Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome 2020: Prehliadajte v pokoji

Pri výbere služby VPN je potrebné vziať do úvahy veľa vecí. Aj keď je náš zoznam najlepších poskytovateľov VPN skvelým miestom na začatie, zameriava sa skôr na VPN, a nie na tých, ktorí ponúkajú najsilnejšiu integráciu s prehliadačom Google Chrome.. 


Pri hľadaní najlepšej siete VPN pre prehliadač Chrome platia rovnaké kritériá, ale tu sa zameriame na vyhradené rozšírenia prehliadača.

Ak si nie ste istí, čo je to VPN, znamená to virtuálnu súkromnú sieť. VPN v podstate šifruje vašu komunikáciu a nasmeruje ju cez sprostredkovateľský server pred tým, ako sa dostane na navštívený web, ktorý skryje vašu totožnosť a polohu.. 

Existuje nespočet dôvodov na inštaláciu VPN. Či už žijete v krajine s nekontrolovateľnou internetovou cenzúrou, napríklad v Číne alebo Turecku, alebo ste fanúšikom torrentu a obávate sa sledovania. Ak navyše často používate verejné pripojenie Wi-Fi, sieť VPN je nevyhnutná na zabezpečenie toho, aby ostatní v tej istej sieti nemohli počúvať.

V mnohých krajinách je navyše spustená sieťová neutralita a sieť VPN je jedným z mála spôsobov, ako zaistiť, aby váš poskytovateľ internetových služieb neobmedzil rýchlosť na základe toho, ktorý web navštevujete.. 

V internetovom obchode Chrome je veľa bezplatných rozšírení VPN, ale častejšie ako nie sú z hľadiska ochrany osobných údajov a zabezpečenia nepríjemné, ak vôbec fungujú, pretože sme sa zaoberali v našom článku o najhorších bezplatných službách VPN..

Aj keď sa tento zoznam zameriava konkrétne na rozšírenia VPN, môžete urobiť oveľa viac, aby ste zaistili, že používate najbezpečnejší webový prehľadávač, napríklad stiahnutie jedného z najlepších rozšírení zabezpečenia prehľadávača..

Ak chcete preskočiť priamo na víťaza, bude to súkromný prístup na internet. Je to skvelá všestranná sieť VPN, ktorá tiež obsahuje vynikajúce rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré vám ponúka množstvo nastavení, ktoré môžete upraviť, ako aj ľahko navigovateľný zoznam serverov..

V mnohých krajinách je navyše spustená sieťová neutralita a sieť VPN je jedným z mála spôsobov, ako zaistiť, aby váš poskytovateľ internetových služieb neobmedzil rýchlosť na základe toho, ktorý web navštevujete.. 

V internetovom obchode Chrome je veľa bezplatných rozšírení VPN, ale častejšie ako nie sú z hľadiska ochrany osobných údajov a zabezpečenia nepríjemné, ak vôbec fungujú, pretože sme sa zaoberali v našom článku o najhorších bezplatných službách VPN..

Aj keď sa tento zoznam zameriava konkrétne na rozšírenia VPN, môžete urobiť oveľa viac, aby ste zaistili, že používate najbezpečnejší webový prehľadávač, napríklad stiahnutie jedného z najlepších rozšírení zabezpečenia prehľadávača..

Ak chcete preskočiť priamo na víťaza, bude to súkromný prístup na internet. Je to skvelá všestranná sieť VPN, ktorá tiež obsahuje vynikajúce rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré vám ponúka množstvo nastavení, ktoré môžete upraviť, ako aj ľahko navigovateľný zoznam serverov..

Najlepšie VPN pre Chrome 2020

Čo robí VPN najlepším pre prehliadač Chrome?

Naše kritériá posudzovania sietí VPN pre prehliadač Chrome sú z veľkej časti rovnaké ako tie, ktoré používame vo všetkých našich recenziách sietí VPN. Zameriame sa však na to, ako sa vzťahujú na jednotlivé rozšírenia prehliadača VPN pre prehliadač Chrome, pričom ignorujeme vyhradené aplikácie pre stolné počítače v maximálnej možnej miere (aj keď nie úplne)..

