Najlepšie VPN pre Singapur 2020: Nízka úroveň v Lion City

Super čistý, malý ostrov Singapuru sa nachádza tesne pod Malajziou. Je známy svojou historickou čínskou štvrťou, ktorá je domovom relikvijného chrámu Buddha Tooth Relic Temple, nehovoriac o jej rozmanitej kultúre, tradíciách a jedle. Za pestovanou zeleňou je však online svet, v ktorom by ste sa mali múdro vyzbrojiť jedným z našich najlepších výberov VPN pre Singapur..


Po dlhom dni objavovania vás nemožno obviňovať z toho, že v hotelovej izbe budete chcieť uvoľnený záťah Netflix. Čoskoro však zistíte, že jediná verzia, ku ktorej máte prístup, je singapurská. Je to kvôli geoblokom, ale je ľahké sa nimi vyhnúť, ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi sprievodcom adresami IP v Singapure. Okrem geoblokov sa však môžete stretnúť aj s inými obmedzeniami.

Najlepšie VPN pre Singapur 2020

Cenzúra v Singapure

Aj keď niektoré krajiny prísne kontrolujú internet, v porovnaní so Singapurom je to ľahké, najmä v Číne. Napriek zavedeniu nariadenia o internetovom obsahu v roku 1996 sa vláda zdržuje blokovania a filtrovania obsahu. Napriek tomu zistíte, že webové stránky súvisiace s hazardnými hrami a pornografiou sú zablokované. 

Pravdepodobne nebudete mať prístup k väčšine webových stránok s torrentom. Je to preto, že najvyšší súd nariadil poskytovateľom internetových služieb blokovať pirátske webové stránky. Singapurský zákon o autorských právach stanovuje vysoké pokuty za porušenie, je však zameraný na tých, ktorí sa snažia profitovať.

Dohľad online

Nanešťastie pre Singaporeans nie je právo na súkromie zapísané do zákona. To znamená, že úrady môžu uchovávať údaje, sledovať komunikáciu a vykonávať prehliadky bez súdneho dohľadu. Pokiaľ nechcú žiť mimo siete, občania sa musia zaregistrovať alebo preukázať identifikáciu vecí, ktoré môžete považovať za samozrejmé.

Vláda vydáva preukazy totožnosti a pasy, ktoré sú povinné robiť také veci, ako je nákup SIM karty, registrácia na verejné WiFi alebo registrácia na niektoré formy digitálnej interakcie. Anonymita však nie je obmedzená iba v Singapure. Naša najlepšia časť VPN pre Indiu ukazuje inú krajinu, ktorá používa prísny identifikačný systém.

Podľa správ má Singapur dobre zavedený systém sledovania, ktorý je schopný monitorovať digitálnu komunikáciu a internet. V tejto krajine sa našli servery FinFisher, ktoré dávajú vládam možnosť monitorovať zariadenia, zachytávať údaje atď. Má prístup k čomukoľvek, aj keď je šifrované.

Vďaka zákonu o zneužívaní počítačov a zákone o kybernetickej bezpečnosti je možné zhromažďovať informácie z ľubovoľného počítača, a to aj v reálnom čase, ak existuje hrozba pre národnú bezpečnosť. Ak nesplníte svoje požiadavky, môžete dostať pokutu až do 50 000 singapurských dolárov (36 000 dolárov), až do 10 rokov odňatia slobody alebo oboje. Polícia môže navyše požadovať odovzdanie dešifrovacích kódov.

Singapurské úrady tiež radi pristupujú k údajom používateľov na mnohých platformách. Spoločnosti Google, Facebook a Microsoft dostali žiadosti o informácie týkajúce sa trestných činov, ako sú terorizmus, hrozby a hazardné hry.

Plus, bývalý zmluvný dodávateľ národnej bezpečnostnej agentúry USA Edward Snowden, odhalil, že singapurská telekomunikačná spoločnosť SingTel pomohla spravodajským agentúram získať prístup k premávke vykonávanej na podmorskom telekomunikačnom kábli.

