Najlepšie VPN pre Nový Zéland 2020

Nový Zéland je zaujímavé miesto s malebnou krajinou. Nie je veľa miest, kde sa dá zabaviť toľko dobrodružstva, kde zasnežené hory, mierne dažďové pralesy a sopky obklopujú najväčšie mesto Auckland. Kdekoľvek sa nachádzate v krajine dlhého bieleho oblaku, mali by ste si byť istí, že zostanete v bezpečí pomocou jednej z našich najlepších sietí VPN pre novozélandské výbery..


Ak sa chystáte na prehliadku Antipódov, odporúčame vám pozrieť si našu najlepšiu sieť VPN pre Austráliu.

Používanie virtuálnej súkromnej siete nie je dôležité, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, pretože to vás ochráni pred nebezpečenstvami online a pomôže vám pristupovať k zablokovanému obsahu. Mnoho krajín praktizuje cenzúru, ale nie nevyhnutne v rovnakej miere. Čína je jedným z najhorších vinníkov, zatiaľ čo Nový Zéland je väčšinou zadarmo.

Existuje filtračný systém s názvom Digitálny systém vykorisťovania detí, ktorý prevádzkuje ministerstvo vnútra, ale je dobrovoľné, aby sa k nemu pripojili poskytovatelia internetových služieb. Používa zákon o klasifikácii filmov, videí a publikácií z roku 1993 na odôvodnenie zákazu obsahu kategorizovaného ako nevhodný a švédsky softvér na filtrovanie (prečítajte si našu najlepšiu časť VPN pre Švédsko). 

Zákon definuje ako neprípustný okrem iného akýkoľvek materiál, ktorý podporuje alebo podporuje sexuálne zneužívanie alebo vykorisťovanie detí a mládeže, mučenie alebo páchanie násilia a krutosti. Cieľom DCEFS je zabrániť používateľom v prístupe k takémuto obsahu a zároveň zvýšiť informovanosť o sexuálnom vykorisťovaní detí.

Ak sa zistí, že vedome vlastníte alebo sťahujete nevhodný materiál, môžete byť odsúdení na päť rokov väzenia. Každý, kto zistí, že vyrába alebo vedome obchoduje, distribuuje alebo zobrazuje nevhodný obsah cez internet, môže čeliť až 14 rokom väzenia a / alebo pokuty. Spoločnosť môže dostať pokutu až do výšky 200 000 novozélandských dolárov (134 000 dolárov).

Okrem toho je internet na Novom Zélande otvorený. Najväčšou prekážkou, ktorú treba prekonať, sú geobloky. Ide v zásade o regionálne obmedzenia týkajúce sa obsahu, ktoré niektorým krajinám bránia v jeho prezeraní. Netflix je dobrým príkladom geoblokov, pretože knižnica každej krajiny je iná. Dobrá VPN vám ich môže pomôcť získať, napríklad tie, ktoré nájdete v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Netflix.

Dohľad na Novom Zélande

Keď Edward Snowden odhalil dôkazy o hromadnom sledovaní v mnohých krajinách, bol zahrnutý aj Nový Zéland. Analyzovala súkromné ​​komunikácie zasielané prostredníctvom internetu, satelitov, rádií a telefónov a Úrad vlády pre bezpečnosť komunikácií bol schopný sledovať každý krok, ktorý ste uskutočnili online, každý hovor, ktorý ste uskutočnili, a každú správu, ktorú ste poslali.

V roku 2012 sa ukázalo, že GCSB nezákonne špehoval internetového magnáta Kim Dotcoma a podľa oficiálnej správy sa jeho prípad stal jedným z mnohých prípadov, v ktorých predsedníctvo prekročilo svoje hranice. V roku 2013 bola prijatá nová legislatíva, ktorá v podstate dávala GCSB viac právomocí špehovať obyvateľov. Dotcom bol jedným z najsilnejších oponentov návrhu zákona..

V roku 2017 boli navyše schválené nové právne predpisy o spravodajských a bezpečnostných službách, ktoré by umožnili lepší prístup k súkromným komunikáciám. Je tiež súčasťou dozornej skupiny Five Eyes.

