Najlepšie VPN pre Spojené arabské emiráty 2020: internet bez internetu z Dubaja

Spojené arabské emiráty za posledných 40 rokov rýchlo rástli a sú dobre známe trblietavými svetlami Dubaja. Každý rok navštevujú milióny turistov a keďže neexistuje žiadna daň z príjmu, je medzi digitálnymi nomádmi obľúbená. Takmer 80 percent svojej populácie používa internet a je pravdepodobné, že počas svojej návštevy budete tiež potrebovať jednu z najlepších VPN pre SAE..


Na rozdiel od iných krajín nie je internetová cenzúra v Spojených arabských emirátoch príliš tvrdá (napríklad, ako zlé to môže byť, prečítajte si našu časť o Veľkom čínskom firewalle). Virtuálna súkromná sieť vám však pomôže ľahko obísť.

Politika filtrovania sa zameriava na kultúrne alebo nábožensky urážlivý obsah. Telekomunikačný regulačný úrad nariaďuje poskytovateľom internetových služieb, aby blokovali akýkoľvek obsah súvisiaci s terorizmom, pornografiou, datovaním, LGBT a hazardnými hrami..

Webové stránky, ktoré obsahujú politickú diskusiu ohrozujúcu vládnuci poriadok a tie, ktoré propagujú nelegálne drogy, môžu byť zablokované. Obsah, ktorý predstavuje riziko pre používateľov internetu, ako napríklad hackerské nástroje, spyware a phishingové weby,.

Sloboda tlače je zlá a štátne spravodajské weby často odmietajú pokryť kontroverzné otázky. Všetky aspekty médií upravuje zákon o publikáciách a vydavateľstve z roku 1980, ktorý zakazuje kritiku vlády.

Reportéri uplatňujú autocenzúru, aby držali krok s vládnymi nariadeniami a byrokraciou. Zahraničným novinárom je niekedy odoprený vstup alebo deportovaný kvôli vyjadreniu názorov na politické záležitosti.

Legislatíva online v Spojených arabských emirátoch

Sloboda online klesla v dôsledku niekoľkých nedávnych zákonov SAE, vrátane zákonov o počítačovej kriminalite a antidiskriminácii. Cieľom zákona o počítačovej kriminalite je potrestanie tých, ktorí sa podieľajú na určitých online aktivitách, ako je napríklad prevádzka teroristickej webovej stránky alebo stránka zameraná na podnecovanie nenávisti. V auguste 2018 bol zmenený a doplnený tak, aby obsahoval prísnejšie sankcie pre tých, ktorí porušujú pravidlá.

Antidiskriminačné právne predpisy sú zavedené na boj proti terorizmu prostredníctvom kontroly nenávisti. Časom bol zmenený a doplnený a bežne sa používa na odrádzanie od slobodného prejavu tým, že ide nad rámec nenávistných prejavov a podpory násilia.

Jednotlivci sú často zatýkaní a môžu im byť udelené vysoké pokuty a tresty odňatia slobody, ktoré sa javia ako neškodné činnosti a nenásilné názory. Aj diskusie, ktoré urážajú náboženské symboly alebo urážajú štát a jeho vládcov, sú trestné. Podobné príklady nájdete v našom najlepšom článku VPN pre Singapur.

Antidiskriminačný zákon varuje, že môže odsúdiť porušovateľov väzenia až na 10 rokov. Za porušenie zákona o počítačovej kriminalite možno uložiť vysoké pokuty od 500 000 do 2 miliónov dirhamov (od 140 000 do 540 000 dolárov), za väzenie alebo za oboje..

Úrady opakovane varovali cudzincov, že sa musia riadiť zákonmi krajiny. Aktivisti online boli uväznení a miestni aj cudzinci boli zadržiavaní za príspevky na sociálnych sieťach.

V roku 2018 bol muž uznaný vinným z používania sociálnych médií na zverejňovanie nepravdivých informácií o SAE a na podporu nenávisti, ktorá poškodzuje reputáciu SAE. Bol odsúdený na 10 rokov vo väzení a dostal pokutu 1 milión dirhamov (270 000 dolárov) za hanobenie SAE. Nezabudnite na to, čo uverejníte.

