Ako získať marockú IP adresu v roku 2020

Ak sa pokúsite držať krok so svojimi obľúbenými televíznymi programami na Al Aoula alebo sa pokúsite získať prístup k marockému bankovému účtu z krajín mimo Maroka, pravdepodobne budete čeliť obmedzeniam prístupu alebo narazíte na geobloky. V tomto článku vám povieme, ako získať marockú adresu IP, aby ste mohli získať prístup.


Či už cestujete mimo Maroko za prácou alebo na dovolenku, možno zistíte, že niektoré z online služieb, ktoré používate, sú neprístupné, pretože sú obmedzené na túto krajinu..

Vaša adresa IP zobrazuje vašu polohu a zariadenie, ktoré používate, keď ste online. Vládne a finančné webové stránky, streamingové platformy a ďalšie online služby ho používajú na určenie obsahu, ku ktorému nemáte prístup, a na základe ktorého sa naň nemôžete dostať. Bez marockej adresy IP sa zobrazí chybová správa, ak sa pokúsite získať prístup k obsahu s obmedzeným prístupom.

Napríklad, ak chcete získať prístup k svojmu bankovému účtu online a ste mimo Maroka, pravdepodobne budete uzamknutí, aby ste zabránili uskutočneniu akejkoľvek transakcie. Banky to robia s cieľom bojovať proti podvodom, ale ak zmeníte svoju adresu IP, budete sa môcť prihlásiť a získať prístup k svojmu účtu.

Ďalším príkladom online služby s geoblokom je Netflix. Mediálny streamovací juggernaut je k dispozícii vo viac ako 190 krajinách, každá s vlastnou knižnicou obsahu. Niektoré programy sú k dispozícii všade, iné však nie sú vhodné pre celosvetové publikum z dôvodu jazykových alebo kultúrnych rozdielov a môžu byť exkluzívne pre jednu krajinu..

Netflix to robí v súlade s obmedzeniami územných licencií a podmienkami autorských práv. Viac sa o tom dočítate v našom návode, ako poraziť sprievodcu zákazom siete Netflix VPN. Ak chcete sledovať filmy alebo televízne relácie na serveri Netflix v Maroku, budete potrebovať marockú adresu IP, aby ste obišli tieto obmedzenia.

Ak chcete obísť vládnu cenzúru na internete alebo získať prístup k vládnym službám online, budete potrebovať aj adresu IP z Maroka..

Ako získať marockú IP adresu

Existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako získať marockú IP adresu. Najjednoduchšie je použiť proxy, ale to je zlý nápad. Dokonca aj tí najlepší bezplatné servery vás nechránia, pretože nemajú zabezpečenie, vďaka čomu je vaša adresa IP vystavená, čo znamená, že ju môžete vysledovať späť. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si naše porovnania VPN verzus proxy verzus Tor.

Odporúčame získať marockú IP adresu pomocou virtuálnej súkromnej siete. Ľahko sa používajú a sú vybavené funkciami, ako je napríklad dobrá bezpečnosť, ktorá chráni vaše online aktivity v súkromí a skryje vašu skutočnú adresu IP.. 

Sieť VPN by ste mohli získať iba od nášho najlepšieho sprievodcu sieťou VPN, musíte sa však uistiť, že dostanete marockú adresu IP. Poskytovateľ musí mať servery v Maroku, inak tam nebudete môcť získať IP adresu.

Ak sa Netflix stará o vás, vyhľadajte poskytovateľa, ktorý dokáže obísť inteligentné filtre VPN služby. Málokto to dokáže spoľahlivo (viac informácií nájdete v našej časti chyby servera proxy Netflix). Náš najlepší sprievodca sieťou VPN pre Netflix obsahuje päť našich obľúbených možností, ale my vám poskytneme tri, ktoré majú prístup do Maroka a ponúkajú bezpečnosť a rýchlosť.

HideMyAss

HideMyAss vám umožní získať marockú IP adresu. Jeho rozsiahla sieť serverov pokrýva 190 krajín a zahŕňa dva servery v Maroku. Má dobrú bezpečnosť, 256-bitové šifrovanie AES, vstavaný prepínač zabíjania a solídnu politiku ochrany osobných údajov. To znamená, že uchováva protokoly o pripojení a odpojení až 30 dní, čo nie je dobré, najmä ak to vyžadujú úrady..

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosť je v poriadku pre väčšinu aktivít. Neexistujú žiadne obmedzenia na šírku pásma a môže pristupovať k väčšine streamovacích služieb. 

