Najlepšie VPN pre Egypt 2020: faraónske Feints

Keď si prvýkrát spomeniete na Egypt, jeho slávne pamiatky, ako napríklad Sfinga a staroveké pyramídy, sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretnú. Aj keď sú skvelým dôvodom na návštevu, v krajine je oveľa viac, a hoci pyramídy majú svoje vlastné starodávne bezpečnostné systémy, najlepšie je nechať bezpečnosť online na jednom z našich najlepších výberov VPN pre Egypt..


Virtuálna súkromná sieť vás ochráni pred akýmikoľvek online nastiami, ako je napríklad dohľad a počítačová kriminalita, ale existujú aj iné dôvody, ktoré spôsobujú, že je dobré ich používať. Online cenzúra je v niektorých krajinách bežná, ako si môžete prečítať v našej časti venovanej cenzúre na internete. Vlády jednoducho nemajú radi občanov, ktorí si prezerajú určitý obsah, takže je zablokovaný. 

Sieť VPN vám pomôže obísť akékoľvek obmedzenia tým, že vám umožní zmeniť vašu polohu na neobmedzenú krajinu. Webové stránky a online služby, ku ktorým pristupujete, si budú myslieť, že sa v tejto krajine nachádzate fyzicky. Sú tiež skvelé na to, aby ste prekonali geobloky, ktoré obmedzujú obsah na určitú krajinu.

Ak sa vám nepáči to, čo vidíte na stránkach Netflix Egypt a chcete získať prístup do americkej knižnice, budete na to potrebovať adresu IP v USA. Ak je to vaša hlavná priorita, nezabudnite zvoliť sieť VPN, ktorá môže prekonať detektory VPN spoločnosti Netflix, napríklad ExpressVPN, čo je naša najlepšia sieť VPN pre sieť Netflix..

Najlepšie VPN pre Egypt 2020

Čo robí VPN najlepším pre Egypt

Mnoho poskytovateľov v našich recenziách VPN je slušná voľba, mali by ste sa však uistiť, že začiarkava všetky políčka pre Egypt. 

Najdôležitejším faktorom je bezpečnosť. Pri dobrej bezpečnosti budete chránení pred zvedavými očami a počítačovými útokmi. V rámci bezpečnostného balíka by ste sa mali uistiť, že obsahuje prepínač zabíjania, ktorý v prípade zlyhania siete VPN úplne preruší vaše pripojenie, pričom vaše citlivé údaje zostanú súkromné.. 

Vaše súkromie je rovnako dôležité, a hoci si môžete myslieť, že je zahrnuté v zabezpečení, nie je. Uistite sa, že poskytovateľ, ktorého ste si vybrali, má prísne zásady neprihlásenia, ktoré zaistia, že vaše online aktivity zostanú utajené.

Jeho sieť serverov je tiež dôležitá, aby sa obišli akékoľvek obmedzenia, s ktorými sa stretnete. Čím viac serverov je, tým ľahšie sa dostanete za egyptskú cenzúru alebo akékoľvek regionálne obmedzenia, s ktorými sa stretnete. Rýchla služba je tiež prospešná, takže nemusíte neustále čakať na načítanie vecí. 

Neobmedzená šírka pásma je ďalším faktorom. Nemusíte sa preto obávať prekročenia limitu, kedy VPN prestane fungovať. Mali by ste sa predovšetkým uistiť, že je zahrnutý, ak plánujete torrentovanie alebo streamovanie. Nezabudnite, že ak chcete sledovať Netflix, vyberte si VPN, ku ktorej máte prístup.

Ďalšími faktormi, ktoré by ste mohli zvážiť, sú to, ktoré zariadenia sú kompatibilné a koľko ich môžete pripojiť súčasne, ako aj aké ľahké je ich použitie. Je tiež dobré mať slušnú zákaznícku podporu, ak ju potrebujete, a cena môže ovplyvniť aj vaše konečné rozhodnutie.

Najlepšie VPN pre Egypt: ExpressVPN

Našou najlepšou sieťou VPN pre Egypt je ExpressVPN. V našich piatich najlepších zoznamoch je často označovaná vďaka vynikajúcej všestrannej službe.

