Ako získať juhokórejskú IP adresu v roku 2020: Bezpečné v Soule

Ak ste fanúšikom hardcore Hallyu alebo máte záujem o kórejský film, budete ho chcieť sledovať, keď cestujete alebo pracujete mimo Južnej Kórey. Bohužiaľ, kvôli geoblokom sa vám pri pokusoch o prístup k obsahu môže stať, že dostanete niekoľko chybových hlásení. S juhokórejskou adresou IP môžete získať prístup k streamovacím službám a sledovať požadovaný obsah. Ukážeme vám, ako ho získať.


Zmenou adresy IP upravíte svoju polohu a obídite geobloky, aby ste získali prístup k požadovanému obsahu. Napríklad, ak chcete sledovať svoju obľúbenú kórejskú sériu na Netflix, môžete tak urobiť iba s juhokórejskou IP adresou. 

Netflix poskytuje rôzne knižnice obsahu podľa krajiny, kde je k dispozícii. Je to kvôli jazykovým a kultúrnym rozdielom, ako aj územným licenciám. Ďalšie podrobnosti nájdete v časti zákazu siete Netflix VPN.

Ako získať juhokórejskú IP adresu Podobne, ak chcete získať prístup k svojmu juhokórejskému bankovému účtu alebo online službám, ktoré používate doma, nebudete mať možnosť z dôvodu miestnych obmedzení. S juhokórejskou IP adresou môžete získať neobmedzený prístup k týmto službám.

Ako získať juhokórejskú IP adresu

Dve bežné trasy, pomocou ktorých môžete zmeniť svoju adresu IP, používajú server proxy alebo virtuálnu súkromnú sieť. Server proxy nahradí vašu adresu IP tým, že vám umožní pripojenie k serveru na inom mieste predtým, ako prejdete na internet (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu zdarma pre proxy). 

Používatelia proxy môžu používať zadarmo, sú však tiež nespoľahliví a neposkytujú zabezpečenie vášho pripojenia. Vaša IP adresa zostane exponovaná a vaše spojenie bude možné vysledovať späť k vám.

Na získanie juhokórejskej adresy IP odporúčame použitie siete VPN. Sieť VPN šifruje vaše pripojenie a umožňuje vám tunelovať prakticky kdekoľvek na svete (ďalšie informácie nájdete v našom sprievodcovi šifrovaním)..

Taktiež majú pravidlá bez protokolovania, čo znamená, že neuchovávajú záznamy o vašej online aktivite a rôznych bezpečnostných funkciách VPN, ktoré skryjú vašu skutočnú adresu IP. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi ochranou osobných údajov online alebo v VPN verzii Proxy verzus Tor.

Z našich recenzií VPN si môžete vybrať sieť VPN, ktorá však musí mať servery v Južnej Kórei, inak nebudete môcť získať juhokórejskú adresu IP. Ak je vašou prioritou streamovanie obsahu z Netflixu, vyberte ten, ktorý dokáže obísť jeho inteligentné filtre a detektory, pretože to len veľmi málo dokáže spoľahlivo. Náš článok o chybe servera proxy Netflix obsahuje ďalšie podrobnosti.

ExpressVPN

ExpressVPN je najlepšia sieť VPN v okolí. Je to dobrá voľba na získanie juhokórejskej adresy IP, pretože jej rozsiahla sieť serverov sa rozšírila do 94 krajín vrátane Južnej Kórey. Má dobrú povesť pre rýchle rýchlosti servera, vysokú bezpečnosť a spoľahlivosť, a preto sa radí na prvé miesto v našich najrýchlejších službách VPN a najbezpečnejších sprievodcov VPN.. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Môže tiež spoľahlivo obísť geobloky spoločnosti Netflix, a preto získala prvé miesto v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Netflix..  

ExpressVPN sa ľahko používa a inštaluje na Windows, MacOS, Linux, Android a iOS. Môžete si tiež stiahnuť jeho rozšírenia prehliadača pre Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari. 

Ak potrebujete pomoc s inštaláciou alebo inými otázkami, podpora zákazníkov je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zamestnanci poskytujú užitočné a dôkladné odpovede prostredníctvom e-mailu a live chatu. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN pre viac informácií.

Aj keď je ExpressVPN drahý, jeho vynikajúca služba vám zaistí, aby ste dostali svoje peniaze. Poskytuje tiež sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať bez rizika.

