Najlepšie VPN pre Francúzsko 2020: Potraviny, víno a ochrana súkromia

Francúzsko má čo ponúknuť – od kvalitného jedla a vína až po bohatú históriu a umenie, Eiffelovu vežu a ďalšie pamiatky v meste Lights. Za tým všetkým je však online svet, ktorý môže byť škaredý bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Ak chcete zostať v bezpečí, mali by ste použiť jednu z našich najlepších sietí VPN pre Francúzsko.


Používanie virtuálnej súkromnej siete počas pripojenia je výhodné z mnohých dôvodov. Sieť VPN vás väčšinou chráni, ale veľa ľudí ich používa na obídenie internetovej cenzúry. Aj keď to v niektorých krajinách nie je veľa, iné sú oveľa prísnejšie, čo si myslia ich občania. 

Zoberme si napríklad Čínu. Jeho brána Firewall takmer blokuje akýkoľvek západný obsah vrátane aplikácií pre sociálne médiá a nahrádza ich vlastnými verziami. Zakázané sú aj siete VPN, takže ak plánujete návštevu, nezabudnite použiť jednu z našich najlepších služieb VPN pre Čínu, aby ste zostali pod radarom..

Najlepšie VPN pre Francúzsko 2020

Online cenzúra vo Francúzsku

Aj keď Francúzsko nie je cudzincom cenzúry, jeho internet je väčšinou neobmedzený a sociálne médiá sú voľne dostupné. Od útokov v Paríži v roku 2015 sa však cenzúra zvýšila. Boli prijaté administratívne opatrenia na blokovanie teroristického a extrémistického obsahu, ako aj všetkého, čo ukazuje detskú pornografiu.

Čierna listina stránok, ktoré obsahujú materiál porušujúci autorské práva, je vytvorená Ústredným úradom pre boj proti zločinu spojeným s informačnými a komunikačnými technológiami. Žiadosti o odstránenie sa odosielajú editorom alebo hostiteľom obsahu a ak ich nespĺňajú do 24 hodín, môže táto kancelária požiadať poskytovateľov internetových služieb (ISP), aby ich zablokovali..

Torrenting nie je vo Francúzsku nelegálny, ale rovnako ako vo väčšine krajín aj torrentovanie materiálov chránených autorskými právami. Ak vás chytia, môžete skončiť s poriadnou pokutou. Navyše, podľa zákona proti pirátstvu boli niektorým používateľom zakázané prístup z internetu po ich treťom porušení. To znamená, že v súčasnosti sa pirátstvo väčšinou deje prostredníctvom streamovania, takže môže byť ťažšie sledovať porušovateľov.

Francúzsko naďalej bojuje proti pirátstvu a francúzsky minister kultúry vyzval na vytvorenie národnej čiernej listiny s cieľom udržiavať populárne webové stránky na streamovanie offline.. 

Ak by sa to stalo, alebo ak by ste zistili, že stránka torrentu bola zablokovaná, VPN by vám k nim mala pomôcť. Prezrite si našu najlepšiu časť VPN pre Nemecko pre inú krajinu, ktorá netoleruje porušenie autorských práv.

Dohľad online vo Francúzsku

Francúzska internetová sloboda nebola ovplyvnená nielen teroristickými útokmi, ale rozšírili sa aj právomoci v oblasti vládneho dohľadu. Krátko po útokoch bol prijatý kontroverzný zákon o dohľade, ktorým sa poskytovateľom internetových služieb ukladá povinnosť ukladať údaje o používateľovi na jeden rok..

Francúzsky zákon o spravodajských službách tiež umožňuje spravodajským agentúram vykonávať elektronický dohľad bez súdneho dohľadu. Poskytovatelia internetových služieb sú navyše povinní inštalovať „čierne skrinky“, ktoré monitorujú správanie používateľov, ktorí boli identifikovaní ako teroristické hrozby, ako aj tých, ktorí môžu súvisieť s teroristickou hrozbou alebo patriť do rovnakej skupiny ako táto osoba..

Funguje to v reálnom čase a hľadá niečo podozrivé. Akékoľvek zistené pochybné informácie sa potom zašlú spravodajským službám. Vymedzenie pojmu identifikácia používateľa ako hrozby je však široké, čo vedie k podozreniu celej populácie. 

Okrem toho je povolený hromadný zber komunikačných údajov, ako aj iné formy sledovania, napríklad používanie skrytých kamier a mikrofónov. Telefonické rozhovory, textové správy a e-maily môžu byť zachytené.

