Najlepšie VPN pre iPad v roku 2020: Prenosné chrániče

S telefónom môžete prehliadať internet a nájsť to, čo hľadáte za pár sekúnd, ale veľkosť obrazovky môže chýbať, čo je miesto, kam prichádzajú tablety. Apple vyhlásil, že iPady sú magické a revolučné, ale za predpokladu, že sú bezpečné je zlý nápad. Z tohto dôvodu sme zostavili zoznam najlepších VPN pre výber zariadení iPad.


iPady sú skvelé. Sú jednoduché na používanie a dobré na prehliadanie, čítanie, hranie hier a ďalšie. Navyše, keď sú v nich prevádzkované iPadOS, vo všeobecnosti sa považujú za bezpečné a menej zraniteľné škodlivým softvérom a vírusmi ako iné operačné systémy.. 

Inštalácia virtuálnej súkromnej siete je tak bezpečná, ako sa zdá. Nič nie je nezabudnuteľné a sieť VPN vás ochráni pred zápchami, ako je napríklad počítačová kriminalita, najmä ak používate verejné WiFi. Zviazajte to s dobrým antivírusom a budete na dobrej ceste. 

Väčšina aplikácií VPN je navrhnutá pre iPhone, ale niektoré z nich majú špeciálne aplikácie pre tablet. Ak ju však potrebujete pre svoj telefón Apple, pozrite si našu najlepšiu časť VPN pre iPhone.

Majte na pamäti, že tretie strany majú stále prístup k vašim informáciám prostredníctvom aplikácií, ktoré inštalujete do svojho iPadu. Vaše údaje môžu zhromažďovať reklamné spoločnosti, vyhľadávacie nástroje a poskytovatelia internetových služieb. To nehovorí o miere dohľadu, ktorý existuje. Sociálne médiá sú navyše jedným z najhorších vinníkov v oblasti porušovania súkromia.

Okrem zabezpečenia VPN existujú aj ďalšie výhody. Môžu pre vás zrušiť obmedzenia, napríklad geobloky. Ak máte radi fandenie na Netflixe, môžete skontrolovať knižnice rôznych krajín zmenou polohy. Pre vyhradenú sieť VPN si prečítajte našu najlepšiu súčasť siete VPN pre Netflix.

Našťastie mnoho poskytovateľov VPN má klientov pre iOS a zahŕňajú iPad, takže si môžete vybrať iba jeden z našich recenzií VPN, ale najlepšie je vybrať si toho, ktorý s iPadom funguje dobre. Pomocou nich môžete nainštalovať a nastaviť sieť VPN niekoľkými klepnutiami.

Najlepšie VPN pre iPad 2020

Čo robí VPN najlepším pre iPad

Aj keď veľa sietí VPN podporuje zariadenia iOS, je dobré zvoliť si taký, ktorý je užívateľsky prívetivý a s iPadom dobre funguje. Niektorí vás rýchlo spoja výberom toho, čo považujú za najlepší server pre vašu polohu. Mať veľkú serverovú sieť je tiež dobré, pretože to vám umožní odomknúť ďalší obsah. Manuálny výber servera by mal byť jednoduchý. 

Zabezpečenie by malo byť tiež na začiatku zoznamu, pretože vás ochráni pred zvedavými očami a inými nebezpečenstvami. Ochrana osobných údajov je rovnako dôležitá, preto sa ubezpečte, že má prísne zásady bez protokolov.

Jeho rýchlosť je niečo, čo by ste mali zvážiť. Ak máte rýchlu sieť VPN, vaše používateľské prostredie bude efektívnejšie. Nie je zábavné sledovať obrazovku načítania, najmä ak chcete na streamovanie používať svoj iPad. Ak to chcete urobiť, mali by ste sa ubezpečiť, že má aj neobmedzenú šírku pásma.

Nezabúdajte na to, aké dobré sú služby zákazníkom a či je cena v rámci vášho rozpočtu.

1. Najlepšie VPN pre iPad: ExpressVPN

ExpressVPN sme vybrali ako najlepšiu VPN pre iPad kvôli svojej jednoduchosti a fantastickému zabezpečeniu. Je to jedna z najprijateľnejších sietí VPN na trhu a jej špecializovaná aplikácia pre iPad nesklame. Jeho zjednodušené a nekomplikované páry rozhraní sa dobre spájajú s Apple.