Bezpečnosť online a ochrana osobných údajov v Spojených arabských emirátoch

Ďalším dôvodom použitia služby VPN je riziko počítačových útokov. Správa spoločnosti Symantec z roku 2018 ukazuje, že aktivita v oblasti počítačovej kriminality sa zvýšila, pričom na štvrtom mieste na svete je SAE v porovnaní s deviatou v roku 2017. Naša najlepšia sieť VPN pre Thajsko ukazuje inú krajinu s vysokou mierou počítačovej kriminality..

Navyše, v správe spoločnosti Norton Security Insights sa uvádza, že v roku 2017 boli obeťami v Spojených arabských emirátoch ukradnuté zločincami takmer 4 miliardy dirhamov (1 miliarda dolárov). Z tohto dôvodu je dobré nainštalovať jeden z našich najlepších antivírusových programov..

Vláda sa podieľa aj na dohľade.

“Začali sme monitorovať všetky kanály sociálnych médií – monitorujú sa všetky webové stránky a profily,” uviedol jeden z úradníkov TRA v rozhovore pre denníky v Dubaji..

Uvádza sa tiež, že dánska dcérska spoločnosť britského dodávateľa obrany BAE Systems predala dozorné vybavenie úradníkov SAE.

Spolu s tým Abu Dhabi v roku 2016 uviedlo Falcon Eye, ktoré je izraelským systémom civilného dohľadu. Podľa organizácie Middle East Eye umožňuje úradom sledovať každú osobu a umožňuje zaznamenávať a analyzovať pracovné, sociálne a behaviorálne vzorce.

Začiatkom tohto roka sa zistilo, že SAE vykonávajú dohľad nad ostatnými vládami, militantmi, novinármi a aktivistami za ľudské práva. Projekt Raven je tím bývalých spravodajských agentov USA a je schopný využívať kybernetickú zbraň Karma, ktorá môže preniknúť do telefónov iPhone. Správy o projekte vyšli najavo až potom, čo Raven začal špehovať Američanov.

SAE nie sú jedinou vládou, ktorá sa podieľa na prenasledujúcom dohľade. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre USA a najlepšiu sieť VPN pre Veľkú Britániu.

Najlepšie VPN pre SAE 2020

Čo robí VPN najlepším pre Dubaj

Pri rozhodovaní o najlepšej VPN pre Dubaj a Abú Zabí by sa malo zohľadniť veľa faktorov. Vzhľadom na to, čo úrady považujú za urážlivé alebo urážajúce, je najlepšie zaistiť, aby ste nezverejňovali žiadne príspevky, ktoré by ste mohli takto vidieť. Napriek tomu by ste si mali byť istí, že ste si vybrali zabezpečeného poskytovateľa VPN, ktorý ponúka dobré šifrovanie.

Dobré zabezpečenie zaistí, aby ste sa skryli, takže ak sa úrady pokúsia sledovať vašu IP adresu späť k vám, uvidia iba sieť, ktorú ste použili na získanie prístupu. To vás skryje pred akýmkoľvek dohľadom a online strážením. Mať vstavaný prepínač zabíjania je ďalšou dobrou funkciou. Ak VPN zlyhá, preruší sa vaše pripojenie k internetu, takže vás bude vždy v bezpečí.

Vaše súkromie je oddelené od zabezpečenia a rovnako dôležité. Musíte sa uistiť, že poskytovateľ neuchováva denníky. To znamená, že o vašich online aktivitách nebude zaznamenaný žiadny záznam, takže spoločnosť ich nemôže poskytnúť ani v prípade, že o to požiadajú úrady.

Ak chcete obísť cenzúru, vyberte poskytovateľa, ktorý má veľa serverov umiestnených po celom svete. Použitie servera umiestneného mimo krajiny vám umožní prístup ku všetkému, čo bolo zablokované.

To platí aj pre geobloky. Pripojte sa napríklad k serveru v Spojených štátoch a budete mať prístup k USA Netflix, aj keď je k dispozícii iba tu. Prečítajte si viac v našom článku o tom, ako pozerať kúsok z USA Netflix. Na druhej strane, ak chcete získať prístup k obsahu, ktorý môžu vidieť iba obyvatelia SAE, musíte sa pripojiť k serveru, ktorý sa tam nachádza, takže sa ubezpečte, že váš poskytovateľ ponúka jeden.

