Najlepšie VPN pre Japonsko 2020: Krajina vzostupnej odposluchy

Japonsko je domovom niektorých z najkrajších miest s chrámami všade a ikonou Mt Fuji. Navyše je to rodisko suši, zápasových automatov a šialených automatov. Je to svetový líder v oblasti inovácií a technológií a niet pochýb, že budete online, keď ste tam. Chránime vás pomocou jednej z našich najlepších sietí VPN pre Japonsko.


Je inteligentné používať virtuálnu súkromnú sieť bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate. Mnoho krajín cenzúru vykonáva v rôznej miere, pričom jednou z najhorších je Čína. VPN vám to pomôže obísť a tiež vás ochráni pred online nebezpečenstvami a monitorovaním.

Pomôže vám tiež obísť geobloky, takže budete mať prístup k svojim obľúbeným reláciám a inému obsahu, aj keď je obmedzený na určitú krajinu. Niektoré webové stránky majú predvolenú japončinu a je pre vás ťažké prepnúť jazyky. Používanie poskytovateľa z našich recenzií VPN vám pomôže udržať si prehľadnosť pri prehliadaní.

Cenzúra v Japonsku

Cenzúra nie je v Japonsku hlavným problémom. Sociálne médiá, YouTube a blogy sú voľne dostupné, rovnako ako miestna webová stránka na zdieľanie videa s názvom Niconico Doga a japonská chatová aplikácia LINE. Článok 21 japonskej ústavy zakazuje cenzúru, ale v roku 2018 vláda nariadila poskytovateľom internetových služieb, aby blokovali webové stránky spojené s pirátstvom manga.

Zacielené boli najmenej tri webové stránky vrátane Mangamura, AniTube! a MioMio. Aby však poskytovateľ internetových služieb mohol blokovať konkrétny web, musí sledovať aktivitu online svojich zákazníkov, aby zistil, či majú prístup na web. Inými slovami, narušilo by to súkromie používateľov, čo by bolo porušením zákona.

Zákazník NTT, ktorý je tiež právnikom, podnikol právne kroky proti poskytovateľovi a požadoval okamžité zastavenie blokovania webových stránok. Tvrdil, že na zablokovanie webových stránok by bolo potrebné špehovať používanie internetu používateľmi, čo je v rozpore so zákonom o telekomunikáciách a ústavným zákazom porušovania cenzúry a súkromia..

Od verejnej diskusie vláda oznámila, že v roku 2019 zavedie právne predpisy, ktoré jej umožnia blokovať webové stránky. Zákon v súčasnosti umožňuje iba blokovať webové stránky, na ktorých sa zobrazujú obrázky sexuálneho zneužívania detí. Poskytovatelia internetových služieb ich dobrovoľne filtrujú a ponúkajú používateľom filter na ochranu mladých ľudí.

Z dôvodu zákona o obmedzení zodpovednosti poskytovateľov z roku 2001 sa poskytovatelia internetových služieb riadia pokynmi, ktoré upravujú žiadosti o zastavenie šírenia, aby sa chránili pred zodpovednosťou. Žiadosti môžu zahŕňať nezákonný alebo nevhodný obsah, porušovanie súkromia, porušovanie autorských práv a hanobenie. Verejnosť môže nahlasovať obsah na Internet Hotline Center, ktoré v roku 2017 získalo takmer 600 000 správ.

Článok 175 trestného zákona zakazuje predaj alebo distribúciu obscénneho materiálu. Je to stará legislatíva, ale stále platí online. Avšak obscénne nie je definované a to viedlo k obavám, že by sa mohol použiť proti umeleckému vyjadreniu alebo právam LGBT.

Sloboda prejavu v Japonsku

Článok 21 ústavy chráni aj slobodu prejavu a iné formy prejavu. Vo všeobecnosti sa tieto práva dodržiavajú, ale existujú problémy týkajúce sa nenávistných prejavov voči ľuďom iného pôvodu, najmä v juhokórejských a čínskych komunitách. Niektoré mestá prijali opatrenia tým, že prijali miestne nariadenia týkajúce sa nenávistných prejavov.

Napríklad Osaka prešiel tým, ktorý povolil verejnosti odhaliť skupiny, ktoré šíria nenávistné výroky proti určitej rasovej alebo etnickej skupine. To viedlo k odstráneniu najmenej dvoch online videí v roku 2017.

