Bitdefender verzus ESET NOD32: A 2020 Brawl

V boji o to, aby sa stal najlepším antivírusovým softvérom, sú značky a reputácia takmer rovnako dôležité ako výkon. Preto je Bitdefender Antivirus so silnou reputáciou kvality jedným z našich obľúbených. Dokonca aj meno vzbudzuje dôveru v jeho schopnosti, čo ESET NOD32 nemá.


Meno však nie je všetko, takže sa pozrieme na to, na čom skutočne záleží. Bitdefender Antivirus a ESET NOD32 otestujeme v päťkolovej bitke, aby sme zistili, ktorý antivírus je lepší. Ceny sú najväčším rozdielom medzi nimi, ale v každom kole si pozrite jasnejší obraz.

Toto porovnanie Bitdefender Antivirus verzus ESET NOD32 sa však netýka všetkého. Ak sa chcete podrobne pozrieť na obe, pozrite si našu samostatnú kontrolu antivírusového softvéru Bitdefender a kontrolu produktu ESET NOD32.

Nastavenie boja: Antivírus Bitdefender verzus ESET NOD32

Je spravodlivé povedať, že Bitdefender Antivirus je jedným z najlepších v odbore. Je to jedna z najbezpečnejších možností antivírusového softvéru na trhu. Obrázok je zložitejší, keď sa pozrieme na ESET NOD32, ako to vysvetlíme neskôr.

Rozdiely medzi nimi sú to, na čom nám záleží, takže budeme testovať Bitdefender Antivirus a ESET NOD32 vo funkciách, cenách, ochrane a ďalšie. Taktiež sa pozrieme na to, ako sú užívateľsky prívetivé a kvalita ich zákazníckej podpory. 

Na konci každého kola vyhlásime víťaza a poskytneme mu bod. Potom vysvetlíme naše dôvody. Celkovým víťazom bude päsť, ktorá získa tri alebo viac bodov.

1

Vlastnosti

Antivírusový softvér si nekúpite za šikovné meno. Môžete si ho kúpiť za to, čo ponúka. Preto je dôležité pozrieť sa na ponúkané funkcie, aby ste sa uistili, že pre svoje peniaze získate to najlepšie.

Poďme zhodnotiť funkcie, ktoré musia Bitdefender Antivirus a ESET NOD32 zákazníkom ponúkať.

Bitdefender Antivirus

Pokiaľ nie ste pripravení minúť, Bitdefender Antivirus vám nenabízí veľa funkcií. To neznamená, že jej základné plány sú zlé, ale z jedného z drahších balíkov z toho vyťažíte viac.

BitDefender-Vlastnosti

Najlepším balíkom pre väčšinu ľudí je Bitdefender Total Security, ktorý pokrýva viacero zariadení vrátane mobilných a MacOS. Keď sme hľadali najlepší antivírus pre systém Android, previazali sme ho s programom Kaspersky Anti-Virus (prečítajte si našu recenziu programu Kaspersky Anti-Virus), takže ide o silnú možnosť pre mobilných používateľov..

Bitdefender Antivirus sa viac prikláňa k používateľom Windows. Ak hľadáte lacnejší balík zabezpečenia Internetu, môžete chrániť až tri počítače so systémom Windows. Ochrana mobilných telefónov a MacOS vyžaduje predplatné Total Security.

Je zrejmé, že Bitdefender Antivirus sa zameriava na všeobecného používateľa. Bitdefender Safepay poskytuje chránený prehliadač, ktorý sa používa na nakupovanie, online bankovníctvo a iné webové stránky, na ktorých by mohlo dôjsť k ohrozeniu vašich údajov.

Na citlivých webových stránkach vás upozorní, aby ste prepli na Safepay. Môžete to skombinovať s bezplatnou službou virtuálnej súkromnej siete Bitdefender, ktorá zahŕňa denný prenos údajov 200 MB, aby vás chránila pred nebezpečenstvami verejných WiFi, keď ste mimo domov..

Podobným spôsobom je správca hesiel spoločnosti Bitdefender. Jeho funkcie sú ľahké, ale vaše heslá a bankové údaje zostanú v bezpečí. Nie je to Dashlane (prečítajte si našu Dashlane recenziu), ale je to dostatočné. Štandardne sa dodáva so všetkými balíkmi Bitdefender Antivirus.

