Najlepšie VPN pre Brazíliu v roku 2020: The Surveillance Samba

Brazília je najväčšou krajinou Južnej Ameriky a je domovom niekoľkých veľkolepých scenérií. Nachádza sa tu amazonský dažďový prales, exotické pláže a mnoho úžasných miest, ako je Rio De Janeiro a vysoká 98 metrov vysoká socha Krista Spasiteľa. V ktorejkoľvek časti Brazílie, ktorú skúmate, by ste mali používať jednu z našich najlepších sietí VPN pre výber z Brazílie, keď ste online.


Pre tých z vás, ktorí chcú rýchlu odpoveď, je ExpressVPN najlepšou sieťou VPN pre Brazíliu. Existujú však aj iné možnosti, takže si môžete čítať ďalej a zvoliť takú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Virtuálna súkromná sieť je prospešná v mnohých ohľadoch. Po prvé, zabezpečí vaše pripojenie a pomôže vám zostať v bezpečí pred akýmikoľvek nebezpečenstvami a sledovaním online. Pomôže vám to tiež obísť akékoľvek obmedzenia, napríklad geobloky. Geobloky môžu byť skutočnou bolesťou, najmä ak ste v inej krajine a zistíte, že svoju obľúbenú reláciu nemôžete sledovať.

Vezmite napríklad Netflix. Možno ste zvyknutí v americkej knižnici, ale brazílsky Netflix sa bude líšiť v tom, ako vyzerá a čo je k dispozícii na pozeranie. Našťastie vám VPN môže pomôcť obísť to tým, že vám poskytne adresu IP v USA a spôsobí, že vyzeráte, že ste tam. Podobne v prípade brazílskej knižnice budete potrebovať brazílsku adresu IP.

V mnohých krajinách však existujú ďalšie obmedzenia. Cenzúra je rastúci problém na celom svete. Čína je jedným z najhorších vinníkov. Jeho brána Firewall blokuje väčšinu obsahu a služieb online od svojich občanov a umožňuje prístup iba k autorizovaným aplikáciám. Ak plánujete návštevu, mali by ste použiť jeden z našich najlepších výberov VPN pre Čínu.

Najlepšie VPN pre Brazíliu 2020

Čo robí VPN najlepším pre Brazíliu

Pred prijatím konečného rozhodnutia o tom, ktorú sieť VPN pre Brazíliu použijete, by ste mali zvážiť určité kritériá. 

V našom zozname recenzií VPN nájdete veľa, ale musíte si vybrať ten, ktorý má dobrú bezpečnosť. Týmto budete v bezpečí pred akoukoľvek počítačovou kriminalitou a pred akýmkoľvek dohľadom. Prepínač zabíjania je tiež dobrá funkcia, pretože v prípade zlyhania siete VPN vás odpojí od internetu a chráni vaše citlivé údaje.

Ak sa chcete torrentovať, uistite sa, že vás VPN pokryje, alebo riskujete, že sa dostanete do problémov s brazílskymi orgánmi.

Vaše súkromie je tiež dôležité. Musíte skontrolovať, či spoločnosť VPN má politiku bez protokolov. S jedným na svojom mieste si môžete byť istí, že vaše online aktivity nebudú uložené. 

V prípade, že v WhatsApp sú nejaké ďalšie bloky – alebo akýkoľvek iný obsah a služby – je dobré mať k dispozícii rozsiahlu sieť serverov. Čím viac serverov je k dispozícii v čo najväčšom počte krajín, tým ľahšie bude nájsť vhodný server. Ak chcete tiež pristupovať k obsahu obmedzenému na Brazíliu, budete potrebovať VPN, aby tam boli servery. 

Dobré rýchlosti sú prospešné, takže sa nemusíte dlho čakať na načítanie obsahu. Neobmedzená šírka pásma je ďalšou dobrou vlastnosťou. Ak ho nemáte, čoskoro dosiahnete limit a zistíte, že sieť VPN už nefunguje. 