Môžu sa tiež manipulovať online správy. Napríklad spoločnosť Tokyo Electric Power Company v roku 2011 zadržala údaje o znečistení po katastrofe v jadrovej elektrárni vo Fukušime. Podľa vládnych úradníkov sa vyvíjal tlak na to, aký obsah bol zverejnený, s cieľom kontrolovať verejný diskurz..

Sloboda prejavu nie je vážne ovplyvnená, existujú však zákony a problémy, ktoré ju ovplyvňujú.

Dohľad a ochrana súkromia v Japonsku

Súkromie je chránené článkom 13 ústavy a utajenie komunikácie je chránené zákonmi o telekomunikáciách. Z toho vyplýva, že existujú obavy zo zvýšeného dohľadu.

Zákon o odposluchu prijatý v roku 2000 umožňuje orgánom činným v trestnom konaní vykonávať elektronický dohľad na základe súdneho príkazu na vyšetrovanie trestných činov, ktoré zahŕňajú drogy, obchodovanie s ľuďmi, strelné zbrane a organizované vraždy. V roku 2016 bol rozšírený o krádeže, podvody a obrázky sexuálneho zneužívania detí.

Ministerstvo spravodlivosti oznámilo, že v roku 2017 sa uskutočnilo 10 957 rozhovorov s mobilnými telefónmi, čo malo za následok 61 zatknutí. Tí, o ktorých sa zistilo, že plánujú páchať závažné trestné činy na financovanie terorizmu, môžu byť zatknutí, ale musia byť pod dohľadom, aby to zistili. V roku 2017 bol prijatý zákon o sprisahaní, ktorý umožňuje viac vládneho dohľadu.

Orgány boli tiež obvinené zo zneužívania kontrolných právomocí. V roku 1997 bolo vláde nariadené zaplatiť vysokému členovi Komunistickej strany Japonska 4 milióny jenov (35 500 dolárov) za nezákonné odpočúvanie jeho domu. Japonská armáda v rokoch 2003 až 2004 nezákonne sledovala aj bežných občanov.

Uniknuté dokumenty v roku 2013 ukázali, že systém hromadného sledovania, XKEYSCORE, dodávali do Japonska americkí spravodajskí agenti. Môže monitorovať takmer všetko, čo používateľ na internete robí.

Žiadosti o používateľské údaje sú bežné, pričom aplikácia na zasielanie správ LINE uvádza, že väčšina žiadostí, ktoré dostala v roku 2018, prišla od japonských orgánov činných v trestnom konaní. Google a Facebook tiež nahlásili žiadosti, ale nevyhovujú, pokiaľ neexistujú príkazy alebo iné právne dôvody.

Niektorí mobilní operátori požadujú, aby si zákazníci predplatili ID. Internetové kaviarne vyžadujú, aby používatelia poskytli ID, ako aj svoje mená a adresy. Polícia môže požiadať o tieto podrobnosti a denníky použitia, ak existuje podozrenie na nezákonnú činnosť. V záujme ochrany neplnoletých osôb sa online zoznamovacie služby musia zaregistrovať v súlade s pravidlami a overiť vek svojich zákazníkov pomocou ID.

Nebezpečenstvá online v Japonsku

Sťahovanie materiálov chránených autorskými právami je v Japonsku nezákonné, rovnako ako v mnohých krajinách vrátane Nemecka. Trest sa líši, pričom používatelia, ktorí nahrávajú video, dostanú až 10 rokov väzenia alebo pokutu až 10 miliónov jenov (91 000 dolárov). Tí, ktorí si stiahnu aj jeden pirátsky súbor, môžu čeliť až dvom rokom väzenia alebo pokutu až 2 milióny jenov (18 000 dolárov)..

Päť ľudí bolo zadržaných po odovzdaní stránok manga na webové stránky pred ich oficiálnym zverejnením. Dvaja boli odsúdení na 18 mesiacov väzenia spolu s trojročným pozastavením a pokutou 500 000 jenov (4 500 dolárov). Sieť VPN vám pomôže udržať anonymitu.

Verejné WiFi je na vzostupe, ale jeho používanie vás môže vystaviť riziku počítačovej kriminality. Spojenia sú často nezabezpečené a hackerom a vírusom poskytujú voľný prístup, ak sa sami nechránite. Navyše v roku 2015 došlo k úniku osobných údajov viac ako 1 miliónu japonských občanov po tom, ako ich hackeri získali nelegálne z japonského dôchodkového systému..