Môžete ho používať na Windows, MacOS, Android a iOS a umožňuje naraz až päť pripojených zariadení. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia, ako aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Naša recenzia služby HideMyAss obsahuje ďalšie podrobnosti o službe.

Schovaj ma

Ďalšou dobrou voľbou na získanie marockej adresy IP je Hide.me. Má čiastkové rozšírenie umiestnenia serverov, ale našťastie zahŕňa aj Maroko. VPN bohatá na funkcie má slušné rýchlosti a ponúka prepínač zabíjania, rozdelené tunelovanie a vynikajúcu bezpečnosť. 

Hide-review-interface

Hide-review-server-list

Hide-review-fallback

Hide-review-custom-skripty

Hide-review-setup-vodítka

predchádzajúca

Ďalšie

Hide.me má klientov pre všetky hlavné operačné systémy vrátane Windows, MacOS, Android a iOS, ako aj rozšírenia prehliadača pre Mozilla Firefox a Google Chrome. Môžete ho nainštalovať aj manuálne na Windows Phone, BlackBerry a na viacerých verziách Linuxu, vrátane Ubuntu a Fedory. Pozrite sa na túto službu v našej recenzii Hide.me.

PureVPN

Keby to nebolo pre svoje tri servery v Maroku, PureVPN by tu nedostal zmienku. Ak vaše online aktivity nie sú citlivé a potrebujete servery, je to dobrá voľba pre spoofing vašej polohy. Jeho bezpečnosť je v poriadku, pokiaľ nastavíte šifrovanie na AES 256-bit a má vypínač zabíjania. 

PureVPN-homepage-2018

Pravidlá ochrany osobných údajov sú zavedené, sú však dosť nekonzistentné a sú v rozpore, keď tvrdia, že neuchovávajú denníky.. 

Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS. Ponúka tiež rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox a môžete ich používať na piatich zariadeniach súčasne. Na rozdiel od väčšiny služieb VPN, PureVPN nezanedbáva Afriku. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej PureVPN recenzii.

Nebezpečenstvo použitia marockej IP adresy

Maroko je domovom viac ako 33 miliónov ľudí a je rýchlo sa rozvíjajúcim štátom s množstvom slnka a pekných turistických miest. To isté sa, žiaľ, nedá povedať o stave internetu v krajine.

Zmena vašej adresy IP nehrozí, ale je dobré poznať zákony v každej krajine, v ktorej používate server, pretože to, čo môže byť prijateľné v jednej, by vás mohlo dostať do problémov v inej..

Po arabskej jari vo februári 2011 marocká vláda prijala prísne zákony o internete, ktoré viedli k zablokovaniu škrtenia a blokovaniu obsahu. Blokované boli aj internetové služby ako Google, YouTube a Skype. Krajina tiež blokuje, cenzuruje alebo zatýka každého, kto tieto zákony porušuje.

Ak ste žili v Maroku alebo ste tam strávili veľa času, pravdepodobne ste si všimli, že prístup na internet môže byť zložitý a nepravidelný. Populárne webové stránky a siete sociálnych médií sa zdajú byť v režime offline pravidelne, čo marocký hlavný poskytovateľ internetových služieb obviňuje technické závady.

Mnoho vlád sa podieľa na online dohľade a Maroko nie je výnimkou. Mnoho prípadov bolo potrestané za to, že civilisti a reportéri boli potrestaní za triviálne činy, ako napríklad predstavenie kráľa alebo jeho rodiny spôsobom, ktorý považujú za „nevhodný“.

Maročania sa tiež musia starať o počítačovú kriminalitu, spolu s údajmi uloženými na svojich zariadeniach alebo zdieľanými so svojou rodinou a priateľmi. Verejné Wi-Fi je tiež otvorené zneužitiu a slabým miestam, ktoré by mohli poškodiť súkromie alebo údaje používateľov.

S takou tvrdou internetovou cenzúrou, vládnym dohľadom a obmedzením rýchlosti je najlepšou voľbou zostať v bezpečí pomocou VPN.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že ste túto príručku považovali za užitočnú a teraz viete, ako získať marockú IP adresu. VPN je najbezpečnejším a najúčinnejším spôsobom. Chráni vaše súkromie a údaje, zbavuje vás vás rušivých služieb sledovania a cenzúry a odblokovania služieb streamovania médií.

Radi by sme sa dozvedeli vaše skúsenosti a odporúčania týkajúce sa získania marockej adresy IP. Zdieľajte ich v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map