Singapurská sloboda prejavu

Singapurská ústava zabezpečuje slobodu prejavu, existujú však obmedzenia.

Zákon o verejnom poriadku a bezpečnosti bol prijatý v roku 2018. Umožňuje úradom zakázať komunikáciu, napríklad správy, počas určitých období, napríklad protesty. Každý, kto zistí, že poruší zákaz, môže dostať až dva roky väzenia a pokutu 20 000 singapurských dolárov (14 500 dolárov)..

Singapurský zákon o správe spravodlivosti robí trestným činom zverejňovanie materiálov, ktoré môžu zasahovať do súdnych konaní. Trestné sankcie platia pre tých, ktorí ju porušujú, pričom maximálny trest je odňatie slobody na tri roky a pokuta 100 000 singapurských dolárov (73 000 dolárov). Zákon sa často používa proti blogerom, ktorí píšu o takýchto problémoch. 

Zákon o sedácii zakazuje nenávisť voči vláde, rasám a triedam a zahŕňa trest odňatia slobody až na tri roky. Ohováranie je trestným činom podľa trestného zákona. V niektorých prípadoch boli blogeri požiadaní o zatvorenie svojich blogov a iní boli zatknutí a obvinení. 

Jedným z príkladov je Roy Ngerng. Dostal pokutu a nariadil mu zaplatiť 150 000 singapurských dolárov (109 000 dolárov) za hanobenie singapurského premiéra. Mediálne médiá a novinári často vykonávajú autocenzúru kvôli prísnym zákonom.

Počítačová kriminalita v Singapure

V Singapure rastie počítačová kriminalita. Singapurská agentúra pre kybernetickú bezpečnosť odhalila, že v roku 2018 bolo nahlásených 6 179 prípadov počítačovej kriminality, čo predstavuje nárast z 5 351 v roku 2017. 

Vzhľadom na tieto čísla je najlepšie byť na bezpečnej strane a uistite sa, že vaše pripojenie je bezpečné. To platí najmä v prípade, že plánujete používať verejné WiFi, pretože sa môže preliať nebezpečnými hackermi a vírusmi. Aj keď sa chystáme hovoriť o tom, ktorú virtuálnu súkromnú sieť používať nižšie, odporúčame vám nainštalovať aj vynikajúci antivírus.

Čo robí VPN najlepším pre Singapur

V našich recenziách VPN sme prešli vynikajúcimi poskytovateľmi, aby sme vám ponúkli tých najlepších pre Singapur. Aby sme to dosiahli, museli sme vziať do úvahy funkcie každej VPN. Väčšina poskytovateľov ponúka rovnaké funkcie, ale niektorí ich lepšie implementujú ako iní. 

Zaostrené na Singapur je vyhnúť sa online dohľadu a počítačovým útokom, ako aj obchádzať bloky. Výber siete VPN, ktorá má veľkú bezpečnosť, je nevyhnutnosťou, pretože vás skryje a ochráni pred nebezpečenstvami online. Ochrana osobných údajov je tiež dôležitá, preto sa ubezpečte, že poskytovateľ neuchováva záznamy o vašich online aktivitách a nemá zabezpečené zásady ochrany osobných údajov. 

Ak chcete obísť bloky, na ktoré narazíte, budete potrebovať dobrú serverovú sieť. Čím viac serverov je k dispozícii, tým ľahšie bude obchádzať obmedzenia. Ak chcete získať prístup k miestnemu obmedzenému obsahu, potrebujete aj servery umiestnené v Singapure.

Podobne, ak chcete získať prístup k USA Netflix, musíte si vybrať server v rámci USA Netflix je k dispozícii v mnohých krajinách, ale jeho knižnica je v každej z nich iná. Prečítajte si viac o tom v našom článku o zákaze Netflixu a ak chcete získať rýchly prístup, pozrite sa na poskytovateľov v našej najlepšej porovnaní VPN pre Netflix..

