Španielsko je známe mnohými vecami, vrátane fantastického slnečného svitu, býčích zápasov, hudby Flamenco a ďalších. Je to tiež jedna z najväčších krajín na svete pre futbal, alebo, ako sa volá pod svojím vlastným menom, fútbol. Ak ste mimo Španielska a chcete sa zapojiť do akcie, budete potrebovať španielsku IP adresu.


V tejto príručke o tom, ako získať španielsku IP adresu, vám ukážeme, ako bezpečne naladiť krajinu. Aj keď je prístup k prúdom fútbol skvelý, budeme hovoriť aj o bezpečnostných a súkromných rizikách spojených s pripojením sa k inej krajine prakticky.

Ako získať španielsku IP adresu

Predtým, ako vám povieme, ako získať španielsku IP adresu, musíme hovoriť o tom, čo je IP adresa. Podobne ako fyzická adresa, aj adresy IP identifikujú počítače v sieti. Keď sa pripájate k webovej stránke, zdieľate svoju IP adresu, ktorá tiež zaznamenáva vašu geografickú polohu.

To sa môže stať problémom pri pokuse o prístup k obsahu obmedzenému na určitú krajinu. Geobloky sa vytvárajú na obmedzenie obsahu na určitú oblasť. Napríklad, Netflix má rôzne knižnice predstavení a filmov pre rôzne časti sveta (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu hackermi Netflixu, ako k nim získať prístup)..

Výmena vašej adresy IP je našťastie jednoduchá, ale mnohí ju považujú za nesprávnu. Jednou z najbežnejších trás je použitie servera proxy, ktorý vám umožní pripojiť sa k serveru v krajine, do ktorej pristupujete, a až potom prejsť na internet (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu zdarma pre server proxy). Keď tak urobíte, vaša IP adresa sa nahradí.

To znamená, že ako si môžete prečítať v našom návode, ako poraziť sprievodcu zákazom siete Netflix VPN, servery proxy sa dajú ľahko zistiť. Navyše sú nebezpečné, o ktorých sa môžete dozvedieť v našom vysvetľovači VPN verzus proxy verzus Tor.

Je to preto, že vaše pripojenie k serveru proxy nie je šifrované. Virtuálne súkromné ​​siete to obchádzajú. Použitím protokolov VPN môžete virtuálne tunelovať kdekoľvek na svete. Na rozdiel od serverov proxy bude však vaše pripojenie šifrované, čo znamená, že vaša identita a žiadosti, ktoré odošlete, zostanú súkromné.

Uvádzame niekoľko odporúčaní od nášho najlepšieho sprievodcu VPN, ktorý má servery v Španielsku. Ak si však chcete kúpiť, prečítajte si naše recenzie VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je najbezpečnejšia VPN, ktorú sme testovali. Okrem ponúkania efektívneho používateľského prostredia a vynikajúcej bezpečnosti je rýchly. ExpressVPN je najrýchlejšia VPN, ktorú sme preverili, a to nielen preto, že zostane rýchla pri tunelovaní blízko domova, ale aj preto, že udržuje vašu rýchlosť na veľké vzdialenosti..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Má dve sídla v Španielsku: jedno v Madride a druhé v Barcelone. ExpressVPN má síce iba dve miesta, ale má sieť viac ako 3 000 serverov, čo znamená, že by ste sa mali vždy pripojiť. Viac sa dozviete v našej recenzii ExpressVPN alebo vyskúšajte službu s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

NordVPN

NordVPN má rozsiahlu sieť serverov, stále však zaostáva za ExpressVPN. Nie je to taký konzistentný poskytovateľ, ale pôsobivé. Ako majster nášho najlepšieho sprievodcu VPN pre torrenting sa spoločnosť NordVPN odlišuje od davu s veľkou sadou funkcií a prvotriednou bezpečnosťou.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má 61 serverov v Španielsku a na rozdiel od ExpressVPN si môžete zvoliť ten, ku ktorému sa chcete pripojiť. Aj keď Španielsko nemá všetky špeciálne servery spoločnosti NordVPN, na torrenting môžete použiť servery P2P. Viac informácií o funkciách spoločnosti NordVPN nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN alebo sa dozviete, ako sa vám to páči s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

CyberGhost

CyberGhost je jedným z našich obľúbených poskytovateľov na webe Cloudwards.net. Vďaka vynikajúcej ponuke dedikovaných serverov pre streamovanie si získal miesto v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre streaming a prichádza s lacnou značkou na zavedenie. Aj keď nie tak rýchly ako ExpressVPN alebo NordVPN, CyberGhost robí takmer všetko v poriadku.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má 64 serverov v Španielsku distribuovaných v Barcelone a Madride a rovnako ako v prípade NordVPN si môžete zvoliť server, ku ktorému sa chcete pripojiť. CyberGhost má však čo ponúknuť viac ako veľká serverová sieť, preto si prečítajte podrobnosti v našej recenzii CyberGhost. Prípadne sa môžete zaregistrovať pre službu, aby ste využili jej veľkorysú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Nebezpečenstvo použitia španielskej adresy IP

Španielsko má vo všeobecnosti bezplatný internet, a to aj napriek problémom so spravodlivým používaním v minulosti. Napriek tomu sa pri získavaní španielskej IP adresy nemusí robiť žiadne starosti, pokiaľ nerobíte niečo nezákonné, ako napríklad podporujete terorizmus, nezúčastňujete sa na nenávistných prejavoch alebo šírite detskú pornografiu.

Hoci tunelovanie do Španielska nemusí predstavovať problém, tunelovanie z inej krajiny môže byť problematické. Ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi internetovou cenzúrou, mnoho krajín na celom svete obmedzuje alebo blokuje internet. Používanie nástroja proxy, napríklad VPN, by mohlo znamenať pokuty alebo čas uväznenia.

Z tohto dôvodu je dôležité, aby ste používali poskytovateľa, ktorý dodržiava to najlepšie v zabezpečení VPN. Kombináciou silného šifrovania a prísnych zásad bez protokolovania vás VPN môže udržať mimo záznamu. Vyššie uvedené tri možnosti získali v našich najlepších VPN službách pre Čínu sprievodcu vďaka ich vynikajúcej bezpečnosti.

Aj keď nežijete pod represívnou čínskou vládou, mali by ste sa stále venovať bezpečnosti VPN. Vláda USA napríklad sleduje používateľské údaje prostredníctvom programov, ako je PRISM, a masívne technologické spoločnosti, ako sú Facebook a Amazon, informujú o požiadavkách, ktoré odošlete.

Aj keď sa chránite pred zrejmými online hrozbami, je zrejmé, že niektoré trhavejšie a nebezpečnejšie zbierky môžu prepadnúť cez trhliny. Bezpečná VPN to zastaví.

Záverečné myšlienky

Existuje veľa dôvodov, prečo by ste chceli španielsku IP adresu, pričom fútbolské toky sú na začiatku zoznamu. Aj keď sa španielskej vlády nemusí veľa starať o bezpečnosť alebo súkromie, krajina, v ktorej žijete, a služby, ktoré používate, môžu spôsobiť problémy..

Sieť VPN je nevyhnutná na zabezpečenie online, ale je to len jeden krok na zaistenie bezpečnosti pri prehliadaní webu. Ak sa chcete dozvedieť viac spôsobov, ako sa chrániť, prečítajte si náš archív zabezpečenia online.

Ktorú sieť VPN používate na získanie španielskej adresy IP? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me