K dispozícii je tiež nástroj na blokovanie sledovania reklám, rozšírenia webového prehľadávača a brána firewall. Získate tiež ochranu pred ransomware, pričom Bitdefender Antivirus pomocou „pokročilej ochrany hrozieb“ blokuje nové hrozby.

S ochranou webovej kamery a skartovačom súborov sa Bitdefender Antivirus snaží pokryť všetky možnosti, čo z neho robí jeden z najobľúbenejších príkladov antivírusovej ochrany na trhu..

ESET NOD32

ESET NOD32 je názov iba jedného z troch antivírusových balíkov ponúkaných slovenským produktom ESET. Je to najlacnejšie a rovnako ako Bitdefender Internet Security je k dispozícii iba pre počítače so systémom Windows.

ESET-Vlastnosti

ESET nazýva NOD32 „základným“ a je to spravodlivé hodnotenie. Nečakajte všetky ozdoby. Dodáva sa so základnou ochranou pred škodlivým softvérom a spywarom spoločnosti ESET. To je všetko.

Doplnky, ktoré Bitdefender Antivirus obsahuje, ako napríklad firewall alebo zabezpečený prehliadač, štandardne s produktom ESET NOD32 nedostanete. Tieto vyžadujú namiesto toho drahšie predplatné ESET Internet Security.

Najdrahší balík, ESET Smart Security Premium, obsahuje správcu hesiel a šifrovaný súbor. To sú prvotriedne funkcie, ktoré ponúka Bitdefender štandard, čo je sklamaním.

Pomocou systémov ESET Smart Security Premium alebo Internet Security budete môcť chrániť zariadenia Windows, MacOS a Android. To je takmer na rovnakej úrovni ako Bitdefender Antivirus, ale nespomína sa podpora pre iPhone. Z tohto dôvodu z nášho dôvodu nevyrába náš najlepší antivírus pre zoznam používateľov iPhone.

S produktom ESET neexistuje ochrana VPN. Sieť VPN spoločnosti Bitdefender nie je skvelá, ale je dobré ju ponúkať ako doplnok. Ak je pre vás VPN dôležitá, pozrite si naše recenzie VPN pre alternatívu, napríklad ExpressVPN (prečítajte si našu recenziu ExpressVPN).

Celkovo existuje v balíkoch predplatného ESET veľa funkcií, ale mnohé vyžadujú Smart Security Premium alebo Internet Security. ESET NOD32 ponúka iba základnú ochranu.

Okolo jednej myšlienky

ESET NOD32 a Bitdefender Internet Security sú základné balíky, ale Bitdefender Antivirus ponúka štandardne mnoho funkcií, ako je firewall a správca hesiel. ESET si za ne účtuje ďalšie poplatky, pričom ESET NOD32 zostáva ako základný ochranný nástroj.

Celkovo Bitdefender Antivirus vďaka svojej širšej a kompletnejšej sade funkcií vyhráva toto kolo.

Kolo: Funkcie poukazujú na antivírusový program Bitdefender

Logo antivírusového softvéru Bitdefender
Logo ESET NOD32

2

cena

Pri výbere toľkých plánov a balíkov je ťažké zistiť, či poskytovateľ antivírusového softvéru stojí za to peniaze. 

Teraz sa pozrieme na to, ako sa cenové plány Bitdefender Antivirus hromadí na úrovni spoločnosti ESET, aby sme zistili, ktorá hodnota je najlepšia..

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus ponúka štyri hlavné produkty, ale ich cena je komplikovaná. Spoločnosť vám účtuje poplatky za pokrytie na zariadenie, čo znamená, že najzákladnejší balík, Antivirus Plus, sa môže líšiť v cene od 39,99 dolárov za rok na jedno zariadenie do 79,99 dolárov za rok na 10.

Ak získate pokrytie až pre tri zariadenia, dostanete zľavu okolo 50 percent. Antivirus Plus má zľavu 30 dolárov, čo predstavuje ročné predplatné až 29,99 dolárov – 10 dolárov lacnejšie ako pokrytie bitdefender Antivirus pre jedno zariadenie. Je to však balík iba pre Windows.

Je potrebné poznamenať, že tieto zľavy sú len pre nových zákazníkov. Existujúci zákazníci môžu ušetriť peniaze zaplatením vopred za dlhšie predplatné.