ExpressVPN-Desktop-prihláška

Najdôležitejšou požiadavkou na dobrú VPN je, že neuchováva žiadne protokoly. Používanie VPN je predovšetkým o ochrane súkromia, takže spoločnosť, ktorá vedie podrobné záznamy o vašej prevádzke, je prinajlepšom kontraproduktívna a v najhoršom prípade robí softvér v podstate zbytočným. Hoci spoločnosť môže viesť denníky, ale tvrdí, že ich nikdy nezdieľa s tretími stranami, úrady ju môžu napriek tomu donútiť, ak existujú.

Ďalej je rýchlosť. Ak je sieť VPN príliš pomalá alebo príliš obmedzuje vaše pripojenie, použitie sa rýchlo stáva frustrujúcim. To je miesto, kde veľa bezplatných sietí VPN zaostáva, pretože jediný spôsob, ako môžu reálne ponúkať svoje služby zadarmo, je obmedzenie šírky pásma, ktorú majú používatelia k dispozícii..

Dobrá VPN tiež vyžaduje veľa možností serverov. Servery musia byť umiestnené po celom svete v mnohých rôznych krajinách, pokiaľ možno s rôznymi možnosťami pre každé miesto. ExpressVPN je vynikajúcim príkladom VPN so solídnym zoznamom serverov, pretože ponúka viac ako 3 000 možností rozmiestnených po 94 krajinách..

ExpressVPN-Desktop-Server-List

Pretože jednou z hlavných úloh VPN je šifrovanie vašej prevádzky, je to ďalšia dôležitá metrika. Nie všetky typy šifrovania sú rovnaké, niektoré sú oveľa bezpečnejšie ako iné. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si náš popis šifrovania.

Okrem šifrovania existujú v VPN aj ďalšie bezpečnostné funkcie, ktoré radi vidíme. Patria medzi ne ochrana pred únikom DNS, blokovanie WebRTC a solídne maskovanie IP na ochranu vašej identity pri prehľadávaní Internetu. 

Streamovanie je ďalšou oblasťou, v ktorej sa výkon VPN výrazne líši, s tými, ktorí sú na zozname najlepších VPN pre streaming, schopní rozlúštiť zákaz siete Netflix a ďalšie opatrenia týkajúce sa geobloku..

Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome: Súkromný prístup na internet

Ako sme spomenuli v našej recenzii súkromného prístupu na internet, PIA je napriek niekoľkým nedostatkom solídnym poskytovateľom VPN. V skutočnosti je to jedna z najrýchlejších služieb VPN, pričom iba rýchlosť ExpressVPN ju prekonala. Bohužiaľ, zatiaľ čo rýchlosť je vynikajúca, latencia určite nie je, čo bráni PIA mimo nášho najlepšieho sprievodcu sieťou VPN pre hranie.

Jednou z jeho nedostatkov je nepríjemné umiestnenie aplikácie pre stolné počítače, pretože je obmedzené na systémovú lištu. Toto nie je problém, ak chcete používať iba rozšírenie prehliadača, ale existuje niekoľko funkcií, ku ktorým tu nebudete mať prístup..

PIA-Desktop-prihláška

Aj keď hlavná počítačová aplikácia PIA prichádza s prepínačom kill s tromi režimami, neexistuje spôsob, ako to zapnúť prostredníctvom rozšírenia prehľadávača, ale toto je celkom bežné obmedzenie pre prehliadače VPN.

Hlavný ovládací panel rozšírenia umožňuje pripojenie a odpojenie od siete VPN, ako aj prístup k ponuke rýchleho pripojenia s niekoľkými vybranými servermi. Môžete tu tiež zobraziť stav predplatného a pridať webové stránky na svoju bielu listinu.

PIA-Main-Control Panel

Na rozdiel od niektorých iných rozšírení prehľadávača VPN vám PIA umožňuje pripojenie k všetkým 53 jeho serverom v 33 krajinách. Zahŕňa množstvo možností pre Áziu, Európu, Oceániu a Ameriku, ale jedinou možnosťou v Afrike je jediný server v Južnej Afrike. Servery môžete usporiadať podľa názvu krajiny alebo latencie, čo je pekné.

PIA-Server-List

Ak otvoríte nastavenia, budete mať k dispozícii veľa možností, s ktorými sa môžete pohrávať. Najprv sú nastavenia zabezpečenia, ktoré zahŕňajú blokovanie Flash, detekciu IP WebRTC a vynútené aktualizácie na HTTPS.

