Najlepšia sieť VPN pre Austráliu 2020: bude klesať pod

Austrália je známa mnohými vecami, od ikonických pamiatok – napríklad Sydneyho opery a prístavného mosta – až po pláže, spálené Outback a grilovanie. Mohli by ste stráviť celý život skúmaním Veľkého bariérového útesu, ale mali by ste sa uistiť, že sa o svoju bariéru postaráte skôr, ako sa pripojíte k internetu pomocou jedného z našich najlepších výberov VPN pre Austráliu..


Existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali používať virtuálnu súkromnú sieť, keď ste online, a väčšina z nich sa týka kdekoľvek na svete.. 

VPN sa používajú hlavne na získanie obmedzení týkajúcich sa obsahu v minulosti. Hoci je austrálsky internet väčšinou bezplatný, jeho obsah môže byť zablokovaný jeho občanmi. O tejto otázke sa o chvíľu porozprávame, ale sieť VPN vám pomôže spestriť vašu polohu a obísť bloky. To zahŕňa aj geobloky.

Napríklad knižnica Netflixu sa v jednotlivých krajinách líši, a hoci austrálska knižnica môže mať niekoľko skvelých titulov, môžete stratiť svoje obľúbené relácie. 

Ak chcete Netflix v USA, budete potrebovať americkú IP adresu a VPN vám ju môže získať. Len sa uistite, že ste si vybrali ten, ktorý dokáže prekonať všemocné detektory VPN spoločnosti Netflix, ako sú napríklad tie, ktoré sú uvedené v našom najlepšom diele VPN pre sieť Netflix.. 

Existujú aj ďalšie dôvody na použitie siete VPN, ktorú prejdeme v tomto článku. Ak ste v zhone, odporúčame vám použiť NordVPN, pretože začiarkava všetky políčka pre Austráliu a ďalšie.

Najlepšie VPN pre Austráliu 2020

Čo robí VPN najlepším pre Austráliu

Prehľadali sme naše mnohé recenzie VPN, aby sme vám ponúkli najlepšie možnosti pre Austráliu. Za týmto účelom sme vzali do úvahy konkrétne vlastnosti a to, ako dobre ich každý poskytovateľ implementuje. 

Pre Austráliu si musíte vybrať ten, ktorý má veľkú bezpečnosť. Týmto zabezpečíte, že ste chránení pred online nebezpečenstvom a že ste pred skrytými očami skrytí. Je dobré zvoliť si taký, ktorý obsahuje aj prepínač zabíjania, pretože ak dôjde k zlyhaniu siete VPN, odpojí vás od internetu, čo znamená, že vaše citlivé údaje nebudú uniknuté..

Dôležitá je tiež dôstojná politika ochrany osobných údajov, preto sa ubezpečte, že VPN uvádza, že nebude viesť záznamy o vašich online aktivitách. Takto by, aj keby úrady požiadali o vašu činnosť, nebolo čo odovzdať.

Jeho rýchlosť je niečo, čo treba vziať do úvahy, pretože ak vyberiete sieť VPN s pomalými rýchlosťami, budete mať problémy s načítaním obrazoviek. Prínosom je aj neobmedzená šírka pásma. S tým sa nebudete musieť starať o prekročenie limitu, kedy VPN už nebude fungovať. Nezabudnite skontrolovať, či sa môže dostať do Netflixu, či je to niečo, čo chcete.

Dobrá sieť serverov je tiež užitočná. Ak narazíte na nejaké bloky, budete si musieť vybrať z mnohých miest na obídenie. Ak chcete získať prístup k obsahu, ktorý je k dispozícii iba v Austrálii, budete potrebovať aj servery, aby ste získali austrálsku IP adresu.

Môžete tiež zvážiť, s ktorými zariadeniami VPN je kompatibilná, a ich používateľskú prívetivosť. Navyše, mať dobrú zákaznícku podporu, keď ju potrebujete, je skvelé, rovnako ako vybrať ten, ktorý ponúka dobrú hodnotu za vaše peniaze.

Najlepšie VPN pre Austráliu: NordVPN

NordVPN sme si vybrali ako najlepšiu VPN pre Austráliu najmä z dôvodu jej vynikajúcej bezpečnosti. Má najlepšiu ochranu, ktorú trh ponúka, a môžete to posilniť pomocou svojich serverov s dvojitým skokom. Súčasťou je aj prepínač zabíjania a spoločnosť NordVPN si cení vaše súkromie zavedením prísnych zásad bez protokolov..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má dobré rýchlosti, aj keď sa pripájate k vzdialenému serveru, môžete ich vidieť dip. Je to však stále dobré a dokáže sa dostať na všetky platformy na streamovanie vrátane siete Netflix, čím si zarába miesto na našom zozname najlepších sietí VPN na streamovanie. Využijete tiež neobmedzenú šírku pásma, takže môžete streamovať obsah svojho srdca.

