Najlepšie VPN pre Grécko 2020

Ak plánujete výlet do Grécka, vaša hlava je pravdepodobne plná všetkých miest, ktoré by sa dali ísť medzi tisíce ostrovov. Môžete navštíviť starobylé pamiatky v Aténach alebo len tak ležať na jednej z mnohých krásnych pláží. Nezabúdajme však na online svet a na to, ako môžete využiť jeden z našich najlepších výberov sietí VPN pre Grécko, aby ste boli v bezpečí, keď ste tam.


Je vhodné používať virtuálnu súkromnú sieť, nech ste kdekoľvek. Použitím jedného zaistíte, že ste chránení pred nebezpečenstvami online a že budete mať prístup k obmedzenému obsahu. Mnoho krajín praktizuje určitú formu cenzúry, pričom Čína je príkladom toho, ako zlé to môže byť (ak plánujete návštevu, prečítajte si naše najlepšie služby VPN pre Čínu).

Grécko je omnoho uvoľnenejšie. Internet je otvorený a sociálne médiá sú voľne dostupné. Zameriava sa na torrent stránky, nelicencované hazardné stránky a stávkové webové stránky. Poskytovatelia internetových služieb ich musia blokovať a ich nedodržanie môže mať za následok pokutu vo výške 50 000 EUR (56 000 USD) za každý deň, ktorý zostane prístupný. Možno zistíte, že sa nemôžete dostať na niektoré populárne webové stránky, ako napríklad 888 alebo Sportingbet.

Sloboda prejavu je ďalší príbeh. Ústava Grécka to umožňuje, ale zákony tiež umožňujú stíhanie pre diskrimináciu, nenávisť a násilie na základe rasy alebo etnického pôvodu. Za urážku na cti existujú tresty a všetko, čo sa považuje za urážku prezidenta, urážajúce náboženstvo alebo obscénne, môže byť zadržané.

Podľa trestného zákona môže mať ohováranie za následok trest odňatia slobody a pokutu. Podmienky väzenia a pokuty sa však líšia, pričom prísnejšie tresty sú vyhradené pre prípady týkajúce sa verejných činiteľov.

V roku 2012 bol muž zatknutý a obvinený zo zlého rúhania a urážania náboženstva. Vytvoril stránku Facebook s názvom Elder Pastitsios, ktorý kombinoval meno slávneho mnícha a populárneho gréckeho jedla. Stránka bola odstránená av roku 2014 bol odsúdený na 10 mesiacov odňatia slobody.

S ohľadom na to buďte opatrní pri uverejňovaní príspevkov online. Naša najlepšia sieť VPN pre Singapur, najlepšia sieť VPN pre Indonéziu a najlepšia sieť VPN pre Katar ukazujú len niekoľko príkladov krajín so silnými ohováračskými zákonmi..

Dohľad a bezpečnosť online v Grécku

Internetová komunikácia nie je v Grécku chránená zákonmi o ochrane súkromia. To znamená, že orgány ich môžu legálne podrobiť dohľadu. Vzhľadom na všetky dômyselné spôsoby, ako to dokážu, by ste to asi nikdy nevedeli. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite sa na náš pozorovací článok.

Mali by ste pamätať aj na hrozbu počítačovej kriminality. Bezplatné verejné WiFi prístupové miesta sa stávajú čoraz obľúbenejšími a tým sa zvyšuje riziko hackerstva, vírusov atď. Používanie siete VPN vám pomôže chrániť vás pred týmito nebezpečenstvami a pomôže vám aj slušný antivírus.

Najlepšie VPN pre Grécko 2020

Čo robí VPN najlepším pre Grécko

Väčšina poskytovateľov v našich recenziách VPN má podobné funkcie, s výnimkou niekoľkých jedinečných. Musíte sa však uistiť, že ten, ktorý si vyberiete, má funkcie šité na mieru Grécku. Majte na pamäti, aké prísne sú pravidlá týkajúce sa ohovárania a ďalšie riziká, musíte si vybrať správne s bezpečnosťou.

