Najlepšie VPN pre Windows 2020: Redmond-Ready Services

Windows je zďaleka najpoužívanejší operačný systém pre stolné počítače. Toľko používateľov však robí z magnetu škodlivú činnosť. Počítače Windows sú zacielené donekonečna, ale môžete sa chrániť pomocou virtuálnej súkromnej siete. Zostavili sme zoznam najlepších sietí VPN pre Windows, ktoré vám pomôžu vybrať ten, ktorý je pre vás vhodný.


VPN môžu poskytnúť mnoho výhod. Niektorí ľudia ich napríklad používajú na prístup k geoblokovanému obsahu alebo dokonca Skype. Z veľkej časti však ide o bezpečnosť. Sieť VPN by ste mali používať kdekoľvek na svete. Skryje vašu online aktivitu a zakryje vašu skutočnú IP adresu, čím vám poskytne online anonymitu.

Zabezpečenie systému Windows

Softvér sa dodáva s bezpečnostnými aplikáciami a vy môžete vylepšiť nastavenia ochrany osobných údajov systému Windows, čo však neznamená, že ste chránení. Hneď ako budete online, riskujete sa. Vyhľadávacie nástroje, sociálne médiá, reklamné spoločnosti a dokonca aj váš poskytovateľ internetových služieb môžu zhromažďovať vaše údaje a niektorí s nimi tiež obchodujú.

Nástroje, ktoré chránia vaše údaje, sú životne dôležité. Dokonca aj v systéme Windows 10 existujú problémy s ochranou súkromia vrátane úniku DNS a rozsiahleho nastavenia zberu údajov. Niektoré z týchto nastavení môžete a mali by ste zakázať, ale môže to vykopať a všetko sa toho nezbaví.

Vlády na celom svete schvaľujú právne predpisy, ktoré umožňujú snooping, a často nútia poskytovateľov internetových služieb, aby si uchovávali údaje. Odhalenia Snowdenu v roku 2013 ukázali, koľko pozorovania je tam, najmä v USA, takže sa chcete čo najviac chrániť.

Niektoré krajiny navyše nemajú pravidlá na ochranu neutrality siete. To znamená, že poskytovatelia internetových služieb môžu spomaliť, zrýchliť alebo dokonca zablokovať webové stránky a služby online podľa svojho výberu. Niektorí môžu vyžadovať, aby ste pred poskytnutím prístupu zaplatili za predplatné.

Filipíny nemajú čistú neutralitu a na mobilné plány a podobne sa vzťahuje veľa stropov. Viac si môžete prečítať v našom najlepšom VPN diele na Filipínach.

Možno by ste chceli chytiť rannú šálku joe a tráviť čas kontrolou svojho e-mailu cez bezplatné WiFi v kaviarni. S tým nie je nič zlé, ale neviete, aké bezpečné je pripojenie, čo je ďalší dôvod, prečo sa chrániť.

Ak sa chystáte na torrent, VPN musí byť nevyhnutná na to, aby ste zostali mimo radaru. Väčšina krajín sa zamračila na torrentovanie materiálu chráneného autorskými právami a môžu to mať následky, pretože si môžete prečítať našu najlepšiu časť VPN pre Nemecko..

Najlepšie VPN pre Windows 2020

Čo robí VPN najlepším pre Windows

Väčšina poskytovateľov v našich recenziách VPN bude pracovať so systémom Windows, takže si môžete vybrať z čoho najviac. Niektoré z nich sú však lepšie ako iné. Môžu mať napríklad lepšie vlastnosti alebo môžu byť spoľahlivejšie.

Pretože v systéme Windows chýba ochrana osobných údajov, chcete poskytovateľa, ktorý má prísne zásady bez protokolov. To znamená, že na rozdiel od spoločnosti Microsoft nebude spoločnosť viesť záznamy o vašich online aktivitách.

Bezpečnosť je rovnako dôležitá a mala by byť dostatočne dobrá na to, aby vás chránila pred hackermi a inými nebezpečenstvami online, a tiež aby vás chránila pred dohľadom. Dobrou vlastnosťou je vypínač zabíjania, ktorý vás odpojí, ak sieť VPN nedokáže zabrániť úniku citlivých údajov.

Je zrejmé, že VPN bude musieť podporovať Windows, ale na jej jednoduché použitie je niečo, na čo sa treba zamerať, pretože niektorí poskytovatelia ponúkajú lepšie skúsenosti ako ostatní.

Je to dobrý nápad vybrať si aj ten, ktorý má slušné rýchlosti, najmä ak sa budete rozprúdiť. Užitočná je aj neobmedzená šírka pásma, pretože nebude existovať strop, koľko si môžete stiahnuť.

Medzi ďalšie funkcie, na ktoré sa treba zamerať, patrí sieť serverov poskytovateľa, ktoré operačné systémy podporuje, koľko zariadení možno pripojiť naraz, úroveň služieb zákazníkom a cena, ktoré môžu mať vplyv na vaše rozhodnutie..