Rýchlosť je ďalšou kľúčovou funkciou, najmä ak plánujete streamovanie. Nikto nemá rád civieť na obrazovku načítania. Ak streamujete alebo sťahujete, mali by ste sa tiež uistiť, že neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Bez toho by ste dosiahli určitý limit a služba VPN prestane fungovať, čo vás robí zraniteľnými.

Mali by ste zvážiť aj to, ktoré zariadenia používate, ak poskytovateľ pre nich má klienta a je užívateľsky prívetivý. Zákaznícky servis by sa mal dať ľahko kontaktovať aj v prípade, že máte problémy a náklady by mohli ovplyvniť vaše rozhodnutie.

Po zvážení všetkých týchto faktorov sa pozrime na naše výbery najlepších virtuálnych súkromných sietí, ktoré sa majú v SAE použiť.

1. Najlepšie VPN pre SAE: NordVPN

NordVPN je obľúbený na serveri Cloudwards.net a umiestňuje sa v našom najlepšom VPN produkte vďaka svojej vysoko zabezpečenej službe a mnohým funkciám, ktoré môže ponúknuť. Okrem toho, že má niektoré z najlepších zabezpečení v okolí, má voliteľné šifrovanie dvojitého hopu, ktoré poskytuje väčšiu ochranu vášho pripojenia. K dispozícii je tiež vstavaný prepínač zabíjania pre pokoj.

predchádzajúca

Ďalšie

Súkromie je pre spoločnosť NordVPN vysokou prioritou. Má prísne pravidlá bez protokolov, takže sa nemusíte starať o záznamy svojej online aktivity. Prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN a zistite, prečo je to najlepšia sieť VPN pre Dubaj.

Má viac ako 5 000 serverov roztrúsených v 60 krajinách, čo znamená, že by ste nemali mať problém s pripojením k serveru, ktorý má prístup k požadovanému obsahu, vrátane Netflix. Okrem toho je v SAE k dispozícii sedem serverov s obmedzeným obsahom.

Rýchlosti sú dobré, ale ak sa pripájate k vzdialenému serveru, môže sa spomaliť. Avšak prepína servery rýchlo. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, takže môžete streamovať alebo sťahovať toľko, koľko chcete.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN sa ľahko nastavuje a usporiadanie klienta je užívateľsky prívetivé. Nemusíte mať problém nájsť to, čo potrebujete, a výber servera, ktorý chcete, je prechádzka v parku. Podporuje Windows a MacOS s mobilnými aplikáciami dostupnými pre Android a iOS. Tým sa tiež znížil počet našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení, pretože ponúka šesť súčasných pripojení.

Zákaznícky servis je užitočný a môžete ho kontaktovať prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom. Ak chcete získať najrýchlejšiu odpoveď, odporúčame vám živý rozhovor. K dispozícii je tiež užitočná informačná základňa pre prípad, že by ste sa chceli sami pokúsiť vyriešiť problém sami.

NordVPN má aj cenovo dostupný mesačný plán, ale ak sa prihlásite k dlhodobejšiemu plánu, získate oveľa viac úspor. Ak sa necítite príjemne zaviazať sa na tento záväzok, môžete využiť jeho 30-dňovú refundáciu, aby ste sa uistili, že ste so službou spokojní..

2. Súkromný prístup na internet

Aj keď súkromný prístup na internet nemá všetky funkcie iných poskytovateľov, pre SAE je stále dobrou voľbou. Má dobrú bezpečnosť, ale v predvolenom nastavení je nastavená na 128-bitové šifrovanie AES. Môžete ho manuálne nastaviť na 256-bitový AES, ale tým sa spomalí vaše pripojenie.

Rovnako ako v prípade služby NordVPN je vstavaný prepínač zabíjania, ktorý vás ochráni, ak sieť VPN prestane fungovať a protokoly sa nebudú uchovávať..