To vás skryje pred zvedavými očami a vstavaný prepínač zabíjania zabezpečí, že vaše informácie nebudú únikom, ak zlyhá sieť VPN prerušením pripojenia. Ochrana osobných údajov je rovnako dôležitá, takže poskytovateľ by mal mať prísne zásady bez protokolov, čo znamená, že neeviduje záznamy o vašich aktivitách.

Veľkosť serverovej siete je ďalším dôležitým faktorom. Čím viac serverov je k dispozícii v rôznych krajinách, tým ľahšie bude obchádzať obmedzenia, napríklad geobloky. Ak chcete sledovať USA Netflix, budete potrebovať server. To isté platí pre obsah obmedzený na Grécko.

Je užitočné zvoliť si aj ten, ktorý má dobrú rýchlosť, najmä ak budete streamovať a nechcete čakať navždy, kým sa načíta váš obľúbený program. Spolu s tým by ste sa mali uistiť, že nemá obmedzenia šírky pásma, takže môžete streamovať alebo sťahovať ľubovoľne..

Ďalšími faktormi, ktoré je potrebné zvážiť, sú jednoduchosť použitia a aké zariadenia podporuje. Koľko sa môžete pripojiť naraz a jej cena môže tiež ovplyvniť vás. A nakoniec, mať dobrý zákaznícky servis je vždy dobrá vec.

1. Najlepšie VPN pre Grécko: NordVPN

NordVPN je vynikajúca služba, ktorá sa často spomína v našich článkoch VPN a je to náš víťaz pre Grécko. Má vynikajúcu bezpečnosť a možnosťou použitia serverov s dvojitým skokom je čerešňa na torte. Môžete si byť istí, že vaše pripojenie je v bezpečí a že je tu vypínač zabíjania, ktorý poskytuje ešte väčšiu ochranu. Vaše súkromie je tiež rešpektované pomocou pravidiel bez prihlásenia.

predchádzajúca

Ďalšie

Má tisíce serverov rozmiestnených po 60 krajinách. To zahŕňa 10 v Grécku pre prípad, že by ste chceli obsah odtiaľto. Rýchlosti sú tiež dobré, ale pri pripojení k vzdialeným serverom sa môžu spomaliť.

Môžete streamovať toľko, koľko chcete, pretože neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a je skvelé dostať sa do streamovacích služieb. Ak sa chcete torrentovať, mali by ste vedieť, že je to víťaz v našej najlepšej VPN na porovnanie torrentov. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Program NordVPN môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a jeho nastavenie je jednoduché. Klienti sú užívateľsky prívetiví. Môžete ho tiež pripojiť na šiestich zariadeniach súčasne.

Ak máte problémy, môžete použiť šikovnú databázu poznatkov, ktorá by vám mala pomôcť pri riešení najbežnejších problémov. Ak stále potrebujete pomoc, po konzultácii s ňou, môžete kontaktovať zamestnanca prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Živý chat vám poskytne najrýchlejšiu odpoveď, ale v každom prípade je personál nápomocný.

NordVPN ponúka veľkú hodnotu za vaše peniaze. Aj keď je jeho mesačná cena prijateľná, mali by ste sa prihlásiť na dlhšie obdobie. Vrátenie platby je 30 dní, takže si to môžete vyskúšať aj v prípade, že váhate s prijatím záväzku.

2. ExpressVPN

Druhou voľbou je ExpressVPN, ktorý je považovaný za jedného z najlepších poskytovateľov VPN na Cloudwards.net a porovnateľný s NordVPN, ako si môžete prečítať v našom článku ExpressVPN vs NordVPN..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Bezpečnosť je skvelá, s rôznymi úrovňami šifrovania, z ktorých si môžete vybrať a prepínačom kill. Navyše neuchováva záznamy o vašej online aktivite.

Má tiež veľkú sieť serverov. Hoci nemá toľko ako NordVPN, pokrýva viac krajín, takže by ste nemali mať problém nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. V Grécku sú aj servery, takže si z nich môžete podľa potreby prezerať obsah.

