Огляд основ Toshiba Canvio – оновлений 2020 рік

Огляд основ Toshiba Canvio

Лінія Toshiba Canvio Basics – одна з робочих коней. Вони трохи повільні і їх не можна використовувати для масових переказів, але вони тримаються назавжди і теж досить дешеві. Перегляньте наш повний огляд Toshiba Canvio Basics для деталей.


Тошиба-канвіо-основи-ознакамитошиба-канвіо-основи-2тошиба-канвіо-основи-1

Попередній

Далі

Основи Toshiba Canvio
Рейтинг редактора: 1 ТБ49,99 дол2 туберкульоз59,99 дол4 туберкульоз96,99 дол$ 49,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 53,94(64 відгуків) Купуйте на Walmart$ 57,99 $ 53,99Заощадите $ 4,00 (7%)(3 відгуки) Купуйте на Best Buy$ 59,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon64,99 дол 59,99Заощадите $ 5,00 (8%)(12 відгуків) Купуйте на Walmart$ 67,99 $ 63,99Економте 4,00 долара (6%)(5 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 96,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 104,99(2 відгуки) Купуйте на Best Buy

Toshiba вже деякий час робить жорсткі диски, головним чином у внутрішній, настільній царині. Ці диски також працюють добре, згідно з тестуванням несправності жорсткого диска Backblaze Q1 2019. З трьох тестованих накопичувачів Toshiba, два пробули протягом року, і один мав невеликий коефіцієнт відмов.

Сподіваємось, що ця продуктивність стосується зовнішніх приводів. У цьому огляді основ Toshiba Canvio Basics ми розглянемо основний зовнішній привід у лінійці Toshiba. Хоча додаткові аксесуари, такі як автоматичне резервне копіювання та захист паролем, не входять, привід Canvio Basics – це простий спосіб отримати багато місця для дешевого зберігання.

Незважаючи на це, деякі проблеми спінінгового диска та інтерфейсу USB 3.0 показують, що означає, що накопичувач Canvio Basics не ідеальний для масового резервного копіювання та швидкої швидкості передачі. Читайте далі, щоб переконатися, що це один з найкращих зовнішніх жорстких дисків для вас чи його слід залишити.

Сильні сторони & Слабкі сторони

Альтернативи Основам Toshiba Canvio

Особливості

Диски Toshiba Canvio Basics – це портативні зовнішні жорсткі диски, і, як випливає з назви, вони є основними. Замість того, щоб оснаститись великою кількістю утиліт або додаткових функцій, повністю чорна кожух включає лише світлодіодний активність приводу та USB мікро тип B. Диски призначені для зберігання даних та їх отримання з собою, але не багато іншого.

тошиба-канвіо-основи-1

Навіть у цьому є кілька питань. Ми протестували накопичувач Toshiba Canvio Basics 1TB, на якому встановлено спінінг-диск із 5400 об / хв. Хоча пластикова кожух може захистити її від декількох падінь, все, що перевищує це, швидше за все, зробить привід марним. Привід Canvio Basics повинен бути на ходу, але не забудьте ставитися до цього обережно.

Накопичувач підтримує Windows та macOS, але тільки Windows поза коробкою. Диск відформатований таким чином, тому використання його з macOS вимагатиме від вас переформатувати диск, що, на жаль, Toshiba не говорить вам, як це зробити.

Налаштування основ Toshiba Canvio

Замість використання пластикових вставок або дешевої упаковки з бульбашками, накопичувачі Canvio Basics поставляються в традиційну, міцну упаковку з бульбашками, що постачаються спінінг жорстких дисків. Це має сенс враховувати, що вони обертаються, але ми бачили конкуруючі диски, наприклад, Western Digital Elements розміщують у неяскравих пластикових кожухах (читайте наш огляд Western Digital Elements).

Диски Elements – найкраща точка порівняння, оскільки вони по суті виглядають так само, як накопичувачі Canvio Basics. Диски Toshiba мають плоску верхівку, а диски Western Digital вигнуті, але здебільшого вони однакові. Так само ви отримуєте USB мікро тип B для введення кабелю A у коробці.

Однак є різниця, і це відсутність ніг на нижній частині накопичувача. Ці ноги не дуже допомагають, але їх відсутність скорочує і без того крихке життя портативних, крутяться жорстких дисків. Якщо ви шукаєте портативний накопичувач, який може відповідати чому завгодно, прочитайте наш огляд LaCie Rugged Mini.

Коли ми підключили накопичувач до ноутбука Windows 10, його було виявлено негайно, як показано синім світлодіодом активності вгорі. Диск автоматично було названо та призначено буквою диска. Поза .pdf-файлом із детальною інформацією про однорічну обмежену гарантію, про яку ви можете дізнатися у розділі «Гарантія та підтримка» нижче, привід був порожнім.

