Najlepšie VPN pre Malajziu 2020

V Malajzii si môžete pochutnať na pouličných jedlách v Penangu, navštíviť najstarší dažďový prales na svete Taman Negara a zázrakom sa pozerať na kultový 451 metrov vysoký vežový mrakodrap Petronas Twin Towers v Kuala Lumpur. Je to krásne a rozmanité miesto, ale nemôžete sa vyhnúť potrebe zabezpečenia, keď ste online. Zostavili sme zoznam najlepších sietí VPN pre Malajziu, aby ste zostali v bezpečí na slnku.


Existuje veľa dôvodov, prečo je použitie virtuálnej súkromnej siete dobrý nápad. Aj keď to nie je také zlé v niektorých krajinách, napríklad v Číne, Malajzia podlieha určitej cenzúre online (prečítajte si našu najlepšiu VPN pre Čínu). Podľa siete Freedom on Net 2017 je Malajzia čiastočne bezplatná, takže nájdete webové stránky, ktoré boli zablokované.

Niektoré bloky, ako napríklad online hazardné hry a pornografia, sú podľa právnych predpisov a právnych predpisov Malajzie právne opodstatnené, ale blokovanie webovej stránky v štýle Instagram s názvom Jinggo Fotopages, ktorá sa špecializuje na malajzijskú politiku, a iné podobné povahy, ukazuje, že takáto cenzúra je politicky motivovaný.

Malajzijská cenzúra

Malajzijská cenzúra

V roku 2015 vláda zablokovala niektoré spravodajské weby z dôvodu pokrytia škandálu v podobe štepu, na ktorom bol obvinený bývalý premiér Najib Razak z prevodu miliónov z fondu 1Malaysia Development Berhad na jeho osobný bankový účet. Za svoju účasť bol obvinený.

Mnoho politických webových stránok, ktoré nemôžu fungovať v Malajzii, presunuli svoje adresy do Spojeného kráľovstva, čo sťažuje orgánom ich stíhanie. V Malajzii sú stále blokované, ale k nim vám môže pomôcť sieť VPN.

Spoločné bloky

Medzi ďalšie bloky patria blogy, torrent webové stránky, webová stránka s názvom Zoznamovací server pre dospelých a webové stránky zapojené do online podvodov. Presadzuje ich malajzijská komisia pre komunikáciu a multimédiá. Neexistuje oficiálny zoznam webových stránok, ale v týchto táboroch sa často vyskytujú bloky.

MCMC môže dať webovým stránkam pokyn na odstránenie obsahu, najmä ak je to kritické voči vláde. Aj keď sa sociálne médiá môžu používať zadarmo, niektorým vlastníkom blogov a používateľom Facebooku bolo povedané, aby odstránili príspevky citlivej povahy.

Malajzijský zákon o sedení, ktorý bol aktualizovaný v roku 2015, sa dá použiť na vyhlásenie vydavateľnosti publikácií a ich zablokovanie.

Občania majú právo na slobodu prejavu a prejavu, ale so zákonom o sedení existujú obmedzenia. Zákon zakazuje všetko, čo prináša pohŕdanie vládcami Malajzie a zakazuje podnecovanie nenávisti medzi rasami a náboženstvami..

Ak sa zistí, že ste sa dopustili sedácie, môžete čeliť pokute alebo až siedmim rokom väzenia, ktoré sa môžu zvýšiť na maximálne 20 rokov, ak sa zistí, že ste spôsobili ublíženie na zdraví alebo škodu na majetku.

Podľa § 499 až 520 Malajzského trestného zákonníka je hanobenie trestným činom. Médiá majú väčšiu slobodu, udelenú podľa zákona o ohováraní z roku 1957, pokiaľ dokážu, že obsah je presný a uverejnený bez zlosti..

Okrem toho bolo veľa prípadov zatýkania a stíhania ľudí za prejav online, vrátane muža v roku 2016, ktorý bol odsúdený na jeden rok väzenia za urážku kráľovskej rodiny na Facebooku.

Singapur má podobné problémy, o ktorých sa môžete dočítať v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Singapur.