Navyše to bol víťaz v našej najlepšej sieti VPN pre streamovanie, takže je to skvelá voľba, ak to bude vaša hlavná aktivita. Rýchlosť by nemala byť problémom, pretože je to jedna z najrýchlejších dostupných sietí VPN. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, ktoré by ste mali robiť starosti. Jeho čas prepínania servera by však mohol byť rýchlejší. Viac informácií nájdete v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Ľahko použiteľné klienty ExpressVPN môžete nainštalovať do Windows, MacOS, Android a iOS. Je to dobrá voľba, ak ste nováčik, pretože pre vás robí takmer všetko. Musíte len vybrať správny server a uistiť sa, že ste pripojení. Umožňuje pripojenie piatich zariadení súčasne, čo by malo stačiť pre väčšinu ľudí.

Zákaznícky servis je k dispozícii prostredníctvom živého chatu a e-mailu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Živý rozhovor poskytuje najrýchlejšiu odpoveď, ale e-mailovú podporu, ak je to najlepšie pre zložitejšie problémy. V každom prípade je však personál priateľský a informovaný.

ExpressVPN je pomerne drahé, čo je pokles. Jeho kvalita služieb však stojí za to, a preto sa môžete rozhodnúť pre dlhší plán a ušetriť tak peniaze. Poskytuje tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí za pokoj.

3. CyberGhost

Ďalším poskytovateľom hodným nášho zoznamu je CyberGhost. Jeho bezpečnosť je vynikajúca a zahŕňa vypínač zabíjania, takže sa nemusíte starať o svoje pripojenie. Navyše neuchováva denníky, čo znamená, že vaše online šenanigány zostanú v tajnosti.

Má dobrý počet serverov v 59 krajinách, z toho 36 serverov v Grécku.

Jeho rýchlosti nie sú zlé, ale nie sú také dobré ako naše ďalšie výbery. Podobne ako NordVPN sa môže spomaliť na veľké vzdialenosti. CyberGhost má tiež neobmedzenú šírku pásma, takže môžete streamovať toľko, koľko chcete.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

K dispozícii sú klienti pre systémy Windows a MacOS, Android a iOS. Aktualizované rozhranie si môže zvyknúť, ale je to lepšie ako stará verzia a stále sa ľahko používa.

CyberGhost vám umožňuje pripojiť naraz až sedem zariadení a získať tak miesto v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení. Väčšina poskytovateľov vám ich však umožňuje nainštalovať na veľa zariadení, ale CyberGhost vás obmedzuje na sedem období. Viac informácií nájdete v našej recenzii CyberGhost.

Na menšie problémy je k dispozícii rozsiahla informačná báza. Podporu môžete kontaktovať aj prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Live chat vám poskytne najrýchlejšiu odpoveď, ale je to najlepšie na jednoduché otázky. Ak je váš problém komplikovanejší, najlepšie je použiť možnosť e-mailu.

Jeho ceny sú prijateľné, ale môžete si ušetriť peniaze tým, že sa prihlásite na dlhšie obdobie. K dispozícii je bezplatná sedemdňová skúšobná verzia pre Android a iOS a záruka vrátenia peňazí pre všetky platformy. Podmienky, ktoré však závisia od plánu, ktorý vyberiete, s mesačným programom, ktorý bude trvať 14 dní a dlhší, pričom bude mať čas 45.

4. VyprVPN

VyprVPN má dobré šifrovanie a svoj vlastný Chameleon protokol, ktorý zvyšuje ochranu tunela VPN. Súčasťou služby je prepínač zabíjania, ktorý má solídne zásady bez protokolov, takže nie je možné sledovať vaše aktivity.

Nemá toľko serverov ako naše ďalšie tipy. Menej ako 1 000 pokrýva 64 krajín. Napriek tomu by ste sa mali mať možnosť pripojiť sa k vhodnej. Niektoré z jeho serverov sú tiež v Aténach, ak to potrebujete.

