Ako získať ománsku IP adresu v roku 2020: Muscat Movements

Ak odchádzate z Ománu za prácou alebo na dovolenku, možno bude potrebné pripraviť sa, ak chcete streamovať najnovšiu epizódu relácie, ktorú sledujete doma. Podobne, ak chcete získať prístup k svojmu bankovému účtu mimo územia Ománu, pravdepodobne sa dostanete do geobloku. Aby ste získali prístup, musíte zmeniť svoju IP adresu, preto vám ukážeme, ako získať Ománsku IP adresu.


Ak chcete streamovať Omani Netflix zvonku z Ománu, pravdepodobne vás zablokujú z dôvodu územných licenčných a autorských zákonov. Netflix má rôzne knižnice v každej zo 190 krajín, v ktorých pôsobí. Niektoré programy sú exkluzívne pre jednu krajinu z dôvodu kultúrnych a jazykových rozdielov, zatiaľ čo iné sú všade. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi zákazom používania siete Netflix VPN.

IP adresa Ománu vám pomôže obísť obmedzenia streamovania a cenzúru vlády na internete, aby ste mali prístup k svojim obľúbeným televíznym programom a online službám. Navyše sa budete môcť prihlásiť do služieb online bankovníctva, ktoré sú často obmedzené na určitý región ako spôsob boja proti podvodom vo finančnom sektore..

Ako získať Ománsku IP adresu

Existuje niekoľko spôsobov, ako získať IP adresu pre Omán, ale dva najobľúbenejšie z nich sú proxy a virtuálne súkromné ​​siete. Používatelia proxy sú bezplatní a môžu vám získať adresu Ománskeho IP. Ako však viete prečítať v našom porovnaní VPN a proxy verzus Tor, sú nespoľahlivé, nemajú bezpečnosť, ľahko sa rozpoznávajú a blokujú a dajú sa vysledovať späť k vám..

Najlepším spôsobom použitia je VPN. Hoci siete VPN fungujú ako servery proxy tým, že vás pripájajú k vzdialenému serveru, ktorý nahrádza vašu skutočnú adresu IP, ponúkajú tiež funkcie zabezpečenia, napríklad šifrovanie, aby skryli zdroj vášho pripojenia. Zabezpečujú, že vaša identita zostáva online anonymná a že vás neblokujú ani detekčné systémy.

Urobíme dve odporúčania, ktoré majú umiestnenia serverov v Ománe, môžu vám získať adresu Ománu IP, ponúknuť zabezpečenie a umožniť vám prístup k požadovanému obsahu..

HideMyAss

HideMyAss vám môže poskytnúť Ománsku IP adresu. Má dobrú bezpečnosť, prepínač zabíjania a viac ako 900 serverov v 190 krajinách vrátane Ománu. To však znamená, že má problém s ochranou súkromia, pretože uchováva záznamy o pripojeniach a odpojeniach až 30 dní. Jeho rýchlosti sú v poriadku a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

HideMyAss môžete nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS a klienti sa ľahko používajú. Priateľský chat alebo e-mail môžete dosiahnuť pomocou priateľského a užitočného personálu zákazníckej podpory spoločnosti. K dispozícii je užitočná informačná základňa pre opravy najbežnejších problémov.

Ak si chcete službu pred odberom vyskúšať, môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu, aby ste zistili, či sa vám páči, ale v tomto období nezabudnite zrušiť alebo vám bude naúčtované jednoročné predplatné. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii HideMyAss.

PureVPN

Jediným dôvodom, pre ktorý spomíname PureVPN, je to, že má servery v Ománe. Ak sú vaše online aktivity citlivé, neodporúčame ich používať. To znamená, že má dobrú sieť serverov a bezpečnosť je v poriadku, musíte ju však nastaviť na 256-bitové šifrovanie. Ponúka tiež prepínač zabíjania, ale jeho zásady ochrany osobných údajov sú dosť nekonzistentné, ako to môžete prečítať v našej správe PureVPN..