Ďalším dôležitým faktorom je rýchlosť, najmä ak chcete vysielať svoje obľúbené relácie. Ak vyberiete pomaly, popcorn dokončíte skôr, ako sa načíta. VPN by nemala mať ani obmedzenia šírky pásma. Nezáleží na tom, koľko streamujete alebo sťahujete. Ak vyberiete sieť VPN, ktorá funguje, prestane fungovať, keď dosiahnete limit.

Medzi ďalšie aspekty patrí to, ktoré zariadenia podporuje a ako je užívateľsky prívetivý. Niektoré VPN sú skvelé pre nováčikov, zatiaľ čo iné sú najlepšie pre tých, ktorí to vedia. Kvalita služieb zákazníkom sa líši v závislosti od každého poskytovateľa, ale v prípade potreby je dobré mať k dispozícii dobrú pomoc. Nakoniec by ste sa mali uistiť, že jeho cena zapadá do vášho rozpočtu.

1. Najlepšie VPN pre Singapur: NordVPN

NordVPN je jedným z našich najlepších poskytovateľov VPN, pretože ponúka fantastické služby. Jeho bezpečnosť patrí medzi najlepšie na trhu, takže vás ochráni. Zahŕňa tiež možnosť použitia šifrovania typu double-hop, ktoré v podstate pridáva do vášho pripojenia ďalšiu vrstvu ochrany. Má tiež solídne zásady ochrany osobných údajov.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

V 60 krajinách je k dispozícii viac ako 5 000 serverov, čo je obrovské množstvo, čo znamená, že by ste nemali mať problém nájsť vhodný server. Medzi nimi je 114 v Singapure, takže máte prístup k obsahu obmedzenému na krajinu.

Má dobré rýchlosti, ale zistíte, že sa spomalí, keď je pripojený k serveru, ktorý je. Stále je to v poriadku pre väčšinu aktivít. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, takže sa nemusíte báť, že dosiahnete limit. 

Spoločnosť NordVPN sa skvele zapája do streamovacích služieb a v prípade, že sa rozhodnete torrent, na prvom mieste v našej najlepšej sieti VPN na torrenting. Viac informácií nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Klienti sa ľahko používajú a budete ich musieť nastaviť za pár minút. Môžete tiež pripojiť až šesť zariadení súčasne.

Ak máte problém, môžete použiť praktickú databázu znalostí. K dispozícii je tiež nepretržitá podpora živého chatu a e-mailu. V každom prípade získate dôkladnú pomoc.

NordVPN ponúka dobrú hodnotu za peniaze, ale najlepšie je vyhnúť sa mesačnému plánu. Nie je to skvelé a môžete sa rozhodnúť šetriť peniaze výberom dlhšieho odberu. V prípade, že sa vám nepáči, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

2. ExpressVPN

Našou druhou voľbou je ExpressVPN, čo je ďalšia z obľúbených položiek služby Cloudwards.net kvôli jej vynikajúcej všestrannej službe. Je porovnateľná s NordVPN, ako to môžete prečítať v našich NordVPN verzus ExpressVPN. Má vynikajúcu bezpečnosť, ktorá vás chráni, a tiež solídnu politiku bez protokolov. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Má obrovskú sieť serverov s viac ako 3 000 servermi v 94 krajinách. Niektoré sa nachádzajú v Jurong a Marina Bay, Singapur. Rýchlosť nie je problémom s ExpressVPN, pretože je to najrýchlejšia VPN, ktorú sme testovali. Navyše má neobmedzenú šírku pásma. Tieto atribúty mu pomohli získať najvyššie miesto v našej najlepšej sieti VPN na streamovanie.

Prečítajte si viac o poskytovateľovi v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN sa ľahko používa. V skutočnosti je to jedna z lepších možností, ak ste nováčik. Je to preto, že pre vás robí takmer všetko z krabice. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať server a kliknúť na pripojenie. Je to také jednoduché. 

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS a umožní vám súčasne pripojiť až päť zariadení.