NordVPN má k dispozícii obrovské množstvo serverov. Existuje takmer 6 000 rozmiestnených v 60 krajinách, takže si musíte vybrať, či sa potrebujete obísť nejaké bloky. Navyše, v Austrálii je neuveriteľných 249 a vzhľadom na to, že je to taká veľká krajina, mala by pomôcť nájsť slušnú krajinu. Ak chcete získať viac informácií o službe, prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

Je k dispozícii na Windows, MacOS, Android a iOS. Navyše existujú rozšírenia prehliadača pre Chrome a Firefox. Ľahko sa inštalujú a používajú a môžete pripojiť až šesť súčasných zariadení.

Ak potrebujete pomoc, je k dispozícii užitočná informačná základňa. Ak chcete hovoriť s členom technickej podpory, môžete tak urobiť prostredníctvom možností živého chatu alebo e-mailu. Oba sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a pomoc je dobrá.

NordVPN ponúka vynikajúcu hodnotu za vaše peniaze, najmä ak sa prihlásite na odber niektorého zo svojich dlhodobých plánov. V prípade, že sa obávate priameho potápania, máte k dispozícii aj 30-dňovú lehotu na vrátenie prostriedkov.

ExpressVPN

ExpressVPN by sa dalo ľahko zviazať na prvé miesto, ale môžeme si vybrať iba jedného víťaza a NordVPN ho len posunul. Stále sú to porovnateľné služby, ako si môžete prečítať v našich častiach ExpressVPN verzus NordVPN, takže sa naozaj scvrkáva podľa vašich vlastných preferencií. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho bezpečnosť je fantastická a je tu zabudovaný prepínač zabíjania. Rozdiel je však v tom, že prepínač kill je v predvolenom nastavení povolený, čo je skvelé, ak ste niekto, kto by ho zabudol nastaviť. K dispozícii je tiež pevná zásada neprihlásenia, ktorá vám zaistí pokoj.

ExpressVPN je najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali, a môže sa ľahko dostať do streamingových služieb. Prichádza s neobmedzenou šírkou pásma.

Jeho počet serverov je viac ako 3 000 a pokrývajú 94 krajín, takže si určite nájdete ten, ktorý vyhovuje. Má tiež niečo v Austrálii, v prípade, že chcete obsah obmedzený iba na tieto stránky. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to skvelé pre začiatočníkov, pretože sa ľahko používa. Jednoducho nainštalujte a kliknite na veľké tlačidlo „pripojiť“. Umožňuje tiež päť súčasných pripojení.

Znalostná základňa je k dispozícii, ak ju potrebujete. K dispozícii je tiež nepretržitá podpora živého chatu a e-mailu. Živý rozhovor je najrýchlejšou možnosťou, ale ak potrebujete podrobnejšiu pomoc, je najlepšie ísť cestou e-mailu.

Nemôžeme klamať, ExpressVPN je drahá. S týmito nákladmi však môžete pomôcť výberom dlhšieho plánu. Ak vás to znepokojuje, mali by ste vedieť, že existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

CyberGhost

Smack uprostred je CyberGhost. Je to vynikajúca služba, ale vôbec to nemá to, čo robia prvé dve. Má dobrú bezpečnosť a je tu trvale povolený prepínač zabíjania pre vyššiu bezpečnosť. Spoločnosť neuchováva ani denníky.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má dobré rýchlosti, ale – podobne ako pri NordVPN – sa môžu spomaliť na veľké vzdialenosti. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a je schopný sa dostať do väčšiny streamovacích služieb. 

CyberGhost má k dispozícii obrovské množstvo serverov. V čase písania správy bolo v 90 krajinách 6 100. V Austrálii je tiež 88, takže máte prístup k austrálskemu obsahu. 

CyberGhost má tiež servery NoSpy, ktoré sú umiestnené mimo 14 očí a sú nakonfigurované pomocou prémiového hardvéru. To je niečo, čo by ste mali zvážiť, ak máte záujem o ochranu osobných údajov. Viac informácií o týchto serveroch si môžete prečítať v našej recenzii CyberGhost..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

Klienti sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. Je ľahko použiteľný a jeho nedávna aktualizácia mu tiež poskytla lepší dojem. Môžete pripojiť naraz až sedem zariadení, a preto je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení.

