Ako získať kenskú IP adresu v roku 2020

Ak ste keňan žijúci v zahraničí a túži sa pozerať na svoje obľúbené miestne seriály, napríklad Auntie Boss alebo The Real Housewives of Kawangware, alebo ak chcete svoje bankovníctvo robiť online, budete potrebovať kenskú IP adresu.


IP adresa nie je iba súbor náhodných čísel; je plná skrytých informácií, ktoré môžu odhaliť vašu polohu na webových stránkach alebo online službách. Na zobrazenie geoblokovaného obsahu, ktorý je obmedzený na Keňu, vrátane služieb predplatného, ​​ako sú DSTV alebo Showmax, potrebujete IP adresu, ktorá ukazuje, že ste v Keni..

Gigant Netflix pre streamovanie médií pôsobí na celom svete v stovkách krajín vrátane Kene, ale s obmedzeniami na vysielacie licencie pre rôzne televízne programy. Viac sa o tom dočítate v našom článku o zákaze VPN v sieti Netflix alebo si pozrite naše odporúčania týkajúce sa najlepšej siete VPN pre sieť Netflix, ak chcete len prístup.

Mnoho bánk a finančných inštitúcií vám tiež neumožňuje prihlásiť sa z krajín mimo krajiny ako ochranu pred podvodnými aktivitami. Preto je vhodná zmena adresy IP, pretože vám umožňuje online spestriť svoju polohu a získať prístup k svojmu bankovému účtu.

Na populárnu službu M-Pesa nebudete potrebovať transakciu s kenskou adresou IP, pretože umožňuje používateľom systému Android a iOS prístup k službe M-Pesa Global prostredníctvom aplikácie mySafaricom. Odtiaľ môžete posielať peniaze do východnej Afriky, na bankové účty v Nemecku, Číne a Spojených arabských emirátoch, agentmi západnej únie (okrem Severnej Kórey a Sýrie) a PayPal..

To znamená, že ku kánskym predstaveniam budete mať stále prístup získaním virtuálnej súkromnej siete s kenskou adresou IP. Ukážeme vám, ako ho získať.

Ako získať kenskú IP adresu

Ak chcete získať kenskú adresu IP, môžete sa vydať jednoduchšou cestou a použiť proxy, ale nie sú spoľahliví a môžu vás nechať zraniteľní voči počítačovej kriminalite, pretože nešifrujú prenos ani nezahŕňajú bezpečnostné funkcie. Navyše vaša najlepšia adresa IP nechráni ani tie najlepšie servery proxy, čo znamená, že ich môžete sledovať. Viac sa môžete dozvedieť v našom článku VPN vs proxy vs. Tor.

Najlepším nástrojom na získanie kenské adresy IP je virtuálna súkromná sieť. Sieť VPN zašifruje internetovú prevádzku vášho zariadenia a nasmeruje ho na jeden zo serverov, takže môžete anonymne prehliadať internet a odblokovať geoobmedzený obsah.. 

Sieť VPN vás ochráni pred anonymnými a nebezpečnými hrozbami online. Nezabudnite však vybrať najlepšiu sieť VPN pre Keňu. Budete potrebovať VPN so servermi v Keni, ktoré vám pomôžu získať prístup k Netflixu, ktorý má komplexný systém detekcie VPN, ktorý môže obísť iba hŕstka sietí VPN..

ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúcou voľbou pre získanie kenské adresy IP. Umožňuje vám prístup k obsahu, akoby ste boli v Keni, bez ohľadu na to, kde ste, a udržuje vás v anonymite. Je vynikajúce pri odblokovaní geograficky obmedzeného obsahu, najmä zo služieb streamovania, ako je Netflix. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho vynikajúci výkon, neobmedzená šírka pásma a vysoké rýchlosti z neho robia najlepšiu sieť VPN na streamovanie, zatiaľ čo jej silné bezpečnostné funkcie, napríklad 256-bitové šifrovanie AES a ochrana pred únikom DNS, chránia vaše súkromie a citlivé údaje..

VPN je pravdepodobne najviac užívateľsky prívetivý, s ľahko použiteľnými aplikáciami pre väčšinu hlavných platforiem, rýchlou a užitočnou zákazníckou podporou prostredníctvom 24/7 živého chatu a bezproblémovou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN a získajte viac informácií o poskytovateľovi.

