж самі.

Seagate Backup Plus Portable
Рейтинг редактора: 1 ТБ56,99 дол2 туберкульоз55,99 дол4 туберкульоз108,99 дол8 туберкульозу$ $ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon79,99 дол 56,99Заощадите $ 23,00 (29%)(395 відгуків) Купуйте на Walmart99,99 дол 55,99Заощадите $ 44,00 (44%) Показати відгуки Купуйте на Амазонці79,99 дол 61,99Заощадите 18,00 дол. США (23%)(113 відгуків) Купуйте на Walmart$ 80,99(109 відгуків) Купуйте в Best Buy$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon219,99 дол 185,28Заощадите 34,71 дол. США (16%)(333 відгуки) Купуйте на Walmart$ 108,99(24 відгуки) Купуйте в Best Buy$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Насправді, єдина відмінність між двома моделями – наявна потужність. Моделі розміром 1 ТБ та 2 ТБ, перелічені вище у версії Slim, та моделі 4 ТБ та 5 ТБ не є. Незважаючи на те, що вони трохи товщі, моделі з більшою місткістю все ще є портативними.   

У порівнянні з переносними накопичувачами чорної коробки, такими як Western Digital Elements, портативний накопичувач Backup Plus дорожчий за гігабайт. З цього приводу, накопичувачі Western Digital Elements мають майже відсутні функції, як ви бачите в нашому огляді Western Digital Elements, тоді як у портативних накопичувачів Backup Plus є багато. 

Як вже було сказано вище, хоча частина ціни Backup Plus Portable відображається у форм-факторі, і хоч мати щось тонке і маленьке – це може бути непотрібно, особливо якщо ви використовуєте диск лише для резервного копіювання. Якщо ви просто хочете переміщувати файли, можливо, буде краще дотримуватися, скажімо, накопичувача Toshiba Canvio Basics (читайте наш огляд Toshiba Canvio Basic).

Швидкість & Продуктивність

Ми перевірили продуктивність нашого диска, виконавши чотири орієнтири: два для швидкості та два для помилок. Ми використовували CrystalDiskMark для вимірювання послідовних швидкостей читання і запису та випадкових швидкостей читання і запису спочатку, використовуючи тестовий файл 4 Гб і виконавши п’ять пропусків. 

Seq ReadSeq WriteRandom ReadRandom Write2,3 Гб передачі
Seagate Backup Plus Portable
129,6 Мб / с 136,9 Мб / с 1,305 Мб / с 1,312 Мб / с 20,98 сек.

Не дивно, що наш привід відобразив ефективність звичайного портативного привода Seagate, що не є хорошою справою. Це було повільніше, ніж дешевші варіанти чорної скриньки від Western Digital та Toshiba, незважаючи на те, що він швидший, ніж молодший брат у лінії Seagate. Послідовні читання та записи не були вражаючими, але випадкові читання були суцільними.

seagate-backup-plus-portable-crystaldiskmark

Наш інший тест на швидкість, в який ми скопіювали папку об’ємом 2,3 Гб, наповнену відео, музикою та документами, був однаково не вражаючим. На наш привід знадобилося 20,98 секунди, але з високим рівнем змінності. Диск занурився до 90 мегабайт в секунду і піднявся до 130 Мбіт / с під час тесту, що не підходить для порожнього диска.

Однак, помилка перевірки була чудовою. Під час тестування швидкості CrystalDiskInfo показав, що накопичувач тримався на розумній температурі і не реєстрував помилок. Ми також перевірили накопичувач за допомогою утиліти chkdsk у Windows, і після чотиригодинного сканування було зрозуміло, що поганих кластерів не було. 

Гарантія & Підтримка

Seagate включає в себе .pdf із гарантією, попередньо завантаженою на накопичувач, але це не корисно. Він просто переспрямовує вас до упаковки товару, що може викликати проблеми, якщо ви отримали привід у нестандартній упаковці, як ми це робили з нашим стандартним портативним приводом Seagate. На щастя, це було не так. 

Портативні накопичувачі Backup Plus поставляються з дворічною обмеженою гарантією, як і у більшості накопичувачів, умов багато. Seagate не буде виконувати гарантію, якщо привід використовувався в комерційних цілях або вийшов з ладу через аварії, зловживання, нехтування, спеку та інше. Крім того, гарантія не поширюється на втрату даних, і Seagate піде настільки далеко, що рекомендує зробити резервну копію вдруге. 

seagate-backup-plus-portable-2

Хоча ми відповідаємо цій рекомендації, зрозуміло, що Seagate хоче продати підписки на Rescue, і наскільки вони дешеві, нам важко винуватити Seagate у цьому. Три роки відновлення даних за 14,99 доларів не є поганими, оскільки відновлення пошкодженого накопичувача за фактом – це звичайне починання, яке коштує кілька сотень доларів. 

Що стосується підтримки, Seagate пропонує багато. На сторінці продукту натисніть вкладку «Підтримка», щоб знайти допомогу. Seagate пропонує відео для налаштування інструментарію для Windows та macOS, кілька статей бази знань та інструмент усунення несправностей через USB. Ви також можете знайти завантаження мікропрограмного забезпечення та SeaTools, які можна використовувати для запуску діагностики на диску.

Ви також можете зв’язатися з Seagate, натиснувши кнопку «отримати підтримку зараз» на сторінці «підтримка». Підтримка телефону та електронної пошти доступна, а також гарантійне забезпечення та питання відновлення даних на сторінці “контакту”. Варіант відновлення цікавий тим, що надає кілька варіантів відновлення втрачених даних. 

Існують плани порятунку, але ви також можете подати запит на відновлення в лабораторії. Це заробить вам гарну копійку, але, на щастя, ви можете і на це піти самі. 

Seagate пропонує безкоштовну версію Pixel8, яка є інструментом відновлення даних. Хоча це не один із наших варіантів найкращого програмного забезпечення для відновлення даних, це гідний безкоштовний інструмент. Якщо ви хочете пройти маршрут “Зроби сам” для відновлення даних, радимо відновити зоряні дані (читайте наш огляд відновлення зоряних даних).

Вирок

Найбільше вражає Seagate Backup Plus Portable – наскільки він схожий на звичайний та дешевший Seagate Portable. Поза зовні, припустимо, привабливим корпусом, накопичувачі схожі за характеристиками, продуктивністю та підтримкою. Здається, єдина різниця між ними – ціна і те, що ви можете придбати 5TB модель Backup Plus. 

Незважаючи на це, вони не надто далеко один від одного за вартістю, і вибору кольору та обробки може бути достатньо, щоб отримати додаткові 5 доларів або близько того. Якщо ви не приділяєте великої уваги естетиці чи просто думаєте, що вам потрібно покуповувати більше, прочитайте наші інші зовнішні огляди на жорсткому диску. 

Що ви думаєте про Seagate Backup Plus Portable? Чи достатньо покращеного вигляду для підвищення цін? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map