K dispozícii je rozsiahla informačná základňa, ako aj podpora živého chatu a e-mailu. Živý chat je rýchlejší, ale e-mailový tím je lepšie odpovedať na ďalšie technické otázky.

Je to lacná sieť VPN, najmä ak sa rozhodnete pre dlhší plán. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia pre Android a iOS, ale ak ju chcete používať na počítači, na všetky platformy máte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí..

VyprVPN

VyprVPN je spravodlivou voľbou pre Austráliu, najmä pre jej silnú bezpečnosť. Ponúka vynikajúcu prispôsobiteľnosť a má svoj vlastný proprietárny protokol Chameleon, ktorý dodáva pripojeniu ešte väčšiu ochranu. Zahrnutý je vypínač zabíjania a je tiež zavedená politika bez protokolov.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Prečítajte si o tom viac v našej VyprVPN recenzii.

Nevýhodou VyprVPN sú jeho rýchlosti. Stručne povedané, sú pomalé. Napriek tomu by mali byť v poriadku pre väčšinu aktivít. Nezabúdajte, že hoci sa môže dostať do väčšiny streamovacích služieb, môže sa na chvíľu načítať, kým sa načíta. Našťastie neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma.

Chýba tiež jeho serverová sieť. K dispozícii je viac ako 700 v 64 krajinách. Patria sem napríklad Melbourne, Perth a Sydney, takže máte prístup k obmedzenému obsahu.

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia VyprVPN

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Je to tiež jedna z našich najlepších sietí VPN pre mobilné zariadenia, pretože jej aplikácie sú jedny z najlepších dostupných. Ľahko sa používa a môžete mať pripojených až päť zariadení v závislosti od zvoleného plánu.

Ak to potrebujete, existuje online databáza znalostí. K dispozícii je tiež živý rozhovor, ale skôr, ako budete mať možnosť hovoriť s človekom, musíte komunikovať s robotom. Čakacia doba sa však líši, takže možno budete chcieť poslať e-mail tímu podpory od začiatku.

Ceny služby VyprVPN závisia od toho, ktorú úroveň si vyberiete. Existuje „štandardný“ plán, ktorý obsahuje tri súčasné pripojenia, a existuje „prémiový“ plán, ktorý obsahuje päť pripojení a použitie protokolu Chameleon.. 

Potom sa môžete rozhodnúť platiť mesačne alebo ročne, z ktorých ročný plán z dlhodobého hľadiska bude lacnejší. K dispozícii je tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí, pomocou ktorej môžete zistiť, či sa vám to páči.

Najlepšie bezplatné VPN pre Austráliu: Windscribe

Náš posledný výber je Windscribe, ktorý ponúka bezplatný aj platený plán. Bezplatný program je vynikajúci, v našom najlepšom porovnaní služieb VPN je na prvom mieste, ale poukážeme na oblasti, v ktorých by ste mohli uprednostniť použitie platenej služby..

Má dobrú bezpečnosť, ktorú je možné prispôsobiť. Zahŕňa prepínač zabíjania, ale je to zvláštne, že sa nazýva „firewall“, takže si myslíme, že niektorým používateľom by to mohlo chýbať. 

windscribe-Slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Windscribe má veľa funkcií na ochranu osobných údajov, zhromažďuje však niektoré informácie. Stále je však udržiavaná na minime a nemá veľkú hodnotu. Navyše údaje, ktoré zhromažďuje, sa k vám nedajú previazať.

Jeho rýchlosti sú v poriadku pre väčšinu aktivít, aj keď naše najvyšší výber je rýchlejší. Platení členovia dostanú neobmedzenú šírku pásma, ale ak sa rozhodnete pre bezplatný plán, dostanete 2 GB mesačne. Môžete to však zvýšiť na 10 GB za mesiac zadaním e-mailu pri registrácii. Existujú aj iné spôsoby, ako môžete zvýšiť šírku pásma.

Existuje viac ako 600 serverov pokrývajúcich 60 krajín, ale ku všetkým majú prístup iba platení členovia. Má servery v Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth a Sydney, ale sú dostupné iba vo verzii „pro“. Polohy však môžete pridávať každý mesiac za 1 USD, a tým aktualizujete limit šírky pásma o ďalších 10 GB.