Rýchlosť nie je jednou zo silných stránok VyprVPN. Môže to byť pomalé, ale stále by malo byť v poriadku. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, aby ste dali pozor. Prečítajte si viac v našej recenzii VyprVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Môžete ho ľahko nastaviť pomocou klientskych počítačov dostupných pre Windows a MacOS a mobilných aplikácií pre Android a iOS. Rozhranie je datované, ale ľahko sa používa. So základným balíkom môžete pripojiť až tri zariadenia naraz. Ak potrebujete viac ako to, môžete sa rozhodnúť pre prémiový balíček, ktorý umožňuje až päť.

Zákaznícky servis je k dispozícii v sekcii FAQ, živý chat a e-mail, 24/7. Živý chat je najrýchlejší, ale na akejkoľvek ceste, ktorú ste si vybrali, sú krátke odpovede.

VyprVPN-Homepage

Plány spoločnosti VyprVPN sú cenovo dostupné, ale lepšie sa chystáte na ročné predplatné, pretože to zníži celkové náklady. Na vyrovnanie sa s ňou môžete využiť 30-dňovú lehotu na vrátenie platby.

5. TorGuard

TorGuard je tiež dobrá voľba. Má dobrú bezpečnosť a je jednou z najviac prispôsobiteľných služieb v okolí s niekoľkými protokolmi, z ktorých si môžete vybrať. Len sa uistite, že viete, čo robíte, skôr, ako sa s nimi spojíte. Rovnako ako v prípade našich ďalších možností, aj tu je prepínač zabíjania, ktorý vás chráni. Existujú prísne zásady bez protokolov, ktoré vás chránia.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

predchádzajúca

Ďalšie

Táto služba ponúka viac ako 3 000 serverov v 55 krajinách vrátane Grécka, takže by ste nemali mať problém nájsť jeden server.

Jeho rýchlosti sa líšia, ale mali by byť dosť dobré a neobmedzujú šírku pásma. Nie je však dobré dostať sa do streamingových služieb. Aby ste to obišli, môžete sa rozhodnúť pre vyhradenú adresu IP pre krajinu, ktorú potrebujete. Stojí to navyše, ale je zaručené, že funguje. To jej pomohlo vyhrať v našej najlepšej VPN s porovnaním vyhradených IP adries a tiež získať miesto v našom zozname najlepších VPN pre cestujúcich.

Prečítajte si viac o službe v našej recenzii TorGuard.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Používajú sa ľahko, ale nastavenie mobilných aplikácií môže byť nepríjemné. TorGuard umožňuje predvolene pripojiť až päť zariadení súčasne, ale do balíka môžete pridať až 20 kusov za každé 1 $.

Zákaznícka podpora je k dispozícii, ak ju potrebujete. K dispozícii je živý chat, ale prevádzkuje ho spoločnosť poskytujúca základné služby zákazníkom, takže e-mailová podpora je pre technické problémy užitočnejšia. Existujú aj online sprievodcovia a fórum, ak si chcete vyskúšať problém sami.

Mesačná sadzba nie je zlá, existujú však doplnky, ktoré môžu cenu zvýšiť. Výberom dlhšieho plánu môžete znížiť náklady. V ponuke je sedemdňová záruka vrátenia peňazí, takže nemusíte nič stratiť.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli vybrať si vhodného poskytovateľa VPN, či už ste v Grécku, alebo v Grécku. Nezabudnite si vybrať ten, ktorý má dobrú bezpečnosť, aby vás chránil pred online políciou a inými rizikami. Tiež by ste chceli, aby rozsiahla sieť serverov uľahčila obchádzanie obmedzení.

Naším víťazom je spoločnosť NordVPN, pretože má obrovskú sieť serverov a niektoré z najlepších zabezpečení na trhu. Navyše s 30-dňovou refundáciou nehrozí žiadne riziko.

Dajte nám vedieť v časti s komentármi o svojich skúsenostiach s používaním siete VPN v Grécku. Radi by sme ich počuli. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map