Nikto nevie o úplnom rozsahu vládneho dohľadu, takže je dobré chrániť sa. Pre lepšie pochopenie si prečítajte časť o vládnom dohľade.

Počítačové hrozby na Novom Zélande

Národné stredisko pre kybernetickú bezpečnosť GCSB oznámilo 17-percentný nárast v oblasti kybernetického rizika od júna 2016 do júna 2017. Minister komunikácií vyzval na zvýšenie kybernetickej bezpečnosti, aby občania a organizácie boli v bezpečí..

Stratégia kybernetickej bezpečnosti v roku 2015 bola faceliftovaná a verzia z roku 2019 načrtáva, v ktorých oblastiach bude vláda uprednostňovať kroky na zabezpečenie bezpečného digitálneho sveta na Novom Zélande..

Aj keď sa snaží riešiť rastúci počet počítačov, to neznamená, že sa s nimi nestretnete, takže je dobré mať nainštalovaný slušný antivírus. Náš najlepší článok pre VPN pre Thajsko ukazuje príklad toho, ako zlé to môže byť

Najlepšie VPN pre Nový Zéland 2020

Čo robí VPN najlepším pre Nový Zéland

VPN sú vyrobené z mnohých častí a niektorí poskytovatelia ich začleňujú lepšie ako ostatní. Získanie jedného z našich recenzií VPN je dobrý nápad, musíte sa však uistiť, že je to najlepšia sieť VPN pre Nový Zéland.

Budete chcieť ten, ktorý má veľkú sieť serverov, pretože vám pomôže obísť obmedzenia obsahu, ako sú geobloky. Ak chcete zobraziť obsah obmedzený na Nový Zéland, napríklad váš obľúbený program na stránkach Lightbox alebo Neon, budete potrebovať servery.

Ak bude hlavnou činnosťou streamovanie, budete chcieť dobrú rýchlosť a neobmedzenú šírku pásma, aby ste sa nezachytili na nepríjemnej obrazovke načítania alebo aby ste nakoniec nezasiahli svoj dátový limit. V druhom prípade sieť VPN prestane fungovať a bude vás zraniteľná.

Mala by mať tiež dobrú bezpečnosť, ktorá vás ochráni pred online nebezpečenstvami, ako je počítačová kriminalita, a chráni vás pred dohľadom. Ochrana osobných údajov je rovnako dôležitá a dobrá bezpečnosť sama o sebe nezabezpečí. Spoločnosť by mala mať prísne zásady neprihlásenia, čo znamená, že nebude viesť záznamy o vašich online aktivitách.

Ďalšími faktormi, ktoré je potrebné zvážiť, sú zariadenia, ktoré poskytovateľ podporuje, aké ľahké je ich použitie, koľko zariadení je možné pripojiť naraz, kvalita služieb zákazníkom a cena..

1. Najlepšie VPN pre Nový Zéland: ExpressVPN

Najlepšie VPN pre Nový Zéland je ExpressVPN, pretože je to vynikajúci poskytovateľ, ktorý začiarkava všetky políčka.

Má veľkú sieť serverov vo viac ako 90 krajinách, čo vám dáva najlepšiu šancu obísť bloky. Týka sa to aj niektorých z Nového Zélandu, takže odtiaľto môžete pristupovať k obsahu.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Ide o najrýchlejšiu dostupnú sieť VPN, preto by vás na obrazovke načítania nemalo zostať hypnotizované. Navyše sa nemusíte obávať ani obmedzení šírky pásma, čo jej pomohlo dostať sa na prvé miesto v našej najlepšej sieti VPN na streamovanie..

ExpressVPN má veľkú bezpečnosť hneď po vybalení, s možnosťou jeho zvýšenia. V skutočnosti je to naša najbezpečnejšia sieť VPN. Existujú tiež prísne zásady bez protokolov, ktoré zaisťujú, že vaše online aktivity sú utajené. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Je to skvelá voľba, ak nemáte veľa skúseností s nastavením alebo používaním siete VPN. Po inštalácii je pre vás takmer všetko hotové. Stačí sa pripojiť k vhodnému serveru. Ak chcete, môžete nastavenia vyladiť, ale vopred musíte vedieť, čo robíte.