Je to dobrá voľba pre streamovanie, najmä preto, že má účelové servery Netflix, nazývané servery Windflix. Sú k dispozícii v USA, Kanade, Veľkej Británii a Japonsku a dobre fungujú. Viac sa o nich môžete dozvedieť v našej recenzii Windscribe.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Windscribe

Je k dispozícii na Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhranie ponúka zážitok bez ozdôb, ktorý je vhodný pre začiatočníkov, ale aj tí, ktorí to poznajú, sa s tým môžu hrať. Môžete mať aj neobmedzené súčasné pripojenie.

Existuje niekoľko užitočných nástrojov svojpomoci online, ako aj živý chat a e-mail k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Je však potrebné uviesť, že live chat je v skutočnosti zástupcom AI. Ak chcete okamžite hovoriť s človekom, použite systém e-mailových lístkov.

Ak platíte za možnosť „pro“, mesačný plán je drahý, ale dlhšie plány nakoniec nakoniec vyjdú lepšie. Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia, pretože ju môžete použiť na testovacie účely. Neexistujú ani žiadne oficiálne pravidlá pre vrátenie platby. Ak však do troch dní od nákupu kontaktujete spoločnosť Windscribe, dostanete vrátenie platby..

Online cenzúra v Austrálii

Austrálsky internet je väčšinou bezplatný, najmä v porovnaní s krajinami zahrnutými do našej mapy internetovej cenzúry. K dispozícii je väčšina obsahu vrátane sociálnych médií a aplikácií na odosielanie správ s niekoľkými obmedzeniami. 

Vládne agentúry môžu blokovať nelegálne online služby podľa článku 313 zákona o telekomunikáciách, ukázalo sa však ako problematické. Napríklad ju použila austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC) na odstránenie podvodnej webovej stránky, ale viac ako 1 000 nevinných webových stránok bolo v tomto procese náhodne zablokovaných.. 

V roku 2016 bolo poskytovateľom internetových služieb nariadené blokovať stránky torrentov s cieľom obmedziť pirátstvo. Austrálsky zákon o autorských právach bol však zmenený a doplnený, aby umožnil ľuďom so zdravotným postihnutím a organizáciám, ktoré pomáhajú osobám so zdravotným postihnutím kopírovať materiály, aby ich mohli previesť do iných formátov, napríklad do Braillovho písma..

Dohľad online v Austrálii

V tejto časti vás zaujíma, prečo ste ešte neinštalovali sieť VPN. Okrem toho, že Austrália je súčasťou aliancie Five Eyes Alliance, sa objavili aj viaceré správy o tom, ako sa v priebehu rokov rozšírili možnosti austrálskeho dohľadu. Súčasná legislatíva to umožňuje. 

Pre začiatočníkov ukázala austrálska vláda svoje skutočné farby počas škandálu vo Východnom Timore v roku 2004. Austrálska tajná spravodajská služba (ASIS) vybavila kanceláriu kabinetu Timor-Leste počúvaním, aby sa dostali do popredia pri rokovaniach o plynových a ropných poliach Timoru.. 

Počas rokovaní však špionáž odhalil dôstojník ASIS, známy iba ako svedok K. Timor, ktorý vystúpil z pôvodnej zmluvy, a bola založená nová dohoda. Svedok K a jeho právnik, Bernard Collaery, sú teraz v súdnom konaní a čelia času väzenia, aby vyhodili píšťalku na operáciu..

Vaše digitálne súkromie nie je dobre chránené a od telekomunikačných spoločností sa vyžaduje, aby uchovávali metadáta používateľov dva roky podľa zákona o telekomunikáciách. Z roku 2015. Orgány činné v trestnom konaní majú prístup k dokumentom bez povolenia, a to nielen v priebehu vyšetrovania. , tiež.

Ak vezmete do úvahy austrálske metódy snoopingu, mali by ste vyskúšať naše najlepšie cloudové úložisko pre Austráliu a najlepšie online zálohovanie pre austrálske kúsky pred tým, ako dôverujete akejkoľvek spoločnosti s vašimi údajmi.

Používatelia mobilných telefónov sú povinní pred zakúpením predplatenej mobilnej služby overiť svoje ID a poskytnúť osobné informácie. Tieto informácie sa potom uložia a orgány k nim majú prístup na základe príkazu.

Na druhej strane boli do zákona doplnené ďalšie ochrany súkromia na ochranu metaúdajov novinárov, takže pred prístupom k nim bude potrebné povolenie. Objavili sa však správy o neoprávnenom prístupe. Austrálska federálna polícia (AFP) to nahlásila ako nehodu, ale to neznamená, že to tak bolo.