Obidve tieto funkcie sú dôležité, ak plánujete streamovanie. Navyše, ak chcete získať prístup k Netflixu, musíte si vybrať ten, ktorý má to, čo je potrebné na to, aby ste sa dostali cez detektory VPN spoločnosti Netflix. Existuje len málo z nich, ktorí majú túto schopnosť, ale niektoré špecializované odporúčania nájdete v našej najlepšej dohode VPN pre Netflix.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré si treba dať pozor, patrí kompatibilita zariadenia, jeho používateľská prívetivosť a počet súčasných pripojení, ktoré umožňuje. Dobrý zákaznícky servis je užitočný a jeho cena môže ovplyvniť vaše rozhodnutie.

Najlepšie VPN pre Brazíliu: ExpressVPN

Vybrali sme ExpressVPN ako najlepšiu VPN pre Brazíliu. Často sa spomína v našich piatich najlepších článkoch a začiarkava všetky políčka aj pre Brazíliu. 

ExpressVPN má vynikajúcu bezpečnosť nastavenú na 256-bitové šifrovanie. Môžete to tiež zvýšiť a je tu zabudovaný prepínač zabíjania, ktorý je v predvolenom nastavení povolený na ďalšiu ochranu. Je zavedená zásada neprihlásenia, takže si môžete byť istí, že vaše online aktivity sú súkromné.

expressvpn-review-speed-test

Má rozsiahlu sieť serverov pozostávajúcu z viac ako 3 000 serverov v 94 krajinách, takže si musíte nájsť ten, ktorý je vhodný. Niektoré sú aj v Brazílii, takže odtiaľto môžete pristupovať k obsahu.

S načítaním obsahu nebudete mať problém, pretože ExpressVPN má veľmi rýchle rýchlosti. V skutočnosti je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali, čo z nej robí najrýchlejšiu sieť VPN pre Brazíliu. Navyše získate neobmedzenú šírku pásma, takže sa nemusíte báť dosiahnutia limitu. 

Je to skvelá voľba pre streamovanie, pretože sa môže dostať takmer na akúkoľvek platformu na streamovanie, ktorá existuje, čím si zarába najlepšiu sieť VPN na streamovanie koruny. Budete tiež krytí, ak chcete torrent. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

ExpressVPN môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a súčasne môžete pripojiť až päť zariadení. K dispozícii sú tiež rozšírenia prehliadača pre Chrome, Firefox a Safari. Vďaka svojej jednoduchosti sa ľahko používa a je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov. Drotári však môžu zmeniť aj nastavenia. 

K dispozícii je užitočná informačná základňa a 24/7 je k dispozícii live chat a e-mailová podpora. Všetky ponúkajú veľkú pomoc, ale e-mailová podpora je najlepšia pre technické problémy.

ExpressVPN je v porovnaní so svojimi konkurentmi drahý, ale služba, ktorú ponúka, ho oplatí. Navyše máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade, že sa vám nepáči.

NordVPN

NordVPN je naša druhá voľba, ale okrem svojej nevýhody s rýchlosťou – na ktorú sa dostaneme za minútu – je porovnateľná s expresiou ExpressVPN, ako to môžete prečítať v našom odkaze ExpressVPN vs. NordVPN..

nordvpn-review-server-navigation

Má fantastické zabezpečenie nastavené na 256-bitové šifrovanie, ale získate aj možnosť použitia svojich serverov s dvojitým skokom, ktoré zvyšujú bezpečnosť pripojenia a sú dôvodom, prečo spoločnosť NordVPN poskytuje jedny z najlepších zabezpečení na trhu. Poskytuje sa prepínač zabíjania a rešpektuje vaše súkromie zavedením politiky neprihlásenia. 

Spoločnosť NordVPN má v 59 krajinách viac ako 5 000 serverov, z čoho si môžete vyberať. V Brazílii je aj 25 osôb, ak chcete získať prístup k brazílskemu obsahu. 

Jeho rýchlosti sú dobré, ale pri používaní vzdialených serverov sa môžu spomaliť. Avšak prepína servery rýchlo a prichádza s neobmedzenou šírkou pásma. Môže sa tiež dostať na všetky platformy na streamovanie a je to skvelá voľba, ak chcete torrent, pretože je to naša najlepšia VPN na torrenting. Viac informácií nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Funguje s Windows, MacOS, Android a iOS. Môžete súčasne pripojiť až šesť zariadení a klienti sa ľahko používajú. Môžete si tiež stiahnuť rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox.