Bitdefender Internet Security je stredná ochrana spoločnosti, ktorá sa pohybuje od 59,99 dolárov za rok na jedno zariadenie až po 89,99 dolárov za rok za 10 rokov. Je to ďalší balík iba pre systém Windows, ale vaše pokrytie prichádza s ochranou webovej kamery, bránou firewall a WiFi skener.

Prémiový balík Bitdefender Total Security je najlepším pokrytím, ktoré potrebujete pre MacOS a mobil, a je to náš najlepší antivírus pre Mac. Minimálne pokrytie je až pre päť zariadení so zľavou 39,98 dolárov ročne alebo 89,99 dolárov ročne.. 

Dodáva sa s ochranou proti krádeži okrem ďalších funkcií zabezpečenia internetu. Neexistuje žiadna zľava na pokrytie 10 zariadeniami, čo stojí 99,99 dolárov ročne.

Existuje aj plán rodiny pre rodiny s deťmi. Zodpovedá ochrane, ktorú máte, s úplnou bezpečnosťou, ale poskytuje vám pokrytie až 15 zariadení za zľavnenú cenu 54,99 dolárov ročne alebo štandardnú sadzbu 11,99 dolárov ročne.. 

V cenových plánoch Bitdefender Antivirus je niečo pre každého. Veľké rodiny sú chránené plánom rodiny, zatiaľ čo tí, ktorí hľadajú ochranu rozpočtu, sa môžu namiesto toho pozrieť na Antivirus Plus a Internet Security. 

Ochranu viacerých zariadení najlepšie zaisťuje predplatné Total Security s veľkými zľavami dostupnými vo všetkých plánoch pre nových zákazníkov.

ESET NOD32

ESET ponúka sedem balíkov pre domácich používateľov. ESET NOD32 je najlacnejší základný balík pre používateľov Windows, ktorý ponúka ochranu pred škodlivým softvérom a spywarom.

Rovnako ako v prípade antivírusu Bitdefender, cena sa líši v závislosti od počtu zariadení, ktoré chcete pokryť. Jedno zariadenie stojí 39,99 dolárov ročne, pričom cena sa zvyšuje v prírastkoch 10 dolárov za ďalšie zariadenie, a to až 79,99 dolárov ročne, maximálne päť zariadení.

ESET Internet Security je najlacnejším plánom pre všetky podporované zariadenia a pokrýva až 10 z nich. Získate tiež omnoho viac funkcií: firewall, zabezpečený prehliadač a odhodenú ochranu proti krádeži. Ročné predplatné vám vráti 49,99 dolárov za jedno zariadenie až na 139,99 dolárov za 10. 

Za 139,99 dolárov ročne je ESET Internet Security drahšie ako ekvivalentné predplatné Bitdefender Internet Security, čo stojí 89,99 $ ročne.

Špičková úroveň produktu ESET Smart Security Premium začína na 59,99 dolárov ročne na jedno zariadenie a dosahuje až 149,99 dolárov ročne na 10. Za svoje peniaze získate správcu hesiel, skener UEFI a rodičovskú kontrolu.. 

Toto sú základné funkcie Bitdefenderu, za ktoré spoločnosť ESET účtuje poplatok. Cena 139,99 dolárov ročne je tiež drahšia ako ekvivalentná celková bitová bezpečnosť Bitdefenderu, ktorá stojí 99,99 dolárov ročne bez zliav..

Existujú ďalšie produkty ESET zamerané na konkrétne operačné systémy. ESET Cyber ​​Security je klon ESET NOD32 pre MacOS, ktorý tiež stojí od 39,99 dolárov ročne na 79,99 dolárov ročne.. 

ESET Cyber ​​Security Pro ponúka pokročilejšie pokrytie MacOSom, ktoré stojí od 49,99 dolárov ročne na 139,99 dolárov ročne. Ochranu systému Android pre holé kosti môžete získať aj pomocou Mobile Security pre Android. To sa ponúka za 14,99 dolárov ročne pre jedno zariadenie až po neuveriteľných 74,95 dolárov ročne po dobu piatich rokov.

Druhé myšlienky

Toto nie je sporné. Pre Bitdefender Antivirus je to jednoduchá výhra. Plány programu Bitdefender Antivirus sú celkovo lacnejšie ako programy ESET, a to aj bez veľkorysých zákazníckych zliav a štandardne prichádzajú s oveľa viac funkciami.