Zmeny a doplnenia právnych predpisov o národnej bezpečnosti v roku 2014 opäť zvýšili pokuty pre novinárov a oznamovateľov. Ak zverejnia utajované skutočnosti, môžu dostať 10-ročný trest odňatia slobody podľa austrálskeho zákona o bezpečnostných spravodajských službách z roku 1979.

Pozmeňujúce a doplňujúce návrhy tiež rozšírili definíciu „počítača“, aby spravodajské agentúry mohli monitorovať viac počítačov v sieti s jediným príkazom. Zákon o pomoci a prístupe navyše umožňuje orgánom prístup k šifrovanej komunikácii.

V roku 2017 vláda oznámila, že vytvorí národnú biometrickú databázu tváre, ktorá bude zdieľať vodičské preukazy a obrázky občanov medzi vládnymi ministerstvami s cieľom pomôcť pri identifikácii zhody.. 

Po preukázaní kontroverznosti parlament túto legislatívu neschválil. Návrh zákona sa však vrátil na druhý pokus, takže budeme musieť počkať a uvidíme, aký bude výsledok.

Sloboda prejavu online v Austrálii

V Austrálii neexistuje žiadna oficiálna ochrana slobody prejavu. O témach sa dá diskutovať otvorene, ale za určité reči sú stanovené pokuty. Za ohováranie online môžu byť vynesené neprimerané pokuty a v tejto veci došlo k mnohým súdnym sporom. 

V jednom extrémnom prípade proti bývalému policajtovi boli žalobcom priznané škody vo výške 700 000 dolárov austrálskych dolárov (približne 476 000 dolárov), keď dôstojník obvinil mužov, že sú súčasťou gangu organizovaného zločinu, okrem iného vo svojich blogových príspevkoch..

Novinári dokážu bez problémov kritizovať vládu a podávať správy o kontroverzných témach, aj keď existujú prípady príkazov roubíka na potlačenie podávania správ..

Existujú právne predpisy, ktoré bránia šíreniu násilných trestných činov a extrémistických činov na živom vysielaní, a sú zavedené právne opatrenia, podľa ktorých sú spoločnosti v oblasti sociálnych médií zodpovedné za obsah zdieľaný na svojich platformách..

Austrálska vláda nemá rada satiru, a to natoľko, že v roku 2018 sa vykonali zmeny a doplnenia trestného zákona, aby sa predstieranie identity orgánu Spoločenstva za trestný čin.

Počítačová kriminalita v Austrálii

Ste vystavení počítačovej kriminalite bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ale niektoré krajiny majú viac problémov ako iné, pričom Thajsko je dobrým príkladom (prečítajte si našu najlepšiu časť VPN pre Thajsko).

Posledná správa ukázala, že v Austrálii bolo za šesťmesačné obdobie zaznamenaných viac ako 9,2 milióna útokov škodlivého softvéru. V priemere je každých 10 minút hlásená jedna počítačová kriminalita. Celkové náklady na počítačovú kriminalitu v Austrálii sa tento rok odhadujú na 29 miliárd austrálskych dolárov (približne 19,7 miliárd dolárov)..

Používanie siete VPN vám pomôže chrániť vás pred nebezpečenstvami online. Mali by ste byť opatrnejší, ak plánujete používať verejné pripojenie Wi-Fi, pretože neexistuje spôsob, ako zistiť, ako je zabezpečený. Z tohto dôvodu vám odporúčame spojiť VPN so slušným antivírusom, ako je napríklad Bitdefender (prečítajte si našu recenziu o Bitdefender)..

Záverečné myšlienky

Aj keď Austrália je krásna krajina, pri online pripojení musíte mať na pamäti určité veci. Najvýznamnejšie je dohľad vlády, mali by ste si však byť vedomí počítačovej kriminality. Ak vyberiete sieť VPN, uistite sa, že má veľkú bezpečnosť a súkromie. Potom sú jeho rýchlosť a servery kľúčovým bodom. 

NordVPN je najlepšia VPN pre Austráliu. Jeho bezpečnosť vás ochráni pred snoopingom a kybernetickými útokmi. Jeho obrovská sieť serverov a streamovanie navyše zaistí, že získate požadovaný obsah. Má tiež austrálske servery, ak ich potrebujete. Prečo to nevynechať so 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí? Nemáte čo stratiť.

Ak ste už v Austrálii použili sieť VPN, informujte nás o svojej skúsenosti v sekcii komentárov. Prezrite si aj naše ďalšie články o VPN. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map