Ako získať nemeckú IP adresu 2020: Vychutnajte si cestu do Heimatu

Ak vás v čase, keď ste mimo Nemecka, zasiahlo chybové hlásenie online a potrebujete prístup na web, pravdepodobne ste narazili na geoblok. Ak nemáte prístup k obsahu, na ktorý ste zvyknutí, môže byť frustrujúce, existuje však jednoduché riešenie. Všetko, čo musíte urobiť, je zmeniť vašu IP adresu. V tomto článku vám ukážeme, ako získať nemeckú adresu IP.


Webové stránky a online služby môžu zistiť, kde sa nachádzate, iba podľa vašej adresy IP. To môže viesť k tomu, že nebudete mať prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na konkrétnu krajinu, ak ste mimo nej. Po zmene adresy IP na adresu z tejto krajiny ju však budete môcť zobraziť.

Možno budete chcieť dohnať miestny spravodajský kanál alebo stream zo služieb, ako sú ARD Mediathek alebo ProSieben Video. Možno by ste si chceli pozrieť nemeckú verziu Netflixu. Nech je to čokoľvek, na to budete potrebovať nemeckú adresu IP.

Bloky sa vyskytujú, pretože služba streamovania potrebuje licenciu pre každú reláciu z krajiny, v ktorej sa má zobraziť. Niektoré krajiny nemusia byť vhodné pre určité krajiny z dôvodu jazyka alebo cieľovej skupiny. Netflix je v mnohých krajinách, ale jeho knižnica sa kvôli týmto zákonom líši. Mnoho ľudí chce USA Netflix, pretože má najrozmanitejšie možnosti.

Prečítajte si viac o tom v našom článku o zákaze VPN Netflix VPN. Ak je Netflix tým, čo hľadáte, pozrite si našu najlepšiu sieť VPN pre Netflix, kde nájdete ďalšie návrhy.

Možno budete musieť pristupovať aj k svojim finančným účtom. Povedzme, že sa musíte prihlásiť do svojho bankového účtu, ale bez ohľadu na to, koľko vyskúšate, k nemu nemáte prístup. Ako je nepríjemné, väčšina finančných služieb nepovoľuje prihlásenie z inej krajiny ako bezpečnostné opatrenie. Zmeňte svoju IP adresu a budete v poriadku.

Ako získať nemeckú IP adresu

Mohli by ste ísť ľahkou cestou a pomocou servera proxy získať nemeckú adresu IP (náš najlepší bezplatný sprievodca serverom proxy obsahuje niekoľko návrhov). Neodporúčame to však, pretože sú nedôveryhodné. Nie vždy fungujú a nie je tu zahrnuté žiadne zabezpečenie, takže máte otvorené útoky. Navyše je vaša IP adresa odkrytá a všetko sa dá vysledovať späť k vám. Pre lepšie pochopenie si prečítajte naše porovnanie VPN verzus proxy verzus Tor.

Odporúčame vám používať virtuálnu súkromnú sieť, pretože je plná bezpečnosti a váži si vaše súkromie. Chráni tiež vašu IP adresu. Môžete sa pozrieť na naše najlepšie siete VPN, ale musíte sa uistiť, že tá, ktorú chcete, je pre Nemecko dobrou voľbou..

Na začiatok musí mať servery v Nemecku. Ak to tak nie je, budete stále zaseknutí. Ak sa chcete dostať do siete Netflix, uvedomte si, že je vynikajúca pri zisťovaní sietí VPN, takže sa musíte uistiť, že ste vybrali takú, ktorá môže obísť jej systém. Prezrite si našu časť chyby servera proxy Netflix, kde nájdete viac podrobností.

CyberGhost

CyberGhost je vynikajúci poskytovateľ, ktorý má veľa serverov vrátane neuveriteľných 575 v Nemecku, takže by ste nemali mať problém so získaním nemeckej adresy IP. Má dobrú bezpečnosť a súkromie, takže viete, že ste chránení. Jeho rýchlosti sú slušné, má neobmedzenú šírku pásma a môže pristupovať k službe Netflix a iným streamingovým službám.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS. CyberGhost získal najvyššie miesto v našich najlepších sieťach VPN pre viac zariadení, pretože umožňuje pripojiť naraz až sedem zariadení, čo je viac, ako umožňujú jeho konkurenti. Pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie môžete zistiť, aké to je, a ak si po tom nie ste istí, existuje záruka vrátenia peňazí.

Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste sa dozvedeli viac o službe.

NordVPN

Spoločnosť NordVPN je schopná získať nemeckú IP adresu aj vďaka tisíckam serverov, z ktorých 257 je v Nemecku. Patrí tiež k najlepším v oblasti bezpečnosti a ochrany súkromia. Jeho rýchlosti sú dobré a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Navyše sa môže bez problémov dostať do väčšiny streamingových služieb vrátane Netflixu.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete ho používať na hlavných operačných systémoch a súčasne pripojiť až šesť zariadení. V rámci 30-dňovej lehoty na vrátenie prostriedkov by ste mali mať dostatok času, aby ste zistili, či sa vám to páči. Môžete si tiež prečítať našu recenziu spoločnosti NordVPN, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

Astrill

Astrill je ďalšou slušnou voľbou. Jej serverová sieť nie je taká veľká ako sieť jej konkurentov, ale v Nemecku má šesť serverov vrátane Mníchova, Hanau Am Main, Frankfurtu, Dusseldorfu, Frankfurtu nad Mohanom a Kolín nad Rýnom. Jeho bezpečnosť vás ochráni a má na výber veľa protokolov, vrátane dvoch, ktoré sú exkluzívne pre spoločnosť.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Budete mať možnosť dostať sa do streamingových služieb a má dobré rýchlosti bez obmedzení šírky pásma. Je kompatibilný s najpopulárnejšími operačnými systémami a umožní vám mať pripojených až päť zariadení súčasne. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia a ďalšie podrobnosti si môžete prečítať v našej recenzii Astrill.

Nebezpečenstvo používania nemeckej adresy IP

Nemeckú adresu IP môžete používať bez obáv, mali by ste však pamätať na niektoré informácie o krajine.

Ak pravidelne uverejňujete príspevky online, mali by ste vedieť, že určité kategórie reči sú nezákonné. Zahŕňa to hanobenie náboženstiev a rozhovory o vytvorení teroristickej organizácie, ako aj o iných ustanovených v nemeckom trestnom zákonníku..

Pravidlo nenávistných výrokov s názvom NetzDG je v platnosti od októbra 2017. Vyžaduje, aby giganti sociálnych médií odstraňovali nezákonný materiál zverejnený na svojich platformách. Ak tak neurobia, hrozí im pokuta. Aj keď to nemá veľký vplyv na používateľov, existujú obavy, že pravidlo by obmedzovalo slobodu prejavu.

Rovnako ako vo väčšine krajín je šírenie materiálov chránených autorskými právami v Nemecku nezákonné a môže mať za následok pokutu alebo väzenie. Mohli by tu byť aj právnické firmy, ktoré lovia populárne torrenty za nemecké adresy IP v nádeji, že na niekoho tiež chytia. Viac informácií nájdete v našej najlepšej príručke VPN pre Nemecko.

Verejné WiFi sa stáva čoraz obľúbenejším, takže viac ľudí je vystavených riziku počítačovej kriminality. Nikdy nemôžete povedať, aké bezpečné sú tieto hotspoty, takže pri pripojení je dobré používať VPN, aby ste sa chránili. To znamená, že slušný antivírus je tiež vhodný na obranu.

Záverečné myšlienky

Teraz by ste mali vedieť, ako ľahko a bezpečne získať nemeckú adresu IP. Používanie siete VPN je zďaleka najlepší spôsob, pretože vás bude chrániť jej bezpečnosť a zostať v anonymite.

Naše tri výbery vám poskytnú to, čo potrebujete, ale CyberGhost je najlepšou voľbou pre Nemecko, pretože tam má 575 serverov, teda oveľa viac ako ktorýkoľvek iný poskytovateľ, na ktorého sme sa zamerali. Pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie môžete zistiť, ako sa vám to páči. Ak si stále nie ste istí, existuje aj záruka vrátenia peňazí.

Ak máte tipy na získanie nemeckej adresy IP, vložte ich do sekcie s komentármi nižšie. Bolo by skvelé ich počuť. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map