Ako získať poľskú IP adresu v roku 2020: Putovanie po Varšave

Ak sa chystáte na prístup k určitému obsahu online, môže to byť bolesť, ak cestujete. Niektoré webové stránky a služby sú obmedzené na konkrétnu krajinu a ak tam nie ste, zobrazí sa chybové hlásenie alebo iná verzia. Našťastie to môžete obísť zmenou adresy IP a spoofing vašej polohy. V tejto príručke vám ukážeme, ako získať poľskú adresu IP.


IP adresy obsahujú okrem iného informácie o vašej polohe. Ak chcete získať prístup k niečomu, čo je obmedzené na určitú krajinu, budete to môcť urobiť iba vtedy, ak vaša adresa IP ukáže, že ste tam. To je vďaka geoblokom. Zmenou svojej adresy IP v podstate napodobujete svoju polohu.

Netflix je dobrým príkladom geobloku. Každá krajina, v ktorej je k dispozícii, má inú knižnicu. Aby mohla vysielať šou, potrebuje licenciu pre každú krajinu, v ktorej má v úmysle ju vysielať. Z dôvodu jazykových a kultúrnych rozdielov nie je praktické vysielať všetky predstavenia všade. Náš kus zákazu Netflix ide do detailov.

Ak vám chýba poľská verzia systému Netflix, znova získate informácie, keď dostanete poľskú adresu IP. Môžete sa tiež dostať do americkej verzie, ktorá má najväčšiu knižnicu. Navštívte našu najlepšiu VPN pre Netflix, kde nájdete špecializované odporúčania.

Poľská internetová televízna služba IPLA nie je dostupná mimo Poľska. Rovnako ako v prípade poľského Netflixu k nemu získate prístup zmenou adresy IP na poľskú.

Ďalším dôvodom, prečo by ste mohli potrebovať poľskú IP adresu, je to, že niektoré banky a iné finančné spoločnosti neumožňujú ľuďom prihlásiť sa z iných krajín. Ich odôvodnením je boj proti podvodom.

Čokoľvek budete chcieť, pre prístup budete musieť zmeniť svoju IP adresu na poľskú.

Ako získať poľskú IP adresu

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zmeniť svoju adresu IP, je použitie servera proxy (napríklad náš najlepší bezplatný server proxy). To však nie je najlepší spôsob, ako to urobiť. Nie vždy fungujú a nie sú k dispozícii žiadne bezpečnostné funkcie na ochranu vás a vašej adresy IP. Prečítajte si našu časť VPN verzus proxy verzus Tor, aby ste sa lepšie vzdelávali.

Virtuálna súkromná sieť je najlepšou voľbou. Sieť VPN nielen zmení vašu IP adresu, ale budete tiež chránení jej bezpečnosťou a vaša IP adresa bude chránená pred zvedavými očami. Mnohé z našich najlepších sietí VPN majú navyše pravidlá neprihlásenia, čo znamená, že vaše online aktivity sa nezaznamenajú.

Stačí si len vybrať jednu z našich recenzií VPN, ale musíte sa najprv uistiť, že je vhodná pre Poľsko. Musí tam byť umiestnené servery, inak budete stále zaseknutí. Ak ide o Netflix, ktorý potrebujete, budete potrebovať ten, ktorý dokáže obísť jeho systém zisťovania VPN, a existuje ich len niekoľko. Viac sa môžete dozvedieť v našom článku o chybe servera proxy Netflix.

ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá voľba na získanie poľskej adresy IP. Ponúka vynikajúcu bezpečnosť a prísnu politiku neprihlásenia. Má rozsiahlu sieť serverov vrátane niektorých v Poľsku. Je to najrýchlejšia sieť VPN v okolí a neobmedzuje množstvo šírky pásma, ktorú môžete použiť. Nemáte problém dostať sa do siete Netflix, pretože je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete ho použiť na všetkých operačných systémoch a je to skvelá voľba, ak nemáte s VPN veľa skúseností, pretože sa dá ľahko používať. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže môžete skúsiť to skôr, ako sa zaviažete. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

CyberGhost

Na zmenu adresy IP môžete použiť aj program CyberGhost. Jeho bezpečnosť je dobrá a rešpektuje vaše súkromie pomocou pevných zásad bez protokolovania. K dispozícii sú tisíce serverov a 60 z nich je v Poľsku. Jeho rýchlosti sú slušné a ponúka neobmedzenú šírku pásma. CyberGhost nemá problém dostať sa do streamingových služieb, ako je Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Navyše je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení, pretože sa môžete pripojiť naraz až sedem. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia, takže si ju môžete pred nákupom vyskúšať. Ak si stále nie ste istí, existuje záruka vrátenia peňazí. Prezrite si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

NordVPN

NordVPN je ďalšou dobrou voľbou. Jeho bezpečnosť je prvotriedna a vaše súkromie nie je v ohrození, pretože nevedie záznamy o vašej aktivite. V Poľsku je 47 serverov, z čoho si môžete vyberať. Aj keď to môže byť na dlhé vzdialenosti pomalé, jeho rýchlosti sú dobré a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Je to skvelá voľba pre vstup do Netflixu a ďalších streamingových služieb.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Ľahko použiteľní klienti spoločnosti NordVPN sú k dispozícii v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS. V prípade, že sa vám nepáči, máte k dispozícii 30-dňové okno na vrátenie platby. Naša recenzia spoločnosti NordVPN ide podrobnejšie.

Nebezpečenstvo použitia poľskej adresy IP

Aj keď pri zmene adresy IP na poľskú neexistuje žiadne nebezpečenstvo, predtým, ako to urobíte, by ste mali vedieť niekoľko vecí. Niektoré online aktivity vám môžu v niektorých krajinách priniesť veľa problémov, preto je najlepšie sa vzdelávať.

Online prejav môže mať za následok v Poľsku trest. Libel je trestným činom a existujú urážky. Napríklad rúhanie sa môže trestať odňatím slobody až na dva roky a urážkou prezidenta, ktorý ho uväzní, až na tri roky. Mali by ste byť opatrní pri uverejňovaní príspevkov online.

Mnoho vlád sa pod dohľadom zapája a Poľsko je jednou z nich. Jeho protiteroristické zákony a zákony o dohľade majú široké definície, ktoré vláde umožňujú tajne sledovať kohokoľvek, koho miluje.

Existuje aj riziko počítačovej kriminality. Môžete byť kedykoľvek zraniteľní, ale používanie verejných sietí Wi-Fi vás vystavuje väčšiemu riziku. Sieť VPN vám pomôže zostať v bezpečí, ale je tiež dobré nainštalovať slušný antivírus.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že teraz viete, ako získať poľskú IP adresu ľahko a bezpečne. Rovnako ako v našich ďalších článkoch VPN vám odporúčame, aby ste sa chránili pred online nebezpečenstvami pomocou VPN.

ExpressVPN je najlepšou voľbou na získanie poľskej adresy IP. Má tam servery, je rýchly, bezpečný a dostanete vás do streamingových služieb. Navyše so zárukou vrátenia peňazí 30 dní nič nestratíte.

Ak máte nejaké tipy na získanie poľskej adresy IP, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me