S ExpressVPN sa nemusíte starať o bezpečnosť. Budete chránení 256-bitovým šifrovaním AES a ak chcete, môžete ho zvýšiť. Prepínač zabíjania je zabudovaný pre väčší pokoj a v predvolenom nastavení je povolený pre prípad, že zabudnete. Uplatňuje sa aj prísna zásada neprihlásenia. Ak chcete získať viac informácií o službe, prečítajte si našu recenziu ExpressVPN.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho sieť serverov je veľká, s viac ako 3 000 servermi pokrývajúcimi 94 krajín, čo vám ponúka veľa možností na obchádzanie blokov. V Egypte sú aj servery, takže máte prístup k obsahu obmedzenému na túto krajinu.

Je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali, a prichádza s neobmedzenou šírkou pásma. Je to tiež naša najlepšia sieť VPN na streamovanie, pretože sa dokáže dostať na každú platformu streamovania a bude vás kryť, ak plánujete torrentovanie..

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Ak nemáte s používaním siete VPN veľa skúseností, potom je ExpressVPN dobrou voľbou. Je to veľmi jednoduché použitie a skvelé pre začiatočníkov. Môžete tiež pripojiť až päť spojení súčasne.

V prípade, že narazíte na nejaké problémy, je k dispozícii užitočná informačná základňa online. K dispozícii je aj živá podpora prostredníctvom e-mailu a nepretržitej prevádzky. Zamestnanci sú nápomocní v oboch smeroch, ale viac technických problémov je najlepšie zameraných na e-mailový tím.

Nemôžeme to však pokryť cukrom; ExpressVPN je drahý. Za službu, ktorú dostanete, však stojí za to každý cent. Navyše, na sladenie obchodu je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si môžete byť istí, že sa vám bude páčiť ako prvá.

NordVPN

NordVPN je ďalšou skvelou voľbou pre Egypt. Jeho bezpečnosť patrí medzi najlepšie na trhu a zahŕňa použitie svojich serverov s dvojitým skokom, ak ich vyberiete, čo zvyšuje bezpečnosť pripojenia. Zahrnutý je aj prepínač zabíjania a je zavedená pevná politika bez protokolov.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Budete mať prístup k svojej rozsiahlej sieti serverov s viac ako 5 500 servermi v 60 krajinách. To zahŕňa aj tri v Egypte, takže máte prístup k exkluzívnemu obsahu v Egypte. Má dobré rýchlosti

, ale môže sa spomaliť na veľké vzdialenosti. Zahrnutá je neobmedzená šírka pásma a je to skvelá voľba pre torrenting. Môže tiež ľahko pristupovať k streamovacím platformám vrátane Netflixu. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN môžete používať na Windows, MacOS, Android a iOS s ľahko použiteľnými klientmi. Umožňuje až šesť súčasných pripojení.

Ak potrebujete pomoc, je k dispozícii praktická informačná základňa. Okrem toho sú k dispozícii živé rozhovory a e-maily 24/7. Od oboch trás dostanete dobrú pomoc, ale živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou.

NordVPN je dobrá hodnota za vaše peniaze. Jeho mesačný plán však nie je najlepšou možnosťou. Výberom dlhšieho plánu ušetríte z dlhodobého hľadiska peniaze. Existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, ktorá vám poskytuje dostatok času na to, aby sa vám to páčilo.

CyberGhost

Môžete tiež použiť CyberGhost pre Egypt. Má silné zabezpečenie a obsahuje automatický prepínač zabíjania, čo je skvelé, ak ho pravdepodobne zabudnete zapnúť. To znamená, že to tiež nemôžete vypnúť, čo môže byť nepríjemné. Navyše CyberGhost ctí vaše súkromie tým, že neuchováva žiadne denníky.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má obrovské množstvo serverov, ktoré, ako sa zdá, neustále rastú. V čase písania správy bolo v 90 krajinách 6 100 serverov, pričom 24 z nich bolo v Egypte, takže máte prístup k obsahu, ktorý je tam obmedzený.. 

CyberGhost je podobný ako NordVPN v rýchlostnom oddelení. Je rýchly, ale spomaľuje na veľké vzdialenosti. Získate však neobmedzenú šírku pásma a ľahko sa dostanete do väčšiny streamovacích služieb. 

Navyše, CyberGhost má záložku pre servery, ktoré sú vhodné na torrentovanie pre prípad, že by ste chceli niečo urobiť. Naša recenzia CyberGhost ide podrobnejšie.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost sa dá nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS a aktualizované rozhranie sa dá ľahko používať. Môžete pripojiť súčasne až sedem zariadení, ale to je tiež limit inštalácií. Počet pripojení ho napriek tomu získal na najlepšom mieste VPN pre viac zariadení.

