Najlepšie VPN pre cestovateľov v roku 2020: Ak je cesta domov

Existuje roh sveta, ktorý nenavštívil jeden z členov tímu na Cloudwards.net. Všetci sme zanietení cestujúci, ale keďže tiež pracujeme na cestách, musíme byť neustále chránení. Preto sme v perfektnej pozícii, aby sme vás informovali o najlepšej VPN pre cestujúcich.


ExpressVPN je pre vaše peniaze najlepšia stávka, ale čítajte ďalej, ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tomto predmete alebo by ste chceli nájsť nejaké alternatívy z nášho najlepšieho kola VPN.

Keď ste na cestách, bez ohľadu na to, či pracujete ako my alebo si práve užívate toľko potrebnú prestávku od každodenného spánku, pri pripájaní k internetu sa vyplatí používať virtuálnu súkromnú sieť. Stručne povedané, sieť VPN vám umožní skryť vašu adresu IP, aby ste sa mohli javiť kdekoľvek na svete, a zároveň šifrovať vaše pripojenie pre vyššiu bezpečnosť..

Ak cestujete, má to veľa výhod. Napríklad, môžete sledovať Netflix odkiaľkoľvek, čo sa hodí, keď sa na konci seriálu, ktorý sa vám páči, vyjde, keď ste na dovolenke (budete však potrebovať VPN, ktorá dokáže prekonať zákaz Netflix VPN). Pomáha tiež, ak potrebujete online bankovníctvo, pretože veľa bánk vám neumožňuje prístup prostredníctvom zahraničnej adresy IP.

Najväčším dôvodom použitia VPN je však bezpečnosť. V mnohých turistických hotspotoch po celom svete je trhanie návštevníkov rovnako priemyselným odvetvím ako prevádzka hotela alebo prevádzka reštaurácie. Mnoho turistov, napríklad ich strážca, sa pri pripájaní na verejné Wi-Fi nevenuje zvýšená pozornosť, alebo slepo kliknú na ktorékoľvek tlačidlo, ktoré nájdu na neznámych kontextových oknách..

Okrem toho je veľa najobľúbenejších destinácií na svete v krajinách s menej než hviezdnymi výsledkami v oblasti ľudských práv. Cenzúra internetu je plná a sieť VPN je najjednoduchším spôsobom, ako zaistiť, aby ste náhodou neporušili žiadne škaredé zákony. Ako môžete čítať v našej najlepšej zásielke VPN pre Thajsko, k tomu dochádza častejšie, ako si myslíte.

O tom všetkom hovoríme podrobne v našom online sprievodcovi ochranou osobných údajov. Výsledkom je, že VPN je najlepším a najjednoduchším spôsobom, ako pokryť väčšinu vašich bezpečnostných základní jedným výpadkom. Pozrime sa, prečo je VPN obzvlášť vhodná na použitie na cestách.

Najlepšie VPN pre cestovanie 2020

Čo robí VPN najlepším pre cestovateľov

Pri rozhodovaní o tom, ktoré služby VPN budú na tomto zozname a ktoré by to neurobili, sme použili niekoľko základných kritérií. Na prvom mieste je šírenie serverov po celom svete. Upozorňujeme, že to neznamená iba číslo, ale ako sú distribuované, takže je zaručené, že ich budete mať vždy v rámci niekoľkých stoviek kilometrov..

Druhou je rýchlosť. Ak chcete na streamovanie používať cestovnú sieť VPN, musíte si byť istí, že vám tiež poskytne slušné rýchlosti. Ďalším dôvodom je to, že najmä v Ázii a Afrike sú pripojenia pomerne pomalé, takže nechcete, aby vaša sieť VPN z toho vyťažila príliš veľa.

Tretím je ľahké použitie. Chcete, aby bolo rozhranie vašej VPN intuitívne a ľahko zrozumiteľné. Ste na dovolenke a máte lepšie veci na prácu, ako sa hýbať so softvérom v čase výpadku. 