V roku 2016 boli odhalené plány biometrickej databázy. Obsahoval by osobné informácie o približne 60 miliónoch francúzskych občanov a orgány uviedli, že sú dôvodmi národnej bezpečnosti. Tieto údaje zahŕňajú fotografie ľudí, odtlačky prstov, farbu očí, hmotnosť, ako aj geografické adresy a adresy IP.

Okrem toho je Francúzsko tiež súčasťou aliancie Nine Eyes, ktorá je skupinou krajín, ktoré si navzájom vymieňajú spravodajské informácie. Pre podrobnejšie vysvetlenie si prečítajte náš článok o piatich očiach, deviatich očiach a štrnástich očiach.

Sloboda prejavu online vo Francúzsku

Francúzska ústava chráni slobodu slova a všeobecne sa rešpektuje. Jednotlivci sú schopní diskutovať o citlivých témach a médiá môžu voľne podávať správy, dokonca aj o politických názoroch. Z dôvodu terorizmu sa však opäť prijali zákony, ktoré ho ovplyvňujú.

Protiteroristický zákon z roku 2014 trestá prejav, ktorý sa považuje za „ospravedlnenie za terorizmus“, ktorý môže mať za následok až sedem rokov odňatia slobody, ako aj pokutu vo výške 100 000 EUR (110 000 dolárov).. 

V jednom príklade bol Khader Cikilli odsúdený na päť rokov väzenia za „ospravedlnenie za terorizmus“. Medzi jeho činy však patrila obežná propaganda a videozáznamy z terorizmu.

Iní boli odsúdení za rôznych okolností. V roku 2018 bol bývalému členovi francúzskej politickej strany La France Insoumise udelený trest odňatia slobody na jeden rok za zosmiešňovanie skutočnosti, že policajný dôstojník bol zabitý po prevzatí rukojemníka počas teroristického útoku v supermarkete. v Trebes.

V ešte ďalšom prípade týkajúcom sa tej istej teroristickej udalosti dostala vegánska aktivistka sedemmesačný podmienečný trest za jej sociálne médiá, podľa ktorého nemala súcit s jednou z obetí, ktorá bola počas útoku zabitá, pretože bol mäsiar.

V roku 2018 bol prijatý nový zákon, ktorý umožňuje okamžité odstránenie falošných správ počas volebných období. Tí, ktorí porušia zákon, by mohli dostať jeden rok vo väzení a pokutu 75 000 EUR (82 840 dolárov). Navyše, v novších správach prezident Emmanuel Macron zvažuje trvalé zákazy sociálnych médií pre tých, ktorí sú usvedčení z nenávistných prejavov.

Počítačová kriminalita vo Francúzsku

Hoci to nemusí byť na rovnakej úrovni ako Zem úsmevu (viac o tom prečítajte našu najlepšiu časť siete VPN pre Thajsko), Francúzsko je veľkým cieľom počítačovej kriminality. Medzi hrozby patrí ransomware, bankový malware a podvody. 

Správa spoločnosti Norton Security o kybernetickej bezpečnosti za rok 2017 ukázala, že viac ako 19 miliónov ľudí vo Francúzsku bolo zasiahnutých počítačovou trestnou činnosťou, čo malo za následok 12,1 miliardy EUR (6,7 miliárd dolárov) ako náhradu škody počas 12-mesačného obdobia. 

Preto je dobré nainštalovať dobrý antivírus, najmä ak používate verejné pripojenie Wi-Fi. Keď ste tu, prečítajte si našu recenziu zabezpečenia Norton Security.

Čo robí VPN najlepším pre Francúzsko

Keď hodnotíte siete VPN na diaľku, väčšina poskytovateľov v našich recenziách VPN bude vyzerať, že majú rovnaké funkcie. Musíte však kopať trochu hlbšie ako to. 

Je to preto, že niektoré služby implementujú funkcie lepšie ako iné. Pokiaľ ide o Francúzsko, musíte sa ubezpečiť, že ten, ktorý si vyberiete, je vhodný na použitie v krajine.

Vzhľadom na všetok online dohľad, ktorý možno vykonať, ako aj na údaje o počítačovej kriminalite, by ste sa mali najprv pozrieť na úroveň zabezpečenia VPN. 