PIA-security-Nastavenia

Potom sú k dispozícii ovládacie prvky ochrany osobných údajov, ktoré vám umožňujú zakázať prístup prehliadača k vašej kamere, mikrofónu a polohe. Môžete tiež prinútiť sieť VPN prinútiť prehliadač, aby vypol rôzne funkcie, ktoré ohrozujú vaše súkromie, vrátane bezpečného prehliadania, predpovede siete a automatického dopĺňania adries a kreditných kariet..

PIA-súkromie, Nastavenie

V časti Sledovanie nájdete MACE – blokovanie škodlivého softvéru a reklám – a tiež sprostredkovateľ protokolu HTTP, ktorý prehliadaču Chrome zastaví odosielanie aktuálnej adresy URL na iný web, keď kliknete na odkaz. Môžete tiež zakázať rôzne typy sledovačov vrátane súborov cookie tretích strán a parametrov Facebooku.

PIA-tracking-Nastavenia

Niektoré nastavenia VPN môžete tiež zmeniť priamo na hlavnom paneli rozšírenia. Tieto rýchle nastavenia sa však obmedzujú na blokovanie prístupu webových stránok k vášmu mikrofónu a kamere, na zmenu svetlých a tmavých tém a na povolenie MACE, sprostredkovateľa protokolu HTTP a ladenia. protokolovanie.

Iné dôvody, prečo sa nám páči súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je k dispozícii vo všetkých hlavných operačných systémoch a dokonca je na špičke nášho zoznamu najlepších služieb VPN pre Linux. Hoci spoločnosť ponúka aplikácie pre Android aj iOS a PIA získala tretie miesto v našom zozname najlepších VPN služieb pre iPhone, nezaradila sa do nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Android.

Súkromný prístup na internet neuchováva žiadne záznamy o vašej prevádzke, ale treba mať na pamäti, že spoločnosť sídli v USA, ktorá je krajinou neslávneho programu PRISM a členom (a hlavným príjemcom) špióna Five Eyes sieť.

Nanešťastie, namiesto štandardného 30-dňového obdobia vrátenia platby vám súkromný prístup na internet dá iba týždeň na to, aby ste si rozmysleli, ak nie ste so službou spokojní..

ExpressVPN

ExpressVPN je náš výber číslo jeden pre VPN a rýchly pohľad na našu kontrolu ExpressVPN ukáže, že sme mali veľmi málo sťažností na túto službu.

Na rozdiel od ostatných sietí VPN v tomto zozname ExpressVPN vyžaduje, aby ste nainštalovali stolnú aplikáciu, aby fungovala vôbec, pretože rozšírenie prehliadača nie je schopné fungovať samostatne.. 

Toto je trochu mínus v tomto zozname, ale na konci dňa by ste mali skutočne nainštalovať aplikácie pre stolné počítače pre všetky z nich, bez ohľadu na to, ako funkcie, ako je vypínač zabíjania alebo rozdelené tunelovanie, sú zriedka zahrnuté v rozšíreniach..

ExpressVPN-Main-Panel

Ako sa očakávalo, v samotnom rozšírení nemôžete urobiť veľa. V nastaveniach môžete povoliť spoofing polohy, blokovanie WebRTC a HTTPS všade, ale to je všetko. Pokročilejšie funkcie, ako napríklad prepínač zabíjania, najrýchlejší a rozdelené tunelovanie, sú obmedzené na natívnu aplikáciu pre stolné počítače.

ExpressVPN-Nastavenie

Rýchlosť je jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere virtuálnej súkromnej siete a ExpressVPN v tomto ohľade vyniká. V skutočnosti sa umiestnila na prvom mieste v zozname najrýchlejších poskytovateľov VPN a porazila všetkých svojich konkurentov.

Nielen, že je to najrýchlejšia VPN, je to tiež najlepšia VPN na streamovanie. Aj keď to trochu bojuje s Hulu a Amazon Prime Video, pripojenie a streamovanie videa pomocou Netflix a BBC iPlayer je hračka.

Pre zabezpečenie ponúka ExpressVPN štyri rôzne protokoly – OpenVPN, SSTP, L2TP a PPTP – služba však varuje pred použitím týchto dvoch protokolov kvôli vážnym bezpečnostným problémom. OpenVPN je predvolená voľba, ktorá je vynikajúca, a šifrovanie je nastavené na 256-bitovú verziu AES.

