Najlepšie VPN pre Skype 2020: Zabezpečte svoje VoIP pripojenie

Skype je už takmer 20 rokov a svojim miliónom používateľov poskytuje bezplatné hlasové hovory a videohovory takmer na akomkoľvek zariadení s prístupom na internet. Nedostatky zabezpečenia však prinútili používateľov hľadať ďalšiu ochranu a služba je v niektorých krajinách dokonca zablokovaná. Naše najlepšie výbery VPN pre Skype vám pomôžu získať prístup k službe a zostať pritom chránení.


Ak potrebujete rýchlu opravu, najlepšie je nainštalovať ExpressVPN. Je to najlepšia sieť Skype VPN vďaka svojmu pokrytiu servermi, vysokými rýchlosťami a vynikajúcou bezpečnosťou. Jeho používaním sa budete môcť pripojiť k krajine, kde je služba Skype voľne k dispozícii. Navyše všetka vaša prevádzka bude šifrovaná a skrytá a vaše pripojenie nebude zachytené ani monitorované.

Jednotlivci aj firmy používajú služby Skype alebo iné služby hlasového prenosu cez internet (VoIP) na uskutočňovanie individuálnych a skupinových hovorov alebo videohovorov online. Môže sa tiež použiť na odosielanie okamžitých správ alebo zdieľanie súborov. Môžete ho používať zadarmo a peniaze to stojí iba v prípade, že používate prémiové funkcie, ako je hlasová schránka alebo textové správy a hovory mimo Skype.. 

V mnohých krajinách je však Skype buď obmedzený, alebo úplne zakázaný. Existuje niekoľko dôvodov – ku ktorým sa dostaneme neskôr v tomto článku – ale je to tak, že používanie slušnej virtuálnej súkromnej siete vám môže pomôcť získať prístup k službe bezpečným spôsobom. V tomto článku vám povieme, ako zvoliť najlepšiu sieť VPN pre túto službu, prečo potrebujete sieť VPN a prečo používanie bezplatnej siete VPN nie je dobrý nápad..

Najlepšie VPN pre Skype

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. Súkromný prístup na internet
  5. VyprVPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN sa v našich článkoch často volí ako najvyššia VPN, ale je to z dobrého dôvodu. Je to najvýkonnejší vo väčšine našich testov a spĺňa všetky kritériá potrebné na to, aby bola služba Skype slušnou sieťou VPN. 

Má viac ako 3 000 serverov pokrývajúcich 94 krajín, takže by ste nemali mať problém nájsť ten, ktorý má prístup k Skype. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, čo znamená, že počas hovoru nebudete prerušení a je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme doposiaľ testovali. Tieto dve funkcie pomohli ExpressVPN vyhrať našu najlepšiu VPN pre streamovanie a najlepšiu VPN pre porovnania Netflix.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Bezpečnosť ExpressVPN je prvotriedna, dokonca je to najlepšia voľba pre náš najlepší produkt VPN pre Čínu. V predvolenom nastavení používa šifrovanie 256 bitov AES, čo je odporúčaný štandard. Budete tiež chránení prepínačom kill, ktorý je automaticky povolený. Môžete ho vypnúť, ale neodporúčame ho. Existujú tiež prísne zásady neprihlásenia.

Ak ste začiatočník, ExpressVPN je vynikajúcou voľbou vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu. Po jeho stiahnutí si môžete ľahko vybrať, ku ktorej krajine sa chcete pripojiť a rýchlo sa k serveru pripojiť. Môže byť použitý na Windows, MacOS, Android a iOS. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, kde nájdete viac informácií.

Cena ExpressVPN bohužiaľ nemá rovnaký potlesk ako ostatné funkcie. Je to drahé. To znamená, že za svoje peniaze dostanete veľa a nemôžete poraziť jej rýchlosť alebo stabilitu. Navyše si môžete ušetriť peniaze tým, že sa zaregistrujete na dlhší plán, a existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí..

2. NordVPN

NordVPN je ďalším najlepším uchádzačom v ringu VPN a je porovnateľný s naším víťazom, ako si môžete prečítať v našej časti ExpressVPN vs NordVPN. Z dôvodu problémov s rýchlosťou však chýba na prvom mieste. 

Má viac serverov ako ExpressVPN, má viac ako 5 000 vo svojom fonde, ale s 58 krajinami uvedenými v zozname nemá rovnaké pokrytie. To však nie je nič, čo by sa dalo vyčísliť, a malo by to byť dosť na nájdenie servera, ktorý pracuje so Skype. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlo, NordVPN je vo všeobecnosti rýchly, ale ak sa pripájate k serveru ďaleko, môže to byť pomalé. Máte však neobmedzenú šírku pásma.