Ak sa chcete pripojiť rýchlo, stačí kliknúť na veľké tlačidlo „zapnuté“, ktoré sa pozerá priamo na vás. Potom sa VPN pripojí k jednému zo svojich inteligentných serverov vo vašej oblasti. Jednou hrozbou, ktorú máme, je však to, že nie vždy vyberie najlepšiu rýchlosť. Našťastie je jednoduché vymeniť servery kliknutím na tlačidlo „Vybrať miesto“.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Nezabúda sa ani na bezpečnosť. V skutočnosti je to najbezpečnejšia sieť VPN. Môžete si vybrať z mnohých rôznych protokolov, napríklad OpenVPN, L2TP / IPsec a IKEv2. ExpressVPN nevedie záznamy o vašich online aktivitách.

Aplikácia iOS má funkciu automatického pripojenia, ktorá vás automaticky pripojí, ak sa pripojíte k nedôveryhodnej sieti WiFi alebo sa k nej pripojíte alebo ak sa pripojenie preruší. K dispozícii je tiež miniaplikácia, ktorá vám umožní skontrolovať stav pripojenia, pripojiť sa alebo odpojiť.

ExpressVPN má obrovskú sieť serverov, čo znamená, že by ste nemali mať problém nájsť server podľa svojich potrieb. Je to tiež najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali. To, spolu s neobmedzenou šírkou pásma a schopnosťou preniknúť do väčšiny streamingových platforiem, pomohlo tomu, aby sa umiestnil na prvom mieste v našej najlepšej sieti VPN na streamovanie.. 

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Zákaznícky servis ExpressVPN je dobrý. K dispozícii je praktická informačná základňa online, ktorá vám pomôže. Navyše môžete kontaktovať člena podpory prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale v prípade technických problémov je najlepšie kontaktovať podporu prostredníctvom e-mailu. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Nevýhodou ExpressVPN je jeho vysoká cena. To znamená, že ide o vynikajúcu službu, ktorá stojí za to peniaze. Používatelia iOS navyše získajú bezplatnú sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú môžete použiť na to, aby sa vám páčila. Potom je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Nezabudnite však, že ak sa prihlásite na odber prostredníctvom služby iTunes, na váš účet Apple ID sa naúčtuje posledný deň bezplatnej skúšobnej verzie..

2. CyberGhost

CyberGhost je ďalšou dobrou voľbou pre iPad. Jeho rozhranie bolo nedávno aktualizované a z toho profitovala aj verzia pre iOS. Jednoducho sa zaregistrujte, stiahnite a potiahnite prepínač zapnutý. Keď to urobíte, CyberGhost vás automaticky spojí s najlepším pripojením na základe vašej polohy. Podobne ako v prípade ExpressVPN to vždy nie je správne. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rozhranie napriek tomu uľahčuje výber iného servera. Musíte iba klepnúť na šípku vedľa ikony polohy v dolnej časti obrazovky. CyberGhost vám ukáže zoznam dostupných krajín. Po klepnutí na jeden sa pripojí k serveru v tejto krajine. S viac ako 4 000 servermi v 58 krajinách sme si istí, že jeden nájdete.

CyberGhost má dobrú bezpečnosť a neeviduje záznamy o vašich aktivitách. Aj keď to nie je také rýchle ako ExpressVPN, stále je to rýchle a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Má tiež servery, ktoré sú optimalizované na streamovanie z rôznych platforiem. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost má jednu z najlepších vedomostí, ktoré sme videli, takže ju môžete použiť na vyriešenie niektorých problémov. V opačnom prípade môžete tím podpory kontaktovať prostredníctvom priameho chatu alebo e-mailu. Live chat vám poskytne najrýchlejšiu odpoveď a je skvelý na jednoduché otázky. E-mail je lepší pre zložitejšie problémy a je tiež rýchly.

Ak si predplatíte dlhodobý plán, CyberGhost je lacný. Mesačná sadzba však nie je dobrá. Môžete to vyskúšať so zárukou vrátenia peňazí. Získate 14 dní s mesačným plánom alebo 45 dní za dlhšie plány, ktoré vám pomôžu zmeniť názor. 

Podobne ako v prípade služby ExpressVPN bude váš účet Apple ID naúčtovaný do 24 hodín od konca skúšobného obdobia, takže ho musíte zrušiť včas.

