Ako získať mexickú IP adresu v roku 2020

Ak ste mimo Mexika, pravdepodobne máte problémy s prístupom na webové stránky a služby odtiaľto. Je to z toho dôvodu, že vaša adresa IP ukazuje, že sa nenachádzate v Mexiku a obsah je geograficky obmedzený. Ukážeme vám, ako získať mexickú adresu IP, aby ste sa obišli s týmito obmedzeniami.


Možno budete musieť skontrolovať svoj mexický bankový účet alebo sledovať lokálnu televíznu sieť, napríklad Televisa. Možno vás pozývajú exkluzívne ponuky spoločnosti Mexický Netflix. V takom prípade sa oplatí prečítať si našu najlepšiu verziu VPN pre Netflix. V každom prípade, kým nezmeníte svoju adresu IP tak, aby vyzerala ako v Mexiku, nebudete mať k nim prístup..

Televízne programy a filmy sú viazané zákonmi o obmedzení obsahu a jednotlivé krajiny sa líšia. Licenčné dohody pre ne sú potrebné a musia sa uzavrieť v každej krajine, v ktorej chce služba fungovať. V niektorých krajinách nie je možné licencovať určitý obsah, zatiaľ čo v iných krajinách nemá zmysel poskytovať ich obsah, pretože neexistuje žiadny dopyt.

Ako získať mexickú IP adresu

Metóda, ktorú používate na získanie mexickej adresy IP, je len na vás. Mohli by ste ísť najjednoduchšou cestou a použiť proxy, ale to nie je spoľahlivý spôsob, ako to urobiť. Dokonca ani náš najlepší bezplatný server proxy nefunguje vždy a môže vás nechať zraniteľným. Okrem toho vaša skutočná adresa IP nie je chránená a je ľahké sledovať veci až k vám. Prečítajte si našu časť VPN verzus proxy verzus Tor.

Najlepším spôsobom, ako získať mexickú adresu IP, je virtuálna súkromná sieť. Týmto spôsobom budete chránení a zostanete anonymní. V našich najlepších recenziách VPN je veľa dobrých možností, niektoré sú však lepšie ako iné v prípade Mexika. Najdôležitejšie je, že poskytovateľ má servery, a čím viac, tým lepšie. V opačnom prípade budete uviaznutí na mieste, kde ste začali.

Ak chcete Netflix, potrebujete službu, ktorá dokáže prekonať systém detekcie VPN. Ak si vyberiete ten, ktorý nedokončí svoju prácu, zobrazí sa vám chybová správa. Ďalšie informácie nájdete v časti o chybe servera proxy Netflix. Existuje ich však niekoľko.

CyberGhost

CyberGhost je dobrou voľbou pre Mexiko. Z jeho viac ako 3 000 serverov na celom svete je 20 v Mexiku, čo vám ponúka množstvo možností na zmenu vašej adresy IP. Má dobrú bezpečnosť a ctí aj súkromie.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Navyše, jeho rýchlosti sú slušné a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma, čo znamená, že je dobré na streamovanie. Dostanete sa na stránky Netflixu z celého sveta, ako aj na BBC iPlayer. S Hulu sme však mali zmiešané výsledky, hoci by sa mali dostať do väčšiny mexických káblových sietí.

Môžete ho používať na všetkých hlavných operačných systémoch a súčasne pripojiť až sedem zariadení, čo mu prinieslo druhé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre viac zariadení. Sedemdňovú skúšobnú verziu môžete využiť na zistenie, či sa vám to páči, ako aj na záruku vrátenia peňazí. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost pre viac informácií o službe.

ExpressVPN

ExpressVPN ponúka vynikajúce služby s prvotriednou bezpečnosťou a súkromím. Má vyše 2000 serverov v 94 krajinách, z ktorých jeden je v Mexiku. Predtým, než sa obávate, ExpressVPN používa špeciálne vysokokapacitné servery a pri používaní jedného servera sa zriedka vyskytlo preťaženie..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN bol počas nášho testovania najrýchlejší VPN a ponúka neobmedzenú šírku pásma. Nemá tiež problém dostať sa do siete Netflix, takže nie je ťažké pochopiť, prečo je naša najlepšia sieť VPN na streamovanie.

Funguje so všetkými hlavnými operačnými systémami a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí nemajú veľa skúseností s VPN, pretože sa ľahko používajú. Záruka vrátenia peňazí je 30 dní, takže pri jej vyskúšaní nehrozí žiadne riziko. Naša recenzia ExpressVPN poskytuje podrobnejší pohľad na poskytovateľa.

NordVPN

NordVPN je ďalšou dobrou voľbou pre Mexiko. Má tisíce serverov po celom svete vrátane ôsmich v Mexiku. Rovnako ako v prípade ExpressVPN, má špičkovú bezpečnosť a súkromie, ako to môžete prečítať v našom článku.

predchádzajúca

Ďalšie

Má neobmedzenú šírku pásma s slušnými rýchlosťami a môže sa dostať do siete Netflix. Vrátená je 30-dňová refundácia, takže si môžete byť istí, že sa vám bude páčiť. Pozrite sa na našu recenziu spoločnosti NordVPN a zistite, prečo to robíme.

Nebezpečenstvo použitia mexickej adresy IP

Hoci mexická adresa IP nie je nijak zvlášť nebezpečná, existujú dôvody, prečo by ste sa mali uistiť, že vaše pripojenie je bezpečné. Ak je vaša činnosť citlivejšia, je dobré skontrolovať, kde je poskytovateľ založený. V našom článku o zákonoch o ochrane osobných údajov vidíte dôvod.

V Mexiku sa zvýšil štátny dohľad, čo umožňuje uchovávanie údajov a zhromažďovanie informácií o geolokácii používateľov. Poskytovatelia internetových služieb a mobilné siete musia orgánom udeľovať geolokáciu a metaúdaje. Tieto záznamy sa navyše musia uchovávať najmenej dva roky, aby k nim bolo možné kedykoľvek získať prístup.

Mexiko je tiež veľkým odosielateľom, pokiaľ ide o sledovací softvér, ktorý umožňuje orgánom činným v trestnom konaní a iným subjektom špehovať občanov. Viac informácií o krajine si môžete prečítať v našej najlepšej sieti VPN pre Mexiko.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli pochopiť, ako získať mexickú adresu IP. Nech je váš dôvod akýkoľvek, VPN je najlepší spôsob, ako to dosiahnuť. Sú jednoduché na používanie, napriek tomu sú vybavené vynikajúcimi funkciami vrátane zabezpečenia.

Najlepším kandidátom na Mexiko je CyberGhost. Chráni vás, dostane vás do siete Netflix a umožní vám zostať pod radarom. Sedemdňová skúšobná verzia by vám mala poskytnúť dostatok času na jej absolvovanie a záruka vrátenia peňazí je iba čerešničkou na torte. To znamená, že akékoľvek z našich ďalších odporúčaní by bolo dobrou voľbou aj pre Mexiko.

Máte nejaké návrhy na získanie mexickej adresy IP? Ak áno, vložte ich do komentárov nižšie. Radi by sme ich počuli. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me