Najlepšie VPN pre Snapchat 2020

Milióny ľudí používajú Snapchat každý deň na zdieľanie fotografií a videí so svojimi priateľmi a rodinou. Môžu sa však vyskytnúť prípady, keď nebudú mať prístup k aplikácii. Je to s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že boli zavedené obmedzenia, o ktorých budeme hovoriť ďalej. Nech už je dôvod akýkoľvek, použitie jedného z našich najlepších výberov VPN pre službu Snapchat vám pomôže používať aplikáciu, ako uznáte za vhodné.


Od svojho založenia v roku 2011 sa Snapchat stal populárnou aplikáciou sociálnych médií. Používajú ho ľudia všetkých vekových skupín, najpopulárnejšie sú však u tínedžerov, ktorí ho používajú ako zábavný spôsob, ako udržiavať kontakt a zdieľať to, čo majú v úmysle..

Jedna z jeho hlavných funkcií vám umožňuje odosielať fotografie alebo videá pomocou krátkej správy a nastaviť časovač, ako dlho môžu byť zobrazené, kým zmiznú. Navyše sa zdá, že každý má v telefóne uložený aspoň jeden selfie s trendovými psími ušami Snapchat alebo krásnu kvetinovú korunu..

Vďaka všetkým svojim návykovým funkciám sa Snapchat a ďalšie sociálne médiá často blokujú v školách, na vysokých školách a na pracoviskách. Máme kus o tom, ako odblokovať Instagram, ako aj o tom, ktorá VPN je najlepšia pre školy, ak si ich chcete prečítať..

Tieto bloky sú zavedené s cieľom zabezpečiť, aby sa študenti a zamestnanci sústredili na svoju prácu. Snapchat získal kritiku aj za zdieľanie kontroverzného obsahu a stal sa populárnou platformou šikanovania. V tomto zmysle je blokovanie tiež súčasťou ochrany.

Prístup k obsahu môže byť v niektorých krajinách tiež komplikovaný z dôvodu prísnej cenzúry, ktorá blokuje určitý obsah od ich občanov. Nachádza sa v niektorých častiach Blízkeho východu a Čína je vo vlastnej lige s Veľkou bránou firewall. Možno zistíte, že služba Snapchat je blokovaná, ako aj sociálne médiá vo všeobecnosti. Stačí sa pozrieť na našu najlepšiu časť VPN pre Irán.

Tieto bloky môžu byť z politických alebo náboženských dôvodov. Obmedzuje slobodu prejavu a so Snapchatom hrozí, že príspevky zmiznú po určitom čase. Táto funkcia spôsobuje, že sa používatelia menej boja vyjadriť svoj názor.

Nezabudnite však, že to nezastaví niekoho, kto urobí snímku vašej správy skôr, ako bude preč, takže nezabudnite na to, čo uverejníte..

Najlepšie VPN pre Snapchat 2020

Čo robí VPN najlepším pre Snapchat

Nech už narazíte na akékoľvek obmedzenia, použitie jedného z našich najlepších poskytovateľov VPN vám ich pomôže obísť. To znamená, že budete mať prístup nielen k službe Snapchat, ale tiež k obmedzeným sociálnym médiám a inému obsahu. Bude to vyzerať, akoby ste niekde mali prístup k tomu, čo chcete zobraziť.

Pri výbere služby, ktorá sa má používať so službou Snapchat, by na začiatku zoznamu mala byť dobrá serverová sieť. Uistite sa, že existuje veľa serverov, z ktorých si môžete vybrať, najmä ak sa nachádzate v krajine, kde je to zakázané, nemali by ste mať problém nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám..

Ďalším hlavným faktorom je bezpečnosť. Virtuálna súkromná sieť šifruje vaše údaje vrátane služby Snapchat, takže si ich nemôžu prečítať ostatní ľudia. To znamená, že vaša škola alebo kancelária neuvidí, že používate službu sociálnych médií. Je to dobrý nápad, aby ste sa ubezpečili, že VPN má aj prepínač zabíjania. Ak vás to prestane fungovať, odpojí vás to od internetu.

Aj keď je verejné WiFi dostupné na mnohých miestach, môže byť nebezpečné. Správne šifrovanie zaručuje, že vaše osobné informácie nebudú chránené pred zvedavými očami.

Vaše súkromie je tiež dôležité. Ak si vyberiete poskytovateľa, ktorý neuchováva žiadne denníky, nebude existovať záznam o tom, čo ste robili. Vzhľadom na to, že väčšina z vás Snapchatters bude mať mobilný telefón, je dobré sa ubezpečiť, že poskytovateľ ponúka klientom vaše zariadenie.

Lákajú ako bezplatné služby VPN, najmä pre dospievajúcich a študentov, ich neodporúčame. Aj keď niektoré nie sú príliš zlé, ako si môžete prečítať v našej najlepšej bezplatnej službe VPN, musíte vedieť, na čo sa prihlasujete. Dokonca aj tí dobrí môžu mať nepríjemné obmedzenia šírky pásma.