Інструменти резервного копіювання та безпеки Toshiba

На жаль, Toshiba не включає в себе утиліти резервного копіювання чи безпеки з дисками Canvio Basics. На веб-сайті Toshiba також немає інструментів, тож якщо вам цікаво придбати накопичувач для резервного копіювання комп’ютера, вам доведеться скористатися іншою стратегією.

Привід Canvio Basics все ще може бути частиною цього процесу – насправді, як ви можете прочитати в нашому посібнику щодо резервного копіювання 3-2-1, він повинен бути, – але він не відбудеться автоматично. Натомість слід інвестувати в Інтернет-постачальника резервних копій, наприклад Backblaze, який є однією з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті, про що ви можете прочитати в нашому огляді Backblaze.

Що стосується безпеки, то вам краще захистити антивірус. Без захисту паролем чи шифрування диски Canvio Basics так само вразливі, як і все. Якщо ви не захищені, прочитайте наш огляд Bitdefender.

Основи огляду функцій Toshiba Canvio

Починається від $ 4999Всі плани

Особливості

Ємність
1 ТБ, 2 ТБ, 4 ТБ

Утиліта резервного копіювання

Інтерфейс
USB 3.0

Платформа

Windows

macOS

Android

Продуктивність

Швидкість руху
5400

Тип жорсткого диска
Спінінг

Підтримка

Гарантійний термін
12 місяців

Послуги з відновлення

Таблиця швидкості

Ціна

Що стосується портативних, базових жорстких дисків, Toshiba не тягне сюрпризів із основою Canvio. Ви отримуєте вибір між ємністю 1 ТБ, 2 ТБ, 3 ТБ або 4 ТБ, причому ціна за гігабайт стає дешевшою, коли ви збільшуєте діапазон. Єдиним винятком є ​​привід 3 Тб, який дорожчий за опцію 2 ТБ і рідко доступний в Інтернеті.

Основи Toshiba Canvio
Рейтинг редактора: 1 ТБ49,99 дол2 туберкульоз59,99 дол4 туберкульоз96,99 дол$ 49,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 53,94(64 відгуків) Купуйте на Walmart$ 57,99 $ 53,99Заощадите $ 4,00 (7%)(3 відгуки) Купуйте на Best Buy$ 59,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon64,99 дол 59,99Заощадите $ 5,00 (8%)(12 відгуків) Купуйте на Walmart$ 67,99 $ 63,99Економте 4,00 долара (6%)(5 відгуків) Купуйте на Best Buy$ 96,99Показуйте відгукиКупуйте на Amazon$ 104,99(2 відгуки) Купуйте на Best Buy

Ви все ще можете придбати його на Amazon, а також у ряді інших інтернет-магазинів, але ціна в усьому зростає. Плюс до цього, зображення продукту відрізняється від решти асортименту, і, поглядаючи на сайт Toshiba, зрозуміло, що ємність 3 ТБ більше не виробляється. Тим не менш, він доступний в Інтернеті, тому якщо вам дійсно потрібен 3 ТБ понад 4 ТБ, ви можете придбати його.

Ігноруючи модель 3TB, ціна вища, ніж ми хотіли б. Палітра накопичувачів Seagate Portable дешевша в усьому світі, найзначніша знижка – більша ємність (читайте наш огляд Seagate Portable). Крім того, ви можете придбати портативні накопичувачі Seagate Backup Plus за майже тією самою ціною (читайте наш портативний огляд Seagate Backup Plus).

Портативний привід Backup Plus робить привід Canvio Basics важким для виправдання, оскільки ви отримуєте однакову ємність приблизно за однакову ціну, за винятком вбудованої утиліти резервного копіювання. Хоча накопичувачі Canvio Basics є значною порівняно з, скажімо, Samsung T5 (читайте наш огляд Samsung T5), вони є лише 5400 об / хв спінінг-накопичувачами, які передають дані через USB 3.0.  

Як це стосується більшості накопичувачів на цьому рівні, ми рекомендуємо дотримуватися діапазону 1 ТБ-2 ТБ, оскільки збільшення потужності покаже зменшення віддачі. Наприклад, привід 4 ТБ набагато товщі, і як результат – повільніше. Чим більший диск, тим довше потрібно знайти дані, і це не те, що стосується діапазону Canvio Basics

Диски з більшою ємністю більше піддаються локальній резервній копії, що, як було сказано, не найкраще підходить для накопичувача Canvio Basics. Якщо це саме ви шукаєте, прочитайте наш огляд Western Digital My Book.