Užitočná vedomostná základňa je k dispozícii pre svojpomoc. K dispozícii je tiež živá podpora prostredníctvom chatu a e-mailu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Každá z týchto možností je vynikajúca, ale live chat vám poskytne najrýchlejšiu odpoveď.

Cena NordVPN je príjemnejšia ako cena ExpressVPN, takže to môže byť pre vás lepšia voľba. Dlhšie programy však ponúkajú lepšiu hodnotu ako mesačný plán. V prípade, že sa vám nepáči, máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby.

CyberGhost

Ďalej je CyberGhost. Má dobrú bezpečnosť a prichádza s prepínačom automatického zabíjania. Je to skvelé, ak na to pravdepodobne zabudnete, ale nemôžete to ovládať, takže je natrvalo zapnutá. Neuchováva si záznamy o vašich aktivitách.

cyberghost-review-rozšíril-ui

Sieť serverov CyberGhost je jednou z najväčších v okolí s viac ako 5 000 servermi v 89 krajinách. Navyše, v Brazílii je ich 28, takže máte prístup k brazílskemu obsahu. 

Je to rýchle, ale rovnako ako NordVPN sa môže na dlhé vzdialenosti spomaliť. Šírka pásma nie je obmedzená a môže pristupovať k väčšine streamingových služieb. Budete chránení aj v prípade torrentu a môžete tiež vylepšiť zoznam serverov na servery vhodné na torrenting. Viac informácií nájdete v našej recenzii CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Pre prehliadače Chrome a Firefox existujú rozšírenia prehliadača. Umožňuje až sedem simultánnych pripojení, čo je veľa v porovnaní s našimi inými výbermi, ale nie dosť, aby sa umiestnili medzi prvými piatimi v našej najlepšej sieti VPN pre zoznam viacerých zariadení. Plus, sedem je limit pre koľko zariadení môže byť nainštalovaný.

Má rozsiahlu vedomostnú základňu, ktorá pomáha s malými problémami. V opačnom prípade je k dispozícii živá podpora pre chat a e-mail. Živý rozhovor je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je to najrýchlejšia možnosť, ale e-mailový tím je lepší, ak je váš problém technický.

CyberGhost je lacná služba za predpokladu, že sa rozhodnete pre dlhodobý plán, pretože mesačná sadzba nie je skvelá. Pre používateľov systému Android a iOS je k dispozícii bezplatná sedemdňová skúšobná verzia a existuje 445-dňová záruka vrátenia peňazí..

VyprVPN

VyprVPN je tiež dobrou voľbou pre Brazíliu vďaka svojej vynikajúcej bezpečnosti. Tinkerers si užijú hranie s nastaveniami, ale nováčikovia nebudú mať problém s jeho používaním. VyprVPN prichádza aj s vlastným protokolom Chameleon, ktorý zvyšuje bezpečnosť pripojenia. K dispozícii je prepínač zabíjania a existujú aj zásady neprihlásenia.

VyprVPN-Client

Jej sieť serverov je v porovnaní s našimi inými možnosťami sklamaním, ale v 64 krajinách je stále k dispozícii viac ako 700, čo by malo byť dosť. V Sao Paule je tiež niekoľko miest na prístup k brazílskemu obsahu.

Rýchlosti systému VyprVPN nie sú skvelé, ale mali by byť v poriadku pre väčšinu aktivít. Dodáva sa s neobmedzenou šírkou pásma a pokryje vás, ak chcete torrent. Navyše sa môže dostať do väčšiny streamovacích služieb. Naša recenzia VyprVPN ide podrobnejšie.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho mobilné aplikácie sú jedny z najlepších dostupných a zarábajú si miesto v našej najlepšej časti VPN pre Android. Ľahko sa používa a môžete mať pripojených až päť zariadení v závislosti od zvoleného plánu.

K dispozícii je informačná báza a 24 hodín denne, 7 dní v týždni je k dispozícii live chat a e-mailová podpora. Živý chat vás spojí s robotom, ale môžete stlačiť tlačidlo, ktoré vás namiesto toho spojí s človekom. 

Môžete si vybrať buď „štandardný“ plán, ktorý vám poskytne tri pripojenia, alebo „prémiový“ plán, ktorý vám poskytne päť pripojení a použitie protokolu Chameleon. K dispozícii je mesačný alebo ročný cenový plán, z ktorého je dlhodobý lepší z dlhodobého hľadiska. Okrem toho existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí v prípade, že sa vám nepáči.