PureVPN-homepage-2018

Jeho rýchlosti sú dobré a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS, aj keď jeho kachľové rozhranie vyzerá nepárne. V porovnaní s HideMyAss je PureVPN oveľa lacnejšou možnosťou a má 31-dňovú záruku vrátenia peňazí a nepretržitú podporu.

Nebezpečenstvo použitia adresy Omán

Pri používaní adresy Omani IP nehrozí žiadne nebezpečenstvo, je však potrebné pamätať na to.

Internet v Ománe je prísne kontrolovaný, rovnako ako v mnohých krajinách, ale nie až tak v Číne. Webové stránky, ktoré obsahujú gay a lesbický materiál, pornografiu, niektoré zoznamovacie webové stránky, ktoré obsahovali sexuálne explicitné obrázky a obsah súvisiaci s nelegálnymi drogami, sú zablokované. Môže to byť tolerantné pre cudzincov, turistov alebo kohokoľvek, kto cestuje do Ománu a dúfa, že bude používať internet.

Poskytovatelia internetových služieb v Ománe majú vo svojich dohodách tiež prísne podmienky týkajúce sa druhov povolených činností. Činnosti, ktoré sú v rozpore s politickými, sociálnymi, náboženskými, hospodárskymi alebo kultúrnymi hodnotami monarchie alebo by mohli poškodiť tretiu stranu, sú nezákonné. Nedodržanie týchto predpisov môže viesť k ukončeniu služby a k trestnému alebo občianskemu súdnemu konaniu.

Používanie programov Skype, WhatsApp a FaceTime je tiež nezákonné. Platí to pre internetové kaviarne, z ktorých väčšina bola napadnutá, čo viedlo k zatknutiu, uväzneniu alebo obvineniu ľudí z poplatkov za poskytovanie služieb VoIP..

Hoci Ománska ústava zaručuje slobodu názoru a prejavu v medziach zákona, prejav, ktorý kritizuje monarchiu alebo vládu alebo sa odchyľuje od islamu, nie je povolený. Mnoho novinárov, blogerov a ďalších občanov sa cenzurovalo, aby sa vyhli výsluchom, zatknutiam alebo väzeniu za to, že hovoria proti vládnucej rodine na sociálnych sieťach. 

Napríklad v roku 2016 bol renomovaný spisovateľ a aktivista Abdullah Habib odsúdený na tri roky väzenia a udelil pokutu 2 000 ománskych liekov (5 200 USD) za zverejňovanie príspevkov na Facebooku týkajúcich sa politických a ľudských práv.

Vláda monitoruje aj súkromnú komunikáciu svojich občanov vrátane e-mailov, mobilných telefónov a chatovacích miestností. To v kombinácii s nebezpečenstvami používania verejných sietí Wi-Fi a počítačových útokov predstavuje veľké riziko pre každého, kto používa adresu IP od Ománu..

Našťastie môžete použiť jednu z sietí VPN, ktoré sme vám odporúčali, aby ste získali Ománsku IP adresu a prístup k tomu, čo ste zvykli doma..

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám to pomôže získať adresu Ománi IP. VPN je najlepšia metóda na použitie, pretože ponúka dobrú bezpečnosť, zbavuje vás rušivého sledovania a cenzúry, chráni vašu skutočnú identitu a odblokuje služby streamovania médií. 

Jedna z odporúčaných možností je viac než dosť na to, aby ste mohli začať, ale HideMyAss je naším výberom kvôli jej dobrej bezpečnosti a vynikajúcej zákazníckej podpore. Navyše môžete využiť svoju sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 30-dňovú lehotu na vrátenie platby a zistiť, či sa vám to páči. Ak chcete viac možností, pozrite sa na našu najlepšiu sieť VPN pre Omán.

Ak máte skúsenosti so získaním adresy Omani IP, radi by sme si vypočuli vaše odporúčania. Povedzte nám o nich v sekcii nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me