Najlepšie VPN pre Srí Lanku v roku 2020

Srí Lanka je malá ostrovná krajina ležiaca pri južnom cípe Indie. Aj keď Srí Lanka je spustošená vlnou tsunami v roku 2004 a trpkou 26-ročnou občianskou vojnou – a stále trpí náboženskými konfliktmi, je prepletená živou históriou a prírodnou krásou. Chrámy dotýkajú ostrova a jeho pláží sú nekonečné. 


Aj keď ste zaneprázdnení vysielaním selfies s ázijskými slonmi, mali by ste na ochranu použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre Srí Lanku..

Ak ste v zhone, CyberGhost je najlepšou voľbou pre Srí Lanku, ale existuje veľa ďalších možností, v závislosti od vašich preferencií, takže sa o nich dozviete viac, aby ste sa o nich dozvedeli. 

Bezpečnosť online je v tomto rastúcom technickom svete dôležitejšia ako kedykoľvek predtým a Srí Lanka nie je výnimkou. Virtuálne súkromné ​​siete sú dôležitou súčasťou zabezpečenia, pretože vás chránia pred online nebezpečenstvami, ako je napríklad dohľad, a pomáhajú chrániť vás pred počítačovou kriminalitou.. 

Vlády na celom svete monitorujú svojich občanov – stačí sa len pozrieť na Čínu – as verejným rozmachom WiFi nikdy neviete, aké nebezpečenstvo číha na zle zabezpečených pripojeniach.. 

Navyše, VPN môžu pomôcť s obmedzeniami obsahu, ako sú cenzúra a geobloky. Napríklad, ak ste na Srí Lanke a pokúšate sa vstúpiť do Netflixu v USA, nebudete môcť vďaka zákazu Netflixu získať. 

Knižnica Netflix každej krajiny je iná, takže ak si chcete pozrieť verziu v USA, budete potrebovať adresu IP v USA. Podobne, ak chcete verziu Srí Lanky, budete potrebovať adresu Srí Lanky.

Najlepšie VPN pre Srí Lanku 2020

Čo robí VPN najlepším pre Srí Lanku

V našom zozname recenzií VPN je veľa dobrých poskytovateľov, musíte sa však uistiť, že ten, ktorý vyberiete, je pre Srí Lanku dosť dobrý. 

Vzhľadom na blokovanie aplikácií pre sociálne médiá a správy by ste si mali zvoliť poskytovateľa VPN, ktorý má silnú sieť serverov. Vďaka tomu budete môcť ľahko obísť akékoľvek budúce bloky. Ak však chcete získať prístup k srílanskému obsahu, mali by ste sa uistiť, že VPN má servery v danej krajine.

Dobrá bezpečnosť je nevyhnutnosťou, pretože vás ochráni pred nebezpečenstvami online a zabráni vám chrániť vás pred online sledovaním. Prepínač zabíjania je tiež šikovný nápad, pretože v prípade zlyhania siete VPN dôjde k úplnému prerušeniu vášho pripojenia, čím sa vaše citlivé údaje zachovajú.

Ochrana osobných údajov je samostatný faktor od bezpečnosti. Ak chcete zaistiť, aby poskytovateľ bral súkromie vážne, skontrolujte, či VPN uvádza, že neuchováva denníky aktivít. Týmto spôsobom zostanú vaše online shenanigany v tajnosti, bez ohľadu na to, čo.

Je dobré zvoliť ten, ktorý má dobrú rýchlosť. Ak chcete streamovať, sú nevyhnutné vysoké rýchlosti, inak bude vaša večerná zábava príjemnou záťažovou obrazovkou. Neobmedzená šírka pásma je rovnako dôležitá alebo sa sieť VPN zastaví po dosiahnutí limitu šírky pásma, čím zostanete v strede svojej obľúbenej relácie nechránení..

Ak chcete získať prístup k sieti Netflix, budete si musieť zvoliť sieť VPN, ktorá dokáže prekonať jej svetové detektory VPN. Nie je ich veľa, ale ak chcete rýchlu opravu, vyberte si jeden z našich najlepších VPN pre Netflix.