Pokrytie PIA nie je také dobré ako naša najlepšia voľba, servery sú rozmiestnené iba v 32 krajinách. Ak sa však jeden z vašich hlavných cieľov dostane do USA Netflix, nemali by ste mať problém, pretože sa tam nachádza väčšina jeho serverov. Má tiež 10 serverov v SAE, ak to potrebujete.

Jednou z najlepších funkcií PIA je jej rýchlosť, ale preto, lebo má ľahšie šifrovanie. Ak šifrovanie zvýšite, služba sa spomalí, ale stále je v poriadku. Nie sú k dispozícii ani žiadne obmedzenia šírky pásma, takže prúdte ďalej.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia PIA

Nastavenie je jednoduché a klienti sú k dispozícii pre systémy Windows a MacOS a mobilné aplikácie pre Android a iOS. Sú jednoduché na používanie a rýchle pripojenie. Navyše, prepínanie serverov je hračka.

PIA je znížená o zákaznícku podporu. Neponúka žiadny živý rozhovor. Testovali sme e-mailovú podporu pre našu kontrolu PIA a hoci bola pomalšia, reakcia, ktorú sme dostali, bola dôkladná. K dispozícii je tiež užitočná informačná základňa.

PIA bola kedysi jednou z najlacnejších možností s vysokou hodnotou za vaše peniaze. Jej ceny sa však zvýšili a ročný plán sa zdvojnásobil. Je to však stále dobrá služba a existuje sedemdenná záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať pred potvrdením.

3. ExpressVPN

ExpressVPN ponúka skvelé služby s dobrým šifrovaním pri 256-bitovom AES, ktoré sa môžu v prípade potreby zvýšiť. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania, takže sa nemusíte báť vystavenia, ak VPN zlyhá a služba neuchováva protokoly.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Má obrovskú sieť serverov v 94 krajinách, takže existuje veľa obchádzania blokov, s ktorými sa stretnete. V Spojených arabských emirátoch to však nemá, takže budete musieť hľadať inde.

ExpressVPN stále patrí medzi našich päť najlepších vďaka svojej vynikajúcej všestrannej službe. Navyše, ak je na vašom programe streamovanie, môžete uprednostniť poskytovateľa. To viedlo naše najlepšie VPN pre streamovanie a najlepšie VPN pre kusy Netflix.

Rýchlosť tiež nie je problémom, pretože je to jedna z najrýchlejších sietí VPN v okolí a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Čas prepínania servera je však pomalý. Prečítajte si viac o tejto skvelej službe v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá voľba pre ľudí, ktorí chcú niečo, čo jednoducho funguje. Robí pre vás takmer všetko. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať server, ku ktorému sa chcete pripojiť, čo je jednoduché. Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to najlepšia VPN pre iPhone, takže ju môžete klasifikovať ako najlepšiu VPN pre iPhone v Spojených arabských emirátoch.

Zákaznícka podpora nemá najrýchlejší čas odozvy, ale ponúka live chat 24/7. Ak chcete, môžete ich kontaktovať e-mailom a personál je ústretový a priateľský. K dispozícii je tiež užitočná informačná základňa.

ExpressVPN je v porovnaní s inými poskytovateľmi dosť drahý, ale stojí za to za kvalitu poskytovaných služieb. Rovnako ako u ostatných ušetríte tým, že sa prihlásite na odber na dlhšie obdobie. Využite 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a zistite, či sa vám to páči.

4. VyprVPN

Bezpečnosť VyprVPN je dobrá a jej protokol Chameleon ho podporuje. Táto služba má tiež prispôsobiteľný prepínač zabíjania, aby ste sa uistili, že ste v prípade zlyhania spojenia chránení. Žiadne záznamy sa neuchovávajú, takže sa nemusíte starať o svoje súkromie. Prečítajte si viac v našej recenzii VyprVPN.

VyprVPN-Server-Selection

Aj keď nemá toľko serverov ako naše ďalšie voľby, má dosť miesta na zahrnutie do viac ako 60 krajín. Navyše má servery v Dubaji, čo znamená, že máte prístup k obsahu SAE, ak chcete. Rýchlosti nepatria medzi najlepšie vlastnosti služby VyprVPN, pretože to môže byť pomalé.