1. Najlepšie VPN pre Windows: ExpressVPN

ExpressVPN je jedným z našich obľúbených tu na Cloudwards.net, pretože je to jeden z najlepších poskytovateľov VPN na trhu. Je to vynikajúca všestranná služba a vynikajúca voľba pre používateľov Windows. Má tiež prísnu politiku neprihlásenia. To znamená, že o vašich online aktivitách nebude existovať záznam, takže aj keď o to požiadajú úrady, ExpressVPN nebude môcť jednu odovzdať..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho bezpečnosť je fantastická, so štandardným 256-bitovým AES a možnosťou zvýšenia. K dispozícii je tiež vstavaný prepínač zabíjania pre zvýšenú ochranu. Je to skvelá voľba, ak nemáte veľa skúseností s využívaním VPN, pretože to funguje hneď po vybalení a môže vás rýchlo pripojiť..

ExpressVPN je najrýchlejšia sieť VPN v okolí a nestanovuje obmedzenia šírky pásma, čo z nej robí dobrú voľbu pre torrenting. Prepínanie serverov je pomalé. Ak chcete získať viac informácií o službe, prečítajte si našu recenziu ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Existujú tisíce serverov bodkujúcich 94 krajín, čo je dosť. ExpressVPN funguje aj v systémoch MacOS, Android a iOS, takže ak máte ďalšie zariadenia, na ktoré ho chcete nainštalovať, budete to môcť urobiť. Môžete mať súčasne pripojených päť zariadení. Existujú aj rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Firefox a Safari.

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom e-mailu a live chatu. Tá je najrýchlejšou možnosťou, ale v porovnaní s konkurenciou ExpressVPN môže byť pomalá. Zamestnanci sú napriek tomu nápomocní a ich cieľom je, aby ste sa čo najrýchlejšie usadili.  

Mesačná cena je drahá, čo je pokles, ale za kvalitu služieb sa oplatí. Okrem toho môžete ušetriť peniaze výberom dlhšieho predplatného a budete mať čas vyskúšať si to vďaka 30-dňovej záruke vrátenia peňazí.

2. NordVPN

NordVPN je ďalší skvelý poskytovateľ a je celkom porovnateľný s naším najlepším výberom, ako si môžete prečítať v článku ExpressVPN vs. NordVPN..

Neuchováva si denníky, takže berie súkromie vážne a jej bezpečnosť patrí medzi najlepšie. K dispozícii je tiež možnosť použiť šifrovanie s dvojitým skokom, čo zvyšuje ochranu tunela VPN. So službou je tiež poskytnutý prepínač zabíjania, takže ak budete mať problémy s pripojením, budete v bezpečí.

predchádzajúca

Ďalšie

Nastavenie je jednoduché, klient je užívateľsky prívetivý a má intuitívne rozloženie. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a jeho rýchlosti sú dobré, ale na veľké vzdialenosti sa môžu spomaliť. Prepínanie serverov je hračka. Tieto vlastnosti mu pomohli dostať sa na prvé miesto v našom najlepšom článku VPN pre torrenting.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN má rozsiahlu sieť serverov, ktorá pokrýva 60 krajín, takže pri pripájaní existuje veľa možností. Okrem systému Windows sa dá používať aj v systémoch MacOS, Android a iOS a súčasne môžete pripojiť až šesť zariadení súčasne.

Ak narazíte na problémy, môžete sa pomocou užitočnej databázy znalostí pokúsiť vyriešiť bežné problémy. V opačnom prípade môžete kontaktovať zamestnanca prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu. Ak chcete rýchlu reakciu, najlepšou možnosťou je živý rozhovor. Ale aj tak bude dobrý.

Mesačný program je cenovo dostupný, ale bolo by rozumné zaregistrovať sa na dlhšie obdobie, pretože tým ušetríte peniaze. V ponuke je aj 30-dňová refundácia, len v prípade, že si na chvíľu pomyslíte. Pozrite sa na našu recenziu spoločnosti NordVPN.

3. CyberGhost

CyberGhost má solídne zásady ochrany osobných údajov a dobrú bezpečnosť. K dispozícii je tiež spínač automatického zabíjania pre pokojnú myseľ. Má desktopového klienta pre Windows a dá sa ľahko nainštalovať. Rozhranie si môže zvyknúť, ale stále je dobré.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú dobré, ale pri pripojení na vzdialený server sa môžu spomaliť. Má však neobmedzenú šírku pásma, čo je dobré, ak plánujete torrentovanie. Viac informácií o spoločnosti nájdete v našej recenzii CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost má veľa serverov v 58 krajinách. Podporuje tiež systémy MacOS, Android a iOS. Môžete pripojiť naraz až sedem zariadení, čo bolo dosť na to, aby ste získali druhé miesto v našej najlepšej príručke VPN pre viac zariadení.