Najlepšie VPN pre Japonsko 2020

Čo robí VPN najlepším pre Japonsko

Zvyčajne majú siete VPN rovnaký druh funkcií, ale niektoré sú lepšie ako iné, keď sa pozriete hlbšie. V prípade Japonska si chcete zvoliť ten, ktorý má dobrú bezpečnosť, pretože vás ochráni pred sledovaním a počítačovými útokmi.

Je tiež dobré získať VPN s prepínačom kill, najmä ak sú vaše aktivity rizikovej povahy. Ak poskytovateľ, ktorého ste si vybrali, zahrnie, nemusíte sa obávať zlyhania VPN, pretože prepínač kill vás automaticky odpojí od internetu. To znamená, že vaše údaje zostanú súkromné.

Mali by ste sa tiež ubezpečiť, že poskytovateľ má prísne pravidlá bez protokolovania. To v podstate znamená, že nebude viesť záznamy o vašich aktivitách, takže ak by ich orgány požadovali, nebolo by im nič dať..

Ďalšou dôležitou vlastnosťou je jej serverová sieť. Čím viac serverov má poskytovateľ, tým väčšie budú vaše šance na nájdenie vhodného servera. Ak chcete získať prístup k obsahu obmedzenému na túto krajinu, budete ju potrebovať aj v Japonsku.

Povedzme, že cestujete a chcete sledovať miestny televízny kanál online alebo Netflix Japonsko. Na získanie prístupu budete potrebovať japonský server. To isté platí pre ostatné verzie systému Netflix. Napríklad by ste potrebovali americký server pre USA Netflix. Náš najlepší sprievodca sieťou VPN pre Netflix obsahuje zoznam tých, ktorí majú danú úlohu k dispozícii.

Budete si chcieť vybrať ten, ktorý má vysoké rýchlosti a žiadne obmedzenia šírky pásma. To je obzvlášť dôležité, ak chcete streamovať alebo sťahovať. Nikto nechce pozerať sa na obrazovku načítania a pomalé rýchlosti vám to len dajú. Navyše zásah do stropu pri obmedzenej šírke pásma spôsobí, že VPN prestane fungovať.

Ďalšími faktormi, ktoré je potrebné zvážiť, sú jednoduchosť použitia, kompatibilné zariadenia, počet zariadení, ktoré je možné pripojiť naraz, kvalita služieb zákazníkom a cena.

1. Najlepšie VPN pre Japonsko: NordVPN

NordVPN je náš víťaz pre Japonsko. Je to vynikajúci poskytovateľ, o ktorom sa často hovorí v našich článkoch. Má niektoré z najlepších zabezpečení v okolí, s možnosťou použiť svoje dvojité skokové šifrovanie pre ešte väčšiu ochranu. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania a vaše súkromie je ctené pomocou zásady neprihlásenia.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má tisíce serverov po celom svete, vrátane 83 v Japonsku, čo vám dáva vynikajúcu šancu nájsť si vhodný server. Jeho rýchlosti sú dobré, ale môžu sa spomaliť na veľké vzdialenosti. Šírka pásma nie je obmedzená a môže rýchlo prepínať servery.

Je to dobrá voľba, ak chcete streamovať, pretože nemá problém dostať sa do väčšiny služieb vrátane siete Netflix. Je to tiež naša najlepšia VPN na torrenting. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si celú recenziu spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS a dajú sa ľahko nastaviť a používať. Môžete pripojiť až šesť zariadení súčasne.

NordVPN má praktickú vedomostnú základňu, ktorá by vám mala pomôcť pri riešení najbežnejších problémov. V opačnom prípade je k dispozícii živá podpora pre chat a e-mail. Na čo najrýchlejšiu reakciu použite live chat, ale personál je v každom prípade nápomocný.