Medzi ďalšie faktory, ktoré je potrebné zvážiť, patria zariadenia, s ktorými je kompatibilná a aké ľahké je ich použitie. Navyše je dobré mať slušnú pomoc, ak ju potrebujete, a mali by ste sa tiež uistiť, že je v súlade s vaším rozpočtom..

Najlepšie VPN pre Srí Lanku: CyberGhost

Vybrali sme si CyberGhost ako najlepšiu VPN pre Srí Lanku. Je to vynikajúca služba, ktorá rýchlo rastie a obsahuje mnoho funkcií, vďaka ktorým je vaša skúsenosť jednou z najlepších. 

Sieť serverov CyberGhostu sa v posledných mesiacoch rýchlo rozrástla av 90 krajinách je okolo 6 000 serverov, aj keď presný počet sa často mení. Na Srí Lanke je 24, takže máte prístup k obsahu obmedzenému na túto krajinu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má dobrú bezpečnosť, ktorá je nastavená na AES 256-bit. Môžete to však prispôsobiť a je tu tiež zabudovaný prepínač zabíjania. Prepínač zabíjania CyberGhost sa však líši od mnohých ostatných, pretože je natrvalo povolený. To znamená, že sa nemusíte starať o jeho zapnutie, ale tiež to znamená, že nad tým nemáte kontrolu. Uplatňujú sa aj prísne zásady neprihlásenia.

Jeho rýchlosti sú dobré, aj keď možno zistíte, že sa u niektorých serverov spomaľujú, zvyčajne kvôli vzdialenosti. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a môže sa dostať do streamingových služieb vrátane Netflix. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Ak potrebujete prehliadače Chrome a Firefox, existujú aj rozšírenia prehliadača. Rozhranie sa zlepšilo a hoci sa na to zvykne, jeho používanie je jednoduché. 

Môžete pripojiť súčasne až sedem zariadení, ktoré si získali miesto v našej najlepšej sieti VPN pre zoznam viacerých zariadení, ale sedem je tiež limit pre inštalácie. 

CyberGhost má jednu z najdôkladnejších znalostí, aké sme kedy videli. Pomôže vám to s malými problémami, ale ak potrebujete ďalšiu pomoc, existuje tu aj živá podpora pre chat a e-mail. Živý chat je najrýchlejšou možnosťou, ale e-mailový tím je pre technické otázky lepší.

Mesačné náklady nie sú dobré, ale zvolením dlhšieho odberu sa cena výrazne zníži. Používatelia systému Android a iOS môžu využiť sedemdňovú skúšobnú verziu, ale existuje aj záruka vrátenia peňazí. 

ExpressVPN

Ďalej je ExpressVPN, ktorý je v mnohých ohľadoch vynikajúcim poskytovateľom. Má rozsiahlu sieť serverov s viac ako 3 000 v 94 krajinách. Okrem toho sú aj niektoré na Srí Lanke. 

Má vynikajúce zabezpečenie a vypínač, ktorý je v predvolenom nastavení povolený. ExpressVPN si cení aj súkromie, takže existujú prísne zásady bez protokolovania.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Je to najrýchlejšia VPN, ktorú sme testovali, takže táto skutočnosť a skutočnosť, že prichádza s neobmedzenou šírkou pásma, z nej robí skvelú voľbu pre streamovanie. Je to v skutočnosti naša najlepšia sieť VPN na streamovanie, pretože sa môže dostať do akejkoľvek siete na streamovanie vrátane siete Netflix. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS a existujú rozšírenia prehliadača pre Chrome, Firefox a Safari. Je ľahko použiteľný a je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov. Jednoducho ho nainštalujete a kliknete na veľké tlačidlo „pripojiť“. Umožňuje päť súčasných pripojení.

Zákaznícka podpora je skvelá a pre svojpomoc je k dispozícii šikovná informačná základňa. Live chat a e-mailová podpora sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale v prípade technických problémov je najlepšie ísť cestou e-mailu.

Naša jedna hrozna s ExpressVPN je jej cena. Je to drahé. To znamená, že za svoje peniaze dostanete veľa tresku, takže sa oplatí investovať. Navyše, ak sa prihlásite na odber dlhšieho plánu, znížia sa náklady a v prípade, že sa vám nepáči, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí..