Hlavným problémom bezplatných sietí VPN je však to, že vaša bezpečnosť by mohla byť ohrozená. Niektorí majú malware, vedú denníky alebo predávajú vaše údaje. Prečítajte si o všetkých nebezpečenstvách v článku najhorších poskytovateľov VPN zdarma.

Ďalšie veci, ktoré je potrebné zvážiť, sú jednoduchosť použitia a prispôsobiteľnosť. Mať rýchlu službu je tiež užitočné, najmä ak sa pripájate k serveru ďaleko. Budete chcieť dobrý zákaznícky servis, ak by sa niečo pokazilo a nakoniec by sa ceny líšili, aby mohol byť pre vás rozhodovacou právomocou.

1. Najlepšie VPN pre Snapchat: ExpressVPN

Spoločnosť ExpressVPN získala na stránkach Cloudwards.net mnohokrát prvé miesto. Jej služby sú všade skvelé a vyhovujú potrebám väčšiny ľudí. Má veľa serverov rozmiestnených po 94 krajinách, takže by ste nemali mať problémy nájsť jeden, ktorý by tieto bloky obišiel.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

V predvolenom nastavení obsahuje niektoré z najlepších zabezpečení a môžete ho zvýšiť, aby ste sa cítili ešte bezpečnejšie. Má tiež prepínač zabíjania zabudovaný pre extra pokoj. Existujú tiež prísne pravidlá bez protokolov, takže nebude existovať žiadny záznam o tom, čo ste robili.

K dispozícii sú mobilné aplikácie pre Android a iOS a klientské počítače pre systémy Windows a MacOS, vďaka ktorým budete v bezpečí na všetkých svojich zariadeniach. Po inštalácii je jednoduché používanie a vynikajúca voľba pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s používaním VPN, pretože pre vás robí takmer všetko.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z najrýchlejších sietí VPN v okolí, takže sa skvele pripája na veľké vzdialenosti. Jeho zákaznícky servis však nie je taký rýchly a kdekoľvek inde sú zavedené rýchlejšie systémy podpory.

Zamestnanci napriek tomu radi pomôžu s dôkladnými odpoveďami. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, alebo e-mailom, hoci tento bude trvať dlhšie. Pozrite si našu úplnú recenziu ExpressVPN, kde nájdete viac informácií.

ExpressVPN je drahý, najmä pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet, ale pre štandard služieb, ktoré dostávate, to stojí za to. Ak sa zaregistrujete na dlhšie obdobie, získate nejaké úspory, ale ak sa cítite trochu nepohodlne, môžete využiť svoju 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste sa s ňou najskôr spokojili..

2. NordVPN

Spoločnosť NordVPN je ďalším vynikajúcim poskytovateľom služieb, ktorý sa v našich článkoch často odporúča. Má dobrú serverovú sieť, vďaka čomu si môžete pri obchádzaní obmedzení vybrať z čoho vyberať. Táto služba patrí k najbezpečnejším, vďaka bonusu dvojitého skokového šifrovania je pripojenie ešte viac zabezpečené.

predchádzajúca

Ďalšie

Je vylepšiteľnejšia ako funkcia ExpressVPN, ale skôr ako sa jej dotknete, uistite sa, že viete, čo robíte. Poskytuje sa prepínač zabíjania, ktorý vás ochráni v prípade zlyhania siete VPN a neuchovajú sa žiadne záznamy o vašej činnosti.

Môžete ho nainštalovať na Android alebo iOS a rovnako ako ExpressVPN má klientov pre počítače so systémom Windows a MacOS. Nastavenie je jednoduché a môžete sa pripojiť v priebehu niekoľkých minút. Klient má dobré rozloženie a je ľahko použiteľný.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN má slušné rýchlosti, ale na veľké vzdialenosti sa môže spomaliť. Jeho čas prepínania servera je však oveľa rýchlejší ako v prípade ExpressVPN. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Pomoc je k dispozícii prostredníctvom live chatu a e-mailových možností. Reakcie sú rýchle, najrýchlejšie prichádzajú z priameho rozhovoru a personál je nápomocný a dôkladný. Ak chcete, môžete sa pozrieť na užitočnú databázu poznatkov a zistiť, či problém môžete vyriešiť sami.

Má dostupnú mesačnú cenu, ale vyňatie dlhšieho odberu je pre vašu peňaženku oveľa láskavejšie. Ak by ste to chceli vyskúšať pred potvrdením, môžete využiť jeho 30-dňovú refundáciu.

3. VyprVPN

Ďalším krokom je VyprVPN, ktorý má dobrú sieť rozšírenú do 64 krajín. Skutočný počet serverov je však menší ako naše ďalšie možnosti. Stále by však malo byť dosť na výber pre prístup k službe Snapchat. Má veľkú bezpečnosť a na tom stavia jeho šifrovací protokol Chameleon. Viac sa dočítate v našej recenzii VyprVPN.

Zahŕňa tiež prepínač zabíjania, takže sa nemusíte obávať úniku údajov v prípade zlyhania siete VPN. Rovnako ako ostatní neuchováva denníky, takže môžete chatovať dôverne.

