Ako získať taiwanskú IP adresu v roku 2020: Presmerovanie na ROC

Ak sa snažíte získať prístup k najnovším správam na TTV alebo sa prihlásiť na svoj bankový portál mimo Taiwanu a zobrazuje sa vám chybová správa, pravdepodobne ste zasiahli geoblok. Jediným spôsobom, ako ho obísť, je zmena adresy IP. Ukážeme vám, ako získať taiwanskú adresu IP.


IP adresa je skupina čísiel, ktoré informujú webové stránky a online služby o vašej polohe. Ak sa snažíte získať prístup k obsahu obmedzenému na Taiwan a vaša adresa IP sa nezhoduje, nedostanete sa. 

Taiwanská IP adresa tieto obmedzenia odblokuje a umožní vám sledovať taiwanské streamingové služby, ako je TTV, prístup na váš bankový účet odkiaľkoľvek na svete a prehľadávať internet, akoby ste boli na Taiwane..

To isté platí pre Netflix. Ak ste fanúšikom sveta bojových umení a chcete sa pozerať na Pili Fantasy: Vojna drakov alebo Mestá posledných vecí, nebudete mať prístup k obsahu bez taiwanskej adresy IP. Netflix ukladá obmedzenia obsahu, aby boli v súlade s podmienkami autorských zákonov a územných licencií. Náš článok o zákaze VPN spoločnosti Netflix to podrobne popisuje.

Sofistikovaný detekčný systém spoločnosti Netflix zachytáva servery proxy a virtuálne súkromné ​​siete, ktoré sa nemôžu obísť svojimi filtrami a geoblokami. S IP adresou z Taiwanu môžete premýšľať o svojej polohe a oklamať webové stránky a ďalšie online služby vrátane siete Netflix, aby ste si mysleli, že odtiaľto prehliadate alebo streamujete. Najbezpečnejším spôsobom, ako ho získať, je použitie siete VPN.

Tento rýchly sprievodca, ako získať taiwanskú adresu IP, vysvetlí, ako sieť VPN môže skryť vašu adresu IP a odporučiť niekoľko našich obľúbených výberov z našich najlepších recenzií VPN..

Ako získať taiwanskú IP adresu

Existujú dva spôsoby, ako získať taiwanskú IP adresu: proxy alebo VPN. Svoju adresu IP môžete zmeniť pomocou servera proxy, ale neodporúčame vám to, pretože servery proxy neobsahujú šifrovanie a základné bezpečnostné funkcie. Sú tiež nespoľahlivé, nedokážu ponúknuť súkromie online a väčšina z nich má obmedzenú šírku pásma a rýchlosť.

VPN je najlepšia a najbezpečnejšia cesta, pretože zabezpečí vaše pripojenie a skryje vašu skutočnú IP adresu, aby ochránila vaše súkromie pred zvedavými očami dozorných agentúr a snooperov. VPN tiež obchádzajú geobloky a odblokujú streamovanie webových stránok (ďalšie informácie nájdete v článku o chybe servera proxy Netflix), takže môžete získať prístup k požadovanému obsahu. 

Náš článok VPN verzus proxy verzus Tor vysvetľuje základné rozdiely medzi servermi proxy a VPN.

Nie všetky služby VPN sú však vytvorené rovnako, preto sme vybrali troch našich najlepších poskytovateľov VPN, aby sme vám pomohli získať adresu IP z Taiwanu.

ExpressVPN

ExpressVPN je najlepšia VPN kvôli vyváženiu bezpečnosti, použiteľnosti, výkonu a súkromia. Je to najrýchlejšia VPN v našich testoch a na prvom mieste v našej najlepšej VPN pre Netflix a najbezpečnejších sprievodcov VPN. Jeho konzistencia ho oddeľuje, čo znamená, že budete mať skvelý zážitok bez ohľadu na to, ktorý server si vyberiete alebo ako nastavíte pripojenie..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rozsiahla sieť serverov pokrýva 94 krajín vrátane Taiwanu, čo z neho robí skvelú voľbu pre získanie taiwanskej adresy IP. Môžete ho nainštalovať na hlavné operačné systémy vrátane Windows, MacOS, Android a iOS. Ponúka tiež rozšírenia prehliadača pre prehliadače Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.