Oddelenie bezpečnosti je však miestom, kde NordVPN skutočne svieti. Využíva 256-bitové šifrovanie AES hneď po vybalení z krabice, ale môžete použiť aj jeho servery s dvojitým skokom, ktoré v podstate k vášmu pripojeniu pridávajú ďalšiu vrstvu šifrovania. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania a neuchováva žiadne záznamy. Niet divu, že NordVPN je naša najlepšia VPN na torrenting.

NordVPN je možné používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS s používateľsky prívetivým rozhraním. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN a získajte lepší obraz.

Ak potrebujete poskytovateľa priaznivejšie pre peňaženky a dokážete obetovať rýchle a konzistentné rýchlosti ExpressVPN, potom je NordVPN ďalšou najlepšou vecou. Ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze. Navyše, ak sa rozhodnete pre plán dlhší ako mesačný, ušetríte na konci peniaze. V prípade, že si to rozmyslíte, máte k dispozícii aj 30-dňové okno na vrátenie platby.

3. CyberGhost

CyberGhost je ďalšia skvelá služba, ktorá sa zdá byť s každou aktualizáciou lepšia. Jeho sieť serverov je podobná sieťam NordVPN, s viac ako 5 000 v 89 krajinách. Tieto čísla majú tendenciu sa veľa meniť, ale vždy sú v tomto rozsahu. Navyše za malý poplatok môžete používať servery NoSpy spoločnosti CyberGhost, ktoré sú umiestnené mimo 14 očí a sú vybavené prémiovým hardvérom..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú vysoké, ale opäť, podobne ako v prípade NordVPN, sa môžu spomaliť na veľké vzdialenosti (celkové porovnanie nájdete v časti NordVPN verzus CyberGhost). Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, ktoré by ste si mali robiť starosti, a je zavedená zásada neprihlásenia, takže vaše online aktivity nebudú zaznamenané.

Bezpečnosť je dobrá a používa 256-bitové šifrovanie AES od začiatku. Zahrnutý je aj prepínač zabíjania, iba CyberGhost je trochu odlišný od našich ostatných tipov – je trvalo povolený, takže ho nemôžete ovládať. Na jednej strane je to dobré, pretože sa nemusíte starať o jeho zapnutie. Na druhej strane by bolo pekné mať aspoň na výber.

CyberGhost môžete nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho rozhranie je spočiatku trochu divné, ale akonáhle si na to zvyknete, ľahko sa používa. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej recenzii CyberGhost.

Ceny CyberGhost nie sú zlé, aj keď mesačná možnosť nie je nákladovo najvýhodnejšou voľbou. Ak sa prihlásite na odber na dlhšie obdobie, získate určité úspory. 

Používatelia systému Android a iOS môžu využívať svoju sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, zatiaľ čo používatelia počítačov majú iba jeden deň. Má však záruku vrátenia peňazí, ktorá je 14 dní v mesačnom pláne a 45 dní v prípade dlhších.

4. Súkromný prístup na internet

Ďalším krokom je súkromný prístup na internet, čo je skvelá služba bez ozdôb. Má viac ako 3 000 serverov, ale pokrývajú iba 29 krajín a väčšinou sú v USA. To by malo byť stále dosť pre prístup k službe Skype, ale nikde nie je na rovnakej úrovni ako naše ostatné tipy. 

pia-Slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

PIA prichádza s neobmedzenou šírkou pásma a jeho rýchlosti sú rýchle, ale môžu byť nekonzistentné. Navyše, veľká časť jeho rýchlosti je spôsobená tým, že sa inštaluje ľahším šifrovaním. V predvolenom nastavení používa šifrovanie 128 bitov AES, ale kvôli lepšej ochrane ho odporúčame zvýšiť na 256 bitov AES. Súčasťou služby je aj prepínač zabíjania.

Cení si vaše súkromie prísnymi zásadami neprihlásenia a preukázalo sa, že je v pohotovosti, ako to môžete prečítať v našej správe PIA..

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS a je to najlepšia VPN pre Linux, pretože má správneho klienta. Rozhranie sa po nastavení ľahko používa, ale je pripevnené k zásobníku, takže môže byť trochu nepríjemné. Ponuka nastavení sa však otvorí v samostatnom okne.

PIA je jednou z najlacnejších sietí VPN na trhu, ktorá svoje služby nešetrí. Ponúka jeden plán na rôzne doby trvania, s dlhšími obdobiami, ktoré majú väčšiu zľavu. V prípade, že sa vám nepáči, je k dispozícii sedemdenná lehota na vrátenie platby.