Ak si vyberiete zariadenie s dobrým zabezpečením, budete sa chrániť pred dohľadom a chrániť pred online hrozbami. Prepínač zabíjania je tiež dôležitý, pretože v prípade zlyhania siete VPN preruší vaše pripojenie a udržuje vás v anonymite.

Vaše súkromie online je tiež dôležité, ale nezabezpečuje sa to iba dobrým zabezpečením. Musíte sa ubezpečiť, že poskytovateľ má zásady nepriestrelné guľky. Vďaka tomu nebude zaznamenaná žiadna z vašich online aktivít, čo znamená, že aj keby o ňu orgány požiadali, nebolo by nič odovzdať..

Sieť servera VPN má na pamäti ešte niečo. Toto je jeden príklad, v ktorom je dobré byť chamtivý. Čím viac serverov je v sieti, tým ľahšie je obísť bloky vrátane geoblokov. 

Povedzme, že chcete získať prístup do siete Netflix v USA. Pokiaľ sa nenachádzate v krajine, zablokujete sa. Sieť VPN vám pomôže získať adresu IP v USA a prelomiť vašu cestu do knižnice v USA. 

Ak je to niečo v hornej časti zoznamu, musíte sa ubezpečiť, že vybraná sieť VPN môže prekonať inteligentné detektory VPN spoločnosti Netflix. Naša najlepšia sieť VPN pre Netflix má niekoľko dobrých odporúčaní.

Na druhej strane môžete byť mimo krajiny a budete chcieť získať prístup k svojim obľúbeným francúzskym programom a obsahu, ktorý je obmedzený na túto krajinu. V takom prípade sa musíte uistiť, že VPN má servery vo Francúzsku. Po pripojení k jednej z nich budete mať francúzsku IP adresu a budete mať prístup k všetkému požadovanému francúzskemu obsahu.

Rýchlosť a šírka pásma VPN je dôležitá, najmä ak chcete streamovať. Navyše by ste mali mať na pamäti ďalšie faktory, ako napríklad to, ktoré zariadenia podporuje, úroveň poskytovaných služieb zákazníkom a ich cena.

Najlepšie VPN pre Francúzsko: NordVPN

NordVPN sme dostali francúzsku korunu kvôli jej vynikajúcej bezpečnosti a všeobecnému všestrannému výkonu. Má jedny z najlepších dostupných zabezpečení, ktoré sú spojené s používaním jeho serverov s dvojitým skokom. Zahŕňa prepínač zabíjania pre väčší pokoj a sú tu tiež prísne zásady neprihlásenia.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Sieť serverov spoločnosti NordVPN je jednou z najväčších na trhu s viac ako 5 000 servermi pokrývajúcimi 60 krajín. Väčšina z nich je v USA a Európe, 208 vo Francúzsku. 

Má vysoké rýchlosti, ale môžu byť ovplyvnené vzdialenosťou medzi vami a zvoleným serverom. Ak sa väčšinou pripájate k vzdialeným, je najlepšie ísť po našej druhej možnosti, ExpressVPN.

Získate tiež neobmedzenú šírku pásma a ak chcete torrent, budete radi, keď viete, že NordVPN je naša najlepšia VPN na torrenting. Môže sa tiež dostať do väčšiny streamovacích služieb, ako je Netflix. Prečítajte si viac o službe v našej úplnej kontrole spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Stiahnutie a inštalácia je jednoduchá a má ľahko použiteľných klientov. Navyše, NordVPN umožňuje pripojenie šiestich zariadení súčasne, čo je viac ako niektoré iné VPN.

Ak potrebujete pomoc, je k dispozícii užitočná informačná základňa. K dispozícii je tiež živá podpora pre chat a e-mail, pričom prvá z nich je najrýchlejšou možnosťou. Personál je tiež nápomocný a priateľský.

NordVPN ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze. Ak však chcete získať čo najlepšiu ponuku, nemali by ste ísť za mesačný plán. Dlhšie predplatné nakoniec skončí lacnejšie. Ak si však nie ste istí, ako sa rozhodnete prepadnúť, máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby pre prípad, že sa vám nebude páčiť..