Stále to nie je zlé a nemusíte sa obávať obmedzení šírky pásma.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Klienti pre stolné počítače sú k dispozícii pre systémy Windows a MacOS spolu s mobilnými aplikáciami pre Android a iOS. Verzia pre stolné počítače by mohla súvisieť s aktualizáciou, ale nastavenie je jednoduché a môžete sa pripojiť v priebehu niekoľkých minút.

Existuje online sekcia často kladených otázok, takže ak narazíte na problémy, môžete si ich vyskúšať sami. Môžete tiež hovoriť so zákazníckou podporou prostredníctvom živého chatu alebo im poslať e-mailom. Odporúčame vám, ak je váš problém technickejšej povahy, pretože dostanete dôkladnejšiu odpoveď.

VyprVPN-Homepage

VyprVPN je cenovo dostupný s mesačnou sadzbou, ale s vyšším plánom získate lepšiu hodnotu. Má 30-dňovú lehotu na vrátenie platby, čo by malo byť dosť času na rozhodnutie, či sa vám bude páčiť.

5. TorGuard

Aj keď je dobrá voľba, existuje niekoľko dôvodov, prečo TorGuard príde posledný. Ponúka dobrú bezpečnosť a môžete ju uprednostniť, ak chcete drotáriť. Môžete si vybrať z rôznych protokolov. Navyše má prepínač zabíjania a nebude viesť záznamy o vašej online aktivite.

torguardclientarea

TorGuard ponúka veľké množstvo serverov v 55 krajinách vrátane niektorých v Dubaji, takže odtiaľto máte prístup k obsahu. Nechá sa to však znížiť tým, že nie je dobrý v obchádzaní niektorých geoblokov. Ak bude vašou hlavnou činnosťou streamovanie, musíte to pamätať.

Poskytuje vám možnosť získať vyhradenú adresu IP pre požadované miesto, ale za príplatok. Je však prakticky zaručené, že bude fungovať. Rýchlosti sa môžu líšiť, ale sú v poriadku a nemusíte sa obávať žiadnych obmedzení šírky pásma.

Viac si môžete prečítať v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Desktop klienti pre Windows a MacOS sú k dispozícii a ľahko sa používajú. Existujú aj aplikácie pre Android a iOS, ale nastavenie môže byť veľmi nepríjemné. Výber servera, ku ktorému sa chcete pripojiť, je jednoduchý.

Podpora je k dispozícii spolu s online sprievodcami a fórom, ktoré vám pomôžu vyriešiť problémy sami. Live chat je k dispozícii, ale ponúka sa prostredníctvom spoločnosti s názvom LiveChat. Znalosť je obmedzená, takže ak je váš problém komplikovaný, mali by ste radšej používať e-mailový systém.

Domovská stránka TorGuard 2017

TorGuard ponúka viac služieb s rôznym trvaním. Ročný plán poskytuje najlepšiu hodnotu a mesačné náklady vyzerajú vysoko. Vaša celková cena bude závisieť od toho, či pridáte nejaké doplnky. Ak si chcete službu overiť ako prvú, ponúka sedemdennú záruku vrátenia peňazí.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli rozhodnúť sa, ktorý poskytovateľ z našich recenzií VPN je najlepší pre SAE. Či už ste turistom alebo rezidentom, odporúčame vám ho použiť. 

Prejdite so službou VPN, ktorá má veľa serverov na obídenie blokov a umiestnení v USA, aby ste sa dostali na obsah USA Netflix a SAE, ktorých obsah je naň obmedzený. Výhodou je aj výber rýchlej služby bez obmedzení šírky pásma, ako aj vaša bezpečnosť. Chcete dobrú bezpečnosť, ktorá má prepínač zabíjania a politiku bez protokolov.

NordVPN je najlepšia VPN pre SAE s najvyššou úrovňou zabezpečenia a veľkou sieťou serverov, vrátane sietí v SAE. Navyše sa dostanete do USA Netflix. Ak ste už v Spojených arabských emirátoch používali sieť VPN, informujte nás o svojej skúsenosti v komentároch nižšie. Prečo sa tiež pozrieť na náš archív VPN, keď ste tu? Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map