Швидкість & Продуктивність

Тестування продуктивності зовнішнього жорсткого диска – це проста справа. Ми використовуємо чотири інструменти, два, які перевіряють швидкість, і два, які перевіряють на помилки. Інструменти, які ми використовуємо, є сторонніми сторонами, тому ми не отримуємо потенційно упереджених результатів, які можуть поставитись із інструментами швидкого тестування від Seagate або Western Digital.

Seq ReadSeq WriteRandom ReadRandom Write2,3 Гб передачі
Основи Toshiba Canvio
147,3 Мб / с 154,1 Мб / с 0,509 Мб / с 4,731 Мб / с 16,61 сек.

Ми почали з CrystalDiskMark. Ми використовували тестовий файл об’ємом 4 ГБ і провели п’ять послідовностей тестів, вимірюючи послідовну швидкість читання і запису, а також випадкові швидкості читання і запису. Послідовна швидкість була чудовою, швидшою, ніж західні цифрові елементи, значним запасом, але випадкова швидкість постраждала.

toshiba-canvio-basics-crystaldiskmark

Ми також провели тест, скопіювавши на накопичувач папку 2,3 Гб, заповнену фотографіями, відео та документами, і вимірявши час, необхідний для її копіювання. Ми перевірили, що ми перевірили накопичувач Canvio Basics, вагався близько 140 мегабайт в секунду, в результаті чого було всього 16,61 секунди, що вражає.

Переходячи далі, ми перевірили диск на CrystalDiskInfo, щоб перевірити, чи виявлені в ньому помилки. Це не було, що не дивно, враховуючи, що CrystalDiskInfo не заглядає занадто глибоко. Це означає, що ми помітили на диску на CrystalDiskInfo більш високу середню температуру на диску під час наступного тестування.

toshiba-canvio-basics-crystaldiskinfo

Наш тест “chkdsk” на Windows 10 зайняв близько двох годин, але, на щастя, помилок не знайдено. На відміну від CrystalDiskInfo, цей тест заглиблюється в накопичувач, скануючи його на наявність поганих кластерів та секторів. На щастя, Canvio Basics вийшов чистим.

Під час нашого тестування ми помітили, що привід відключиться, коли його не використовувати, що чудово продовжує термін служби диска, але це також означає, що диск прокидається після простоя. Це не суттєва різниця, але варто згадати.

Гарантія & Підтримка

Toshiba включає однорічну обмежену гарантію на ваш привід Canvio Basics, і хоча це половина часу, який Western Digital включає диски Elements, Toshiba дає зрозуміти, що гарантія включена. Як уже згадувалося, єдиний файл на накопичувачі, коли ви підключаєте його, – це .pdf із детальною ознакою гарантії.

тошиба-канвіо-основи-2

Оскільки гарантія обмежена, в ній міститься багато умов. Якщо коротко, якщо Toshiba може виправдати будь-яке зловживання з вашого боку, що призвело до виходу з ладу накопичувача, ваш гарантійний запит не буде задоволено. Крім того, відсутні гарантії, такі як USB-кабель, що не входить, не будуть замінені гарантією.

Однак немає жодної підтримки поза цим. Знайти сторінку підтримки нашого накопичувача було досить важко – потрібно шукати за серійним номером – але ця сторінка була ще більше невтішною. Ви можете завантажити посібник із швидкого запуску на сторінці підтримки, але немає записів драйверів, програмного забезпечення чи бази знань, які б вам допомогли.

Це особливо важливо, тому що користувачам macOS потрібно буде переформатувати накопичувач, щоб використовувати його на своїй машині, а це не описано в посібнику з швидкого запуску. Існує номер телефону підтримки, на який можна зателефонувати, але це дуже велика робота над тим, що слід висвітлити в посібнику з налаштування..

Вирок

Диски Canvio Basics – це не що інше, як зовнішні жорсткі диски, які ви можете кинути – а точніше – легенько встановити – у свій рюкзак. Якщо ви шукаєте надшвидкі трансфери або міцний зовнішній вигляд, краще скористатися іншим варіантом, але якщо ви шукаєте недорогий варіант для розширення пам’яті для ноутбука або для зняття фільмів на ходу, накопичувача Canvio Basics достатньо.

Незважаючи на це, ми б закликали вас ознайомитись з іншими нашими зовнішніми відгуками на жорсткому диску. Toshiba виконує роботу з накопичувачами Canvio Basics, але ви можете отримати більше за свої гроші за допомогою Western Digital або Seagate.

Що ви думаєте про основи Canvio? Ви також вважаєте, що Seagate Backup Plus Portable є кращою угодою? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me