Pomoc je k dispozícii, ak ju potrebujete, s dobrou informačnou základňou, ktorá vám pomôže pri riešení najbežnejších problémov. K dispozícii je aj živý chat a e-mail 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ktorákoľvek metóda, ktorú si vyberiete, je užitočná, ale na technickú podporu by sa mali nasmerovať ďalšie technické problémy, pretože dostanete lepšiu odpoveď.

V porovnaní so svojimi konkurentmi je ExpressVPN drahý. To platí najmä, ak sa rozhodnete pre mesačnú sadzbu. Je to zlé, takže ak sa zaregistrujete na dlhšiu dobu, ušetríte peniaze. Navyše máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám zaistí pokoj.

3. CyberGhost

Našim ďalším výberom je CyberGhost. Aj keď to nie je také dobré ako naše najlepšie tipy, stále je to uchádzač. Jeho bezpečnosť je dobrá a nevedie záznamy o vašej činnosti.

Existuje viac ako 4 000 serverov v 58 krajinách, čo vám poskytuje veľa možností. Navyše, 48 z nich sa nachádza v Singapure.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má vysoké rýchlosti, ale ako NordVPN sa môže na dlhé vzdialenosti spomaliť. Napriek tomu by to malo byť v poriadku pre väčšinu aktivít a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Môže sa dostať do väčšiny streamovacích služieb a umožňuje torrentovanie. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete ďalšie informácie o službe.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost má klientov pre Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie bolo vylepšené nedávnou aktualizáciou a je ľahko použiteľné, ale možno si budete musieť nejaký čas zvyknúť. CyberGhost vám umožňuje pripojiť až sedem zariadení súčasne, čo z neho urobilo miesto v našej najlepšej sieti VPN pre zostavu viacerých zariadení.

CyberGhost má jednu z najlepších vedomostných základní, takže je skvelý pre pomoc pri riešení menších problémov. Ak však stále potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na zamestnancov prostredníctvom živého chatu 24/7, ktorý je najrýchlejšou cestou. K dispozícii je tiež e-mailová podpora a je to najlepšia voľba pre ďalšie technické problémy.

Mesačná sadzba je zlá, ale CyberGhost sa celkovo ukáže ako lacný, keď sa zaregistrujete na dlhšiu dobu. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia pre Android a iOS, ktorú môžete použiť na zabezpečenie toho, aby sa vám páčila. Okrem toho existuje záruka vrátenia peňazí, ktorá pokrýva všetky platformy. Platí 14 dní s mesačným plánom a 45 na dlhšie platia..

4. VyprVPN

VyprVPN môžete použiť aj pre Singapur. Má vynikajúcu bezpečnosť, ktorú je možné prispôsobiť, a poskytuje vám rôzne možnosti protokolu, vrátane patentovaného protokolu Chameleon, ktorý je o krok vyššie ako predvolené zabezpečenie. VyprVPN neuchováva záznamy o vašich online aktivitách.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Vzhľadom na to, že úrady môžu zakázať komunikáciu a v Singapure nie je dostatočná anonymita, môže sa hodiť funkcia Cyphr správ VyprVPN. Ide v podstate o šifrovanú aplikáciu na odosielanie správ, ktorú je možné nainštalovať do iOS alebo Android, a získate ju bezplatne pomocou služby. Prečítajte si našu recenziu VyprVPN, kde nájdete viac informácií.

Sieť serverov spoločnosti VyprVPN je v porovnaní so svojimi súpermi nepatrná. Existuje menej ako 1 000 serverov pokrývajúcich 64 krajín. To sa však týka aj niektorých serverov v Singapure a stále by vám malo stačiť obísť bloky.

Ďalšou nevýhodou VyprVPN sú jeho rýchlosti, pretože to môže byť pomalé. Pre väčšinu aktivít by to však malo byť v poriadku a je tu neobmedzená šírka pásma. Dokáže sa dostať aj do väčšiny streamovacích služieb.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

VyprVPN je možné používať na Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho rozhranie sa ľahko používa, ale je datované. K štandardnému plánu môžete súčasne pripojiť až tri zariadenia. Ak chcete viac, môžete sa rozhodnúť pre možnosť Premium, ktorá umožňuje až päť.