Možno vás zaujíma aj bezpečnosť, ale nie je potrebné: všetky naše výbery obsahujú špičkové protokoly VPN, zabíjajú prepínače a pokročilé šifrovanie. Nech už s ktorýmkoľvek skončíte, môžete si byť istí, že ste chránení.

1. Najlepšie VPN pre cestovateľov: ExpressVPN

ExpressVPN patrí medzi najvyššie spomedzi všetkých našich recenzií VPN a má dobrý dôvod: je rýchly, ľahko použiteľný a má rozsiahlu sieť vysokokvalitných serverov. Je tiež ideálny pre cestujúcich (najmä ak chcete nahrať do služby cloudového ukladania). 

V skutočnosti je väčšina redakčného tímu používateľmi. Použili sme ExpressVPN na obídenie cenzúry a na pozeranie Netflixu z bidlá tak rozmanitých ako Moskva, Bangkok, Tel Aviv, Mexico City, Amsterdam a Lisabon..

Povedal som, že radi cestujeme.

Ak sa obávate, ako fungovať VPN, môže byť najlepšou voľbou ExpressVPN. Jeho rozhranie je v podstate jedno veľké veľké tlačidlo, ktoré aktivuje VPN, s mierne menším tlačidlom pod ním, takže si môžete vybrať konkrétny server. Aj jeho možnosti sú jasne stanovené. Prečítajte si našu úplnú recenziu ExpressVPN a zistite, ako to funguje.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN je verný svojmu názvu v tom, že je to najrýchlejšia VPN na svete. Za posledných pár rokov sme otestovali desiatky služieb VPN a ExpressVPN vždy vychádza na špičke, pričom v najhoršom prípade nezaberá viac ako polovicu rýchlosti, aj keď sa pripájate k serveru na druhej strane zemegule..

Nájdenie serverov po celom svete je tiež jednoduché. Zdá sa, že ExpressVPN má servery všade a má tiež veľkú kapacitu. Na rozdiel od iných sietí VPN zriedka, ak vôbec, preťažíte servery alebo niečo podobné. To znamená, že pred prihlásením sa vždy skontroluje, ku ktorým krajinám musíte mať prístup.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN tiež robí skvelú prácu, aby vás udržal v bezpečí, keď ste online. Zistili sme, že ide o najbezpečnejšiu sieť VPN, a pravdepodobne ešte väčšie hlasovanie o dôvere, tiež ju odporúčame ako najlepšiu sieť VPN pre Čínu. Keďže následky zakázaných vecí na internete – napríklad vyjadrenie vášho názoru – sú v Strednom kráľovstve veľmi skutočné, je to veľká viera.

Funguje tiež dobre so streamovaním, dostať sa do všetkých služieb tam, hoci konkurenti občas zatienia. Stále je to najlepšia VPN na streamovanie celkovo, takže sériové bingery už nemusia hľadať ďalej.

To všetko však prichádza za doslovnú cenu: ExpressVPN nie je lacný a stojí takmer 100 dolárov ročne. Avšak, že spoločnosť Benjamin vám prináša veľa VPN, preto vám odporúčame vyskúšať si ju pomocou 30-dňovej záruky vrátenia peňazí, aby ste zistili, či je pre vás vhodná..

2. NordVPN

Na druhom mieste je NordVPN, ktorý by zaujal pozíciu na pól, ak by nebol pre svoje rýchlosti. Ide o to, že niektoré zo serverov NordVPN sú rýchlejšie ako servery ExpressVPN, ale to je vyvážené skutočnosťou, že niektoré sú oveľa pomalšie, ak vôbec fungujú.. 

Táto nekonzistentnosť spôsobila NordVPN skutočne zle v našich rýchlostných testoch, a teda aj v mnohých našich článkoch o zhrnutí, napríklad v prípade najlepších VPN pre Netflix..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Okrem toho je spoločnosť NordVPN skvelá pre cestujúcich, pretože má rozsiahlu sieť viac ako 5 500 serverov roztrúsených po celom svete. Z tohto dôvodu sa môžete pripojiť odkiaľkoľvek takmer kdekoľvek. 

