Najlepšia sieť VPN pre Irán 2020: mätúce cenzory

Internet v Iráne je veľmi obmedzený a kontrolovaný, pričom niektoré služby a obsah sú často úplne zakázané. Niektoré sociálne médiá a aplikácie na odosielanie správ boli zakázané, pretože sa používali na organizovanie protestov, ako aj na všetky organizácie, ktoré informujú o správach. Aby sme obišli tieto obmedzenia, zostavili sme zoznam najlepších sietí VPN pre Irán.


Keď idete online v Iráne, existuje veľa rizík. Pokus o prístup k nezákonnému obsahu je nebezpečný a ak bude zachytený, môže viesť k potrestaniu. Trest v Iráne sa pohybuje od uväznenia po pokuty až po bičovanie.

Okrem toho môžu byť ľudia prenasledovaní za to, že sú homosexuáli, za hranie hazardných hier alebo dokonca za používanie zoznamovacích stránok. Zákon šaría je prísne zavedený v celej krajine, čo definuje každodenný život občanov. Ich zákony sú založené na náboženskej viere a porušenie akéhokoľvek zákona by mohlo mať za následok prísne sankcie.

Iránsky výbor pre podporu cnosti a zákazu zastáva názor, že sociálne médiá sa považujú za zlý vplyv a čiastočné alebo úplné blokovanie týchto služieb sa stáva bežnou reakciou. Protivládni demonštranti ju navyše používajú na organizovanie protestov a na doručovanie správ iným občanom. Obmedzením prístupu k takýmto platformám je iránska vláda spôsob, ako sa pokúsiť zostať na vrchole situácie.

Za týmto účelom sa Irán rozhodol vytvoriť tzv. Halal internet. Ide v podstate o lokalizovanú sieť, ktorá je odpojená od globálneho internetu a vylučuje akýkoľvek obsah, proti ktorému režim namieta a podporuje prísne náboženské hodnoty Islamskej republiky..

Prostredníctvom tohto domáceho webu môže Irán kontrolovať tok informácií prichádzajúcich zo zahraničia. Úrady vedia, že používatelia môžu obísť zákazy, stále však vytvárajú bariéry, pretože vedia, že menej zdatní alebo opatrnejší ľudia nebudú hroziť.

Iránske ministerstvo komunikácií a informačných technológií oznámilo, že Čína pomôže Iránu pri implementácii obmedzení. Čínsky cenzúrny program je najpružnejší na svete a všetky tieto obmedzenia sú zlé pre občanov a turistov, ako aj pre podniky. Podniky zo súkromného sektora vyvíjajú tlak na to, aby sa pokúsili otvoriť internet späť, pretože peniaze sa dajú zarobiť online.

Ak cestujete do Stredného kráľovstva, mali by ste si pozrieť sprievodcu našimi najlepšími službami VPN pre Čínu.

Existujú aj správy o vyskakovacích kanceláriách online. Centrum rýchlej reakcie generálnej prokuratúry generálnej prokuratúry je nová štátna agentúra, ktorá monitoruje online obsah a cenzuruje ho tam, kde to považuje za vhodné. Bude tiež schopný identifikovať používateľov, ktorí sa pokúšajú získať prístup k blokovanému obsahu pomocou šifrovacích nástrojov, a pošle im upozornenie. Prečítajte si našu najlepšiu sieť VPN pre Spojené arabské emiráty na nahliadnutie do inej krajiny, ktorá rád sleduje online svet.

Riaditeľ divízie kybernetických trestných činov uviedol, že zamestnanci sú schopní identifikovať jednotlivcov, ktorí sa snažia získať prístup k stránkam hazardných hier. Ak používateľ po počiatočnom upozornení bude pretrvávať, bude sledovaný prostredníctvom svojej adresy IP a bude stíhaný. To ukazuje, aké dôležité je v Iráne používať bezpečnú sieť VPN s množstvom online sledovania.

Iné krajiny radi zasahujú do súkromia ľudí pomocou rušivého sledovania. Naša najlepšia sieť VPN pre Spojené kráľovstvo a najlepšia sieť VPN pre USA sú dobrými príkladmi.

Napriek všetkému cenzurovanému nadšeniu iránsky de facto vodca Ayatollah Ali Khamenei a ďalší iránski predstavitelia často vystrieľajú sociálne médiá ako špionážny nástroj pre Západ, napriek tomu majú overené profily na mnohých platformách vrátane Twitteru. Bez ohľadu na rozpory využívajú sociálne médiá, aby oslovili svojich podporovateľov a šírili propagandu.

Najlepšie VPN pre Irán 2020

Čo robí VPN najlepším pre Irán?