NordVPN

Náš tretí výber je NordVPN. Je to ďalšia skvelá služba, ktorá má chrbát. Nebudete mať problém nájsť vhodný server na vynechanie blokov, pretože v 60 krajinách je k dispozícii viac ako 5 000. To znamená, že na Srí Lanke nie je nikto, takže nebudete mať prístup k obsahu obmedzenému na krajinu..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má fantastickú bezpečnosť a ak chcete, môžete používať jeho servery s dvojitým skokom. V zásade zvyšujú ochranu pripojenia. Je zabudovaný prepínač zabíjania a spoločnosť neuchováva denníky aktivít.

Jeho rýchlosti sú vysoké, ale podobne ako CyberGhost sa môžu spomaliť na veľké vzdialenosti. Stále sú v poriadku pre väčšinu aktivít a môžu sa dostať do všetkých streamovacích služieb vrátane siete Netflix. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Naša recenzia spoločnosti NordVPN ide podrobnejšie.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS. Existujú aj rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox. Jeho klienti sa ľahko používajú a umožňuje pripojenie až šiestich zariadení naraz. 

Ak uviaznete, k dispozícii je užitočná informačná základňa. K dispozícii je aj živá podpora prostredníctvom e-mailu a nepretržitá služba. Obe vám poskytnú dobrú pomoc, ale živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou.

Mesačná cena spoločnosti NordVPN nie je zlá, ale nie je to ani dobré. Radšej by ste sa prihlásili na dlhší plán. Vieme, že možno nebudete chcieť skočiť rovno, ale v prípade, že to nie je pre vás, je tu 30-dňové okno na vrátenie platby..

VyprVPN

Odporúčame tiež VyprVPN pre Srí Lanku. Jeho serverová sieť nie je taká široká ako naše ostatné tipy, ale stále existuje viac ako 700 z čoho vyberať a pokrývajú 64 krajín. Neexistujú však žiadne srílanské servery pre obsah odtiaľto. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má vynikajúcu bezpečnosť, ktorá je veľmi prispôsobiteľná. VyprVPN je navyše dodávaný s proprietárnym protokolom Chameleon, ktorý pridáva ešte väčšiu ochranu tunela VPN. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania a politika bez protokolovania zahrnutá.

Jeho rýchlosti nie sú skvelé, ale mali by byť stále v poriadku pre väčšinu aktivít. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a môže sa dostať do väčšiny streamovacích služieb. Pozrite si našu recenziu VyprVPN pre viac informácií.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho mobilné aplikácie sú jedny z najlepších, s ktorými sme sa stretli, a preto je na zozname najlepších VPN pre Android. Ľahko sa používa a môžete mať pripojených až päť zariadení v závislosti od zvoleného plánu.

Podporný systém VyprVPN začína vedomostnou základňou pre svojpomoc. Potom je k dispozícii live chat, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Najprv sa však spojíte s robotom, ktorý vás nasmeruje na relevantné časti databázy znalostí. Existuje tlačidlo na pripojenie k človeku, ale dostanete sa do frontu a doba čakania sa líši. K dispozícii je e-mailová podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Na výber sú dva balíčky. „Štandard“ sa dodáva s tromi pripojeniami. „Prémia“ prichádza s piatimi pripojeniami a použitím protokolu Chameleon. Môžete si vybrať z mesačného alebo ročného predplatného, ​​ale ten ročný nakoniec nakoniec vyjde lepšie. Existuje tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Najlepšie bezplatné VPN pre Srí Lanku: Windscribe

Náš posledný výber je Windscribe. Je to vynikajúci poskytovateľ, ktorý ponúka bezplatný program a platený program „Pro“. Bezplatný plán je veľkorysý a získal Windscribe miesto v našom najlepšom porovnaní s VPN zdarma, ale nedostanete všetky funkcie plateného plánu, na ktoré upozorníme v ďalšom.

windscribe-Slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Existuje viac ako 600 serverov v 60 krajinách, čo je dosť na obchádzanie blokov. To znamená, že prístup k úplnému zoznamu krajín získate iba vtedy, ak ste „profesionálnym“ členom. Na Srí Lanke sa nenachádzajú žiadne servery, takže sa nemusíte báť prístupu k tomuto miestu.. 