S programom ExpressVPN sa veľa páči, ale jeho pomerne riedke rozšírenie prehliadača a skutočnosť, že vyžaduje, aby fungovala aplikácia pre počítač, spôsobí, že sa dostane na prvé miesto v tomto zozname..

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN získava dokonalé skóre v oblasti ochrany osobných údajov. Spoločnosť neuchováva žiadne záznamy o vašej činnosti a zhromažďuje sa iba malé množstvo osobných údajov, aby sa udržalo vaše predplatné, čo je nemožné priviazať sa ku konkrétnemu jednotlivému používateľovi..

Zákaznícka podpora je vynikajúca a ExpressVPN ponúka live chat aj e-mailovú podporu, ako aj rozsiahlu informačnú základňu plnú bežných otázok a odpovedí..

Čo sa týka cien, ExpressVPN je o niečo drahší, ale určite dostanete to, za čo platíte. Môžete tiež platiť prostredníctvom bitcoínu, čo je vynikajúca voľba, ak chcete zabezpečiť maximálnu anonymitu vo svojich podrobnostiach o predplatnom.

Windscribe

Windscribe je náš výber pre najlepšiu bezplatnú sieť VPN. Ako viete z našej recenzie Windscribe, veľmi sa nám to páči, aj keď sa to vôbec nestane v našom zozname najlepších VPN všeobecne. Program „pro“ ponúka 148 serverov v 62 rôznych krajinách, ale ak nechcete platiť predplatné, zostane vám len 10 krajín, z ktorých si môžete vybrať.

WindScribe-Server-List

Určite to však nie je zlé pre bezplatnú sieť VPN a 10 krajín zahŕňa sedem v Európe (Francúzsko, Holandsko, Nórsko, Nemecko, Švajčiarsko, Rumunsko a Spojené kráľovstvo), ako aj Kanadu, USA a Hongkong..

Aj keď to poskytuje dobré pokrytie v Európe a Severnej Amerike, na iných kontinentoch to trochu chýba. Plán „pro“ vám však umožňuje prístup do zvyšných 52 krajín. V opačnom prípade si môžete zostaviť vlastný plán a mesačne platiť 1 $ za miesto.

Bezplatný program vás tiež obmedzuje na 2 GB údajov mesačne, ktoré môžete potvrdením e-mailu ďalej zvýšiť na 10 GB. Neexistujú však obmedzenia rýchlosti a vy môžete k sieti VPN pripojiť súčasne toľko zariadení, koľko chcete, a to aj bez platenia predplatného.

Na šifrovanie používa Windscribe 256-bitový AES, čo je vynikajúce. VPN podporuje protokoly OpenVPN, IPSec, Stunnel a IKEv2, ale ak chcete zmeniť šifrovanie z predvoleného nastavenia, ktorým je IKEv2, musíte nainštalovať aplikáciu pre stolné počítače. Toto je trochu problém, pretože IKEv2 je často uznávaný ako proxy server a blokovaný mnohými webovými stránkami.

Systém R.O.B.E.R.T od Windscribe môže blokovať najrôznejšie prvky webových stránok vrátane škodlivého softvéru, reklám, sledovačov, sociálnych médií, pornografia, hazardných hier, iných sietí VPN, kryptominátorov, falošných správ a kliknutí. Ak však plánujete bezplatný program, budete mať prístup iba k blokovaniu škodlivého softvéru, pretože zvyšok sú k dispozícii iba pre profesionálov.

Windscribe-Privacy-blokátory

V rozšírení prehliadača Chrome je zabudovaných niekoľko funkcií na ochranu osobných údajov vrátane niekoľkých blokátorov. Môžu blokovať reklamy, malware, sledovače, súbory cookie, obsah sociálnych médií a upozornenia. 

Okrem toho môžete blokovať identifikáciu WebRTC IP pomocou VPN a ďalej chrániť svoju identitu tak, že napodobní GPS polohu a čas zvoleného proxy servera, ako aj rutinne striedate svojho užívateľského agenta, ktorý vás chráni pred odtlačkami prstov..

Windscribe-Privacy-Iné

Aj keď Windscribe má vypínač zabíjania (alebo „bránu firewall“, ako sa nazýva), nemôžete ho aktivovať z rozšírenia prehľadávača, čo znamená, že musíte na tento účel stiahnuť samostatného klienta. Toto je spoločná vlastnosť medzi všetkými sieťami VPN v tomto zozname, takže to nie je veľmi prekvapujúce.