Na zaistenie vašej bezpečnosti online je dôležité, aby ste sa ubezpečili, že vybraná služba VPN má určité špecifické funkcie. Bezpečnosť by v tomto prípade mala byť vašou najvyššou prioritou, aby vás pred sledovaním nesledovala. Pre najlepšiu ochranu by ste si mali vybrať jeden s vysokým šifrovaním. Nie všetci poskytovatelia v našich recenziách VPN sú dostatočne bezpeční na použitie v Iráne.

Ďalším zásadným faktorom je súkromie a musíte sa uistiť, že poskytovateľ nevedie žiadne záznamy. To znamená, že neexistuje žiadny záznam o tom, čo ste robili online, takže aj keď o to požiadajú úrady, spoločnosť nemôže poskytnúť to, čo nemá..

Prepínač zabíjania je tiež nevyhnutný na zvýšenie ochrany. Tým by sa prerušilo vaše pripojenie k internetu v prípade zlyhania siete VPN, čím sa zabráni úniku údajov do vášho poskytovateľa internetových služieb a iránskej vlády..

Pri výbere poskytovateľa tiež zohrávajú úlohu umiestnenia serverov. Sieť musí mať servery umiestnené mimo Iránu a ďalších krajín, ktoré sú súčasťou Islamskej republiky, aby ste mali prístup k blokovaným webom a službám. Ale tiež nechcete, aby boli príliš ďaleko, pretože to spomalí vaše pripojenie.

Na prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na Irán, budete potrebovať iránsku IP adresu. Bohužiaľ tam nie sú umiestnené žiadne servery.

Všetky tieto funkcie vás ochránia a zabránia poskytovateľom internetových služieb, iránskej vláde a hackerom v snoopingu (ten je dobrý dôvod na inštaláciu slušného antivírusu).

Aj keď by ste mohli byť v pokušení používať bezplatnú službu VPN, neodporúčame ju. Použitím bezplatnej siete VPN môžete ohroziť svoju bezpečnosť, pretože niektorí zaznamenávajú vašu aktivitu a môžu vaše údaje predávať. Uistite sa, že viete, do čoho sa prihlasujete, alebo riskujete hranie do rúk vlády.

Existujú aj iné spôsoby, ako zostať v anonymite online, ale nie sú všetci bez rizika. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše porovnania VPN vs Proxy verzus Tor.

Najlepšie VPN pre Irán: ExpressVPN

Náš najlepší výber pre Irán je ExpressVPN. Je tu často na prvom mieste na Cloudwards.net kvôli jeho rýchlej a bezpečnej službe. Ostatné služby VPN sa približujú, ale ExpressVPN ich jednoducho porazil. Je bezpečné ho používať pre všetkých, takže si môžete oddýchnuť pri vedomí, že ste chránení. Môžete si prečítať našu úplnú recenziu ExpressVPN, aby ste sa dozvedeli viac, alebo si prečítať, prečo je to naša najlepšia VPN pre Netflix.

ExpressVPN-celosvetovo Miesta

Vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES je jedným z najlepších poskytovateľov zabezpečenia a navyše je prispôsobiteľný, takže ho môžete zvýšiť, aby vám poskytol pokoj. Spoločnosť má tiež prísne pravidlá bez protokolov, takže sa nemusíte obávať, že niekto zistí, čo ste chceli, a navyše má potrebný prepínač zabíjania.

Navyše má veľkú sieť s množstvom serverov, z ktorých si môžete vybrať. V záujme zvýšenia rýchlosti ich nájdete v krajinách, ako je Izrael alebo Arménsko, takže by ste nemali mať problém s prístupom k požadovanému obsahu.. 

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Hoci sú jeho nastavenia prispôsobivé pre tých, ktorí to vedia, ExpressVPN je skvelý pre ľudí, ktorí netušia, ako používať VPN. Celkom to zvládne všetko za vás. Počiatočné nastavenie je jednoduché a po inštalácii sa ľahko používa a veľmi rýchlo vás spojí. Všetko, čo musíte urobiť, je uistiť sa, že ste vybrali správne umiestnenie servera, čo je ľahké.

Má klientov pre systémy Windows a MacOS a plne funkčné mobilné aplikácie pre zariadenia so systémom Android a iOS, takže si môžete byť istí, že ste na cestách v bezpečí. Spolu s tými ponúka aj rozšírenia prehliadača pre Firefox, Chrome a Safari.

ExpressVPN-dispozícii-Apps

Zákaznícka podpora nie je najrýchlejšia k dispozícii, personál je však nápomocný a dobre informovaný. Najlepším spôsobom, ako ich kontaktovať, je cez live chat a oni sa vás pokúsia usporiadať čo najskôr. Ak chcete, môžete ich kontaktovať aj e-mailom, hoci to bude trvať trochu dlhšie. Šikovnú databázu znalostí môžete tiež použiť na svojpomoc.