5. VyprVPN

Naším posledným výberom je server VyprVPN, čo je slušná sieť VPN, ktorá je veľká v oblasti zabezpečenia. Jedným z dôvodov, prečo je posledný, je však jeho chýbajúce rozšírenie servera. Je pravda, že jeho servery pokrývajú viac ako 60 krajín, ale jeho celkový súčet je menší ako 1 000 serverov. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Stále by ste mali byť schopní nájsť server vhodný pre Skype, jeho rýchlosť je však ďalším problémom. Aj keď sú vhodné pre väčšinu aktivít, v porovnaní s našimi ostatnými výbermi je to pomalé. Získate však neobmedzenú šírku pásma.

Pokiaľ ide o ochranu a súkromie, vzťahuje sa vám na vás vynikajúca a prispôsobiteľná bezpečnosť. Na výber sú rôzne protokoly, z ktorých jeden je vlastným protokolom Chameleon od spoločnosti VyprVPN, vďaka čomu je v podstate taký, že nepoužívate VPN. Zahrnutý je tiež prepínač zabíjania a spoločnosť neuchováva denníky. 

Aj keď je tento článok zameraný na ľudí používajúcich Skype, mysleli sme si, že by sme mali čitateľom informujúcim o ochrane súkromia povedať, že spoločnosť Golden Frog, spoločnosť za spoločnosťou VyprVPN, má k dispozícii aj ďalšie služby ochrany osobných údajov.. 

Jednou z nich je jej šifrovaná aplikácia na odosielanie správ Cyphr. Je to zadarmo a ľahko použiteľné – stačí sa uistiť, že ho používa aj osoba, s ktorou sa spojujete.

Aplikáciu VyprVPN môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS. Má niektoré z najlepších mobilných aplikácií, ktoré sú k dispozícii, čo z neho robí jednu z najlepších VPN pre Android. Jeho rozhranie je trochu datované, ale stále sa ľahko používa, ako to môžete prečítať v našej recenzii VyprVPN.

Cena VyprVPN závisí od toho, aký balík chcete. Štandardný plán sa dodáva s tromi súčasnými pripojeniami, ale prémiový plán sa dodáva s piatimi pripojeniami a použitím jeho protokolu Chameleon. Vďaka dlhším programom je cenovo dostupnejšia a má k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Ako sme si vybrali najlepšiu VPN pre Skype

Výber VPN pre Skype nie je prípad, či má prístup k službe, pretože Skype neblokuje ľudí, ktorí používajú VPN. Potrebujete sieť VPN, ktorá vás dokáže obísť v prípade blokov alebo zákazov špecifických pre danú krajinu. Z tohto dôvodu by mala spĺňať nasledujúce kritériá. 

Sieť servera

Ak sa nachádzate v krajine, ktorá blokuje prístup k službe, musíte byť schopní sa pripojiť k krajine, kde je bezplatne k dispozícii. Výberom siete VPN, ktorá má dobré rozšírenie servera, získate väčšiu šancu obísť tento blok. 

Okrem toho možno budete chcieť volať ľuďom v mnohých rôznych častiach sveta a veľká sieť serverov vám to umožní.

Rýchlosť a šírka pásma

Aby ste sa uistili, že získate čo najlepšie pripojenie, musíte si vybrať sieť VPN s vysokou rýchlosťou. Ak tak neurobíte, môže dôjsť k zhoršeniu kvality hovoru. Rozlíšenie videa môže byť zlé a môže dôjsť k oneskoreniu. Tiež by ste sa chceli uistiť, že má dostatočnú šírku pásma, takže počas hovoru nebudete mať prerušené.

zabezpečenia

Teraz, keď sme prešli funkciami, ktoré vám pomôžu pristupovať k Skype, hovoríme o bezpečnosti. Je dôležité, aby ste si vybrali sieť VPN s dobrým zabezpečením, najmä ak ste v krajine, ktorá znemožňuje prístup k VoIP. 

Dobrá bezpečnosť vás skryje pred zvedavými očami, takže nikto nebude vedieť, že službu dokonca používate. Silné šifrovanie je rozhodujúce pre zachovanie ochrany a sieť VPN by mala používať štandardne 256-bitovú verziu AES alebo ju aspoň nechať zmeniť. Na zabezpečenie tohto zabezpečenia by mal obsahovať vypínač zabíjania, ktorý v prípade zlyhania siete VPN preruší vaše pripojenie, čo zaistí bezpečnosť vás aj vašich údajov..

súkromia

Vaše súkromie je rovnako dôležité. Ak vyberiete sieť VPN, ktorá nemá prísne zásady neprihlásenia – alebo možno dokonca hovorí, že áno, ale neuznáva ju – môžete sa dostať do chaotickej situácie.. 

Zásada neprihlásenia znamená iba to, že spoločnosť nebude viesť záznamy o vašich online aktivitách. Ak by tak urobili a orgány by o ne požiadali, mohli by potenciálne odovzdať informácie, ktoré obsahujú všetko, čo ste urobili online.

Prečo potrebujem VPN pre Skype?