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS a ľahko sa používajú. K dispozícii sú tiež rozšírenia prehliadača pre Firefox, Chrome a Safari. Môžete mať súčasne pripojených až päť zariadení.

Pomoc je k dispozícii s nepretržitým živým chatom a e-mailom. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale e-mailová cesta je lepšia pre podrobnejšiu pomoc. K dispozícii je tiež užitočná informačná základňa pre svojpomoc.

ExpressVPN je drahá voľba v porovnaní s ostatnými, ale kvalita jej služby ju oplatí a odporúčame ju. Okrem toho, ak sa rozhodnete pre dlhšie predplatné, môžete výrazne znížiť celkové náklady. Existuje tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete skúsiť aj vyskúšať.

2. NordVPN

NordVPN je často zahrnutý v našich piatich najlepších článkoch, pretože ide o skvelú službu porovnateľnú s našou najlepšou voľbou, pretože si ju môžete prečítať v našich častiach ExpressVPN vs NordVPN..

Má viac ako 5 000 serverov v 62 krajinách vrátane 34 na Novom Zélande, takže by ste nemali mať problém dostať sa k tomu, čo chcete.

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlosti sú dobré, ale ak sa pripájate k vzdialenému serveru, môže sa stať, že sa zníži. Napriek tomu je to dosť rýchle na to, aby ste zvládli streamovanie, ak to chcete robiť. Má tiež neobmedzenú šírku pásma, takže sa nemusíte obávať.

Ste dobre chránení technológiou NordVPN, pretože má niektoré z najlepších dostupných zabezpečení, s možnosťou voľby šifrovacieho protokolu a ďalšou možnosťou použitia serverov s dvojitým skokom. Vaše súkromie je tiež ctené pevnými zásadami bez prihlásenia. Naše hodnotenie spoločnosti NordVPN ide o podrobnejšie informácie o službe.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN je možné používať na Windows, MacOS, Android a iOS s rýchlym a ľahkým nastavením a ľahko použiteľným rozhraním. Môžete tiež pripojiť až šesť zariadení súčasne.

Ak máte problém, môžete sa pozrieť na rozsiahlu databázu poznatkov a zistiť, či ju dokážete sami vyriešiť. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte podporu prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Živý chat je najlepšou voľbou, ale v oboch smeroch ste v dobrých rukách.

Mesačná sadzba spoločnosti NordVPN je v poriadku, ale peniaze môžete ušetriť registráciou na dlhší program. K dispozícii je tiež 30-dňová náhrada za pokoj.

3. CyberGhost

CyberGhost má servery v 59 krajinách a 10 je na Novom Zélande, takže si z nich môžete prezerať obsah.

Má dobré rýchlosti, ale podobne ako NordVPN sa môže na dlhé vzdialenosti spomaliť. Stále sú však slušní, takže by ste nemali mať problémy. Navyše neexistuje žiadna hranica, koľko šírky pásma môžete použiť.

Jeho bezpečnosť je tiež dobrá a chráni vás pred nebezpečenstvami online. Existuje aj pevná firemná politika bez protokolov, čo znamená, že nebude viesť záznamy o vašich online aktivitách. Pozrite si našu kompletnú recenziu CyberGhost, kde nájdete viac informácií o službe.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Aplikáciu CyberGhost môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho rozhranie bolo nedávno aktualizované a hoci si to stále môže zvyknúť, jeho používanie nie je ťažké. Môžete pripojiť súčasne až sedem zariadení a získať druhé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení, hoci sedem je tiež limit pre inštaláciu.

Ak máte problémy, môžete sa pozrieť na rozsiahlu databázu poznatkov. Ak to nepomôže, môžete kontaktovať podporu prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale je vhodný na jednoduché otázky. V prípade ďalších technických problémov je cesta e-mailom lepšia a stále rýchla.

Mesačná cena CyberGhost nie je zlá, ale ak sa prihlásite na odber dlhšieho obdobia, ušetríte peniaze. Na zabezpečenie toho, že sa vám bude páčiť, môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu pre Android a iOS. K dispozícii je 14-dňová alebo 45-dňová záruka vrátenia peňazí v závislosti od zvoleného plánu..