Kolo: Cena za antivírus Bitdefender

Logo antivírusového softvéru Bitdefender
Logo ESET NOD32

3

Užívateľská prívetivosť

Dôležitou súčasťou vášho hľadania správneho antivírusového softvéru je posúdenie, či sa dá ľahko používať, najmä ak nie ste profesionál z PC. Teraz sa pozrieme na to, ako je užívateľsky prívetivý Bitdefender Antivirus porovnávaný s produktom ESET, aby sme sa rozhodli, ktorý z nich je najlepší.

Bitdefender Antivirus

Nie je príliš ťažké nainštalovať Bitdefender Antivirus, ale sťahovanie a inštalácia môže trvať niekoľko minút. Interakcia používateľov sa našťastie udržuje na minime.

BitDefender-Client

Klient Bitdefender Antivirus je navrhnutý pre jednoduchosť s moderným rozhraním, ktoré sa zameriava na hlavnú oblasť dashboardu a na „rýchle akcie“, ktoré uľahčujú bežné úlohy, ako je napríklad kontrola vírusov. Ďalšie funkcie, ako aj vaše nastavenia, sú prístupné z bočného menu.

Ak uprednostňujete ponechanie svojho antivírusového softvéru na automatickom pilote, program Bitdefender Antivirus vás upozorní na hrozby alebo odporúčania pomocou upozornení na paneli úloh..

Vlastné profily môžete použiť na povolenie určitých nastavení alebo funkcií v určitých časoch. Napríklad pracovný profil by sa mohol použiť na zvýšenie citlivosti ochrany webu a e-mailu, zatiaľ čo herný profil stlmí upozornenia Bitdefender Antivirus.

Klient Bitdefender Antivirus ponúka kombináciu jednoduchosti a mikromanažmentu. Nie je príliš veľa antivírusových klientov, ktorých použitie je také jednoduché ako Bitdefender Antivirus, ale naša recenzia Avira zdôrazňuje jeden z mála, ktorý sa s ním zhoduje.

ESET NOD32

ESET, podobne ako Bitdefender Antivirus, sa rýchlo sťahuje a inštaluje. Stiahnutie inštalačných súborov pomocou inštalačného programu bude trvať niekoľko minút, ale všetko je jasne označené.

Inštalácia však vyžaduje viac krokov na navigáciu. Budete sa musieť zaregistrovať pre licenciu a okamžite povoliť alebo zakázať určité nastavenia, ako napríklad potenciálne nechcené zisťovanie programov..

ESET-Client

Po nainštalovaní sa klient ESET objaví s ďalšími krokmi, vrátane možností na aktiváciu funkcií, ako je napríklad ochrana proti krádeži, ak máte licenciu ESET Smart Security Premium alebo Internet Security. Každá vlastnosť vyžaduje ďalší čas na inštaláciu a predĺženie procesu.

Po nainštalovaní všetkého je klient jednoduchý na navigáciu, ale je obmedzený. Hlavné sekcie slúžia na skenovanie vášho počítača, ale prémiové funkcie nájdete pod položkou „nástroje“. Ďalšie zmeny môžete vykonať aj v oblasti „Nastavenie“.

Celkovo ESET nie je príliš zlý pre užívateľskú prívetivosť. Klient sa ľahko naviguje a má veľa podporných popisov. Aj keď Bitdefender Antivirus sa postará o väčšinu prispôsobenia, ESET vyžaduje okamžitú interakciu s používateľom pri nastavovaní.

Je ironické, že konfigurácia produktu ESET po inštalácii je omnoho jednoduchšia ako konfigurácia nástroja Bitdefender Antivirus po nainštalovaní klienta..

Okrúhle tri myšlienky

Táto konfigurácia robí Bitdefender Antivirus lepším ako ESET, pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť. Bitdefender Antivirus má predvolenú štandardnú sadu možností a zároveň vám uľahčuje mikrokonfiguráciu za chodu..

Bitdefender Antivirus zvíťazil v tomto kole kvôli oveľa plynulejšiemu a jasnejšiemu používateľskému prostrediu.

Zaokrúhlené na bod užívateľskej prívetivosti pre antivírusový program Bitdefender

Logo antivírusového softvéru Bitdefender
Logo ESET NOD32

4

ochrana

Je zrejmé, že ochrana je v tomto porovnaní najdôležitejším kolom. Inštalácia antivírusu, ktorý vás nemôže ochrániť pred najnovšími hrozbami, je koniec koncov koniec koncov.