CyberGhost

CyberGhost je ďalšou slušnou službou VPN. Má viac ako 3 700 serverov, z ktorých 10 je v Keni. Vyznačuje sa prísnou bezpečnosťou a rešpektuje vaše súkromie vďaka svojej politike nulovania. Navyše to neznamená obmedzenie šírky pásma. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

CyberGhost je tiež schopný odblokovať Netflix a ďalšie streamingové služby a je kompatibilný s väčšinou hlavných operačných systémov. Môžete ich používať naraz až na siedmich zariadeniach, a preto je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení.

Na rozdiel od iných sietí VPN ponúka CyberGhost veľmi veľkorysú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia, jej dĺžka však závisí od nainštalovaného klienta. Napríklad skúšobná verzia pre klienta Windows je iba 24 hodín, zatiaľ čo aplikácie pre Android a iOS ponúkajú sedemdňové skúšobné obdobia.

zažívacie

Táto relatívne nová, ale lacná služba VPN. Je nabitý funkciami a môže vás dostať do Netflixu. Má viac ako 450 serverov, z ktorých jeden je v Keni. Určite teda získate kenskú IP adresu. 

Zažívacie-Slider1

Zažívacie-Slider2

Zažívacie-Slider3

Zažívacie-Slider4

Zažívacie-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho nevýhodou sú nekonzistentné rýchlosti, ktoré sa líšia v závislosti od vášho použitia, takže nedosahujú najrýchlejších poskytovateľov VPN. Kompenzuje to však svojou nízkou cenou, sortimentom špeciálnych serverov a robustnou sadou funkcií. 

Môžete si prečítať našu recenziu na podrobnejšie informácie o sieti VPN. Používa 256-bitové šifrovanie AES vo vašom pripojení, aby vám poskytlo najlepšie zabezpečenie a udržiavalo jasné odhodlanie chrániť súkromie používateľov.

Nebezpečenstvo používania kenskej adresy IP

Keňa má zlú povesť v tom, že má prísne prehľady o komunikácii svojich občanov a monitoruje ich komunikačné zariadenia. V roku 2017 sa kenská vláda priznala, že utratí milióny dolárov za dozor, ale nie je to všetko zlé.

Zlý stav kybernetickej bezpečnosti v Keni prispel k jej zlému zaradeniu medzi krajiny, ktoré sú zraniteľné voči počítačovým rizikám. Indonézska skupina hackerov Kurd Electronic Team v skutočnosti 3. júna 2019 vnikla do mnohých vládnych webových stránok..

Ako si môžete prečítať v našom sprievodcovi internetovou cenzúrou, mnoho krajín na celom svete blokuje alebo obmedzuje internet. Správa Freedom House dala Keni skóre 32 zo 100 v zozname najviac a najmenej slobodných krajín, takže si stále musíte robiť starosti s vládou, ktorá pleská po vašom internetovom prenose. Musíte si tiež dávať pozor na hackerov a zločincov, ktorí sa snažia ukradnúť vaše citlivé údaje. 

Aj keď používanie siete VPN v Keni nie je nezákonné, získanie kenskej adresy IP sťaží kybernetickým zločincom krádež informácií a pomôže vám obísť obmedzenia geoblokovania a cenzúry, ktoré vám môžu zabrániť v prístupe k obsahu..

Záverečné myšlienky

Sieť VPN je vaša najlepšia stávka na získanie keňskej IP adresy a ochrany online bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Ktorýkoľvek z troch vyššie uvedených poskytovateľov služieb VPN vám poskytne to, čo potrebujete, ale ExpressVPN je najlepšou voľbou. 

Vďaka obrovskému výberu servera, silnému zabezpečeniu, vynikajúcemu výkonu a schopnosti dostať sa do streamingových služieb by vám malo priniesť všetko, čo potrebujete, aby ste mohli bezpečne získať požadovaný obsah. Navyše, s jeho 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí bez akýchkoľvek otázok, nie je dôvod to vyskúšať. 

Radi by sme sa dozvedeli, aké sú vaše odporúčania na získanie keňskej adresy IP. Zanechať komentár v sekcii nižšie, a ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me