4. VyprVPN

VyprVPN nemá toľko serverov ako naše ďalšie voľby, z ktorých si môže vybrať z menej ako 1 000 serverov, ale pokrýva 64 krajín, takže by ste si mali stále nájsť server, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Niektoré sú tiež v Aucklande, pre prípad, že by ste ich potrebovali.

VyprVPN-Server-Selection

Nemá najlepšie rýchlosti, ale mali by byť v poriadku. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma na obmedzenie toho, čo robíte.

Má však vynikajúcu bezpečnosť so slušným šifrovaním a vlastným protokolom Chameleon, ktorý zvyšuje úroveň tunela VPN. Má tiež prísne zásady neprihlasovania, ktoré rešpektujú vaše súkromie. Naše hodnotenie služby VyprVPN ide podrobnejšie o službe.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Nastavenie je jednoduché, s klientmi pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie je datované, ale stále sa ľahko používa. Vytvorila tiež náš najlepší zoznam VPN pre Android. So štandardným balíkom môžete pripojiť naraz až tri zariadenia. Prémiový balík vám umožní pripojiť až päť.

V prípade malých problémov je k dispozícii praktická sekcia častých otázok. Môžete tiež kontaktovať člena personálu prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom 24/7. Pomoc však nie je nijaká veľká.

vyprvpn-dns

Mesačný program je cenovo dostupný, ale môžete sa rozhodnúť znížiť celkové náklady zvolením dlhšieho predplatného. Môžete využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a zistiť, či sa vám to páči.

5. TorGuard

TorGuard je naša posledná možnosť a má toho čo ponúknuť. Existuje viac ako 3 000 serverov v 55 krajinách vrátane Nového Zélandu, takže máte veľa možností.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlosti sa líšia, ale mali by byť dosť dobré a neexistuje žiadna hranica šírky pásma. Prístup k streamovacím službám však nie je jeho najlepšou vlastnosťou. Ak zápasíte, môžete získať vyhradenú adresu IP pre miesto, ktoré potrebujete. Stojí to navyše, ale je zaručené, že funguje. To sa môže hodiť, ak cestujete a získal si miesto aj v našom článku o najlepších VPN pre cestujúcich.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, je to jedna z najviac prispôsobiteľných dostupných služieb s rôznymi protokolmi, z ktorých si môžete vybrať. Neznamená to ani záznamy o vašich aktivitách. Viac informácií nájdete v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

TorGuard je možné používať na Windows, MacOS, Android a iOS. Klienti sa ľahko používajú, ale nastavenie mobilných aplikácií môže byť nepríjemné. Môžete pripojiť naraz až päť zariadení. Ak chcete viac, môžete do svojho balíka pridať až 20 kusov za každý $ 1.

Ak potrebujete pomoc, môžete sa pozrieť na online sprievodcov a fórum, aby ste sa pokúsili problém sami vyriešiť. Live chat je k dispozícii, nie je však vyhradený. Zúčastníte sa spoločnosti poskytujúcej základné služby zákazníkom, ktorej je TorGuard klientom. V prípade základných otázok je to v poriadku, ale kvôli technickým problémom by ste sa mali obrátiť na podporu prostredníctvom e-mailu.

Jeho mesačná cena nie je zlá, ale peniaze môžete ušetriť registráciou na dlhšie obdobie. K dispozícii je sedemdňová záruka vrátenia peňazí, takže nemusíte nič stratiť.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli vybrať si vhodného poskytovateľa pre Nový Zéland. Potrebujete ten, ktorý má dobrú sieť, aby ste našli server, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Ak chcete získať prístup k obsahu z Nového Zélandu, budete potrebovať aj servery.

Mala by mať dobrú rýchlosť a žiadne obmedzenia šírky pásma. Dôležitá je aj prísna bezpečnosť a prísna politika neprihlásenia, aby sa vaše aktivity udržali v tajnosti.

ExpressVPN je našou voľbou pre najlepšiu VPN pre Nový Zéland z dôvodu rozsiahlej siete serverov, skvelých funkcií a vynikajúcej bezpečnosti. Nemali by ste mať problém s jeho používaním a so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí nie je dôvod to vyskúšať.

Ak máte návrhy na použitie VPN na Novom Zélande, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. V našej knižnici VPN nájdete ďalšie užitočné články. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map