Najlepšie VPN pre Mexiko 2020: Ochrana osobných údajov? Nie Mames Güey

Mexiko je obľúbenou destináciou, ktorá ročne prijíma viac ako 20 miliónov návštevníkov. Je to najlepšie známe pre svoje pikantné jedlo, krásne pláže a tequilu. Staroveké aztécke a mayské zrúcaniny možno vidieť po celej krajine a jej hlavnom meste, Mexico City, uspokojuje moderný život. Čokoľvek sa tam dostanete, mali by ste použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre Mexiko ako virtuálneho sombrera na ochranu online.


Virtuálna súkromná sieť je jediný spôsob, ako sa ubezpečiť, že ste chránení pred nebezpečenstvami online. Môže to byť užitočné aj pri pokusoch o prístup k určitému obsahu..

Ak je váš rodný jazyk španielčina alebo ak mu aspoň rozumiete, budete milovať Mexiko telenovelas. Ak nie, môžete radšej vysielať programy z domu. Používanie siete VPN vám umožní pripojiť sa k serveru vo vašej krajine a vysielať svoje obľúbené relácie o službách, ako je Netflix (máme aj kompletného sprievodcu sledovaním siete USA Netflix v Mexiku)..

To isté platí pre tých, ktorí chcú mať prístup k mexickému obsahu z inej krajiny. Ďalšie odporúčania nájdete v našej najlepšej časti siete VPN pre Netflix.

Cenzúra v Mexiku

Cenzúra je spoločným problémom mnohých krajín, z ktorých niektoré sú horšie ako iné – prečítajte si náš článok o Číne, aby ste zistili, ako zlé to môže byť. Mexiko má len malú internetovú cenzúru. Neblokuje ani nefiltruje obsah a sú k dispozícii sociálne médiá.

To znamená, že v roku 2018 boli schválené zmeny federálneho zákona o autorských právach. Zmeny umožnili odstránenie obsahu online v prípade podozrenia z porušenia autorských práv. K odsunu však mohlo dôjsť bez toho, aby bolo potrebné dokázať, že došlo k porušeniu. Pokiaľ ide o porušenie autorských práv online, sú ďalšie krajiny tvrdšie, ako si môžete prečítať v našej najlepšej časti VPN pre Nemecko.

Napriek tomu, že nedošlo k žiadnemu zákazu obsahu, žiadostiam o odstránenie boli zaslané platformy sociálnych médií a vyhľadávacie nástroje.

Facebook odstránil obsah súvisiaci so streľbou na škole v mexickom Monterrey, príspevky, ktoré boli hlásené za ohováranie, a položky súvisiace s nezákonným predajom regulovaného tovaru. Spoločnosť Google prijala žiadosti o odstránenie z dôvodu ohovárania, autorských práv a iných dôvodov a spoločnosť Twitter nahlásila aj žiadosti o odstránenie.

Prejavy online

Sloboda prejavu je zaručená mexickou ústavou, ako aj súkromie osobných komunikácií. Napriek tomu, že hanobenie bolo dekriminalizované na federálnej úrovni av niektorých štátoch, stále existuje niekoľko miest, kde zákony o hanobení ostávajú.

S platnými zákonmi nie je reč úplne slobodná a často sa používajú na zastrašovanie novinárov. Niektorí, ktorí zverejnili kritické správy online, dostali súdny spor.

Napríklad vo februári 2018 bol proti digitálnemu spravodajstvu Contramuro.com podaný trestný čin starosta Zitacuara Carlos Herrera Tello, ktorý ho obvinil z útoku proti cti. Prichádzalo po tom, čo odbytisko opätovne zverejnilo správu o údajných finančných nezrovnalostiach v niekoľkých spoločnostiach spojených so starostom.

V auguste 2011 boli po šírení klebiet o tom, ako boli deti unesené z miestnej školy a obaja konfrontované až do 30 rokov väzenia, zatknutí matematickí učitelia a rádio komentátori. Povesti boli nepravdivé a štát zaviedol nový trestný čin „narušenia verejnosti“, ktorý sa mal použiť v podobných prípadoch vyvolania paniky, hoci sa obával, že by sa dal príliš ľahko použiť proti reču.