Vaše súkromie v Malajzii

Rozsah vládneho dohľadu v Malajzii nie je známy, ale ochrana súkromia je vo všeobecnosti nízka a dokonca aj vlastníci mobilných telefónov sa musia zaregistrovať. Výskumná skupina Citizen Lab na univerzite v Toronte informovala, že na serveroch po celom svete vrátane Malajzie zistila softvér známy ako FinFisher..

FinFisher je dotieravý monitorovací softvér distribuovaný spoločnosťou Gamma International, ktorý umožňuje vládnym orgánom činným v trestnom konaní a spravodajským službám preniknúť do komunikácií a ukradnúť heslá. Zistenia Citizen Lab naznačujú, že sa používa širšie. Prečítajte si našu časť o sledovaní, aby ste získali viac informácií.

Malajzijský zákon o ochrane osobných údajov z roku 2010 zakazuje obchodným organizáciám nezákonne predávať osobné údaje alebo nechať ich používať tretie strany. Pokuty za to sú pokuty až do výšky 100 000 malajských ringgit (23 850 $) alebo väzenia. Federálne a štátne vlády sú však zo zákona vyňaté.

Spolu s ochranou vašich údajov pred sledovaním by ste mali mať na pamäti aj počítačovú kriminalitu vrátane podvodov a podvodov online. V Malajzii je na vzostupe a obavy verejnosti o počítačové hrozby prevažujú nad fyzickými. Pozrite sa na našu najlepšiu súčasť siete VPN pre Thajsko a pozrite si ďalšie hrozby online.

Teraz, keď viete, prečo musíte v Malajzii používať sieť VPN, pozrime sa, ako sme si vybrali.

Najlepšie VPN pre Malajziu 2020

Čo robí VPN najlepším pre Malajziu

Pri výbere poskytovateľa z našich recenzií VPN existuje veľa faktorov, z ktorých niektoré sú dôležitejšie ako iné v Malajzii. Vládny dohľad je tu veľkým problémom, ako je počítačová kriminalita, takže si chcete byť istí, že si vyberiete ten, ktorý má veľkú bezpečnosť. To vás ochráni pred autoritami a chráni vaše dáta pred online hrozbami.

Bezpečný antivírus tiež nepoškodí.

Spolu s nimi je prepínač zabíjania dobrým nápadom na ešte väčšiu ochranu. Zabezpečí sa tým, že v prípade zlyhania siete VPN budete odpojení od internetu, čím zabránite úniku vašich údajov.

Vaše súkromie je rovnako dôležité, takže poskytovateľ VPN by mal mať prísne zásady neprihlásenia, čo znamená, že vaše online aktivity nebudú zaznamenané..

Chcete tiež dobrú sieť serverov, pretože vám to pomôže obísť všetky bloky, na ktoré narazíte. To zahŕňa geobloky, ktoré vám bránia v prístupe k streamovacím službám v rôznych regiónoch. Viac serverov vám dáva lepšiu šancu na ich prekonanie.

Ak však chcete obsah obmedzený na Malajziu, budete potrebovať servery, ktoré sa tam nachádzajú. Máme tiež kúsok o tom, ako získať malajskú adresu IP.

Rýchlosť je tiež dôležitá, najmä ak chcete viac prúdu ako koktanie. Ďalšie odporúčania nájdete v našej najlepšej VPN na streamovanie. Neobmedzená šírka pásma je tiež dobrý nápad, pretože sa nemusíte obávať obmedzení údajov.

Tiež by ste chceli zvážiť jednoduchosť použitia a aké zariadenia podporuje, ako aj kvalitu zákazníckej podpory, ktorú poskytovateľ ponúka. Nakoniec môže byť vaše rozhodnutie ovplyvnené cenou, ktorá sa líši v závislosti od služby. To však znamená, že ide o vedľajšie záujmy nášho sprievodcu.

1. Najlepšie VPN pre Malajziu: NordVPN

NordVPN je jedným z našich najlepších poskytovateľov VPN. Jeho bezpečnosť je prvotriedna a zahŕňa možnosť serverov s dvojitým skokom, ktoré vaše pripojenie dvakrát zašifrujú.