K dispozícii je veľká informačná databáza pre prípad, že ju budete potrebovať. Navyše máte prístup k živému rozhovoru 24 hodín denne, 7 dní v týždni a existuje aj e-mailová podpora, ktorá je najlepšia pre technické problémy.

Ak si vyberiete dlhodobý plán, CyberGhost je lacný. Mesačná sadzba je však zlá. Pre používateľov systému Android a iOS je k dispozícii sedemdňová skúšobná verzia. Navyše, na všetkých platformách je Cyberghost, čo je 14 dní v mesačnom pláne a 45 dní v prípade dlhších programov.

VyprVPN

Ďalším krokom je VyprVPN a aj keď neponúka rovnakú úroveň služieb ako naše prvé výbery, stále je to slušná voľba. Pre jedného má vynikajúcu bezpečnosť, ktorú je možné prispôsobiť. Dodáva sa tiež s vlastným protokolom Chameleon, ktorý zvyšuje bezpečnosť pripojenia. Zahrnutý je vypínač zabíjania a existujú pravidlá bez protokolov.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete tiež vedieť, že prevádzková spoločnosť Golden Frog ponúka aj ďalšie nástroje na ochranu osobných údajov. Napríklad jeho aplikácia na odosielanie správ Cyphr, ktorá šifruje správy pre Android a iOS, je zadarmo. Jeho použitie je jednoduché a môže byť dobrou voľbou vzhľadom na opakujúce sa obmedzenia Egypta. Ak však chcete používať Cyphr, príjemca ho bude musieť tiež nainštalovať.

Počet serverov servera VyprVPN je v porovnaní s ostatnými sklamaním. V 64 krajinách je o niečo viac ako 700 serverov. Niektoré z Káhiry sú stále, takže máte prístup k egyptskému obsahu. 

Jeho rýchlosti sú pomalé, ale mali by byť v poriadku pre väčšinu aktivít. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a môže sa dostať na väčšinu streamingových platforiem. Skryje sa ťa, ak sa budeš šíriť. Prečítajte si viac v našej recenzii VyprVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS a mobilné aplikácie sú jedny z najlepších, ktoré sme testovali. To je jeden z dôvodov, prečo je na našom zozname najlepších VPN pre Android. V závislosti od zvoleného plánu môžete mať súčasne pripojených až päť zariadení.

K dispozícii je nepretržitá informačná základňa, živý chat a e-mailová podpora. Nie je to najlepšia podpora, ale časom sa zlepšila.

Ceny produktu VyprVPN sú založené na dvoch balíčkoch, z ktorých každý má dve rôzne dĺžky predplatného. K dispozícii je „štandardný“ balík, ktorý umožňuje tri súčasné pripojenia, a existuje „prémiový“ balík, ktorý umožňuje ďalšie dve pripojenia a použitie protokolu Chameleon..

Môžete si vybrať mesačné alebo ročné predplatné, ale na konci bude ročný plán lepší. K dispozícii je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade, že sa obávate priameho skočenia.

VPNArea

Náš posledný výber je VPNArea. Rovnako ako server VyprVPN nie je v zozname najlepších poskytovateľov sietí VPN na prvom mieste, ale pre Egypt je stále dobrou voľbou. Ponúka vynikajúcu bezpečnosť a podobne ako NordVPN má servery s dvojitým skokom. K dispozícii je tiež prepínač zabíjania a politika neprihlásenia.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má servery v 65 krajinách vrátane Egypta. Nevýhodou VPNArea sú jej nevýrazné rýchlosti. Môže sa však dostať do niektorých streamingových služieb vrátane Netflixu a má vyhradené P2P servery na torrenting. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Ďalšie informácie nájdete v našej recenzii VPNArea.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia VPNArea

Aplikácia VPNArea je k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS a rozhranie sa ľahko používa, aj keď to môže urobiť s malými vylepšeniami. Súčasne je možné pripojiť až šesť zariadení. 

Praktická informačná základňa je k dispozícii pre malé problémy. K dispozícii je aj živý chat 24 hodín denne, 7 dní v týždni a e-mailová podpora. 

VPNArea je lacná služba, ale dlhšie plány fungujú stále lepšie. Môžete tiež použiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a zistiť, či sa vám páči.