Hrozili aj násilie voči médiám, novinárom a blogerom, ktorí podávajú správy o témach, ako sú drogy, obchodovanie s drogami a násilie súvisiace s drogami. Stovky boli napadnuté alebo dostali hrozby smrti alebo zastrašujúce správy a 12 bolo zabitých. Najmenej štyria pracovali online pre internetový spravodajský kanál alebo sociálne médiá.

Násilie viedlo mnohých reportérov a niektoré miestne médiá k autocenzúre alebo sa úplne vyhýbali podávaniu správ o určitých príbehoch. S ohľadom na to je pravdepodobne najlepšie postupovať podľa toho, čo ste zverejnili. Môže to však byť oveľa horšie, pre porovnanie si však prečítajte iba našu najlepšiu príručku pre sieť VPN pre Singapur.

Dohľad v Mexiku

Vláda zvýšila svoje kontrolné právomoci tým, že na ospravedlnenie použila vojnu proti drogám. Zákon o telekomunikáciách z roku 2014 čiastočne nahradil predchádzajúce právne predpisy, aby sa umožnil väčší dohľad s uchovávaním údajov a geolokáciou v reálnom čase.

Podľa článku 189 musia spoločnosti, ako sú poskytovatelia internetových služieb a mobilné siete, poskytovať geolokáciu a metaúdaje používateľov orgánom. Zmeny Národného trestného poriadku v roku 2016 umožnili, aby sa od štátnych orgánov vyžadovalo použitie geolokácie, ak tak neurobia, napríklad, nevyšetria.

V článku 190 sa od spoločností vyžaduje, aby uchovávali záznamy o metaúdajoch svojich používateľov najmenej dva roky a poskytovali bezpečnostným agentúram prístup k údajom kedykoľvek sa to vyžaduje. Vláda zasiela spoločnosti sociálnym médiám a spoločnosti Google aj žiadosti týkajúce sa informácií o používateľoch.

Zákon o vnútornej bezpečnosti, ktorý bol prijatý v roku 2017, umožňuje armáde vykonávať spravodajské činnosti akýmkoľvek možným spôsobom (pokiaľ je to legálne) a hovorí, že zhromaždené informácie sa budú považovať za záujem národnej bezpečnosti, čo znamená, že k nim verejnosť nemá prístup. Organizácie pre ľudské práva vyjadrili znepokojenie nad zákonom.

Mnoho odhalení ukázalo, že boli zneužívané technológie digitálneho špionáže určené na vyšetrovanie zločincov. Citizen Lab zistila, že softvér Pegasus sa používa v Mexiku. Predáva sa výlučne vládam a dôkazy ukazujú, že mexická vláda vynaložila na softvér najmenej 80 miliónov dolárov.

Objavili sa aj správy o tom, že Mexiko bolo veľkým klientom dozornej spoločnosti Hacking Team. Je známe, že poskytuje vláde, orgánom činným v trestnom konaní a iným spoločnostiam na celom svete technológiu útoku a narušenia bezpečnosti.

Najlepšie VPN pre Mexiko 2020

Čo robí VPN najlepším pre Mexiko

Mnoho poskytovateľov v našich recenziách VPN má tendenciu ponúkať rovnaké funkcie, ale niektorí sú v určitých aspektoch lepšie ako ostatní. Napríklad môžu mať lepšie zabezpečenie alebo služby zákazníkom. Musíte vedieť, ktoré funkcie sú v Mexiku najdôležitejšie a ktoré služby sú pre nich najlepšie.

V prípade Mexika chcete dobrú bezpečnosť, pretože vám to pomôže chrániť vás pred sledovaním a policajnou kontrolou online. Útoky online vždy existujú, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ale riziko je v niektorých krajinách vyššie ako v iných.

Bezplatné WiFi hotspoty sú čoraz populárnejšie, môžu vás však vystaviť väčšiemu riziku počítačovej kriminality. Ako príklad si prečítajte našu najlepšiu sieť VPN pre Thajsko. Neexistuje spôsob, ako zistiť, aké bezpečné pripojenie je, takže najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je chrániť sa pomocou VPN. Je dobré mať aj slušný antivírus.