Pokiaľ ide o jednoduché použitie, hodnotíme NordVPN o niečo nižšie ako ExpressVPN, pretože sa nám jednoducho páči prístup jedným tlačidlom viac. Grafický prístup spoločnosti NordVPN je však skôr k obľubám niektorých, čo vám umožňuje listovať po mape sveta a zvoliť si svoj server. Ako diskutujeme v článku ExpressVPN verzus NordVPN, oba prístupy sú efektívne, ale znižujú sa na osobný vkus.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN je, rovnako ako každá iná VPN na tomto zozname, veľmi bezpečná, aj keď sme obzvlášť veľkými fanúšikmi „špeciálnych“ serverov, ktoré sú zamerané na konkrétne úlohy, ako je mimoriadna bezpečnosť, torrenting alebo Onion Over VPN. Tieto mimoriadne dojmy sú dôvodom, prečo je NordVPN okrem iného našou najlepšou sieťou VPN na torrenting.

Pokiaľ ide o cenu, NordVPN je krádežou na 100 dolárov za tri roky, čo z neho robí tretinu lacnejšiu ako ExpressVPN, ak ste ochotní sa prihlásiť na odber z dlhodobého hľadiska. Zistite, či to stojí za to, prečítaním našej úplnej recenzie spoločnosti NordVPN alebo poskytnutím služby výstrel pre seba. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže nemusíte nič stratiť.

3. CyberGhost

Uzavretím prvých troch je CyberGhost, ktorý je jednou z našich obľúbených sietí VPN, ale jednoducho nemá oomph na detekciu signálov ExpressVPN alebo NordVPN. Je to čiastočne kvôli jeho zlému výkonu pri rýchlostných testoch, kde je to úprimne sklamaním. Má však veľa úsporných mien, ktoré by z neho mohli urobiť zaujímavú voľbu pre globetroterárov.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

CyberGhost si zvolí vlastný prístup k svojmu rozhraniu a zvolí si taký systém založený na dlaždiciach, ktorý poteší ľudí, ktorí skutočne chcú niečo, čo poznajú. Navyše, CyberGhost robí omnoho menej držanie ruky ako naše ďalšie záznamy a vedie vás k najlepším serverom na streamovanie, P2P a zabezpečenie. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu CyberGhost.

Pokiaľ ide o serverovú sieť, CyberGhost je dobre zastúpený v Európe a Severnej Amerike a oveľa menej mimo neho. Sieť v starom svete je však mimoriadne dobre rozvinutá, vďaka čomu je CyberGhost najlepšou sieťou VPN pre Európu na jednom mieste. Ak cestujete do alebo odtiaľ, určite si chcete vyskúšať CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Pokiaľ ide o bezpečnosť, CyberGhost nie je nijako obmedzený, čo vám umožňuje hrať sa s nastaveniami obsahu vášho srdca, ale vždy udržiavať solídnu základnú líniu vo forme silného šifrovania a prepínača neustáleho zabíjania. V skutočnosti je dokonca prispôsobiteľnejšia ako ExpressVPN, o ktorom si môžete prečítať všetko v našej bitke o ExpressVPN vs. CyberGhost..

Podobne ako NordVPN, aj CyberGhost ponúka fantastickú trojročnú ponuku na 100 USD (tieto plány môžete podrobnejšie porovnať v našom porovnávacom produkte NordVPN vs. CyberGhost). Ak dávate prednosť vytvoreniu vlastnej mysle, CyberGhost je dodávaný s týždennou skúšobnou verziou pre mobilnú aplikáciu a so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže sa točí a uvidíme, či je to pre teba.