Vďaka dedikovaným serverom Netflix, Windscribe skutočne svieti, pokiaľ ide o streamovanie videa všeobecne a zvlášť Netflix. Pri pripájaní k sieti Netflix sme sa nestretli s chybou servera proxy a sieť VPN bola jedným z našich najlepších tipov pre najlepšiu sieť VPN pre sieť Netflix..

Bohužiaľ tu nie je rozdelené tunelovanie, takže Windscribe je zlá voľba, ak sa potrebujete súčasne pripojiť prostredníctvom VPN a vášho ISP. To v kombinácii so zlou latenciou a rýchlosťou odovzdávania znamená, že Windscribe skončí, keď si naša číslo tri vyberie najlepšiu VPN pre prehliadač Chrome, a nie vyššiu v zozname..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

Windscribe tiež ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu. Články pre domácich majstrov ponúkané v jej centre pomoci sú skvelé a pomocník AI je prekvapivo slušný. 

K dispozícii je tiež špecializovaná subreddit s viac ako 10 000 odberateľmi, čo je skvelé, ak potrebujete pomoc s konkrétnym problémom. Napokon môžete osloviť aj e-mailom a zákaznícka podpora sa k vám zvyčajne dostane za pár hodín až deň.

NordVPN

NordVPN je ďalším vynikajúcim poskytovateľom VPN a v našej recenzii NordVPN získala skvelé skóre vo všetkých kategóriách, okrem rýchlosti. Jeho nekonzistentná rýchlosť ho však drží späť, čo spôsobilo, že stratil naše porovnanie NordVPN vs ExpressVPN..

Nord-Control Panel

Je to však naša druhá obľúbená sieť VPN a služba prichádza s niekoľkými vynikajúcimi funkciami. V samotnom rozšírení môžete povoliť funkciu CyberSec – funkciu blokovania škodlivého softvéru a reklám – ako aj blokovania WebRTC..

Nanešťastie neexistuje rozdelené tunelovanie, a to ani v prípade aplikácie pre stolné počítače, ale existuje neobvyklá funkcia nazývaná „zabíjanie aplikácií“, ktorá vám umožňuje určiť, ktoré aplikácie majú obísť prepínač zabíjania. Toto úplne nenahrádza potrebu rozdeleného tunelovania, ale umožňuje vám spustiť zálohu bez obáv z jej zrušenia v polovici.

Okrem prepínača kill vám aplikácia pre stolné počítače tiež poskytuje prístup k špeciálnym serverom NordVPN. Patria medzi ne P2P servery, ktoré sú optimalizované pre torrenting; cibulové servery, ktoré sa pripájajú cez sieť Tor (prečítajte si našu recenziu Tor, kde nájdete vysvetlenie, čo to je); a servery s dvojitým skokom, ktoré prerušia vaše pripojenie na dvoch miestach, čím zdvojnásobia vašu bezpečnosť.

Nord-security-Nastavenia

Ako sme už stručne uviedli, rýchlosť NordVPN možno v najlepšom prípade opísať ako nekonzistentnú. Aj keď je určite možné dosiahnuť dobrú rýchlosť, na rýchle nájdenie serverov je potrebné manuálne testovanie. 

Spoločnosť NordVPN má obrovskú sieť serverov s viac ako 5 000 servermi v 62 rôznych krajinách. Bohužiaľ, ako sme už spomenuli, odporúčaný serverový algoritmus je hrozný, takže pred nájdením optimálneho riešenia musíte zvyčajne vyskúšať niekoľko z nich..

Nord-Server-List

Nájdenie optimálneho servera na streamovanie môže byť rovnako zložité, ale akonáhle tak urobíte, môžete streamovať z Netflixu, BBC iPlayeru, Hulu a Amazon Prime Video bez problémov.. 

Obrovským obmedzením rozšírenia prehľadávača je, že si nemôžete zvoliť konkrétny server, ku ktorému sa chcete pripojiť, pretože máte iba zoznam krajín, nie samotné servery..

Rovnako ako ExpressVPN je aj NordVPN špičkovou VPN s pomerne základným rozšírením pre prehliadač Chrome. Skutočnosť, že nemôžete vybrať konkrétny server priamo v rozšírení, je vážnou chybou, a preto nie je v tomto zozname vyššia služba VPN..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Spoločnosť NordVPN neuchováva absolútne žiadne záznamy o vašej činnosti a zhromažďuje iba nepatrné množstvo osobných údajov na účely platby. Aby ste sa stali ešte viac anonymnými, môžete platiť bitcoinmi a používať e-mail horáka (na overenie však musíte mať prístup k nemu).