ExpressVPN

Ďalej je ExpressVPN, čo je vynikajúca služba. Je to porovnateľné aj s NordVPN, ako to môžete prečítať v našom vydaní ExpressVPN vs. NordVPN. Má vynikajúcu bezpečnosť a vstavaný prepínač zabíjania. Navyše neuchováva záznamy o vašich online aktivitách.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Má síce menej serverov ako NordVPN, má však k dispozícii viac ako 3 000, ale pokrýva 94 krajín. Má niektoré servery aj v Paríži a Štrasburgu, ak chcete získať prístup k francúzskemu obsahu. Jeho rýchlosti sú vynikajúce – v skutočnosti je to najrýchlejšia VPN, ktorú sme testovali – a nemá žiadne obmedzenia šírky pásma..

ExpressVPN umožňuje torrenting a môže sa dostať do všetkých streamovacích platforiem, čo mu pomohlo získať najlepšie miesto v našej najlepšej VPN pre streamovanie. Prečítajte si viac v našej recenzii ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN je možné nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to jedna z najjednoduchších sietí VPN, čo znamená, že je to skvelá voľba pre začiatočníkov. Po jeho inštalácii sa stačí uistiť, že ste pripojení k serveru stlačením jeho veľkého tlačidla. Môžete mať súčasne pripojených až päť zariadení.

Ak uviaznete, je k dispozícii informačná báza. Live chat a e-mailová podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale cesta e-mailom je najlepšia pre technickú pomoc.

Nevýhodou ExpressVPN je jeho cena. Je to jedna z najdrahších sietí VPN v tomto bloku. To znamená, že jej služba stojí za peniaze. Okrem toho existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže sa nemôžete pokaziť.

CyberGhost

V strede máme CyberGhost, ktorý je skvelým poskytovateľom, aj keď nespĺňa požiadavky prvých dvoch. Má dobrú bezpečnosť, takže tu nie je žiadny problém. Navyše má natrvalo povolený vypínač zabíjania. Skutočnosť, že ju nemôžete vypnúť, vás môže obťažovať, ale je dobré, ak ju zabudnete nastaviť. Uplatňujú sa aj prísne zásady neprihlásenia.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho sieť serverov má podobnú veľkosť ako siete NordVPN, s menej ako 5 000 servermi v 58 krajinách. Vo Francúzsku je tiež 304 serverov, ktoré vám pomôžu pristupovať k obsahu, ktorý je tam obmedzený.

Ak ste obzvlášť oboznámení s ochranou súkromia, CyberGhost má tiež špeciálne nakonfigurované servery NoSpy, ktoré sú umiestnené mimo 14 očí. Môžu byť pridané do vášho balíka za približne 1 $ mesačne. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii CyberGhost.

CyberGhost má vysoké rýchlosti, ale rovnako ako NordVPN sa môže na dlhé vzdialenosti spomaliť. Získate tiež neobmedzenú šírku pásma, budete môcť torrentovať a pristupovať k väčšine streamingových platforiem.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost je možné používať na Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie bolo nedávno prepracované. Môže to trvať trochu zvykať, ale to nehovorí, že to nie je ľahké. 

Môžete súčasne pripojiť až sedem zariadení, čo je viac ako väčšina služieb, a tým sa stala miestom v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení. To znamená, že ho môžete nainštalovať iba na sedem zariadení.

Znalostná základňa spoločnosti CyberGhost je jedným z najlepších dostupných a pomôže vám ľahko vyriešiť menšie problémy. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, môžete kontaktovať tím podpory prostredníctvom živého rozhovoru a e-mailu, hoci cesta e-mailom je najlepšia pre podrobnejšiu pomoc.

Je to lacná služba, ale nie ak si vyberiete mesačný poplatok. Používatelia systému Android a iOS majú k dispozícii sedemdňovú skúšobnú verziu, existuje však aj záruka vrátenia peňazí; mesačný plán vás dostane 14 dní, zatiaľ čo pri dlhších 45.

VyprVPN

Spoločnosť VyprVPN si získala vynikajúce prispôsobiteľné zabezpečenie aj v tomto zozname. Môžete si vybrať z rôznych protokolov a získate prístup k svojmu vlastnému protokolu Chameleon. Vďaka tomu dokonca nebude vyzerať, že používate sieť VPN. Ak máte záujem, naše hodnotenie VyprVPN prechádza podrobnejšie.

Zahrnutý je vypínač zabíjania, ktorý môžete nastaviť tak, aby pracoval iba v určitých aplikáciách a poskytovateľ neuchováva záznamy o vašich aktivitách.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Sieť serverov spoločnosti VyprVPN je v porovnaní so svojimi súpermi sklamaním. Zahŕňa 64 krajín, čo je dobré, ale celkovo existuje menej ako 1 000 serverov, čo nie je také dobré. Napriek tomu by ste mali mať možnosť nájsť tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám, a v Paríži sú aj nejaké stránky na prístup k francúzskemu obsahu..