4. VPNArea

Na štvrtom mieste nájdeme VPNArea, ktorá robí všetko v našich kritériách dobre, ale v porovnaní s poskytovateľmi, ktorí sa dostali na prvé tri miesto, zaostáva. Napríklad ponúka slušnú sieť s dobrým rozšírením, ale nič také ako sieť NordVPN alebo CyberGhost.

Podrobnosti nájdete v našej recenzii VPNArea.


© Cloudwards.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Avšak, VPNArea robí porazenú CyberGhost, pokiaľ ide o rýchlosť, robí oveľa lepšie v našich testoch pri zachovaní vysokej bezpečnosti (pre poskytovateľa, kde sú vysoké rýchlosti výsledkom slabej bezpečnosti, prečítajte si našu recenziu Hotspot Shield). Aj keď to nie je ExpressVPN, je to stále dosť prekliate rýchlo.

Pokiaľ ide o jednoduché používanie, VPNArea je veľmi príjemná služba. Ponúka vynikajúci prehľad a jeho nastavenie je jasne stanovené. Najhoršie na tom môžeme povedať, že nájdenie servera si vyžaduje veľa posúvania, pretože tím za ním zvolil veľmi základné používateľské rozhranie typu old school, ale nie je nič, čo by sa dalo plakať..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia VPNArea

Bezpečnosť VPNArea je dobrá, ponúka štandardné protokoly a šifrovacie kľúče, takže sa nemusíte obávať, nie sme si však istí, či je bezpečné používať ju za bránou Great Firewall. Dodáva sa so špeciálnymi servermi pre niekoľko aktivít, ako je torrenting, zdvojené pripojenie VPN a všetky, takže ste na to pokrytí.

Ako viete, spoločnosť VPNArea je poskytovateľom cestných služieb na vysokej úrovni, čo sa odráža v jej skromnej cene 60 dolárov ročne. To zďaleka neznamená, že ide o možnosť rozpočtu, ale za takú dobrú VPN je to veľmi spravodlivé. Bohužiaľ, nie sú k dispozícii žiadne viacročné možnosti, ale na vyskúšanie máte 30-dňovú lehotu na vrátenie. Odporúčame vám ho vystreliť.

5. Windscribe

Na piatom mieste nájdeme Windscribe, pravdepodobne najlepšiu rozpočtovú možnosť pre tých z vás, ktorí sa snažia zostať na ceste čo najdlhšie s obmedzenými peniazmi (aj keď by ste si mali prečítať aj náš Windscribe verzus NordVPN kus). Toto však prichádza za cenu, pretože pri zostavovaní kontroly Windscribe sme zistili, že rozhranie je trochu nepríjemné, čo bráni tejto VPN v ďalšom zvyšovaní tohto poradia..

rozhranie Windscribe

preferencie windscribe

rozšírenie prehliadača windscribe

windscribe možnosti ochrany osobných údajov

skúšky tesnosti proti vetru

predchádzajúca

Ďalšie

Pokiaľ ide o šírenie servera, Windscribe je tiež v poriadku. Má veľa serverov na niekoľkých desiatkach miest, čo je v ostrom kontraste s tisíckami, ktoré sa môžu pochváliť niektorými ďalšími sieťami VPN v tomto zozname. Mal by vám však slúžiť dobre, najmä vzhľadom na priateľské stanovovanie cien Windscribe.

Pokiaľ však ide o rýchlosť, Windscribe je veľmi atraktívna. Aj keď to nie je Express, počas našich rýchlych testov stále ľahko porazil CyberGhosta a mal by vás stáť v dobrej pozícii, kdekoľvek sa môžete túlať.. 

K svojim úspechom prispieva aj skutočnosť, že Windscribe je jednou z mála služieb, vďaka ktorej sa stala našou najlepšou sieťou VPN v rebríčku Hulu, a vy sami ste uchádzačom..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

Z hľadiska bezpečnosti Windscribe zaškrtáva všetky správne políčka, aj keď sa spolieha na IKEv2, pretože jeho štandardný protokol spočiatku zdvihol niektoré obočie na ústredí Cloudwards. Toto sa však ľahko vyrieši v ponuke nastavení a vy budete bezpečne prechádzať, kým to nebudete vedieť. Jeho priateľské zabezpečenie je jedným z dôvodov, prečo sa zaradilo do nášho najlepšieho zoznamu VPN pre Írsko.