Tiež by ste chceli, aby ochrana súkromia, ktorá sa líši od bezpečnosti, bola na prvom mieste v zozname. Aby sa zabezpečilo, že poskytovateľ rešpektuje súkromie, potrebujete jedno s jasnými zásadami neprihlásenia, ktoré ukazujú, že vaše online aktivity nebudú zaznamenané..

Jeho šírenie na serveri je ďalším dôležitým faktorom. Čím viac má k dispozícii, tým vyššia je pravdepodobnosť obchádzania obmedzení, napríklad cenzúry alebo geoblokov. Ak obsah obmedzujete na Mexiko, budete potrebovať aj servery.

Rýchlosť je ďalšou funkciou, ktorá sa má zvážiť, najmä ak chcete streamovať, a neobmedzená šírka pásma je tiež nevhodný na sledovanie vašich obľúbených relácií. Ak ho nemáte, môžete rýchlo dosiahnuť limit a akonáhle tak urobíte, VPN prestane fungovať a zostane tak zraniteľným.

Niekoľko ďalších faktorov, na ktoré sa treba zamerať, je to, ktoré zariadenia sú podporované, koľko je možné pripojiť naraz, kvalita podpory zákazníkov a jednoduché používanie, najmä ak nemáte skúsenosti s nastavením. Nakoniec, jeho cena môže ovplyvniť vaše rozhodnutie, pretože niektoré VPN sú drahšie ako iné.

1. Najlepšie VPN pre Mexiko: CyberGhost

Vybrali sme si CyberGhost ako našu najlepšiu VPN v Mexiku. Je to dôstojná služba, ktorá má dobrú bezpečnosť, aby vás chránila pred nebezpečenstvami online a rešpektovala vaše súkromie dodržiavaním prísnych zásad bez protokolov..

Cyberghost-homepage-2018

Má viac ako 3 000 serverov v 59 krajinách, takže by ste nemali mať problémy s prístupom k požadovanému obsahu. To zahŕňa 19 v Mexiku, čo vám dáva veľa na výber, aby ste dostali mexický obsah.

Je rýchly, ale na veľké vzdialenosti sa môže spomaliť. Rýchlosti sú však stále slušné, takže by ste nemali mať problémy. Má tiež neobmedzenú šírku pásma, čo znamená, že môžete streamovať a sťahovať toľko, koľko chcete. Pozrite sa na našu recenziu CyberGhost, aby ste sa mohli lepšie pozrieť na túto službu.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost je možné nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS. Najnovšia verzia obsahuje aktualizované rozhranie, ktoré je dobré, ale môže si to zvykať. Môžete pripojiť súčasne až sedem zariadení, čo jej pomohlo získať druhé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení, ale to je tiež limit pre inštalácie.

Zákaznícka podpora je k dispozícii, s rozsiahlou informačnou základňou, ktorá je vašim prvým prístavom. Ak stále potrebujete pomoc, môžete sa so zamestnancom rozprávať prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu 24/7. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale e-mail je najlepší pre technické problémy.

Mesačné náklady sú v poriadku, ale registráciou na dlhšie obdobie ušetríte peniaze. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia pre Android a iOS, pomocou ktorej môžete zistiť, či sa vám to páči. Okrem toho existuje záruka vrátenia peňazí, ktorej podmienky sa líšia v závislosti od vybraného plánu. Kratšie plány dostanú 14 dní a dlhšie 45, ale oboje poskytujú dostatok času na rozhodnutie.

2. ExpressVPN

ExpressVPN je v mnohých našich článkoch na prvom mieste. Poskytuje skvelú celkovú službu a je najbezpečnejšou dostupnou sieťou VPN s vynikajúcou bezpečnosťou, ktorú môžete ešte vylepšiť. Aj v prípade pokoja existuje pevná politika neprihlásenia.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

V 94 krajinách je viac ako 3 000 serverov, čo vám dáva najlepšiu šancu na zobrazenie požadovaného obsahu. Niektoré sa nachádzajú aj v Mexiku, takže odtiaľto môžete pristupovať k obsahu.