3. NordVPN

Ďalším krokom je NordVPN, čo je vynikajúca služba s ľahko použiteľným rozhraním. To sa však líši od našich prvých tipov. Namiesto veľkého prepínacieho tlačidla na rýchle pripojenie má veľkú mapu, na ktorej si môžete zvoliť server, ku ktorému sa chcete pripojiť. Existuje tlačidlo „rýchle pripojenie“, ktoré vás pripojí k odporúčanému serveru, ale je menšie.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Mapa je vhodná na ľahký výber polohy. Keď tak urobíte, budete si musieť zvoliť, na ktorý server sa chcete pripojiť. To znamená, že existuje aj karta „krajiny“, v ktorej sú uvedené krajiny, ktoré sú k dispozícii, a vedľa nich nájdete tlačidlo pripojenia. Kliknutím na tlačidlo sa pripojíte k serveru v tejto krajine. Spoločnosť NordVPN má viac ako 5 000 serverov, čo vám poskytuje veľa možností.

Aplikácia pre iOS vám však neumožňuje hrať s nastaveniami, ktoré získate na hlavnom klientovi. Môžete zmeniť všeobecné nastavenia používania a získať prístup k niektorým funkciám, ako napríklad podpora, ale nemôžete ich vyladiť podľa svojich preferencií. 

Bezpečnosť NordVPN patrí medzi najlepšie na trhu a jej aplikácia pre iOS je poháňaná protokolom IKEv2 / IPSec. Navyše má solídnu politiku bez protokolov. Je to rýchla služba, ale možno zistíte, že sa spomaľuje na veľké vzdialenosti. Neexistujú žiadne limity pre šírku pásma a je to skvelé pre vstup do streamingových služieb. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Ak narazíte na problémy, môžete sa obrátiť na užitočnú informačnú základňu spoločnosti NordVPN. K dispozícii je tiež živý chat a e-mail 24/7. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale oboje je užitočné.

Služba NordVPN má dobrú hodnotu za peniaze. Mesačný plán nie je zlý, ale nie je ani vynikajúci. Radšej by ste si vybrali dlhší plán, pretože by ste nakoniec ušetrili peniaze. Môžete si byť istí, že sa vám to bude páčiť aj s 30-dňovým oknom na vrátenie platby.

4. Windscribe

Windscribe je ďalšou dobrou voľbou pre iPad. Je to nielen preto, že ponúka najlepší bezplatný plán VPN na trhu, ale aj preto, že obsahuje mnoho funkcií. S plánom zadarmo získate 2 GB, ktoré môžete zvýšiť na 10 GB poskytnutím svojej e-mailovej adresy. Prejdite na platený program a získate neobmedzenú šírku pásma.

rozhranie Windscribe

preferencie windscribe

rozšírenie prehliadača windscribe

windscribe možnosti ochrany osobných údajov

skúšky tesnosti proti vetru

predchádzajúca

Ďalšie

Windscribe má ľahko použiteľnú aplikáciu, ktorá vám umožní sa spojiť jediným kliknutím. Pripojí sa k najlepšiemu dostupnému serveru, ale tiež si budete môcť zobraziť zoznam serverov a vybrať si ten, ktorý chcete. Je to jednoduchá aplikácia, ale rovnako ako v prípade NordVPN v nej neexistujú žiadne možnosti skutočných nastavení.

Bezpečnosť je dobrá a existujú pravidlá bez protokolovania. Znamená to, že uchováva niektoré denníky, ako napríklad šírku pásma, ktorú ste použili, a časové pečiatky pre aktivitu. Sú však minimálne a nie je možné vysledovať ich späť k vám. Prečítajte si viac v našej recenzii Windscribe.

V porovnaní s našimi ostatnými výbermi chýba sieť serverov Windscribe, stále však pokrýva 55 krajín. Nezabudnite však, že niektoré krajiny sú k dispozícii iba s plateným programom. Používatelia Pro tiež získajú špecializované servery Windflix, ktoré sú skonštruované tak, aby obchádzali chybu proxy servera Netflix. Aj keď nie je taký rýchly ako niektoré VPN, Windscribe je stále dobrý.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

Windflix má príručku na riešenie problémov, časté otázky a príručky na nastavenie, ako aj čiastkový certifikát, ktorý vám pomôže s menšími problémami. Live chat je k dispozícii, ale budete hovoriť s Garrym, zástupcom AI Windscribe. Aby sme boli spravodliví, bolo to dobré, keď sme to testovali. K dispozícii je tiež e-mail, ak chcete hovoriť s človekom. Oba sú k dispozícii 24/7.