Ceny sú tiež vynikajúce, najmä ak platíte vopred dva alebo tri roky. Tiež sme zistili, že zákaznícka podpora je prvotriedna, pričom live chat obyčajne reaguje do niekoľkých minút. Môžete tiež kontaktovať spoločnosť NordVPN e-mailom a mali by ste dostať odpoveď do niekoľkých hodín.

Schovaj ma

Ako sme sa zaoberali recenziou Hide.me, táto VPN prichádza s mnohými funkciami zabalenými do jej desktopovej aplikácie. Bohužiaľ, veľká časť tejto funkcie sa nenachádza v rozšírení prehliadača Chrome, ktoré ju presúva na koniec tohto zoznamu.

Pri pripájaní sa prostredníctvom siete Hide.me VPN je vaša prevádzka chránená pomocou 128-bitového šifrovania AES, ale ak vám to nestačí, môžete ju zmeniť na ešte bezpečnejší 256-bitový AES, čo by trvalo miliardy rokov. prasknúť hrubou silou.

Hide.me ponúka pre svoj protokol VPN iba OpenVPN. Aj keď v tomto smere radi vidíme nejaké alternatívy, OpenVPN je solídny výber a skvelý protokol VPN. 

Blokovanie WebRTC je zahrnuté, čo je plus. Aj keď Hide.Me nepodporuje rozdelené tunelovanie, na jeho aktiváciu potrebujete špeciálnu počítačovú aplikáciu. Ako však už pravdepodobne viete povedať, toto obmedzenie je dosť štandardné.

Hide-security-Nastavenia

Aj keď Hide.me vám poskytuje prístup k 55 serverom v 34 krajinách, keď používate aplikáciu pre stolné počítače, ste omnoho obmedzenejší iba pri používaní rozšírenia Chrome. V skutočnosti sa 55 krajín zmení na tri a servery sú dostupné iba v Kanade, Nemecku a Holandsku.

Hide-Server-List

To v kombinácii so slabým výkonom pri streamovaní z neho robí výber podoblasti ako VPN pre Netflix alebo podobné streamingové služby a odsúva Hide.me na koniec tohto zoznamu..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia Hide.me

Môžete si vybrať medzi bezplatným a plateným programom a na rozdiel od mnohých sietí VPN je bezplatný plán skutočne slušný. Ak neplatíte, ste obmedzení na jedno zariadenie a 2 GB údajov mesačne, ale nemáte žiadne škrtenie, takže rýchlosť by nemala byť problémom. Aj keď Hide.me nepatrí medzi najrýchlejšie VPN, určite to nie je ani pomalé.

Nakoniec, ako sme sa zaoberali pri našej kontrole, mali sme vynikajúce skúsenosti s podporou zákazníkov spoločnosti. Fakturačná a predajná podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni od vášho e-mailového dopytu..

Záverečné myšlienky

Týmto sme uzavreli náš zoznam najlepších sietí VPN pre prehliadač Chrome. Aj keď sa určite prekrývajú s našim zoznamom najlepších sietí VPN, vo všeobecnosti existuje niekoľko z našich najlepších výberov, pokiaľ ide o ich rozšírenia prehliadača..

Toto je prípad ExpressVPN a NordVPN, ktoré sú na prvom mieste v zozname najlepších VPN, ale na druhom a štvrtom mieste. Vďaka svojmu vynikajúcemu rozšíreniu pre prehliadač Chrome, ktoré je možné upraviť, sa medzitým súkromný prístup na internet dostane na vrchol zoznamu. 

Windscribe sa darí aj vďaka rozsiahlym nastaveniam ochrany osobných údajov v rozšírení. Nakoniec Hide.me prináša vzadu vzadu kvôli svojej veľmi obmedzenej voľbe servera mimo svojej desktopovej aplikácie. 

Čo si myslíte o našom hodnotení? Chýba nám vaša obľúbená sieť VPN? Ak áno, dajte nám vedieť v komentároch, ktoré z nich a prečo si myslíte, že si zaslúžia miesto na našom zozname. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me