Zákaznícka podpora ExpressVPN je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a jej ochotný personál poskytuje dôkladné a rýchle odpovede prostredníctvom živého chatu a e-mailu.

Viac informácií o službe sa dozviete v našej recenzii ExpressVPN alebo ju môžete vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

NordVPN

NordVPN má rozsiahlu sieť, čo z neho robí skvelú voľbu pre získanie taiwanskej adresy IP. Nie je to tak konzistentné ako ExpressVPN, ale pre niektoré činnosti, ako je napríklad torrenting, je to omnoho lepšie. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše porovnania ExpressVPN vs. NordVPN. 

Medzi funkcie spoločnosti NordVPN patrí zabudovaný nástroj na blokovanie škodlivého softvéru, špeciálne servery, dvojitá VPN a atraktívne rozhranie. Úplný zoznam funkcií nájdete v našej recenzii NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú dobré a šírka pásma je neobmedzená, ale pri pripojení na veľké vzdialenosti to môže byť pomalé. Môžete ho nainštalovať na Windows, Mac, Android a iOS. Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu, ale môžete využiť vedomostnú základňu na vyriešenie menších problémov sami.

NordVPN ponúka cenovo dostupnú mesačnú sadzbu, ale predplatenie dlhšieho plánu vám ušetrí peniaze. Môžete si ho prevziať so svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

CyberGhost

CyberGhost je ďalšou dobrou VPN na získanie taiwanskej adresy IP, pretože má viac ako 3 700 serverov, z ktorých 10 je na Taiwane. Má špeciálne servery pre streamovanie a torrentovanie, dobrú bezpečnosť, solídne rozhranie a nízku cenu. Vďaka jej zásadám neprihlásenia sa navyše rešpektuje vaše súkromie, pretože neuchováva záznamy o vašich online aktivitách.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Na všetky hlavné operačné systémy, vrátane Windows, MacOS, Android a iOS, môžete súčasne pripojiť až sedem zariadení. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste sa dozvedeli viac, alebo skúste to so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Nebezpečenstvo použitia taiwanskej adresy IP

Taiwanské internetové služby nie sú obmedzené. Podľa správy Freedom House z roku 2019 je jej mediálne prostredie jedným z naj slobodnejších v Ázii so skóre 93 zo 100, takže použitie taiwanskej adresy IP nehrozí..

Jeho vláda poskytuje spoľahlivú ochranu občianskym slobodám a neexistujú žiadne prísne cenzúrne bloky. To však neznamená, že by ste sa nemali obávať o svoje súkromie a anonymitu online, najmä s rastúcimi verejnými WiFi sieťami a nebezpečenstvom počítačovej kriminality..

S VPN môžete streamovať obsah na Netflixe, pristupovať na svoj bankový účet a ďalšie online služby, chrániť svoje súkromie a zabezpečovať vaše WiFi pripojenie.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že táto príručka uľahčila proces získania taiwanskej adresy IP. Server proxy vás môže získať, ale nechráni vašu identitu online. S VPN sa objavíte, akoby ste sa nachádzali na Taiwane, vaša identita a skutočná adresa IP budú chránené a budete môcť obísť geobloky..

Ak je vaším hlavným dôvodom na získanie adresy IP pre Tchaj-wan streamovanie obsahu, všetky tri VPN, ktoré vám odporúčame, dostanú to, čo potrebujete, ale ExpressVPN je najlepší vďaka svojmu vynikajúcemu výkonu, silnej bezpečnosti, súkromiu a rýchlym rýchlostiam..  

Teraz, keď viete, ako získať taiwanskú adresu IP, pozrite si našu knižnicu VPN a archív zabezpečenia online, kde nájdete ďalšie odporúčania, ako zostať v bezpečí online. 

Ak máte skúsenosti so získaním taiwanskej adresy IP, radi by sme si vypočuli vaše odporúčania. Dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Ďakujem za čítanie. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me