Pomocou správ z troch nezávislých testovacích laboratórií uvidíme, ako dobre vás budú chrániť Bitdefender Antivirus a ESET..

Bitdefender Antivirus

Pri pohľade na výsledky testov spoločnosti AV-Test z marca a apríla 2019 získal Bitdefender Antivirus takmer dokonalú ochranu pred škodlivým softvérom na úrovni 99,3%. V porovnaní s predchádzajúcimi skóre AV-Testu to bol malý pokles, ale Bitdefender Antivirus stále získal celkové skóre 6.

BitDefender-AVTest

Skóre výkonnosti Bitdefender Antivirus bolo lepšie. AV-Test zaznamenal rýchlosti spomalenia 14 percent oproti priemerne 19 percent, takže poskytovateľ dostal ďalších 6 z laboratória.

V nadväznosti na AV-Comparatives Bitdefender Antivirus zablokoval 751 potenciálnych hrozieb s úspešnosťou 99,9% a iba dvoma chybnými údajmi. Pokiaľ ide o skóre výkonnosti, spoločnosť AV-Comparatives dala Bitdefenderu v apríli 2019 trojhviezdičkové hodnotenie Advanced +, čo je najvyššie možné hodnotenie, ktoré ho umiestňuje do rovnakej ligy ako AVG (prečítajte si našu recenziu AVG)..

Skóre z nášho posledného nezávislého laboratória, MRG Effitas, bolo bezchybné. Bitdefender Antivirus mal stopercentnú úspešnosť a odhalil všetkých 339 hrozieb v teste MRG Effitas Q1 2019. Z tohto dôvodu spoločnosť MRG Effitas udelila Bitdefender Antivirus najvyššie hodnotenie úrovne 1 spolu s antivírusmi, ako je napríklad Trend Micro (pozrite si našu recenziu na Trend Micro Antivirus)..

ESET NOD32 

AV-Test naposledy testoval domáce antivírusové produkty spoločnosti ESET v novembri až decembri 2017. Pri testovaní škodlivého softvéru v reálnom svete sa použila vzorka 185 počítačov, pričom spoločnosť ESET dosiahla v novembri 2017 mieru úspešnosti 97,9 percenta oproti priemeru v priemysle 99,6 percenta. Za ochranu dostal skóre 5,5 zo 6.

ESET-AVTest

Oveľa novšie skóre podnikovej antivírusovej ochrany spoločnosti ESET nebolo o nič lepšie. Spoločnosť AV-Test zaznamenala v apríli 2019 mieru úspešnosti 98,6% zo vzorky 277 pre spoločnosť ESET v porovnaní s priemerným priemerom 99,6%..

V teste ochrany AV-Comparatives z apríla 2019 ESET zablokoval 740 hrozieb šiestimi falošnými pozitívami s celkovou mierou ochrany 98,4%. Spoločnosť AV-Comparatives udelila spoločnosti ESET v porovnaní s trojhviezdičkovým skóre produktu Bitdefender Antivirus jednohviezdičkové skóre ochrany. ESET však dosiahol lepšiu výkonnosť, keď získal trojhviezdičkové hodnotenie Advanced +. 

To ho zaraďuje do rovnakej kategórie ako Bitdefender Antivirus, ale individuálne skóre bolo ešte lepšie. ESET mal najlepšie dopady zo všetkých testovaných antivírusových programov – 0,3 oproti 8,3 Bitdefenderu – čo dokazuje oveľa ľahšie systémové prostriedky.

Skóre testov MRG Effitas spoločnosti ESET bolo menej pôsobivé. Z 339 vzoriek vyžadovalo 0,29% zásah používateľa, aby blokovalo hrozbu, v porovnaní so 100% automatickou úspešnosťou, ktorú dosiahol Bitdefender Antivirus.

To bolo však menšie a spoločnosť MRG Effitas stále udeľovala spoločnosti ESET svoje certifikáty úrovne 1 popri Bitdefender Antivirus.

Kolo štyri myšlienky

V tomto kole existujú kladné stránky pre obe strany, pričom ESET sa dobre darí vo výkone, ale skóre je horšie v ochrane ako Bitdefender Antivirus..