ExpressVPN je drahý v porovnaní s inými poskytovateľmi, ale má veľkú hodnotu za peniaze a dôrazne odporúčame, aby ste sa uistili, že ste v Iráne chránení. Poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať a zistiť, či sa vám to páči, čo sme si istí, že.

NordVPN

Veľmi blízko sekundy k ExpressVPN je NordVPN. Tieto služby sú porovnateľné, ako to môžete prečítať v našom článku. Bezpečnosť NordVPN je vynikajúca a má pridanú funkciu šifrovania dvojitého hopu, čo v podstate znamená, že vaše dáta sú šifrované dvakrát. Je to tiež vylepšiteľnejšie, ale odporúčame vám to iba vtedy, ak viete, čo robíte.

Spoločnosť NordVPN má politiku neprihlásenia, ktorá vás ešte viac chráni pred úradmi, a zahŕňa aj prepínač zabíjania pre väčší pokoj. Prezrite si našu recenziu spoločnosti NordVPN a získajte podrobnejší pohľad na službu.

Má dobrú sieť serverov a niektoré z nich sa nachádzajú v susedných krajinách vrátane Izraela a Indie. Ak sa pripájate na veľkú vzdialenosť, môže to byť trochu pomalé, a preto na prvom mieste chýba, je to stále slušné. Jednou z oblastí, ktorá dokáže poraziť ExpressVPN, je jej rýchlosť pri prepínaní serverov.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Je to rýchle nastavenie a budete radi, ak za pár minút prejdete. Jeho rozloženie je tiež jednoduché, takže sa veľmi ľahko používa. Môžete ho nainštalovať na Windows alebo MacOS a navyše má k dispozícii aj mobilnú aplikáciu pre Android a iOS, takže je skvelé na cestovanie.

Ak narazíte na nejaké problémy, podpora je užitočná pre live chat a e-mail. Reakcie sú rýchle a dôkladné. K dispozícii je tiež šikovná informačná základňa pre najčastejšie problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď sa sami vyriešite.

NordVPN má veľkú hodnotu za peniaze a má dostupnú mesačnú cenu. Ak chcete využiť svoje najlepšie ceny, musíte sa prihlásiť do dlhodobejších plánov. Poskytuje vrátenie platby za 30 dní, len ak sa rozhodnete, že pre vás nie je to pravé.

VyprVPN

Tretie miesto v našom zozname je VyprVPN a aj keď to nie je tak, že porazil naše prvé dve možnosti, má veľkú bezpečnosť, aby vás udržal v bezpečí. Má svoj vlastný protokol Chameleon, ktorý ponúka ešte väčšie šifrovanie vášho pripojenia a každý, kto sa naň pozerá, nemôže ani povedať, že ide o sieť VPN. Viac o tom hovoríme v našej VyprVPN recenzii.

VyprVPN-Server-Selection

Ochrana osobných údajov je dobrá a môžete si byť istí, že tento poskytovateľ neuchováva žiadne protokoly, takže si môžete prezerať dôverne. Navyše obsahuje prepínač zabíjania, takže sa nemusíte obávať úniku údajov v prípade zlyhania siete VPN.

Jeho rýchlosť je dobrá a servery sa nedajú nájsť príliš ďaleko v krajinách ako India a Egypt, takže nebudete mať problém dostať svoje spojenie z Iránu.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Nastavenie netrvá dlho a hoci má datovaný vzhľad, klient je užívateľsky prívetivý pre začiatočníkov aj drotárov..

Podpora, ak ju potrebujete, je k dispozícii ako live chat alebo e-mail. Živý rozhovor je rýchly, ale ak je váš problém technický, odporúčame vám prejsť e-mailovou cestou, pretože poskytnutá pomoc je podrobnejšia a je stále pomerne rýchla. Má tiež sekciu FAQ, ktorá vám môže pomôcť pri roztriedení, hoci nie je tak dobrá ako ostatní poskytovatelia.

VyprVPN-Homepage

Ceny sú cenovo dostupné a existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, ktorá by vám mala poskytnúť dostatok času na vyskúšanie a zistenie, či sa vám to páči..

CyberGhost

Ďalej na našom zozname je CyberGhost. Spolu s našimi ďalšími možnosťami ponúka veľkú bezpečnosť, hoci nie je tak prispôsobiteľná ako NordVPN. Je na tom dobre v súkromí, pretože neuchováva žiadne záznamy, takže o vašej online aktivite nie sú žiadne záznamy.

Prepínač zabíjania je tiež súčasťou služby a z dôvodu zvýšenej bezpečnosti ho nemožno vypnúť.