NordVPN predstavuje dobrú hodnotu za peniaze vďaka dostupnému mesačnému plánu, ale môžete ušetriť registráciou na dlhšie obdobie. Ak sa obávate, že sa vám nebude páčiť, bude k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

2. ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou dobrou voľbou, pretože je to jeden z najlepších poskytovateľov VPN v okolí. Zmeškali sme naše najlepšie miesto kvôli množstvu serverov, ktoré NordVPN má. Tieto dve položky sú však porovnateľné, ako to môžete prečítať v našom článku ExpressVPN verzus NordVPN.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Štandardne má vynikajúcu bezpečnosť a môžete ju zvýšiť. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania a neuchováva si záznamy o vašich online aktivitách. Jej sieť serverov pokrýva viac ako 90 krajín a tri servery sú v Tokiu.

Nemali by ste mať problém s rýchlosťou, pretože je to najrýchlejšia sieť VPN na trhu, aj keď čas prepínania servera je pomalý. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. ExpressVPN bol na prvom mieste v našej najlepšej sieti VPN na streamovanie, takže je to skvelá voľba, ak to chcete urobiť. Naša recenzia ExpressVPN obsahuje ďalšie informácie o poskytovateľovi.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS. Ak nemáte skúsenosti s VPN, je to vynikajúca voľba, pretože sa ľahko používa. Takmer všetko je pre vás pripravené po vybalení z krabice. Musíte sa len uistiť, že sa pripájate k vhodnému serveru. Súčasne je možné pripojiť až päť zariadení.

Zákaznícky servis je dobrý a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu a e-mailu. Reakčný čas je pomalší ako u jeho konkurentov, ale nie je to príliš zlé a personál je nápomocný. K dispozícii je tiež veľká informačná základňa.

Nevýhodou ExpressVPN je, že je to jedna z najdrahších služieb VPN. To znamená, že s kvalitou poskytovaných služieb sa oplatí. Navyše môžete uložiť výberom dlhšieho odberu. Ak sa obávate okamžitého záväzku, máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje dostatok času na uistenie, že ste s ňou spokojní..

3. CyberGhost

Môžete tiež použiť CyberGhost pre Japonsko. Chráni vás veľmi bezpečne a obsahuje aj prepínač zabíjania. Nebude viesť ani záznam vašej online aktivity.

Existujú servery vo viac ako 58 krajinách, z toho 32 v Japonsku, takže by ste nemali mať problém nájsť vhodný server.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má dobré rýchlosti, ale nie sú také dobré ako naše najlepšie možnosti a rovnako ako NordVPN môžu spomaliť na veľké vzdialenosti. Existuje však neobmedzená šírka pásma a môže sa dostať do väčšiny streamovacích služieb. Prečítajte si viac o poskytovateľovi v našej recenzii CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Existujú klienti pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie bolo aktualizované, takže je lepšie ako predtým. Stále si to však môže zvykať. Súčasne je možné pripojiť až sedem zariadení a získať tak druhé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení. To znamená, že sedem je aj inštalačný limit.

Ak potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na rozsiahlu databázu poznatkov, ktorá by mala stačiť pre menšie problémy. Živý chat a e-mail sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ak potrebujete ďalšiu pomoc.

CyberGhost má dostupnú mesačnú cenu, ale z dlhodobého hľadiska by ste mali byť lepší, pretože ušetríte peniaze. Môžete použiť bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu dostupnú pre Android a iOS a zistiť, či sa vám to páči. Ak si stále nie ste istí, existuje záruka vrátenia peňazí, na ktorú sa môžete spoľahnúť, ale jej dĺžka sa líši v závislosti od zvoleného plánu. Krátke plány dostanú 14 dní a dlhšie 45.

4. Súkromný prístup na internet

Našou štvrtou voľbou je súkromný prístup na internet, čo je dobrá služba, ktorej chýbajú niektoré z funkcií, ktoré majú jej konkurenti. Má dobrú bezpečnosť, ale v predvolenom nastavení je nastavená na 128-bitové šifrovanie. Môžete ho ručne zvýšiť na bezpečnejšie 256-bitové šifrovanie, ale tým sa spomalí vaše pripojenie.

Táto služba poskytuje prepínač zabíjania a neeviduje záznamy o vašej aktivite. Nezabudnite si prečítať našu recenziu PIA, aby ste si lepšie prečítali spoločnosť.

predchádzajúca

Ďalšie

PIA má viac ako 3 000 serverov, ale pokrývajú iba 33 krajín. V Japonsku je ich však 18, takže si budete môcť nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Silnou stránkou pre PIA je jej rýchlosť, ale je to hlavne kvôli ľahšiemu šifrovaniu, ktoré používa. Po zvýšení šifrovania sa sieť VPN spomalí. Jeho rýchlosti sú však stále v poriadku.

