S obmedzením množstva obsahu v krajine by ste sa mali pýtať, prečo by niekto chcel získať adresu IP v Rusku, ale existujú opodstatnené dôvody. Môžete byť napríklad ruským občanom cestujúcim do zahraničia a chcete získať prístup k obsahu z domu. Bez ohľadu na dôvod vám tento článok ukáže, ako to urobiť bezpečne.


Vaša adresa IP obsahuje omnoho viac informácií, o ktorých by ste si mysleli, keď sa na ne pozriete, vrátane vašej polohy. Ak sa pokúsite získať prístup k obsahu obmedzenému na inú krajinu, tieto webové stránky a služby online vás môžu zablokovať.

Siete sociálnych médií, finančné služby a dokonca vyhľadávacie nástroje sledujú polohy používateľov a pomocou týchto informácií sa rozhodujú o tom, čo sa zobrazí a v akom jazyku sa majú zobraziť. Ak sa chcete prihlásiť na svoj ruský bankový účet a skontrolovať svoje finančné prostriedky, možno budete potrebovať ruskú IP adresu.

Ak chcete vysielať miestne programy zo služieb, ako sú Rusko-1 a ivi.tv, alebo by ste chceli sledovať živé športové podujatia, jediné, čo vás baví, je chybové hlásenie. Je to kvôli geoblokom. Medzinárodné zákony o autorských právach nútia webové stránky a online služby obmedzovať, kto môže vidieť ich obsah, čo je bolesť.

Dokonca aj Netflix sa líši v každej krajine, takže verzia v krajine, v ktorej sa nachádzate, nemusí mať najnovšiu epizódu ruskej drámy, na ktorej ste závislí. Mnoho ľudí sa pokúša získať prístup k americkej verzii Netflixu, pretože má najväčšiu knižnicu. Odporúčania nájdete v našej najlepšej sieti VPN pre Netflix.

Čokoľvek sa snažíte získať prístup, jediným spôsobom, ako obísť geoblok, je zmena vašej adresy IP.

Ako získať ruskú IP adresu

Spôsob získania ruskej adresy IP je na vás. Mohli by ste ísť jednoduchou cestou a použiť server proxy – to je to, čo v skutočnosti odporúčame v našom najlepšom bezplatnom sprievodcovi serverom proxy – ale vždy nefunguje. Aj keď áno, nie sú spoľahlivé a neexistuje žiadna bezpečnosť, takže ste vystavení nebezpečenstvu online, napríklad počítačovej kriminalite. Nebude tiež ťažké sledovať veci späť k vám, pretože vaša skutočná adresa IP nie je chránená.

Náš VPN verzus proxy verzus Tor má viac informácií.

Druhou a lepšou možnosťou je použitie virtuálnej súkromnej siete. Jeho použitie vás ochráni a umožní vám anonymný prístup k webovým stránkam a službám.

Dobré nájdete v našich najlepších recenziách sietí VPN, musíte sa však uistiť, že vám najprv poskytnú obsah, po ktorom ste. Ak v Rusku nie sú žiadne servery, nemá to zmysel.

Ak sa chcete dostať do Netflixu, musíte si vybrať ten, ktorý dokáže prekonať všemocné VPN detektory. Existuje len niekoľko, ktoré tak môžu urobiť. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok o chybe proxy servera Netflix.

NordVPN

Dôrazne odporúčame NordVPN na získanie ruskej adresy IP. Má tisíce serverov po celom svete vrátane 24 v Rusku, čo vám dáva dosť na výber. Má okolo seba najlepšie zabezpečenie, s možnosťou použitia dvojitého skokového šifrovania na zvýšenie ochrany tunela VPN. Navyše neuchováva denníky.

predchádzajúca

Ďalšie

Má tiež slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma, čo je skvelé pre streamovanie. Nemali by ste mať problém dostať sa do Netflixu a ďalších streamingových služieb.

NordVPN sa dá nainštalovať do väčšiny hlavných operačných systémov a ľahko sa používa. Existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, ktorá vám poskytne čas na zistenie, či sa vám tiež páči. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

TorGuard

TorGuard, ktorý má veľkú sieť serverov, ktorá zahŕňa servery v Moskve a Petrohrade, je ďalšou dobrou voľbou. Má vysoko kvalitné, prispôsobiteľné zabezpečenie a solídnu politiku bez protokolov.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sa líšia a budú závisieť od úrovne zabezpečenia, ktorú si vyberiete, ale nie je nijako limitované, koľko šírky pásma môžete použiť..

Nie je skvelé dostať sa do streamingových služieb, ale môžete zaplatiť za vyhradenú adresu IP, ktorá bude zaručene fungovať. Podporuje najobľúbenejšie operačné systémy a má ľahko použiteľné aplikácie. Existuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete mať čas na vypracovanie, ak sa vám bude páčiť. Viac informácií o TorGuarde nájdete v našej recenzii TorGuard.

Astrill

Astrill je ďalším uchádzačom o získanie ruskej adresy IP. Nemá veľa serverov po celom svete, ale v Moskve sú dva. Jeho bezpečnosť je tiež dobrá, pričom si môžete vybrať z viacerých protokolov, vrátane dvoch, ktoré sú exkluzívne pre VPN.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Je rýchly a môže vás dostať do streamingových služieb, ako je Netflix. Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia, vďaka ktorej môžete zistiť, či je pre vás to pravé. Pozrite si našu recenziu spoločnosti Astrill, kde nájdete viac informácií o službe.

Nebezpečenstvo použitia ruskej adresy IP

Pri zmene adresy IP na ruskú neexistuje reálne nebezpečenstvo, existujú však dôvody na zabezpečenie bezpečného pripojenia. Napríklad, kde je poskytovateľ založený, by vás mohol zaujímať, najmä ak vaše aktivity budú riskantné. Ak je to tak, mali by ste si prečítať našu časť o zákonoch o ochrane osobných údajov.

Online prejav v Rusku môže mať následky. Hanobenie sa odsudzuje a za online aktivity, ako sú príspevky do sociálnych médií, sa vyskytlo viac ako 1 000 trestných prípadov. Niektorí skončili trestom odňatia slobody.

Yarovaya zákon umožňuje úradom prístup k údajom užívateľa. ak je webová stránka alebo služba pridaná do registra organizátorov šírenia informácií, musí zhromažďovať a ukladať metadáta používateľov a poskytovať ich ruským orgánom.

Komunikačné údaje vrátane textu, videa a zvuku sa musia uchovávať šesť mesiacov a metadáta sa musia uchovávať jeden rok a orgány majú prístup k týmto záznamom bez súdneho príkazu. Zistilo sa tiež, že ruská vláda používa SORM, čo je druh dohľadu, ktorý monitoruje internetový prenos.

Prečítajte si našu najlepšiu časť VPN pre Rusko, kde nájdete viac informácií o krajine.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že teraz viete, ako bezpečne získať ruskú adresu IP. Bez ohľadu na dôvod, pre ktorý to potrebujete, sú VPN najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť. Sú vybavené bezpečnosťou a ďalšími funkciami.

NordVPN je dobrou voľbou pre Rusko. Má prvotriedne zabezpečenie a chráni vás pred nebezpečenstvami online. 30-dňové obdobie vrátenia vám navyše poskytne dostatok času na to, aby ste zistili, či sa vám to páči.

Ak máte odporúčania na získanie ruskej adresy IP, dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me