Najlepšie bezplatné VPN pre Brazíliu: Windscribe

Náš posledný výber je Windscribe, ale stále je to hodná voľba. Jeho bezpečnosť je dobrá a prispôsobiteľná a je tu prepínač zabíjania, hoci sa mätúce nazýva brána firewall. Windscribe má veľa funkcií na ochranu osobných údajov, ale zaznamenáva niektoré informácie. Tieto informácie sú však obmedzené na minimum a nemôžu sa k vám vrátiť.

windscribe-slider3

V 60 krajinách je viac ako 600 serverov a niektoré z nich sú v Brazílii. Musíme však zdôrazniť, že Windscribe má bezplatný a platený plán a brazílske servery sú k dispozícii iba pri platenom pláne.. 

Platený program vám umožní prístup na všetky jeho servery a existujú aj ďalšie výhody. Jeho rýchlosť je dobrá a platení členovia môžu využívať neobmedzenú šírku pásma. Počet bezplatných programov je obmedzený na 2 GB mesačne, ale ak zadáte platnú e-mailovú adresu, zvýši sa na 10 GB. 

Existujú aj iné spôsoby, ako zvýšiť limit. Ak sa budete držať bezplatného plánu, ale chcete získať prístup k platenému serveru, môžete pridať miesto za $ 1 mesačne, čím zvýšite svoju šírku pásma o 10 GB. V skutočnosti vám každé miesto, ktoré pridáte, získa ďalších 10 GB. 

Môžete tiež pridať na špeciálne servery Windscribe Windflix, ktoré sú navrhnuté na streamovanie. Platení používatelia k nim napriek tomu získajú prístup. Viac informácií o službe nájdete v našej recenzii Windscribe.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

Má klientov pre Windows, MacOS, Android a iOS. Existujú rozšírenia prehliadača pre prehliadače Chrome, Firefox a Opera. Budete radi, že viete, že bezplatný aj platený program získajú aj neobmedzené spojenia. Jeho rozhranie je jednoduché a ľahko použiteľné, čo je skvelé pre začiatočníkov, ale technicky zdatnejší ľudia sa môžu tiež pohrať s nastavením.

K dispozícii je informačná báza spolu s častými otázkami, inštalačnými príručkami a subredditom. K dispozícii je aj živá podpora prostredníctvom e-mailu a nepretržitá služba. To znamená, že live chat je riadený zástupcom AI menom Garry. Poskytuje dobré odpovede, ale ak by ste radšej hovorili s človekom, môžete e-mailovému tímu odoslať lístok.

Mesačná cena Windscribe je drahá, ale vďaka dlhším plánom je nakoniec cenovo dostupnejšia. Neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale je to preto, že si ich môžete vyskúšať pomocou bezplatného plánu. To znamená, že ak požiadate o vrátenie peňazí do troch dní od nákupu, budú sa šťastne zaviazať.

Online cenzúra v Brazílii

Brazílsky internet je klasifikovaný ako čiastočne bezplatný, existuje však len minimálny počet správ o blokovaní alebo filtrovaní obsahu online. 

Sociálne médiá a služby zasielania správ ako voľne dostupné. Jediným pozoruhodným blokovaním takejto služby je WhatsApp. Blokovanie bolo niekoľkokrát zablokované, bolo to však kvôli tomu, že nevyhovel žiadostiam o informácie, ktoré im pomohli pri vyšetrovaní trestných činov.

Torrent stránky môžu byť blokované aj na základe súdneho príkazu. Navyše existujú zákony, ktoré sa zaoberajú porušovaním autorských práv, a niektorí ľudia boli za to stíhaní, nezabudnite na to. 

Dohľad online v Brazílii

Ochrana súkromia a údajov je základným právom brazílskeho zákona o internete Marco Civil da, stále však existuje mandát na uchovávanie údajov. Poskytovatelia internetových služieb sú povinní uchovávať záznamy o denníkoch používateľov po dobu 12 mesiacov, ale uvádza sa v ňom, že tieto denníky sa môžu používať iba na súdne účely..