Jeho rýchlosti sú pomalšie ako pri ostatných tipoch, ale pre väčšinu aktivít by to malo byť stále v poriadku. Šírka pásma nie je obmedzená a môže sa dostať aj na väčšinu streamingových platforiem.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie môže súvisieť s aktualizáciou, ale ľahko sa používa. V závislosti od vybraného balíka môžete pripojiť až päť zariadení.

Asistenčná služba spoločnosti VyprVPN ponecháva veľa želania. K dispozícii je informačná základňa, živý chat a e-mail k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ale prijatá pomoc nie je skvelá. 

Pri VyprVPN existujú rôzne úrovne oceňovania. Štandardný balík – najlacnejšie – umožňuje až tri pripojenia. Prémiový balík pridáva ďalšie dve pripojenia, ale budete tiež používať jeho protokol Chameleon. Môžete si tiež vybrať mesačné alebo ročné predplatné a máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si to môžete vyskúšať.

TorGuard

Nakoniec máme TorGuard. Má veľkú bezpečnosť, čo je najviac prispôsobiteľné, s čím sme sa stretli. K dispozícii je tiež automaticky povolený prepínač zabíjania a prísna zásada bez protokolovania.

Má slušné serverové rozšírenie a má viac ako 3 000 v 55 krajinách. To sa týka aj niektorých vo Francúzsku pre prípad, že ich budete potrebovať. Prepínanie serverov však nie je najlepším procesom. Aby ste ho mohli zmeniť, musíte sa odpojiť, aby ste zachovali svoje súkromie a bezpečnosť v čase, ktorý je potrebný na zmenu. Viac informácií o tejto téme nájdete v našej recenzii TorGuard.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlosti sú vysoké, ale môžu sa líšiť v závislosti od miesta a vyššej bezpečnosti. K dispozícii je neobmedzená šírka pásma a umožňuje torrentovanie. To znamená, že TorGuard nie je veľmi dobrý v poskytovaní streamingových služieb. V skutočnosti je blokovaný spoločnosťou Netflix. 

Môžete to však obísť zakúpením vyhradenej adresy IP. Predávajú sa v konkrétnych kategóriách, ako je napríklad krajina alebo služba streamovania, a cena je 7,99 dolárov mesačne. Môže sa to zdať ako kúsok v hornej časti predplatného, ​​ale je zaručené, že bude fungovať, a preto je na prvom mieste v našej najlepšej sieti VPN s vyhradeným protokolom IP..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Nastavenie mobilnej verzie však môže byť nepríjemné. Umožňuje to päť súčasných pripojení, ale ak to nestačí, môžete si kúpiť až 20 ďalších za 1 USD mesačne za každé ďalšie pripojenie..

Ak potrebujete pomoc, nájdete užitočnú informačnú základňu, zdroje a fórum online. K dispozícii je tiež živá podpora pre chat a e-mail. Živý rozhovor je však zadaný externe spoločnosti poskytujúcej služby zákazníkom, takže to nemusí byť veľmi podrobné. E-mailová podpora je však dobrá a je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Cena TorGuardu nie je zlá a môžete sa rozhodnúť šetriť peniaze výberom dlhšieho odberu. Navyše máte k dispozícii sedemdennú záruku vrátenia peňazí pre prípad, že sa vám nepáči.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Teraz by ste mali vedieť, prečo je dôležité používať sieť VPN vo Francúzsku alebo kdekoľvek na to. Mali by ste si vybrať ten, ktorý má veľkú bezpečnosť, neuchováva denníky a má dobrú šírku servera.

Spoločnosť NordVPN je tu jednoznačným víťazom s vynikajúcou bezpečnosťou vrátane šifrovania dvojitého hopu, prísnou politikou bez protokolov a rozsiahlou sieťou serverov. Navyše má vo Francúzsku obrovské množstvo serverov pre prípad, že by ste ich potrebovali. Prečo mu to nevyhovuje s 30-dňovou lehotou na vrátenie platby?

Ak máte skúsenosti s používaním VPN vo Francúzsku, povedzte nám o tom v sekcii komentárov. Radi by sme to počuli. Nezabudnite si tiež pozrieť archív VPN, aj keď ste tu. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map