Má prepínač zabíjania, ktorý vás chráni v prípade zlyhania siete VPN a môžete si byť istí, že vaše súkromie je v súlade so zásadami bez protokolov..

predchádzajúca

Ďalšie

Spoločnosť NordVPN má veľa serverov rozmiestnených v 60 krajinách, takže by ste nemali mať problém s prístupom k požadovanému obsahu. V Malajzii je tiež sedem, ak chcete, aby sa na nich obsah obmedzoval. Ak chcete získať podrobnejší pohľad na službu, môžete si prečítať našu recenziu spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Rýchlosti NordVPN sú dobré, ale pri pripojení na veľké vzdialenosti to môže byť pomalé. Má však rýchly čas na prepínanie servera a neobmedzenú šírku pásma, čo znamená, že sa nemusíte báť dosiahnutia limitu..

Inštalácia je jednoduchá a rýchlo vás pripojí. Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS, ktoré sa ľahko používajú a majú dobré rozloženie.

K dispozícii je tiež užitočná informačná základňa, takže sa môžete pokúsiť vyriešiť menšie problémy sami. Ak sa vyskytne technický problém, môžete kontaktovať zákaznícku podporu prostredníctvom priameho chatu alebo e-mailu. Živý chat je najrýchlejší z týchto dvoch krokov, ale podľa toho, čo si vyberiete, personál vám pomôže.

Má dostupnú mesačnú sadzbu, ale môžete si ušetriť hotovosť prihlásením sa na dlhší program. Spoločnosť NordVPN vám ponúka aj 30-dňovú refundáciu, takže ju môžete vyskúšať bez toho, aby ste riskovali akékoľvek peniaze.

2. ExpressVPN

Odporúčame ExpressVPN približne tak často ako NordVPN az dobrého dôvodu. To má veľkú bezpečnosť, aby vás v bezpečí a zabiť prepínač pre väčšiu ochranu. Tiež sa radí v oblasti súkromia, pretože má prísnu politiku neprihlásenia.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN má servery v 94 krajinách, čo je viac ako NordVPN. To znamená, že má celkovo menej, ale ich počet je dostatočný. Niektoré sú tiež v Malajzii, ak ich potrebujete. Prečítajte si viac o službe v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN bol na prvom mieste v našej najrýchlejšej časti služieb VPN a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Je to však znížené pomalým prepínaním času servera.

Jeho použitie je jednoduché a skvelé, ak chcete niečo, čo nebude fungovať. Po inštalácii to urobí všetko pre vás. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si vhodný server a uistiť sa, že ste k nemu pripojený. ExpressVPN môžete používať na Windows, MacOS, Android alebo iOS a stiahnuť si rozšírenie prehliadača pre Firefox, Chrome alebo Safari.

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom priameho chatu a e-mailu. Ak chcete dosiahnuť čo najrýchlejšiu odpoveď, odporúčame vám použiť živý rozhovor, ale e-mailová cesta je najlepšia pre ďalšie technické otázky. To znamená, že personál je v každom prípade nápomocný.

Nevýhodou ExpressVPN je jeho cena, pretože je to jedna z najdrahších možností VPN. Stále to stojí za cenu za službu, ktorú dostanete. Môžete ušetriť peniaze výberom dlhšieho plánu a ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí pre pokoj.

3. CyberGhost

CyberGhost je ďalší a síce nemôže prekonať naše prvé dve možnosti, ale ponúka dobré služby. Má veľkú bezpečnosť, ale nie je tak prispôsobiteľné ako niektoré, a prepínač zabíjania, aby sa spustil. Nemusíte sa ani obávať o súkromie, pretože to nevedie záznamy.

Disponuje servermi pokrývajúcimi 58 krajín, z ktorých 10 je v Malajzii, čo vám dáva veľa na výber. Prečítajte si našu úplnú recenziu CyberGhost, aby ste sa mohli lepšie pozrieť na túto službu.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost má dobré rýchlosti, ale rovnako ako NordVPN to nie je veľké na veľké vzdialenosti. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, takže sa nemusíte starať o to, koľko údajov používate.

Aplikáciu CyberGhost môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie bolo nedávno aktualizované a hoci si môže chvíľu trvať, než si zvyknete, jeho používanie je jednoduché. 

Ak narazíte na problémy, môžete využiť rozsiahlu databázu poznatkov, ktorá by mala pomôcť pri menších problémoch. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Zistili sme, že live chat je najúčinnejšou možnosťou.