Legislatíva o ochrane súkromia a údajov však bola schválená. Zákon o všeobecnej ochrane údajov bol podpísaný do zákona v auguste 2018, ktorým sa upravuje spôsob používania, ochrany a prenosu osobných údajov.

V krajine sa však zvýšil počet bezplatných verejných hotspotov WiFi, ale vláda mesta São Paulo schválila plán „WiFi Livre Sampa“, ktorý umožní spoločnostiam, ktoré poskytujú verejné WiFi, zhromažďovať užívateľské údaje vygenerované na svojom hotspote za obchodné dôvody. 

Vláda využíva ospravedlnenie významných udalostí a boj proti zločinu na zvýšenie dohľadu. V rokoch 2014 až 2016 ministerstvo obrany vynaložilo 68 miliónov brazílskych reálnych prostriedkov (16,9 milióna dolárov) na sledovacie zariadenia. 

Brazílska ústava neumožňuje anonymitu online a súdy očakávajú, že budú schopní identifikovať jednotlivca aspoň prostredníctvom svojej adresy IP. Aj keď neexistujú žiadne správy o zákazoch alebo blokovaní sietí VPN, naznačuje by to, že nie sú vítané. 

Navyše sa od jednotlivcov vyžaduje, aby si pri kúpe mobilného telefónu alebo pri prístupe na súkromné ​​internetové pripojenie zaregistrovali svoje skutočné meno.

Sloboda prejavu online v Brazílii

Sloboda prejavu je zakotvená v ústave, existujú však určité obmedzenia. Občania môžu vo všeobecnosti diskutovať o citlivých alebo politických témach, ale volebné obdobia môžu vytvárať inú atmosféru. 

Ohováranie a rúhanie sú trestné činy. Urážanie alebo urážanie dôstojnosti niekoho môže mať za následok uloženie pokuty alebo až šesť mesiacov väzenia. Kritické posty môžu byť odstránené a novinári čelia hrozbám, obťažovaniu a násiliu za svoju prácu, najmä ak ide o korupciu alebo zločin. Mnoho z nich bolo tiež zabitých.

V jednom príklade bol kritický rozhlasový moderátor zastrelený vo svojom dome potom, čo bol opakovane ohrozený. Vyšetrovanie vraždy ukázalo, že vraždu nariadil miestny politik.

Počítačová kriminalita v Brazílii

Brazília je najvyšším cieľom v oblasti počítačovej kriminality. Podľa správy Akamai ju označili za druhú najviac zacieľovanú krajinu na svete. Vyvinuli sa snahy na zvýšenie kybernetickej bezpečnosti. Bolo otvorené národné velenie pre kybernetickú obranu a v roku 2020 sa uskutoční samit o kybernetickej bezpečnosti.

Stále sa nemôžete úplne zbaviť počítačovej kriminality, pokiaľ neprejdete do režimu offline a so zvýšením verejnej siete Wi-Fi hrozí väčšie riziko ako kedykoľvek predtým. Verejné Wi-Fi je možné prebiť nebezpečenstvom, takže by ste sa mali chrániť pomocou VPN a slušného antivírusu.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli zvoliť vhodnú sieť VPN pre Brazíliu. S vysokou prítomnosťou počítačovej kriminality a možnosťou dozoru je potrebné vybrať ten, ktorý má dobrú bezpečnosť a súkromie. 

Navyše, na obídenie akýchkoľvek obmedzení je vhodné zvoliť sieť VPN, ktorá má veľkú sieť serverov. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že nájdete vhodný. Ak chcete získať prístup k obsahu obmedzenému na Brazíliu, musíte sa uistiť, že má servery aj v krajine. 

Našim víťazom v Brazílii je ExpressVPN kvôli jeho vynikajúcej bezpečnosti, rešpektovaniu súkromia a veľkému počtu serverov. Jeho ďalšie funkcie zohrávajú úlohu aj v jeho výhre, ako sú jeho streamingové schopnosti, rýchlosť a jednoduchosť použitia. Je to vynikajúca sieť VPN, ale môžete to zistiť sami využitím svojej 30-dňovej záruky vrátenia peňazí.

Máte skúsenosti s používaním VPN v Brazílii? Dajte nám o tom vedieť v sekcii komentárov, radi by sme si o tom prečítali. Vyskúšajte aj naše ďalšie články VPN, keď ste tu. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map