Aj keď to nie je také rýchle ako ExpressVPN, stále je to veľmi rýchle a má veľkú sieť so servermi v Indii a Izraeli, takže by ste nemali mať problém nájsť si vhodný server. Ak chcete získať viac informácií o tejto službe, nezabudnite sa pozrieť na našu úplnú recenziu CyberGhost.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Inštalácia a nastavenie je jednoduché a je k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie bolo aktualizované a aj keď si môže zvyknúť, jeho používanie nie je ťažké. Môžete tiež pripojiť až sedem zariadení súčasne, čím sa stalo miestom v našej najlepšej sieti VPN pre zoznam viacerých zariadení.

Zákaznícka podpora je skvelá a má jednu z najlepších dostupných vedomostí. Ak to však nemôžete vyriešiť sami, môžete ich kontaktovať prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Živý rozhovor je najrýchlejšou cestou, ale je to najlepšie na jednoduché otázky. Ak máte technický problém, mali by ste im poslať e-mail lepšie.

CyberGhost je lacný, ale mesačný plán nie je skvelý. Registráciou na dlhšie obdobie môžete ušetriť viac peňazí. Predtým, než sa pustíte do niečoho tak zdĺhavého, môžete využiť jeho sedemdňovú skúšobnú verziu pre Android a iOS a vyskúšať pred nákupom. K dispozícii je tiež záruka vrátenia peňazí, ktorej podmienky sa líšia. Mesačný plán je 14 dní, zatiaľ čo dlhší 45 dní, platí však pre všetky platformy.

TorGuard

Naše konečné odporúčanie je TorGuard. Toto je ďalší skvelý poskytovateľ, ktorý je vysoko bezpečný, takže vás pri prehliadaní udrží v bezpečí. Je to vyladiteľné pre tých, ktorí to vedia, pridaná bezpečnosť však stojí za rýchlosť, takže služba môže byť dosť pomalá.

torguardclientarea

Vďaka tomu má obrovskú sieť a servery sa nachádzajú v Izraeli, Indii a Egypte, čo vám umožňuje úzko sa spojiť a pomôcť udržať slušnú rýchlosť slušnou rýchlosťou. Opäť ponúka prepínač zabíjania, ktorý je automatický a má zásady neprihlásenia, takže sa nemusíte starať o svoje súkromie.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia

Inštalácia a používanie v systéme Windows a MacOS je jednoduché a aplikácie sú k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Aj keď je mobilná aplikácia v poriadku, môžete ju spočiatku nastaviť. Ak sa chcete dozvedieť viac, o tom hovoríme v našej recenzii TorGuard. V predvolenom nastavení je možné pripojiť až päť zariadení, ale ďalšie si môžete kúpiť za cenu jedného dolára.

Pomoc je pripravená, ak ju potrebujete s online zdrojmi, informačnou databázou a fórom. Neexistuje však žiadny vyhradený live chat, hoci. Budete pripojení k základnej spoločnosti na podporu zákazníkov s názvom LiveChat. Sú užitočné, ale pre technické problémy to nie je dobré. Preto by ste mali radšej používať e-mailový systém.

Domovská stránka TorGuard 2017

Cena TorGuards nie je zlá, ale rovnako ako u väčšiny poskytovateľov je cena priaznivejšia, ak sa rozhodnete pre dlhodobé predplatné. Poskytuje tiež sedemdennú záruku vrátenia peňazí, ktorá vám poskytne pokoj, ak zistíte, že to nie je pre vás to pravé.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že vám náš zoznam sietí VPN pomôže vybrať službu, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Bez ohľadu na to, na čo sa chcete pozrieť online, vaša bezpečnosť by mala byť prioritou. Mali by ste si vybrať poskytovateľa, ktorý ponúka najvyššiu bezpečnosť a súkromie, spolu s prepínačom kill. Navyše budete potrebovať servery mimo krajín, ktoré sú riadené islamskými zákonmi.

ExpressVPN je najlepšou sieťou VPN pre Irán, pretože začiarkava všetky políčka. Veľká bezpečnosť a súkromie, prepínač zabíjania a servery umiestnené blízko Iránu, ale mimo neho. Má dobrú hodnotu za peniaze a so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí sa nemôžete pokaziť.

Po každom z našich odporúčaní bude váš internetový signál bezpečne vyrobený z Iránu, takže si vyberte ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Bez ohľadu na to, ktorú službu si vyberiete, musíte pred vykonaním akejkoľvek aktivity online vždy skontrolovať, či ste pripojení prostredníctvom siete VPN, a nepovedať ľuďom, ktorých nepoznáte.

Použili ste už v Iráne VPN? Ak máte nejaké návrhy, radi by sme ich vypočuli v komentároch nižšie. Pozrite si aj naše ďalšie články o VPN. Ďakujem za prečítanie a zostaň v bezpečí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map