Existuje online rozsiahla informačná základňa, pomocou ktorej sa môžete sami pokúsiť vyriešiť problémy, ale podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu, ak to potrebujete. Živý chat je rýchlejšou možnosťou z týchto dvoch možností.

Jeho mesačný cenový plán je v poriadku, ale ušetríte peniaze vďaka dlhšiemu plánu. Záruka vrátenia peňazí môžete použiť na zistenie, či sa vám to páči.

4. Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je ďalší poskytovateľ, ktorý neprihlási vašu aktivitu. Jeho bezpečnosť je slušná, ale predvolene sa používa 128-bitové šifrovanie. Je vhodné zmeniť nastavenie na 256-bitové, ale spomalí to vaše pripojenie. Súčasťou je aj vypínač zabíjania.

predchádzajúca

Ďalšie

PIA podporuje Windows a má ľahko použiteľného klienta. Jeho rýchlosti sú dobré, ale po zvýšení bezpečnosti sa môžu spomaliť. Prepínanie serverov je rýchle a umožňuje vám pripojiť sa k inému serveru pred odpojením od používaného servera, čo je zriedkavé. Navyše neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia PIA

Má viac ako 3 000 serverov v 32 krajinách. Aj keď to nie je také rozšírené ako naše ďalšie výbery, mali by ste nájsť server, ktorý vám vyhovuje.

Program PIA podporuje aj systémy MacOS, Android a iOS. Je to tiež jediná sieť VPN, ktorá môže plne podporovať systém Linux, čím sa stáva najlepšou sieťou VPN pre systém Linux. Môžete tiež pripojiť až päť zariadení súčasne.

Ak uviaznete, môžete použiť databázu znalostí na pomoc s bežnými problémami. Ak stále potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na zákaznícky servis, ale iba e-mailom. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii PIA.

Mesačná cena je spravodlivá a získate slušné služby. Ak chcete šetriť peniaze, rozhodnite sa pre dlhší plán. Existuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí, čo by malo byť dosť času na prevedenie služby jej tempom.

5. TorGuard

TorGuard neuchováva záznamy o vašich aktivitách a jej bezpečnosť patrí medzi najviac prispôsobiteľné v okolí. Môžete si vybrať z rôznych protokolov a drotárstva, ak budete chcieť. Poskytuje tiež prepínač zabíjania pre zvýšenú ochranu.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho ľahko použiteľný klient môže byť nainštalovaný na Windows. Má tiež dobrú rýchlosť, ale môže sa líšiť. Neexistuje však žiadny limit na šírku pásma, čo umožňuje torrentovanie. Viac informácií o službe nájdete v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

TorGuard má viac ako 3 000 serverov v 55 krajinách. Poskytuje tiež vyhradenú adresu IP, ak platíte navyše. Toto sa hodí, ak chcete streamovať, pretože vás bez problémov dostane na miesto, ktoré potrebujete. Zaručenie získania konkrétnej adresy IP prinieslo spoločnosti TorGuard špičkové miesto v našej najlepšej sieti VPN s vyhradeným článkom IP.

Môžete ho použiť aj na iných operačných systémoch. MacOS klient sa ľahko používa, ale nastavenie mobilných aplikácií pre Android a iOS môže byť nepríjemné. TorGuard vám umožní pripojiť až päť zariadení súčasne, ale môžete pridať až 20 ďalších za každé 1 $.

Pomoc je k dispozícii, ak ju potrebujete. Môžete sa pokúsiť vyriešiť problémy sami pomocou online sprievodcov a fóra TorGuard, alebo môžete použiť live chat. Tá však nie je vždy obsadená personálom, takže možno budete musieť zanechať správu a čakať na odpoveď e-mailom.

Mesačný cenový plán je v poriadku, ale peniaze môžete ušetriť registráciou na dlhšie obdobie. Existuje tiež sedemdňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete vyskúšať ešte pred nákupom.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli pochopiť dôležitosť používania siete VPN. Ste zraniteľní hackermi, škodlivým softvérom, sledovaním a monitorovaním bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Aj keď Windows môžu vyzerať bezpečne na povrchu, má viac otvorov ako cedník.

Pokiaľ ide o výber toho správneho, je na výber, a preto sme pre vás urobili prácu. S niektorým z našich výberov sa nemôžete pokaziť, ale ExpressVPN je najlepšia VPN pre Windows.

Uprednostňuje súkromie a bezpečnosť, ľahko sa používa pre začiatočníkov, ale tiež skvelý pre tých, ktorí to poznajú, a má aj mnoho ďalších skvelých funkcií. Navyše, so svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, nehrozí žiadne riziko pri jej vyskúšaní.

Ak máte odporúčania pre zabezpečenie Windows, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Radi by sme ich počuli. Prečo sa nepozrieť na našu knižnicu VPN, keď ste tu? Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map