Online cenzúra v Egypte

Aj keď to nie je zďaleka tak kontrolované ako Veľký čínsky firewall, egyptská cenzúra je tvrdá. Mnoho webových stránok je zablokovaných vrátane tých, ktoré sa týkajú správ, organizácií pre ľudské práva, politických rozhovorov a všetkého, čo sa považuje za podporu terorizmu a extrémizmu. Vládne orgány často tvrdia, že mediálne webové stránky šíria falošné správy a klamstvá. 

Počas prezidentských volieb je možné pozorovať širší zásah. Napríklad pred volebným obdobím 2018 boli zablokované stovky webových stránok vrátane väčšiny miestnych nezávislých spravodajských serverov. Bolo zablokovaných aj mnoho vplyvných blogov a politických stránok. 

Jedným z hlavných dôvodov všetkých blokov je skutočnosť, že Egypt v apríli 2017 uvalil mimoriadny stav po tom, čo pri dvoch bombových útokoch na kostol zahynulo 47 ľudí. Prvýkrát bol vyhlásený na tri mesiace, ale odvtedy bol deväťkrát obnovený, posledný bol 25. júla 2019. 

Počas tohto obdobia sa vláda snaží udržiavať bezpečnosť v celej krajine. Podľa zákona o mimoriadnych udalostiach majú orgány právomoc monitorovať a vypnúť online médiá bez súdneho dohľadu. Online komunikáciu je možné monitorovať a cenzurovať. 

Po vyhlásení výnimočného stavu bolo zablokovaných 21 webových stránok z dôvodu údajnej podpory terorizmu. Niektoré boli spojené s extrémistickými skupinami Hamas a Muslimské bratstvo. 

Okrem toho bol v auguste 2018 uverejnený zákon o boji proti počítačovej a informačnej technológii, ktorý vláde umožňuje blokovať webové stránky, ktoré zverejňujú obsah považovaný za hrozbu pre národnú bezpečnosť. 

Bolo narušených aj veľa aplikácií v oblasti sociálnych médií a správ. Bezpečná komunikačná aplikácia Signal bola zablokovaná v roku 2016 a predtým boli prerušené služby hlasu cez internetový protokol (VoIP) vrátane služieb WhatsApp, Viber a Skype. Náš najlepší sprievodca VPN pre Skype však môže pomôcť, ak narazíte na blok.

Torrenting v Egypte

Samotné rušenie nemusí byť nezákonné, ale veľa torrentov obsahuje obsah chránený autorskými právami a jeho stiahnutie vás môže pristáť v horúcej vode. Zákon proti počítačovej kriminalite trestá pirátstvo údajov a každý, kto má prístup k obsahu chránenému autorskými právami, by mohol byť potrestaný pokutou 10 000 až 50 000 egyptských libier (600 až 3 000 dolárov), ako aj najmenej tri mesiace väzenia.. 

To znamená, že sa uvádza, že zákon je jačmeň implementovaný v Egypte. Napriek tomu by ste mali byť opatrní v prípade, že by orgány mali skočiť na zákonný vagón. Naša najlepšia sieť VPN na torrenting má niekoľko dobrých možností, ktoré vás udrží v tajnosti. 

Bloky VPN v Egypte

Bolo zablokovaných veľa nástrojov proxy a sietí VPN, napríklad AirVPN (prečítajte si našu recenziu AirVPN) a AstrillVPN (prečítajte si našu Astrill Review). Niektoré protokoly boli zakázané, napríklad OpenVPN. Stále to však nie je také zlé ako ruský zákaz VPN.

Tieto zákazy prišli po schválení zákona o zločinoch v oblasti informačných technológií a informačných technológií, ktorý vláde umožňuje blokovať webové stránky považované za hrozbu pre národnú bezpečnosť.. 

Egyptská vláda nechce, aby jej občania mali prístup k zablokovanému obsahu, a uloží trest odňatia slobody na jeden rok alebo pokutu až do 100 000 egyptských libier (6 126 dolárov)..

Dohľad online v Egypte

Obavy z dohľadu v Egypte sú značné. Ústava uvádza, že súkromné ​​komunikácie je možné monitorovať iba pod súdnym dohľadom, ale v praxi nie sú operácie dohľadu transparentné, čo znamená, že by mohlo dôjsť k mnohým porušeniam. 