VyprVPN poskytuje mobilné aplikácie pre Android a iOS, ktoré sa ľahko používajú. Má tiež stolových klientov pre Windows a MacOS, ale ich rozloženie by sa mohlo vylepšiť. To znamená, že robia, čo potrebujú.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Rýchlosti sú dobré, ale niekedy sa môžu spomaliť. Ak narazíte na problémy, nájdete pomoc v časti Časté otázky. V opačnom prípade je k dispozícii podpora na živý rozhovor a e-mail. Živý chat je najrýchlejšou možnosťou, ak však máte technický problém, dostanete e-mailom oveľa lepšiu odpoveď.

VyprVPN-Homepage

Cena VyprVPN nie je zlá a má 30-dňovú lehotu na vrátenie, takže by ste mali mať dostatok času na zistenie, či sa vám páči..

4. CyberGhost

Našou ďalšou voľbou je CyberGhost. Má dobrú sieť serverov bodkovaných 58 krajín. To by malo byť viac ako dosť na obchádzanie obmedzení blokujúcich Snapchat. Bezpečnosť je skvelá, ale nie je tak prispôsobiteľná ako ostatné. Má však prepínač zabíjania na zvýšenie bezpečnosti a tu sa neuchovávajú žiadne protokoly.

CyberGhost je k dispozícii pre Android, iOS, Windows a MacOS. Rozhranie bolo nedávno aktualizované, ale stále sa dá ľahko používať a zistiť, kde musíte byť.

Viac informácií o službe nájdete v našej úplnej recenzii CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Rýchlosti sú dobré, ale na veľké vzdialenosti sa môžu spomaliť. Existuje rozsiahla informačná základňa, ktorá by mala pomôcť vyriešiť najbežnejšie problémy. Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom. Živý chat vám poskytne rýchlejšiu odpoveď a personál je nápomocný a poskytne dôkladné odpovede.

Mesačný plán je cenovo dostupný, ale rovnako ako u ostatných je koniec koncov oveľa lacnejší. Sedemdňovú skúšobnú verziu môžete využiť, ak ste v systéme Android alebo iOS, a to ešte pred prijatím konečného rozhodnutia. K dispozícii je tiež záruka vrátenia peňazí, ktorá vám zaistí pokoj.

5. TorGuard

V neposlednom rade je tu TorGuard. Je to ďalší skvelý poskytovateľ so servermi rozmiestnenými vo viac ako 50 krajinách a ponúka vám veľa možností na obchádzanie blokov. Je to bezpečnejšie a vyladiteľnejšie ako ostatní poskytovatelia, takže poskytovatelia s technickým know-how ho môžu uprednostniť.

torguardclientarea

Rovnako ako v prípade iných možností, aj v prípade, že sieť VPN prestane fungovať, má prepínač zabíjania prerušiť vaše pripojenie k internetu. Navyše má pravidlá bez prihlásenia, takže sa nemusíte obávať.

Môžete nainštalovať TorGuard na Android a iOS, ale počiatočné nastavenie môže byť bolesť. K dispozícii sú aj klienti pre Windows a MacOS. Viac sa o nich môžete dozvedieť v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Rýchlosti sú v poriadku, ale môžu sa meniť s TorGuardom a vyššia bezpečnosť ich môže tiež znížiť. Ak potrebujete pomoc, je k dispozícii live chat, ale mali by ste si byť vedomí, že nie je vždy obsadený. Ak oslovíte, kým to nie je, budete musieť zanechať správu a niekto sa k vám vráti e-mailom. Ak však chcete vyriešiť problém, máte k dispozícii užitočné zdroje online.

Domovská stránka TorGuard 2017

Cena za mesiac je strmá, ale ak sa rozhodnete pre dlhšie predplatné, cena sa výrazne zníži. Túto sedemdňovú záruku vrátenia peňazí môžete využiť na zabezpečenie toho, že budete so službou spokojní ako prví.

Záverečné myšlienky

Teraz, keď viete, ako obísť obmedzenia blokujúce prístup k službe Snapchat, dúfame, že sme vám pomohli vybrať slušného poskytovateľa z našich recenzií VPN, aby ste to dosiahli. Najlepšie je mať dobrú sieť serverov na čo najväčšom počte miest. Čím viac dostupných možností, tým väčšia je pravdepodobnosť obídenia obmedzení, najmä ak ich nastaví krajina, v ktorej sa nachádzate.

Vaša online bezpečnosť by tiež mala byť prioritou, takže sa uistite, že má dobré šifrovanie, prepínač zabíjania a neeviduje záznamy o vašich akciách. Potrebuje tiež klienta pre akékoľvek zariadenie, ktoré používate.

ExpressVPN s obrovskou sieťou serverov a vynikajúcou bezpečnosťou je naším víťazom. Je to vynikajúca všestranná služba a stojí za to peniaze. Pamätajte, že môžete vyskúšať ešte pred nákupom s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ak máte skúsenosti s prístupom na server Snapchat, keď sú blokované, povedzte nám to v komentároch nižšie. Radi by sme o tom počuli. Náš archív VPN obsahuje zaujímavejšie články na čítanie, prečo sa nepozrieť? Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me