Podpora je po ruke s vedomostnou základňou pre svojpomoc. K dispozícii je aj živý chat a e-mail s nepretržitou prevádzkou. Ani to však neponúka veľkú pomoc.

Môžete si vybrať medzi mesačným a ročným plánom. Ročný plán vám však dá najlepšiu cenu. Musíte si tiež vybrať, či chcete balík Standard alebo Premium. Ak sa rozhodnete pre službu Premium, získate ďalšie dve pripojenia a možnosť používať protokol Chameleon. Existuje 30-dňové okno na vrátenie platby, pomocou ktorého môžete zistiť, či sa vám páči.

5. TorGuard

Naše posledné odporúčanie je TorGuard, a hoci je to posledné, stále je to dobrá služba. Má niektoré z najviac prispôsobiteľných zabezpečení, ktoré sú k dispozícii, a zahŕňa politiku bez protokolov.

Vo svojej serverovej sieti existuje viac ako 3 000 serverov v 55 krajinách, a to vrátane niektorých v Singapure. Ak chcete prepnúť servery, musíte sa odpojiť od siete VPN, čo môže spôsobiť problémy s ochranou osobných údajov. 

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti závisia od toho, kde sa nachádzate a aké bezpečnostné možnosti vyberiete. Používanie vyšších úrovní šifrovania ho spomalí. Prečítajte si viac o tom v našej recenzii TorGuard.

TorGuard umožňuje torrenting a existuje neobmedzená šírka pásma, ale základná verzia má problémy so vstupom do streamovacích služieb. Netflix je dokonca blokovaný. To sa však dá napraviť zakúpením vyhradenej adresy IP na streamovanie za 7,99 dolárov mesačne. To mu pomohlo zvíťaziť v našej najlepšej sieti VPN s vyhradenými adresami IP a získať miesto v našom najlepšom článku VPN pre cestujúcich.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

TorGuard má klientov pre Windows, MacOS, Android a iOS. Sú ľahko použiteľné, ale nastavenie mobilnej verzie môže byť nepríjemné. Môžete pripojiť naraz až päť zariadení a ak potrebujete viac, môžete si mesačne kúpiť až 20 za 1 USD mesačne.

TorGuard poskytuje zdroje, vedomostnú základňu a fórum na pomoc s problémami. Je tu živý rozhovor, ale budete hovoriť so zmluvným zástupcom služieb zákazníkom. Z tohto dôvodu je najlepšie zamerať technické otázky na tím podpory elektronickej pošty, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Mesačná cena nie je zlá, ale dlhšie odbery z dlhodobého hľadiska fungujú lepšie. Existuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí, na ktorú sa môžete vrátiť, ak sa vám to nepáči.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli pochopiť, prečo potrebujete sieť VPN v Singapure a ako si vybrať slušnú službu. Vaša bezpečnosť a súkromie sú dôležité, takže si musíte vybrať ten, ktorý má dobré šifrovanie a politiku bez protokolov. 

Na obídenie blokov musíte vybrať poskytovateľa s veľkým počtom serverov a ak chcete zobraziť obsah obmedzený na krajinu, najmenej jeden z týchto serverov musí byť v Singapure. Výhodné sú aj vysoké rýchlosti a neobmedzená šírka pásma. 

S ohľadom na to všetko sa spoločnosť NordVPN dostáva na prvé miesto vďaka svojej vysokej kvalite zabezpečenia a súkromia a rozsiahlej sieti serverov, ktorá zahŕňa Singapur. Spĺňa všetky požiadavky a vďaka 30-dňovej lehote na vrátenie peňazí máte dostatok času na vyskúšanie.

Boli ste v Singapure a použili ste VPN? Radi by sme sa dozvedeli o vašich skúsenostiach v sekcii komentárov. Pozrite si aj naše ďalšie články o VPN. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map