Ako získať švédsku IP adresu v roku 2020

Švédsko je známe mnohými vecami: brutálnymi zimami, výletmi, polárnymi svetlami a dokonca osobitným záujmom o metalovú hudbu. Je tiež známy stabilným bankovým systémom a viacerými verejnými prístupovými stanicami vrátane TV4 a Sveriges Television. Na prístup k čomukoľvek z nich však budete potrebovať švédsku IP adresu.


V tejto príručke o tom, ako získať švédsku IP adresu, vám ukážeme najbezpečnejší spôsob prístupu k sieti škandinávskej krajiny a zároveň zachováme vaše súkromie a bezpečnosť siete. Koniec koncov, zatiaľ čo prístup k dokumentom je v pohode, zostať v bezpečí je ešte lepšie.

Ako získať švédsku IP adresu

Vaša IP adresa je ako vaša fyzická adresa. Umožňuje webovým stránkam a každému, kto má prístup k vášmu pripojeniu, vidieť vašu všeobecnú geografickú polohu. Zmenou adresy IP sa môžete javiť akoby ste niekde inde, čím otvárate možnosti toho, čo máte prístup online..

Geobloky, ako sa volajú, obmedzujú to, čo vidíte a nevidíte na základe vašej polohy. Nejde o cenzúru, hoci sa dá použiť na tento účel, ale skôr o spôsob, akým spoločnosti distribuujú obsah zamýšľanému publiku. Napríklad program BBC iPlayer je k dispozícii iba tým, ktorí žijú vo Veľkej Británii (prečítajte si našu najlepšiu príručku pre sieť VPN pre BBC iPlayer).

Výmena vašej adresy IP obchádza geobloky a existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Najviditeľnejšou cestou na získanie švédskej adresy IP je použitie servera proxy, ale ako vidíte v našich sieťach VPN vs proxy vs Tor a našich najlepších bezplatných sprievodcov proxy, existuje veľa negatív..

Zástupcovia fungujú tak, že sa pripoja k vzdialenému serveru predtým, ako prejdú na otvorený internet. Vo všeobecnosti však nie sú šifrované, čo otvára možnosť počítačovej kriminality, ako aj dohľad zo strany vládnych subjektov. Sme si istí, že NSA je vďačný zakaždým, keď ľudia používajú proxy na prekonanie geobloku.

Virtuálna súkromná sieť funguje rovnakým spôsobom, ale šifruje vaše počiatočné pripojenie. Ak tak urobíte, zakóduje požiadavky, ktoré posielate, efektívne vás skryje a to, čo robíte online. Pokiaľ sieť VPN, ktorú používate, dodržiava to najlepšie v zabezpečení siete VPN, úplne prepnete do anonymného režimu.

Naši najlepší VPN a najbezpečnejší sprievodcovia VPN sú dobré miesta, kde začať, ale my sme zaokrúhlilo troch najlepších poskytovateľov z našich recenzií VPN, ktorí pre vás majú umiestnenia vo Švédsku..

ExpressVPN

ExpressVPN je na prvom mieste, pokiaľ ide o bezpečnosť, použiteľnosť a súkromie. Trvalo korunu aj v našom najrýchlejšom sprievodcovi VPN s neuveriteľnou schopnosťou zostať rýchlo na veľké vzdialenosti. Vďaka kombinácii so zásadami ochrany osobných údajov a veľkou sieťou serverov je táto voľba skvelou voľbou na získanie švédskej adresy IP.

expressvpn-review-speed-test

V sieti je viac ako 3 000 serverov rozdelených do 160 umiestnení serverov. Dve z týchto miest sú určené Švédsku, ktoré, hoci nie toľko miest, aké sú v USA, je viac ako väčšina. Viac sa môžete dozvedieť v našej recenzii ExpressVPN alebo ju môžete vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

NordVPN

NordVPN nie je celkom dobrý ako ExpressVPN, ale vďaka svojim špeciálnym serverom sa priblížil. Tieto servery si toto miesto získali v našom najlepšom VPN sprievodcovi torrentingom, hoci je to skvelé, ale aj pre Švédsko. Spoločnosť NordVPN má vo Švédsku len plaché zo 190 serverov a na rozdiel od ExpressVPN si môžete vybrať ten, ku ktorému sa chcete pripojiť..

nordvpn-review-server-navigation

Nie všetky špeciálne servery sú dostupné vo Švédsku, ale spoločnosť NordVPN tam stále ponúka svoje ponuky P2P, nejasných a zdvojených VPN. Viac sa o nich môžete dozvedieť v recenzii spoločnosti NordVPN alebo ju môžete vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

CyberGhost

CyberGhost získal miesto v našej najlepšej príručke VPN pre streamovanie a je ľahké pochopiť prečo. So špeciálnymi servermi navrhnutými na streamovanie a torrentovanie, spolu s dlhým zoznamom ďalších funkcií, je to vynikajúca voľba v VPN. Vo Švédsku má tiež 83 serverov, takže prístup by nemal byť problémom.

cyberghost-review-rozšíril-ui

Čo však na CyberGhost najviac vyniká, je jeho cena. Je to lacnejšie ako ExpressVPN a NordVPN, najmä pri viacročných plánoch. Navyše vám umožňuje prevádzkovať viac zariadení na jeden účet, s obmedzením na sedem súčasných pripojení na prihlásenie. Viac sa dozviete v našej recenzii CyberGhost alebo sa dozviete, ako sa vám to páči s veľkorysou 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Nebezpečenstvo použitia švédskej adresy IP

Pri použití švédskej adresy IP existuje len malé nebezpečenstvo, pretože ako prvá krajina zrušila cenzúru a je svetovým lídrom v oblasti slobody internetu. Aj keď sa nemusíte starať o to, aby vás sledovali Švédi, možno sa budete musieť starať o svoju vládu.

Naše najlepšie služby VPN pre Čínu hovoria o extrémnom príklade, ale aj ostatné vlády monitorujú prenos. To znamená, že je dôležité, aby ste používali sieť VPN a nie server proxy, pretože šifrovanie použité na vaše pripojenie môže maskovať to, čo robíte online, a môže zabrániť tomu, aby akákoľvek vláda prenikla do infiltrácie.

Ochrana osobných údajov je tiež problémom. Pri používaní siete VPN dôverujete poskytovateľovi, že nebude monitorovať ani protokolovať vaše údaje, a niektorí poskytovatelia boli o tom prekvapení (príklad si prečítajte v našej recenzii IPVanish)..  

Poskytovatelia vyššie, spolu s akoukoľvek VPN, ktorú vysoko hodnotíme, dodržiavajú prísne zásady ochrany osobných údajov, ktoré sa osvedčili v priebehu času. Napríklad súkromný prístup na internet bol dvakrát predvolaný na súd a občas tvrdil, že nemá žiadne informácie v zázname (prečítajte si naše hodnotenie PIA)..

Záverečné myšlienky

Získanie švédskej adresy IP nie je ťažké, ale ochrana vašej online identity je. Dúfame, že táto príručka tento proces zjednodušila a poskytla vám niekoľko našich najlepších poskytovateľov VPN, ktorí vás môžu dostať do Švédska a zároveň udržať vaše pripojenie v bezpečí.

Teraz, keď viete, ako získať švédsku IP adresu, pozrite si náš online archív zabezpečenia. Nájdete tu články, ako je tento, spolu s odporúčaniami na zaistenie bezpečnosti online.

Ktorú VPN sa snažíte dostať do Švédska? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map