Ako získať pakistanskú IP adresu v roku 2020: Poloha v Lahore

Ak ste sa pokúšali získať prístup k pakistanskému obsahu mimo Pakistanu, je pravdepodobné, že vás predstavili geobloky. Sú bežné, ale môžu byť nepríjemné. Jediným spôsobom, ako ich obísť, je zmena adresy IP. V tomto článku vám povieme, ako získať pakistanskú IP adresu.


Vaša adresa IP je jedinečné identifikačné číslo, ktoré obsahuje vašu geografickú polohu. Ak sa pokúsite získať prístup k niečomu, čo je obmedzené na určitú krajinu, budete blokovaní, pokiaľ nemáte správnu IP adresu. Zmena adresy IP v podstate vedie web alebo online službu k tomu, aby si mysleli, že ste v tejto krajine.

Možno budete chcieť pozerať niektoré miestne televízne programy, napríklad Dunya News alebo Samaa TV. Možno vám chýba sledovanie správ alebo iných programov vo vašom miestnom jazyku, ako sú Urdu, Pandžábí alebo Sindhi. Nech už je to čokoľvek, budete pravdepodobne potrebovať pakistanskú IP adresu.

Netflix je k dispozícii aj v Pakistane a niektoré dostupné programy nemusia byť inde. Je to kvôli licenčným obmedzeniam. Licencia je potrebná pre každú krajinu, v ktorej služba chce vysielať reláciu. Mnoho používateľov požaduje prístup k americkej verzii Netflixu, pretože má na výber najviac možností. K tejto téme sa venujeme viac v našom článku o zákaze VPN zo siete Netflix.

Ak je vaším hlavným cieľom vstup do siete Netflix, pozrite si naše odporúčania v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Netflix.

Ďalším dôvodom, prečo by ste mohli chcieť pakistanskú IP adresu, je prihlásiť sa na svoj bankový účet. Mnoho bánk nepovoľuje prístup z krajín mimo krajiny. Je to nepríjemné, ale ďalšou bezpečnosťou je zastavenie podvodov.

Ako získať pakistanskú IP adresu

Na získanie pakistanskej adresy IP je možné použiť niekoľko metód. Môžete použiť server proxy – prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu serverom proxy – čo je jednoduchá cesta, ale vždy nefunguje. Aj keď server proxy funguje, ponecháva vašu IP vystavenú, takže ju možno vysledovať späť k vám. Navyše neexistuje žiadna bezpečnosť, takže sa môžete stať obeťou počítačovej kriminality. Náš článok VPN verzus proxy verzus Tor obsahuje viac tém.

Je lepšie používať virtuálnu súkromnú sieť. Týmto spôsobom budete chránení jeho bezpečnosťou a umožní vám anonymne prehliadať.

Existuje niekoľko faktorov, ktoré urobia niektoré z našich najlepších sietí VPN dobrým výberom pre Pakistan. A čo je najdôležitejšie, poskytovateľ musí mať servery. V opačnom prípade nebudete mať stále prístup k obmedzenému obsahu.

Ak chcete používať streamingové služby, budete chcieť VPN s dobrou rýchlosťou a neobmedzenou šírkou pásma. Aby bolo možné pristupovať k sieti Netflix, bude potrebné, aby zostal nedetekovaný pokročilým systémom detekcie VPN služby. Niektoré siete VPN jednoducho nemajú potrebné možnosti. Ďalšie informácie nájdete v časti o chybe servera proxy Netflix.

CyberGhost

Pomocou protokolu CyberGhost môžete získať pakistanskú adresu IP. Z jeho tisícov serverov je 10 v Pakistane. Má dobrú bezpečnosť a ctí vaše súkromie pomocou solídnych zásad bez protokolov. Rýchlosti sú slušné a má neobmedzenú šírku pásma. Navyše vás môže priviesť k streamovacím službám vrátane Netflixu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS a pripojiť naraz až sedem zariadení. Z tohto dôvodu to bola jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení. Prezrite si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete viac informácií o službe, alebo použite sedemdňovú skúšobnú verziu, aby ste sa sami presvedčili. K dispozícii je tiež záruka vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť.

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou dobrou voľbou, pretože má dobrú sieť serverov, ktorá zahŕňa niektoré servery v Pakistane. Jeho bezpečnosť je vynikajúca a nevedie záznamy o vašej činnosti. Bez problémov vás zavedie do streamovacích služieb vrátane siete Netflix. V skutočnosti je to naša najlepšia sieť VPN na streamovanie. Navyše má neobmedzenú šírku pásma a je to najrýchlejšia sieť VPN v okolí.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Je kompatibilný s väčšinou operačných systémov a umožňuje pripojenie troch zariadení naraz. Klienti sa ľahko používajú a je to skvelá voľba, ak nemáte skúsenosti s používaním siete VPN. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ktorá vám poskytuje dostatok času na to, aby sa vám to páčilo. Ak chcete získať podrobnejší pohľad na službu, prečítajte si našu recenziu ExpressVPN.

Astrill

Astrill môže byť tiež použitý na získanie pakistanskej IP adresy. Jeho serverová sieť nie je taká veľká ako konkurencia, ale má servery v Bahawalpur. Chráni vás slušným zabezpečením a môžete si vybrať z mnohých protokolov VPN, vrátane dvoch, ktoré sú preň jedinečné. Astrill vás zavedie do streamingových služieb, ako je Netflix, a má vysoké rýchlosti s neobmedzenou šírkou pásma.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Môže byť použitý na väčšine stolových a mobilných operačných systémov. Navyše môžete súčasne pripojiť až päť zariadení. Existuje sedemdňová skúšobná verzia, z ktorej môžete tiež čerpať výhody. Viac informácií nájdete v našej recenzii Astrill.

Nebezpečenstvo použitia pakistanskej IP adresy

Pri používaní pakistanskej adresy IP z technického hľadiska nie ste v nebezpečenstve. To znamená, že pri práci musíte mať na pamäti veci. Dohľad je v mnohých častiach sveta hlavným problémom, pričom iba niekoľko krajín si cení súkromie.

Vláda netoleruje kritiku vojenských alebo militantných náboženských skupín. Päť kritikov bolo označených za nezvestných po tom, čo ich kritizovali, a jeden tvrdil, že ho mučili vládne inštitúcie.

Rúhanie je navyše trestným činom a je prísne potrestané. Mnoho reportérov uplatňuje autocenzúru, keď píšu o citlivých témach, ako sú náboženstvo, protesty a problémy LGBT. Prečítajte si našu najlepšiu časť siete VPN pre Pakistan pre ďalšie informácie o krajine.

Existuje tiež nebezpečenstvo používania verejných WiFi. Keď sa pripájate k hotspotu, neexistuje spôsob, ako zistiť, ako je zabezpečený. Používaním VPN sa chránite pred počítačovou kriminalitou. Dobrý antivírusový program by sa nezmenil.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol pochopiť, ako zmeniť adresu IP na pakistanskú. Aby ste sa udržali v bezpečí, je najlepšie ísť cestou VPN, pretože to zaistí, že budete chránení a budete rešpektovať svoje súkromie.

Všetky naše odporúčania zodpovedajú tejto úlohe, ale CyberGhost má navrch s 10 servermi v Pakistane. Vďaka sedemdňovej skúšobnej lehote a záruke vrátenia peňazí máte dostatok času na rozhodnutie, či je to pre vás to pravé.

Ak máte odporúčania na získanie pakistanskej adresy IP, zanechajte nám komentár nižšie. Radi by sme vás počuli. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map