NordVPN

NordVPN je ďalšou dobrou voľbou na získanie juhokórejskej adresy IP. Má sieť viac ako 5 000 serverov pokrývajúcich 60 krajín, z toho 10 v Južnej Kórei, takže by ste nemali mať problém s prístupom k obsahu odtiaľ. 

Zabezpečenie je prvotriedne, s killswitch, servermi s dvojitým skokom, ktoré šifrujú vaše pripojenie dvakrát a bez protokolov, ktoré rešpektujú vaše súkromie. NordVPN tiež ponúka neobmedzenú šírku pásma a dobré rýchlosti. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môže sa to však spomaliť, keď sa pripájate na veľké vzdialenosti, ale vyrovnáva sa tým rýchlym časom prepínania servera. Dostanete sa do Netflixu v Južnej Kórei a tiež do torrentov, a preto prišla na prvé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre sprievodcu torrentingom.. 

Môžete ho nainštalovať jednoducho a rýchlo sa pripojiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Zákaznícka podpora je k dispozícii aj prostredníctvom živého chatu, e-mailu a užitočnej databázy znalostí. 

NordVPN ponúka cenovo dostupnú mesačnú sadzbu, ale ak si predplatíte dlhší program, ušetríte peniaze. Poskytuje 30-dňové okno na vrátenie platby, takže si to môžete najskôr vyskúšať. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN a získajte viac informácií.

VPNArea

VPNArea vám tiež môže poskytnúť IP adresu pre Južnú Kóreu. Bezpečnosť je dobrá a získate dvojité skokové servery pre vyššiu bezpečnosť, rovnako ako NordVPN. Jeho servery pokrývajú 65 krajín, takže si môžete vybrať z rôznych miest vrátane Južnej Kórey. K dispozícii sú tiež zásady neprihlásenia na zvýšenie ochrany osobných údajov.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú pomerne pomalé, ale môžete si užiť neobmedzenú šírku pásma a môže sa dostať do streamingových služieb, ako je Netflix. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii VPNArea.

Môžete ho používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS s až šiestimi zariadeniami pripojenými súčasne. Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu 24/7 a prostredníctvom informovanej databázy. Táto služba je lacná, ale ak ju chcete pred prihlásením vyskúšať, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí. 

Nebezpečenstvo používania adresy IP v Južnej Kórei

Získanie alebo dokonca použitie juhokórejskej adresy IP nehrozí, ako si môžete prečítať v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Južnú Kóreu. Musíte však poznať niekoľko konkrétnych pravidiel používania internetu v krajine.

Podľa orgánu advokácie Freedom House je sloboda internetu v Južnej Kórei čiastočne bezplatná. Juhokórejská vláda vynakladá veľké úsilie na cenzúru internetu a médií s cieľom regulovať, čo sa dá a nemôže robiť online. 

Blokuje konkrétne typy obsahu, ako sú napríklad porno a hazardné stránky, komentáre a webové stránky v Severnej Kórei a akékoľvek nesúhlasné politické názory, najmä pokiaľ ide o prezidenta.

Od používateľov internetu sa tiež vyžaduje, aby sa identifikovali, ak k necenzurovaným webom pridajú verejne viditeľný príspevok alebo chcú, alebo ak chcú prístup na stránky, ktoré sa považujú za nevhodné pre neplnoleté osoby. Ich totožnosť sa potom overí pomocou kópie pasu používateľa alebo, v prípade občanov Južnej Kórey, registračným číslom rezidenta.

Tieto obmedzenia majú pomerne široký dosah, čiastočne z dôvodu zákona o počítačovom ohováraní, vďaka ktorému je trestným činom odhalenie akýchkoľvek informácií s úmyslom poškodiť dobré meno osoby. Zákon sa použil na zásah proti anti-ustanoveniu alebo kritickým rokovaniam vlády.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že teraz viete, ako získať juhokórejskú adresu IP. VPN je najbezpečnejším a najúčinnejším spôsobom. Naši traja poskytovatelia VPN vám môžu získať adresu IP pre Južnú Kóreu, pričom budú vaše pripojenie bezpečné a bude chrániť vašu identitu. 

Radi by sme sa dozvedeli vaše skúsenosti a odporúčania týkajúce sa získania adresy IP pre Južnú Kóreu. Podeľte sa o ne v sekcii komentárov nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map