ExpressVPN je najrýchlejšia sieť VPN na trhu, takže načítanie obrazoviek by nemalo byť problémom. Vo vašich stopách nie sú ani žiadne obmedzenia šírky pásma. Tieto funkcie mu pomohli umiestniť sa na prvom mieste v našej najlepšej sieti VPN pre streamovanie. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Ak máte málo skúseností s používaním VPN, ExpressVPN môže byť pre vás tou najlepšou voľbou. Po nainštalovaní to pre vás urobí takmer všetko ostatné. Musíte sa len uistiť, že ste pripojení k vhodnému serveru, čo je jednoduché. Ak máte viac vedomostí, môžete vyladiť nastavenia, ale uistite sa, že viete, čo robíte ako prvé.

Môže byť použitý na Windows, MacOS, Android a iOS. Navyše existujú rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Safari a Firefox. Súčasne je možné pripojiť päť zariadení, čo nie je zlé.

Ak sa ocitnete v náleve, live chat a e-mail sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale cesta e-mailom je lepšia, ak potrebujete podrobnejšiu pomoc.

Nevýhodou ExpressVPN sú jeho náklady. V porovnaní so svojimi konkurentmi je to drahé, ale stojí za to za kvalitu poskytovaných služieb. Výberom dlhšieho plánu môžete znížiť náklady a v prípade, že to nie je pre vás, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí..

3. NordVPN

NordVPN je ďalší poskytovateľ, ktorý sa tu často odporúča na stránkach Cloudwards.net. Má v sebe niektoré z najlepších zabezpečení, s veľkým výberom protokolov a možnosťou použitia serverov s dvojitým skokom, ktoré v zásade zvyšujú ochranu tunela VPN. Nezabúda sa ani na súkromie, pretože spoločnosť NordVPN neuchováva denníky.

predchádzajúca

Ďalšie

Nemali by ste mať problém nájsť vhodný server, pretože v Mexiku je viac ako 5 000 bodkovaných 62 krajín vrátane 15.

Má dobrú rýchlosť, ale podobne ako CyberGhost sa môže spomaliť pri pripojení k vzdialenému serveru. Napriek tomu je NordVPN stále dobrou voľbou pre streamovanie, pretože neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa množstva šírky pásma, ktorú môžete použiť. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN, kde nájdete podrobnejší pohľad na poskytovateľa.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Program NordVPN môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a nastavenie je jednoduché. Rozhranie sa ľahko používa a môžete mať pripojených až šesť zariadení naraz.

Ak narazíte na problémy, je k dispozícii veľká informačná základňa. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete pomocou živého rozhovoru alebo e-mailu hovoriť s členom technickej podpory. Obidve sú dobré, ale live chat je rýchlejší.

Mesačná cena nie je zlá, ale dlhšie plány sa nakoniec stanú lacnejšie. K dispozícii je 30-dňová refundácia, takže sa môžete ubezpečiť, že ste s ňou spokojní pred tým, ako sa úplne zaviažu.

4. Súkromný prístup na internet

Po štvrté, máme prístup k súkromnému internetu, ktorý ponúka dobré služby, aj keď nemá všetky funkcie, ktoré majú jeho konkurenti. Zabezpečenie je dobré, ale v predvolenom nastavení je nastavené na 128-bitové šifrovanie. Najlepšie je, ak ho manuálne zmeníte na požadovanejších 256 bitov pre lepšiu ochranu. To však môže spomaliť vaše pripojenie.

súkromného internet-access-review-obľúbené servery

Neexistujú ani žiadne záznamy o vašich online shenaniganoch, pretože PIA neuchováva záznamy.

PIA má veľa serverov – presných 3 279 – ale pokrývajú iba 33 krajín, čo je oveľa menej ako u iných poskytovateľov. Napriek tomu by ste mali byť nastavený na mexický obsah, ak ste na tom, pretože máte 33 serverov.