Mesačná cena je drahá, ale dlhšie plány vám ušetria peniaze. Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia, ale bezplatný program môžete použiť ako jeden. Neexistujú ani žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale ak o to požiadate do troch dní od zakúpenia, Windscribe sa zaviaže.

5. VyprVPN

Náš posledný výber je VyprVPN. Je to slušná služba a jej rozhranie sa ľahko používa. Jednoducho si ho stiahnite a kliknutím na modré tlačidlo „connect“ sa pripojte k najrýchlejšiemu dostupnému serveru. Môžete tiež kliknúť na kartu „Servery“ a zobraziť zoznam dostupných krajín, cez ktoré môžete prejsť prstom. Kliknite na krajinu a server VyprVPN vás tam pripojí k serveru.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Potom sme si na svojich webových stránkach uvedomili, že spoločnosť VyprVPN tvrdí, že má interaktívnu mapu navrhnutú pre iPad. Nedokázali sme k nemu pristupovať na zariadení iPad 4, ktoré sme použili na testovanie. Interaktívna mapa nebola k dispozícii ani po aktualizácii na najnovšiu verziu systému iOS a opätovnom stiahnutí aplikácie. Možno budete mať väčšie šťastie s novším zariadením.

Aplikácia VyprVPN pre iOS sa napriek tomu ľahko používa. To znamená, že je to také jednoduché, v skutočnosti to chýba. K dispozícii je karta „Prispôsobiť“, ale po kliknutí na ňu získate len možnosti na prepínanie nastavení automatického pripojenia. Okrem toho vám aplikácia umožňuje kontaktovať podporu a odhlásiť sa. To je všetko. Rovnako ako v prípade NordVPN a Windscribe nemôžete vyladiť žiadne iné nastavenia.

Vieme, že produkt VyprVPN má zásady neprihlásenia a vynikajúcej bezpečnosti, a preto vytvoril náš zoznam, ale neexistuje spôsob, ako si vybrať, čo chcete. Platí to aj pre svoj protokol Chameleon, ktorý dodáva väčšiu ochranu. VyprVPN hovorí, že nie je k dispozícii na všetkých zariadeniach, a bohužiaľ, iPad je taký, ktorý ho nemá. 

Existujú servery pokrývajúce 64 krajín, čo nie je toľko miest, ako niektorí poskytovatelia ponúkajú, ale malo by stačiť. Rýchlosti siete VyprVPN nie sú skvelé, ale mali by byť v poriadku pre väčšinu aktivít a majú neobmedzenú šírku pásma. Môže sa tiež dostať na väčšinu streamingových platforiem.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Podpora VyprVPN by mohla využiť zlepšenie. Má vedomostnú základňu, ale nie je to skvelé. K dispozícii je tiež živý chat a e-mail, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale pomoc s nimi je krátka. Prečítajte si našu recenziu VyprVPN, kde nájdete viac informácií.

VyprVPN má rôzne cenové úrovne, takže cena bude závisieť od toho, čo chcete. Napríklad, ak ho chcete používať aj na iných zariadeniach, môžete pripojiť tri zariadenia súčasne s balíkom Standard alebo päť s balíkom Premium. Je to lacné oboje. 

30-dňovú záruku vrátenia peňazí môžete použiť na rozhodnutie, či sa vám bude páčiť. 

Záverečné myšlienky

Existuje mnoho služieb VPN, ktoré poskytujú špecializované aplikácie pre iOS, a mnohé sú navrhnuté s ohľadom na iPad. To znamená, že len málo z nich napchalo všetky funkcie úplného klienta do aplikácie. Naše výbery sa ľahko používajú, ale to, čo si vyberiete, bude závisieť od toho, čo chcete zahrnúť.

Vybrali sme ExpressVPN ako najlepšiu VPN pre iPad. Spolu s fantastickým zabezpečením a ochranou súkromia má táto aplikácia iPad dostatok funkcií na prispôsobenie vašim potrebám a zároveň je dostatočne jednoduchá na rýchle pripojenie. Neexistuje dôvod, aby ste nevyužili 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a nevyskúšali si ju.

Máte odporúčania pre sieť VPN, ktorá na iPade funguje dobre? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Nezabudnite sa pozrieť na našu najlepšiu súčasť VPN pre počítače Mac a tiež na náš archív VPN. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me