Hoci Skype je iba služba, ktorá vám umožňuje telefonovať s priateľmi, rodinou alebo kolegami online, existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste mali – alebo by ste museli – používať VPN s ňou.

Bloky krajín a zákazy

Po prvé, existuje mnoho krajín, ktoré zakazujú používanie služieb VoIP, vrátane služby Skype. Čína – nehovoriac o Severnej Kórei – je toho dobrým príkladom. 

Čínsky Firewall takmer zakázal akýkoľvek západný obsah alebo služby a nahradil ich vlastná verzia. Napríklad Renren je čínska verzia Facebooku a WeChat je ich odpoveďou na WhatsApp. 

VoIP tu nie je úplne zakázané, ale umožňuje vám používať iba čínske služby, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou prísne monitorované. Snaha o prístup k zakázanej službe, ako je napríklad Skype, v krajine, ktorá kontroluje jej občanov, je zlý nápad. Jeho vláda sleduje každý krok uskutočnený online – aj offline -, takže používanie VPN na pokrytie vašich digitálnych skladieb je nevyhnutné. 

Nielen to, ale ak sa pokúsite stiahnuť Skype v Číne bez siete VPN, pravdepodobne skončí aj čínska verzia, ktorá je v súlade s čínskou vládou, čo znamená, že sa monitoruje..

Omán a Kuvajt patria medzi krajiny, ktoré zakazujú využívanie služieb VoIP. V iných krajinách, ako sú Belize a Brazília, nie je VoIP zakázané, ale existujú obmedzenia. Poskytovatelia internetových služieb (ISP) blokujú prístup k určitým službám a umožňujú ľuďom využívať ich len tak, aby z nich mali úžitok. 

Za iných okolností môže vláda požadovať zablokovanie takýchto služieb s výnimkou služieb, ktoré vlastní vláda. Týmto spôsobom môžu sledovať komunikáciu ľudí.

Bezpečnostné nedostatky Skype

Ďalším dôvodom použitia siete VPN so Skype je to, že hoci sú hovory a správy šifrované, nemajú úplnú ochranu.. 

V správach sa pravidelne zisťuje prítomnosť podvodov, čo môže znamenať, že ich služba môže dešifrovať. To ukazuje, že vaše súkromné ​​správy nie sú úplne súkromné, a ak by úrady chceli prístup, museli by si ich len vyžiadať. 

Nemôžeme si byť stopercentne istí, že VPN by spoločnosti Microsoft zabránila v tom, aby vás identifikovala, pretože ste si museli vytvoriť účet, ale pomôže vám to s ochranou súkromia a bude vás chrániť pred vonkajšími zdrojmi..

Môžem používať bezplatnú sieť VPN pre Skype?

Nie všetky bezplatné VPN sú zlé (pozrite sa na našu previerku Windsscribe a hodnotenie TunnelBear), ale veľa bezplatných sietí VPN, ktoré inzerujú ako dobré, nie je nikde blízko tohto prehlásenia.. 

Náš najhorší bezplatný poskytovateľ služieb VPN stačí na zvýšenie obočia, ale v skratke niektoré z týchto sietí VPN, ktoré tvrdia, že majú vynikajúce šifrovanie, používajú nižšiu rýchlosť šifrovania alebo, horšie, vôbec žiadne. V niektorých krajinách by to bolo veľmi zlé a odporúčame vám vyhnúť sa všetkým, o ktorých si nie ste istí.

Iné siete VPN jednoducho vyzerajú pekne a namiesto toho, aby vás chránili, prenášajú vaše prevádzkové údaje iným spoločnostiam výmenou za niektoré doláre.. 

Niektoré z tzv. Sietí VPN sú navyše zámerne preplnené škodlivým softvérom. Po nainštalovaní zostane problém vyriešený len s niektorými problémami s ochranou osobných údajov (môže vám pomôcť slušný antivírus).

Záverečné myšlienky

Ak ste v krajine, ktorá zakazuje alebo blokuje prístup k službe Skype, dúfame, že sme vám pomohli zvoliť sieť VPN, ktorá vás tam dostane. V opačnom prípade by ste teraz mali vedieť, prečo je VPN nevyhnutná pre ochranu súkromia a bezpečnosť. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, uistite sa, že má dobrú sieť serverov a vysoké rýchlosti, ako aj vynikajúcu bezpečnosť, aby ste boli v bezpečí..

ExpressVPN je najlepšia VPN pre Skype. Má servery v 94 krajinách, mimoriadne rýchle rýchlosti a špičkovú bezpečnosť, ako aj prísne zásady ochrany osobných údajov. Prečo to nevyskúšať so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí?

Použili ste VPN pre Skype? Ak áno, povedzte nám o svojich skúsenostiach v časti s komentármi nižšie. Vyskúšajte aj naše ďalšie články VPN, keď ste tu. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me