Jednou z najlepších funkcií PIA je rýchlosť. To je však väčšinou obmedzené na používanie ľahšieho šifrovania v predvolenom nastavení a po zvýšení úrovne šifrovania sa spomalí. Rýchlosti sú stále v poriadku a prepínanie serverov je rýchle. Umožňuje tiež pripojenie k inému serveru bez odpojenia od servera, ktorý sa už používa ako prvý. Navyše, neexistujú žiadne obmedzenia pre šírku pásma.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia PIA

Môžete nastaviť PIA na Windows, MacOS, Android a iOS. Má ľahko použiteľných klientov a je to skvelé pre používateľov systému Linux, pretože je to jediná sieť VPN, ktorá má úplného klienta pre túto platformu, a preto je najlepšou sieťou VPN pre Linux. Môžete tiež pripojiť až päť zariadení súčasne.

K dispozícii je slušná informačná základňa, ktorá by mala pomôcť vyriešiť najbežnejšie problémy. Celkovo by sa však služby zákazníkom mohli zlepšiť. E-mailová podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale neexistuje živý rozhovor. Pomoc je však stále dôkladná, aj keď pomalšia ako pomoc, ktorú poskytujú konkurenti spoločnosti PIA. Naše hodnotenie PIA poskytuje ďalšie podrobnosti o službe.

PIA bola síce jednou z najlacnejších dostupných možností, ale jej ceny sa nedávno zvýšili. Je to stále spravodlivá cena, ale ostatní poskytovatelia ponúkajú lepšie služby za približne rovnakú cenu. Je to šikovný nápad, rovnako ako v prípade iných služieb, predplatiť si dlhší plán a ušetriť peniaze. Existuje sedemdenná záruka vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje dostatok času na vyskúšanie.

5. VyprVPN

Aj keď produkt VyprVPN nie je na prvom mieste zoznamu, ponúka dobrú bezpečnosť s pridanou ochranou svojho vlastného protokolu Chameleon. Má tiež prísne zásady bez protokolov, takže sa nemusíte starať o svoje súkromie. Má tiež ďalšie skvelé možnosti zabezpečenia, o ktorých sa môžete dočítať v našej správe VyprVPN.

VyprVPN-Server-Selection

Jeho servery pokrývajú 64 krajín, ale dostupné množstvo je v porovnaní s inými poskytovateľmi zlé. Celkovo je ich viac ako 700 a niektoré sú v Mexico City, čo je plus, ak ste po mexickom obsahu.

Jeho rýchlosti nie sú zlé, ale niekedy to môže byť pomalé. Využitie šírky pásma však nie je nijako obmedzené, čo je dobré.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS, ale rozhranie je datované. To znamená, že je to stále jednoduché. Môžete pripojiť tri zariadenia naraz, a ak potrebujete viac, môžete sa zaregistrovať do prémiového balíka, aby ste narazili na päť.

Ak narazíte na problém, môžete ho vyriešiť pomocou časti FAQ. V opačnom prípade môžete kontaktovať podporu prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom 24/7. Ak chcete získať čo najrýchlejšiu odpoveď, mali by ste používať live chat, ale mali by ste ponúknuť stručné odpovede, čo nie je skvelé.

Jeho cenový plán je primeraný a existuje 30-dňové obdobie vrátenia platby, ktoré môžete použiť na jeho kontrolu pred potvrdením.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že teraz chápete, prečo by ste mali používať sieť VPN v Mexiku alebo kdekoľvek inde. Pri výbere poskytovateľa by ste sa mali uistiť, že má veľkú bezpečnosť a servery rozmiestnené po celom svete, aby ste k obsahu mali jednoduchý prístup. To by malo zahŕňať aj Mexiko, ak si chcete prezerať obsah tam obmedzený.

Naším víťazom v Mexiku je CyberGhost, pretože má dobrú bezpečnosť a veľa serverov, z ktorých je 19, vrátane 19 v Mexiku. Navyše so sedemdňovou skúšobnou a zárukou vrátenia peňazí nemusíte stratiť nič.

Ak máte odporúčania na používanie siete VPN v Mexiku, otvorte ich v sekcii komentárov nižšie. Radi by sme ich počuli. Nezabudnite tiež navštíviť naše ďalšie články o VPN. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map