Celkovo je ťažké argumentovať takmer dokonalými výsledkami, ktoré Bitdefender Antivirus zaznamenal zo všetkých troch laboratórií, čím sa Bitdefender stal celkovým víťazom.

Kolo: Ochranný bod pre Bitdefender Antivirus

Logo antivírusového softvéru Bitdefender
Logo ESET NOD32

5

podpora

Ako spoločnosť ESET dokázala svojimi skóre MRG Effitas, vždy nemôžete veriť svojmu antivírusu, aby urobil všetko pre vás. Niekedy sa musíte zapojiť, čo by mohlo znamenať kontaktovanie zákazníckej podpory so žiadosťou o pomoc. 

V tomto kole otestujeme kvalitu podpory zákazníkov od spoločnosti ESET a Bitdefender Antivirus.

Bitdefender Antivirus

Či už chcete telefón vyzdvihnúť alebo radšej vybaviť e-mailom, máte na výber z Bitdefender Antivirus. Ste na výber a máte k dispozícii 16 miestnych liniek podpory po celom svete.

BitDefender-Site-Support

K dispozícii je tiež e-mailová podpora a live chat systém k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v prípade, že narazíte na naliehavý problém uprostred noci. Môžete tiež klásť otázky a hľadať pomoc od iných zákazníkov a pracovníkov technickej podpory na fóre podpory komunity, s oblasťami pre rôzne produkty a jazyky iné ako angličtina..

K dispozícii je tiež podrobná informačná základňa pre zákazníkov s sprievodcami podpory a častými otázkami a odpoveďami na častejšie otázky. Či už ide o príspevok na fóre, alebo hovorenie po telefóne, odpovede z Bitdefender Antivirus sú vo všeobecnosti rýchle.

ESET NOD32

Rovnako ako Bitdefender Antivirus, ESET prichádza s celou radou možností podpory, vrátane niekoľkých telefónnych liniek podpory v miestach, ako je Európa a tiež sú k dispozícii americkí chatoví agenti, ako aj e-mail..

ESET-Site-Support

Nevýhodou v porovnaní s antivírusom Bitdefender je, že spoločnosť ESET neponúka fórum, ale existuje informačná báza. Navigácia nie je najjednoduchšia, obsahuje však videá, ktoré vás prevedú inštaláciou a aktiváciou produktu.

K dispozícii sú tiež príručky s „najlepšími riešeniami“ pre bežné problémy, ako aj odkazy na kanál YouTube s podpornými videami, ktoré sa týkajú inštalácie, odstraňovania škodlivého softvéru a ďalších tém. Neexistuje nepretržitá podpora od spoločnosti ESET, ale môžete sa spojiť počas pracovných dní medzi 6:00 a 17:00. PST alebo kedykoľvek prostredníctvom e-mailu.

Celkovo je podpora spoločnosti ESET v poriadku, ale vedomostná základňa je neohrabaná a iba s tímom podpory od pondelka do piatka by ste v prípade núdze mohli zostať vysoko a sucho..

Kolo päť myšlienok

Bitdefender má všetko, čo by ste od zákazníckej podpory očakávali alebo požadovali. K dispozícii sú miestne telefónne linky, podpora rôznych jazykov a nepretržitý kontakt.. 

ESET má prostriedky, ale s tak obmedzenými hodinami a zlou informačnou základňou sa Bitdefender Antivirus venuje tejto časti.

Kolo: Podporný bod pre Bitdefender Antivirus

Logo antivírusového softvéru Bitdefender
Logo ESET NOD32

6

Záverečné myšlienky

ESET bol vždy zameraný na podnikanie, ale to neznamená, že jeho antivírusový softvér je zlý. Keď ju porovnáte s poskytovateľom najvyššej úrovne, ako je Bitdefender Antivirus, začnete vidieť, čo vám chýba.

Víťaz: Bitdefender

To je dôvod, prečo Bitdefender vyhral toto porovnanie. Aj keď vás ESET ochráni, Bitdefender Antivirus má oveľa viac čo ponúknuť za oveľa nižšie predplatné. Získate viac funkcií, lepšiu podporu a lepšieho klienta.

Ak hľadáte alternatívu k Bitdefenderu, naše ďalšie antivírusové články by vás mohli inšpirovať. 

Používate antivírusový program ESET alebo Bitdefender? Zanechajte svoje pripomienky nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map