Mesačná cena CyberGhost je cenovo dostupná, ale môžete sa zaviazať, že ušetríte peniaze na dlhšom pláne. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia pre Android a iOS, takže si ju môžete vyskúšať ako prvú. Navyše existuje záruka vrátenia peňazí, ktorá sa vzťahuje na všetky platformy. S mesačným programom získate 14 dní a s dlhšími 45 dní.

4. TorGuard

TorGuard je ďalšou dobrou voľbou pre Malajziu. Má slušnú bezpečnosť a veľa úprav, ktoré sa nám páčia. Existuje mnoho protokolov, z ktorých si môžete vybrať, ale uistite sa, že viete, čo robíte ako prvé. Poskytuje tiež prepínač zabíjania spolu s prísnou politikou bez protokolov.

torguardclientarea

Má servery v 55 krajinách vrátane Malajzie, čo vám dáva dosť na výber, aby ste sa vyhli blokom. Viac informácií nájdete v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Rýchlosti sú slušné, ale môžu sa líšiť. Našťastie neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Nastavenie mobilných aplikácií však môže byť bolesť.

Ak máte problémy, môžete použiť užitočné príručky a fórum. Mali by stačiť na odstránenie menších problémov. Ak však potrebujete ďalšiu pomoc, môžete sa obrátiť na podporu. Živý chat je ponúkaný, ale prevádzkuje ho spoločnosť poskytujúca všeobecné služby zákazníkom. Z tohto dôvodu je e-mailová podpora tou najlepšou voľbou pre ďalšie technické problémy.

Domovská stránka TorGuard 2017

Rovnako ako ostatní, môžete ušetriť peniaze výberom ročného plánu namiesto mesačného. Má sedemdňovú záruku vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať pred potvrdením.

5. VyprVPN

Posledná priečka je VyprVPN. Napriek piatej pozícii je to skvelá služba. Má dobrú bezpečnosť a svoj vlastný šifrovací protokol s názvom Chameleon, ktorý v podstate zvyšuje ochranu tunela VPN. VPN má prepínač zabíjania a môžete si byť istí, že neexistuje žiadny záznam o vašich aktivitách, pretože neuchováva protokoly.

Má servery v 64 krajinách, ale celková suma je nižšia ako v prípade našich ďalších odporúčaní. Niektoré z nich sú stále v Malajzii, ak ich potrebujete. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si celú našu recenziu VyprVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Jeho rýchlosti sú v poriadku, ale niekedy to môže byť pomalé. Avšak, to, čo je plus, nie je nijako limitované. Môžete ho nainštalovať na Windows a MacOS, ale klienti pre nich majú zlé rozloženie. Ak dávate prednosť, môžete využívať mobilné aplikácie pre Android a iOS, ktoré sú lepšie.

Podpora je k dispozícii, ak ju potrebujete. Sekcia FAQ vám môže pomôcť vyriešiť väčšinu problémov samostatne. V opačnom prípade môžete kontaktovať zamestnanca prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Živý rozhovor je rýchlejší, ale v prípade komplikovaného problému vám bude lepšie poslať e-mail.

VyprVPN-Homepage

Mesačná sadzba spoločnosti VyprVPN je dostupná, ale výber dlhodobého plánu bude pre vašu peňaženku z dlhodobého hľadiska lepší. Môžete využiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá by vám mala poskytnúť dostatok času na to, aby ste sa rozhodli.

Záverečné myšlienky

Toto sú naše tipy na najlepšie VPN pre Malajziu. Mali by ste si vybrať ten, ktorý má dobrú bezpečnosť, aby vás neunikol dohľadu, online polícii a počítačovej kriminalite. S tým tiež pomôže vypínač zabíjania. Tiež by ste chceli použiť sieť VPN, ktorá má rozsiahlu sieť serverov, pretože vám poskytne najlepšiu šancu na získanie blokovania v minulosti.

Aj keď bude stačiť ktorékoľvek z našich odporúčaní, najlepšou sieťou VPN pre Malajziu je spoločnosť NordVPN. Má veľkú bezpečnosť, ktorá vám pomôže chrániť vás a chrániť tisíce serverov pri zavádzaní systému. S 30-dňovou refundáciou nemáte čo stratiť.

Ak ste boli v Malajzii a používali ste sieť VPN, informujte nás o svojich skúsenostiach v komentároch nižšie. Pozrite si aj naše ďalšie články o VPN. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me