Servery môžete prepínať rýchlo a robiť to bez toho, aby ste sa museli odpojiť od servera, ktorý práve používate. Budete tiež profitovať z neobmedzenej šírky pásma. Jedna vec, ktorú treba poznamenať o PIA, je však to, že nie je skvelé dostať sa do streamingových služieb iných ako je USA Netflix, takže ak je to na vašom zozname úloh, mali by ste byť lepší s jedným z našich ďalších výberov.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia PIA

Program PIA môžete nainštalovať na systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Klienti sa ľahko používajú a je to jediná sieť VPN s plným klientom so systémom Linux, preto sme ju nazvali najlepšou sieťou VPN pre Linux. Môžete tiež pripojiť až päť zariadení súčasne.

Ak narazíte na problémy, je tu online slušná informačná základňa, ktorá by vám mala pomôcť vyriešiť malé problémy. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale nenechajte sa zmiasť tlačidlom četu. Kliknutím na toto tlačidlo odošlete e-mailom PIA iba správu. Pomoc je však dôkladná, aj keď je pomalšia ako jej konkurenti.

Mesačná cena nie je zlá a získate slušnú službu, ale registráciou na dlhšie obdobie by ste stále utratili menej. Existuje aj sedemdňová záruka vrátenia peňazí, takže máte dostatok času na to, aby ste sa uistili, že ste šťastní.

5. HideMyAss

Náš posledný výber je HideMyAss. Nie je to zlá voľba, ale nie je to také dobré ako naše ďalšie výbery. Má dobrú bezpečnosť nastavenú na 256-bitové šifrovanie AES v predvolenom nastavení. Zahrnutý je tiež prepínač zabíjania.

Aj keď tvrdí, že má dobrú politiku ochrany osobných údajov, drobná tlač je znepokojujúca. Zachováva niektoré denníky používania. Napríklad bude ukladať denníky, keď ste sa pripojili a odpojili po dobu 30 dní, a môže sa prihlásiť viac, ako to, ak o to orgány požiadajú..

HideMyAss homepage

Má viac ako 900 serverov. To nie je ani zďaleka toľko, ako naše ďalšie tipy, ale pokrývajú obrovské 190 krajín. V Japonsku je ich šesť, čo je hlavný dôvod, prečo sme sa dostali na náš zoznam. Jeho rýchlosti sú dosť dobré pre väčšinu aktivít a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. HideMyAss sa môže dostať aj do väčšiny streamovacích služieb.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia HideMyAss

Používatelia ústretových klientov spoločnosti HideMyAss môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a súčasne môžete mať až päť pripojení..

Ak potrebujete pomoc, existuje dobrá informačná základňa, ktorá by mala stačiť na odstránenie malých problémov. Živý chat je rýchly, ale ak použijete možnosť e-mailu, môže zamestnancovi chvíľu trvať, kým odpovie. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii HideMyAss.

Jeho mesačná cena je v porovnaní s ostatnými drahá, ale môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu. Počas skúšobného obdobia sa nezabudnite zrušiť, pretože ak sa tak nestane, naúčtujeme vám 12 mesačné predplatné. Stále budete môcť využívať celých sedem dní, aj keď ich zrušíte. V prípade, že zabudnete, existuje aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli pochopiť, prečo by ste mali používať sieť VPN v Japonsku a aké funkcie potrebujete, aby ste získali čo najlepší zážitok. Aby ste vás chránili, potrebujete dobrú bezpečnosť a je dobré hľadať sieť VPN s prepínačom kill a zásadami bez protokolov. Okrem toho budete chcieť servery v Japonsku a schopnosť dostať sa do streamingových služieb.

NordVPN je naša najlepšia VPN pre Japonsko, pretože má vynikajúcu bezpečnosť, prepínač zabíjania a neuchováva si záznamy o vašej činnosti. Okrem toho má v Japonsku 83 serverov a je skvelé dostať sa do streamingových služieb. Existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, takže môžete mať istotu, že sa vám bude páčiť.

Ak máte skúsenosti s používaním VPN v Japonsku, zanechajte nám komentár nižšie. Radi by sme o tom počuli. Pozrite si náš archív VPN, kde nájdete ďalšie zaujímavé kúsky. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map