Súčasný stav núdze umožňuje orgánom vykonávať prehliadky osôb, miest a korešpondencie bez súdneho dohľadu alebo akýchkoľvek iných obmedzení. 

Okrem toho egyptské úrady získali sledovacie zariadenie od rôznych spoločností vrátane hackingového tímu. V roku 2016 bola zriadená talianska monitorovacia spoločnosť Area SpA, ktorá predáva vybavenie egyptskému oddeleniu technického výskumu.

Zariadenia spoločnosti Area SpA by boli schopné zhromažďovať, ukladať a analyzovať informácie o ľuďoch, dokonca aj nevinných občanoch. Organizácie pre ľudské práva však vyvíjajú tlak na egyptské úrady a dohoda bola zrušená.

Vláda tiež chcela prístup k vnútornému softvéru aplikácií na zdieľanie jazdenia, ako sú Uber a Careem. Keby sa to poskytlo, prístupné údaje by zahŕňali informácie o zákazníkoch, informácie o vodičovi a uskutočnené cesty. 

Generálny riaditeľ spoločnosti Careem odhalil, že ak by spolupracovali, bola im ponúknutá priorita pred ich konkurenciou, ale obe spoločnosti návrh zamietli. 

Sloboda prejavu v Egypte

Egyptská ústava zaručuje slobodu prejavu, existujú však obmedzenia. Mnoho ľudí dostalo pokuty a tresty odňatia slobody za vyjadrenie nesúhlasných a kritických postov. 

Aj bývalý egyptský prezident Mohamed Morsi dostal v roku 2017 trojročný trest odňatia slobody a pokutu 2 milióny egyptských libier (122 500 dolárov) za urážku súdnictva, hoci to bolo potom, čo bol zvrhnutý vo vojenskom prevrate v roku 2013..

Len tieto pokuty a tresty viedli k väčšej autocenzúre, ale zákon o regulácii médií z roku 2018 ovplyvnil aj slobodu prejavu. Zákon dáva používateľom sociálnych médií s viac ako 5 000 sledovateľov vládnu kontrolu a reguláciu. Môže tiež ukladať tresty odňatia slobody novinárom, ktorí „podnecujú násilie“, okrem iných obmedzení.

V mediálnom prostredí Egypta dominujú pro-vládne odbytiská, pričom mnohé kritické odbytiská sú zastavené. Mnoho novinárov bolo za svoju prácu zatknutých a niektorí boli uväznení. 

Kybernetická kriminalita v Egypte

Uvádza sa, že Egypt by mohol byť jednou z najzraniteľnejších krajín Afriky, pokiaľ ide o počítačové útoky. Spoločnosť Cendersecurity Trend Micro zaznamenala v roku 2017 v Egypte viac ako 242 000 útokov škodlivého softvéru. Navyše, kybernetické útoky boli bombardované mnohými aktivistami a vládnymi kritikmi.. 

Aj keď ste možno nevinný občan alebo turista, je dobré chrániť vaše osobné údaje pred takýmito hrozbami, najmä ak používate verejné WiFi. Bezpečná VPN vám pomôže chrániť vás, ale je dobré nainštalovať aj slušný antivírus, ako je napríklad Bitdefender (prečítajte si našu recenziu o Bitdefenderu)..

Záverečné myšlienky

S rizikom dohľadu a potrebou prekonania cenzúry v minulosti by ste teraz mali pochopiť, prečo je dobré používať sieť VPN v Egypte. Navyše, použitím jedného budete tiež chránení pred akoukoľvek počítačovou kriminalitou, s ktorou sa stretnete. 

Mali by ste sa uistiť, že ste si vybrali sieť VPN, ktorá má veľkú bezpečnosť a súkromie, ako aj dobrú sieť serverov. Nezabudnite, že ak chcete získať prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na Egypt, budete potrebovať aj egyptské servery. 

ExpressVPN je pre Egypt jednoznačným víťazom vďaka jeho vynikajúcej bezpečnosti a súkromiu, ako aj vďaka dobrému spektru serverov, ktoré zahŕňajú niektoré v Egypte. Je to vynikajúca služba a jej používaním budete mať úžitok aj z mnohých ďalších funkcií. Prečo nevyužiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na zistenie, prečo sa nám to veľmi páči?

Ak máte nejaké skúsenosti s používaním VPN v Egypte, dajte nám o tom vedieť v sekcii komentárov. Prezrite si aj ďalšie články VPN. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map