Najväčším predajným miestom spoločnosti Windscribe je však cena za peňaženku, ktorá by ju mala urobiť ideálnou pre študentov vysokých škôl s batohom. Je dodávaný s veľkorysým programom zadarmo, ktorý vám umožňuje 10 GB šírky pásma za mesiac, čo by malo stačiť na väčšinu vašich požiadaviek na prehliadanie a je to viac, ako získate bezplatný plán TunnelBear (prečítajte si naše porovnanie Windscribe vs. TunnelBear).

Navyše, aktualizácia stojí len 50 dolárov ročne. Odporúčame vám to víriť; Koniec koncov je to zadarmo.

Čestné uznania

Okrem týchto piatich sme tiež našli ďalšie dve služby, z ktorých môžu mať úžitok používatelia na cestách, hoci obidve majú niektoré problémy, ktoré im bránia v bežnom používaní..

TorGuard

Na prvom mieste je TorGuard, čo je dobrá služba, ktorá má bleskové rýchlosti a veľkú sieť. Okrem pravidelnej siete si môžete kúpiť aj niekoľko ďalších adries IP, ktoré sa hodia pre vážnych profesionálov, ktorí chcú pracovať na cestách. TorGuard je na vrchole nášho zoznamu najlepších VPN so špecializovanými IP adresami, takže si pozrite, či to znie ako niečo, čo chcete.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Teraz je nevýhoda: TorGuard je bolesť, ktorú treba použiť, ak neviete, čo robíte. Ako podrobne vysvetľujeme v našej recenzii TorGuard, ak sa vám nepáči technika, dajte tejto službe VPN široké miesto. Ak ste však typ, ktorý rád prepína prepínače, mali by ste skúsiť vyskúšať týždennú refundáciu TorGuard..

HideMyAss

Ďalším krokom je HideMyAss, ktorý sme zahrnuli ako čestnú zmienku, hoci sme boli v pokušení pridať ho ako nečestnú. Je to z dôvodu skrytej politiky ochrany osobných údajov HideMyAss, ktorá ju viedla k tomu, aby zavolala policajtov na používateľa, ktorý sa dopúšťal nezákonných činov, keď sa sám skrínoval pomocou služby. Podrobnosti nájdete v našej recenzii HideMyAss.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Zaradili sme ho však preto, že žiadna iná služba nevysielala svoju sieťovú sieť tak široko, ako má HideMyAss. Zdá sa, že servery majú takmer všade, takže sú ideálne pre ľudí, ktorí cestujú alebo potrebujú spoofovať svoju polohu na všetky druhy divných miest.. 

Napríklad je to náš jediný záznam v našom sprievodcovi získaním jemenskej adresy IP. Ak to znie ako to, čo potrebujete, ponúka týždennú bezplatnú skúšobnú verziu.

Záverečné myšlienky

Cestovanie je zábava a pravdepodobne najlepší spôsob, ako rozšíriť svoju myseľ bez toho, aby ste sa obracali na nezákonné alebo nebezpečné látky. Dodáva sa však s niekoľkými jedinečnými nebezpečenstvami, ktorých online verziám sa môžete ľahko vyhnúť pomocou VPN.

Ktorákoľvek z vyššie uvedených služieb VPN vás bude chrániť na cestách a bude to robiť dobre. ExpressVPN je naša najlepšia voľba, ale ostatní vám budú dobre vyhovovať.

Dúfame, že ste nášho sprievodcu považovali za užitočného a že ste našli všetko, čo ste hľadali. Aká je vaša najlepšia VPN pre cestujúcich? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me