Môžete to obísť pridaním miest za 1 $ každý mesiac. Navyše, pretože iba „profiloví“ členovia majú neobmedzenú šírku pásma, získate tým ďalších 10 GB údajov mesačne. Bezplatní používatelia dostanú štandardne 2 GB, ale 10 GB môžete získať jednoducho zadaním e-mailu. 

Jeho rýchlosti sú vhodné pre väčšinu aktivít a ak sa chcete streamovať, členovia „pro“ získajú prístup k svojim serverom Windflix. Sú skonštruované pre Netflix, takže sa nebudete mať žiadne problémy so vstupom a sú k dispozícii v USA, Veľkej Británii, Kanade a Japonsku.. 

Jeho bezpečnosť je dobrá a prispôsobiteľná. Existuje prepínač zabíjania, hoci sa to zvláštne nazýva „firewall“. Windscribe má funkcie ochrany osobných údajov, ale uvádza, že uchováva niektoré denníky, napríklad použitie šírky pásma a časové značky aktivity. Napriek tomu sa nedá vysledovať späť k vám. Viac informácií nájdete v našej recenzii Windscribe.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

K dispozícii sú klienti pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS, ako aj rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera. Jeho rozhranie má skúsenosť so zachovaním jednoduchosti pre nováčikov, hoci technici sú schopní drotáriť, ak chcú. 

K dispozícii sú niektoré užitočné svojpomocné nástroje. K dispozícii je aj živá podpora prostredníctvom e-mailu a nepretržitá služba. Živý rozhovor je však sprevádzaný jeho zástupcom umelej inteligencie Garrym. Je celkom dobrý, spravodlivý, ale ak chcete hovoriť so skutočným človekom, musíte predložiť lístok.

Ak vyberiete mesačný plán, je to dosť drahé. Dlhšie plány fungujú lepšie, ale neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby. Ak však spoločnosti pošlete e-mail spoločnosti do troch dní od nákupu, vráti vám ju. S plánom zadarmo by ste však mohli začať ako skúšobnú verziu.

Online cenzúra na Srí Lanke

Aj keď internetový prístup Srí Lanky naďalej narastá, sloboda internetu sa trochu znížila. Obmedzenia konektivity a platforiem sociálnych médií sa vyskytli počas násilia a nepokojov, konkrétne v roku 2018, keď bol údajne zavraždený sinhalský budhista skupinou moslimských mužov v meste Kandy.. 

Po incidente vláda nariadila stav núdze a sociálne siete a služby zasielania správ – vrátane Facebooku, WhatsApp, Instagramu a Vibera – boli zablokované po celej krajine približne jeden týždeň. Platformy boli obviňované z toho, že nedokázali zastaviť šírenie nenávistných prejavov a falošných správ, čo zasa vyvolalo nepokoje.. 

Bloky boli uložené s cieľom potlačiť nepokoje, ale ľudia mali problémy s kontaktovaním rodiny a priateľov a podniky sa tiež trápili.. 

Aj keď bol zákaz zrušený, odvtedy sa viackrát obnovil. Po usmrtení viac ako 300 ľudí počas bombových útokov na kostoly a hotely, ktoré sa konali vo Veľkej noci v roku 2019, vláda citovala následky dezinformácií a nenávistných prejavov a zablokovala sociálne médiá. Zákaz trval viac ako týždeň a bol zrušený 30. apríla.

Ďalší zákaz bol uložený v máji po náboženskom napätí vyvolanom sériou samovražedných bombových útokov, ktoré otriasli touto krajinou. Údajne boli zasiahnuté podniky a mešity vo vlastníctve moslimov a boli zablokované Facebook, WhatsApp, Snapchat, Viber a YouTube.. 

Neexistuje žiadny nezávislý orgán na reguláciu obsahu, ale krajina zaznamenala blokovanie určitého obsahu a webových stránok, ako sú pornografické a spravodajské stránky. Okrem toho je obsah voľne zobraziteľný.

Dohľad online na Srí Lanke

Aj keď národný akčný plán na ochranu a podporu ľudských práv na roky 2017 – 2011 uznáva právo na súkromie, ďalšie iniciatívy vzbudili obavy. 

V roku 2016 bol zavedený nový elektronický národný preukaz totožnosti s názvom e-NIC, ktorý odhaľuje obavy o ochranu súkromia. Je to zákonná požiadavka, ktorá okrem iného uchováva informácie, ako sú biometrické údaje osoby, odtlačok prsta a fotografia. 

E-NIC je potrebný na prístup k určitým službám v krajine vrátane využívania verejných hotspotov WiFi, to znamená, že by sa mohla potenciálne sledovať aktivita používateľov.. 

Okrem toho sa v roku 2018 prezident Maithripala Sirisena stretol so zástupcami Facebooku, aby prediskutoval nenávistné výroky a falošné správy na platforme. Zástupcovia súhlasili s tým, že Facebook na svojej platforme takýto prejav netoleruje a je odhodlaný ho odstrániť. 

Vláda v súčasnosti umožňuje prístup na Facebook, ale spolupracuje s platformou, aby zabránila nenávistným prejavom a dezinformáciám. To znamená, že na zabezpečenie verejnej bezpečnosti by sa zaviedli metódy monitorovania a dohľadu. 

Zákon o telekomunikáciách č. 27 z roku 1996 zakazuje neoprávnený dohľad nad osobnou komunikáciou, ale možno ich zistiť, ak na to nariadi úradník alebo ak je to v súvislosti s vyšetrovaním. Aj telekomunikačné spoločnosti musia vyhovieť požiadavkám vlády, úradníci však nemusia oznámiť cieľ. 

Vládne agentúry majú tiež podozrenie, že majú k dispozícii technológie sledovania. Dokumenty, ktoré unikli v roku 2015, ukázali, že niekoľko agentúr oslovilo taliansku spywarovú firmu Hacking Team. 

Dokumenty odhalili plány srílanského ministerstva obrany na vývoj elektronického sledovacieho systému, hoci neexistuje žiadny dôkaz o žiadnych nákupoch.. 

A nakoniec, čínske spoločnosti ZTE a Huawei pomohli rozvíjať Srí Lanku v oblasti IKT infraštruktúry, takže existujú obavy, že tieto spoločnosti mohli tiež pridať technológiu sledovania.

Sloboda prejavu online na Srí Lanke

Srílanská ústava zaručuje slobodu prejavu, ale niektoré témy zostávajú citlivé, napríklad občianska vojna. Aktivisti za ľudské práva boli obťažovaní z dôvodu ich práce na tejto téme, čo odradilo občanov od diskusie o týchto témach.

Mediálne prostredie v krajine je znepokojujúce, keďže veľké množstvo srílanských tlačových agentúr je vo vlastníctve štátu a mnohí novinári čelia hrozbám a niektorí dokonca boli zabití.. 

Niektorí kritickí novinári sú zatknutí a uväznení na základe právnych predpisov, ako je napríklad zákon o prevencii terorizmu (PTA). Väčšina z toho však bola pod vládou bývalého prezidenta Mahindu Rajapaksu.

Jedným z príkladov je novinár J.S. Tissainayagam, ktorý bol v roku 2009 obvinený z rasovej nenávisti a získavania peňazí na terorizmus, čelil 20-ročnému trestu odňatia slobody. Neskôr ho v roku 2010 ospravedlnil prezident Rajapaksa. 

Za novej vlády prezidenta Siriseny došlo len k niekoľkým zatknutiam a stíhaniam a vláda pracuje na nahradení dohody PTA, existujú však obavy, že nový návrh zákona je príliš široký.

Záverečné myšlienky

Teraz by ste mali poznať všetky dôvody, prečo potrebujete používať sieť VPN na Srí Lanke. Nikdy neviete, kedy vláda uloží ďalší blok sociálnych médií, a sieť VPN vám pomôže obísť také bloky, ak to potrebujete. 

Mali by ste si vybrať ten, ktorý má dobrú sieť serverov, ale mali by ste si tiež zvoliť ten, ktorý má veľkú bezpečnosť, aby vás skryl pred sledovaním a chránil pred online nebezpečenstvami. CyberGhost prevzal srílanskú VPN korunu kvôli svojej rozsiahlej sieti serverov a vysokej bezpečnosti. Navyše so zárukou vrátenia peňazí nestratíte nič. 

Ak máte skúsenosti s používaním VPN na Srí Lanke, povedzte nám o tom v sekcii komentárov. Náš archív VPN obsahuje zaujímavejšie články, ak sa chcete pozrieť. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map