Ako získať jordánsku IP adresu v roku 2020: Pripojte sa k Petre

Získanie prístupu k určitému obsahu online môže byť frustrujúce, ak cestujete. Niektoré online služby a webové stránky sú obmedzené na oblasť, takže ak sa tam fyzicky nenachádzate, zobrazí sa iná verzia alebo chybové hlásenie. Dobrou správou je, že takéto obmedzenia môžete obísť zmenou adresy IP. V tejto príručke vám ukážeme, ako získať jordánsku adresu IP.


IP adresa obsahuje informácie o vašej polohe a zariadení, ktoré používate. Ak chcete získať prístup k obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením, môžete tak urobiť iba pomocou adresy IP, ktorá ukazuje, že sa nachádzate v oblasti, kde je dostupný. Zmenou svojej adresy IP spoofujete svoju polohu, aby ste prekonali geobloky, ktoré vám bránia v prístupe k požadovanému obsahu..

Napríklad, ak vám chýba jordánska verzia systému Netflix, môžete ju sledovať, až keď získate jordánsku adresu IP. Netflix má v každej krajine inú knižnicu obsahu z dôvodu licenčných a jazykových a kultúrnych rozdielov. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš postup, ako poraziť časť zákazu siete Netflix VPN.

Či už chcete odblokovať streamingové weby alebo zostať anonymnými online, táto príručka vám ukáže, ako získať jordánsku IP adresu odkiaľkoľvek na svete..

Ako získať jordánsku IP adresu

Existuje niekoľko spôsobov, ako zmeniť svoju IP adresu. Dve bežné trasy používajú proxy alebo virtuálnu súkromnú sieť.

Server proxy nahradí vašu adresu IP tým, že vám umožní pripojenie k serveru na inom mieste pred prechodom na internet. Hlavnou výhodou serverov proxy je, že sú zvyčajne bezplatné (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu zdarma pre proxy). Preto ich neodporúčame používať, pretože nie sú zabezpečené a vaše pripojenie je možné vysledovať späť k vám. Viac informácií nájdete v našich častiach VPN verzus proxy verzus Tor.

Na získanie jordánskej adresy IP vám odporúčame použiť sieť VPN. VPNS vám umožňuje tunelovať prakticky kdekoľvek na svete, pričom vaše pripojenie zostáva šifrované. To znamená, že budú naďalej udržiavať vaše žiadosti, ktoré posielate, súkromné. Sú vybavené bezpečnostnými funkciami, ktoré skryjú vašu skutočnú adresu IP. Navyše vďaka svojej politike ochrany osobných údajov neuchovávajú záznamy o vašej online aktivite.

Z našich recenzií VPN si môžete vybrať sieť VPN, ale musíte sa uistiť, že je vhodná pre Jordánsko. Ak v krajine nie sú žiadne servery, nebudete môcť získať jordánsku adresu IP. Ak je Netflix prioritou, vyhľadajte poskytovateľa, ktorý dokáže obísť svoje inteligentné detektory VPN, pretože len málo z nich to dokáže spoľahlivo. Ďalšie podrobnosti nájdete v časti Chyba servera proxy servera Netflix.

Tu sú naše odporúčania na získanie jordánskej adresy IP, ktoré pochádzajú z nášho najlepšieho sprievodcu VPN.

HideMyAss

HideMyAss vám môže poskytnúť jordánsku IP adresu. Má viac ako 960 serverov na viac ako 280 miestach pokrývajúcich 190 krajín vrátane dvoch v Jordánsku. Jeho bezpečnosť je dobrá, s 256-bitovým šifrovaním AES a poskytuje vám neobmedzenú šírku pásma.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

To znamená, že jej výkyvy sú vyvážené priemernými rýchlosťami a pochybnou politikou ochrany súkromia. Udržuje protokoly pripojenia a odpojenia po dobu 30 dní. To znamená, že to nerobí takú veľkú prácu, keď si ukrýva zadok.

Môžete ho nainštalovať na Windows, MacOS, Android a iOS a používať naraz až päť spojení. Jeho zákaznícka podpora je vynikajúca, pretože získate live chat a e-mailovú pomoc, ako aj fórum poznatkov a komunitné fórum.

Ak si chcete vyskúšať HideMyAss, máte k dispozícii aj sedemdňovú skúšobnú verziu a máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Prečítajte si našu recenziu služby HideMyAss, kde nájdete podrobný pohľad na túto službu.

PureVPN

Je ťažké odporučiť PureVPN každému. Jediným dôvodom, prečo tento zoznam vytvára, je skutočnosť, že má v Jordánsku šesť serverov. Môže sa pochváliť viac ako 2000 servermi vo viac ako 140 krajinách, čo je viac, ako ponúkajú ExpressVPN alebo NordVPN. Väčšina neobvyklých umiestnení je poskytovaná prostredníctvom virtuálneho servera, čo PureVPN objasňuje.

V niektorých kľúčových oblastiach však zaostáva. Naše testy preukázali slabé šifrovanie, úniky DNS, hroznú rýchlosť, požadujúce zásady ochrany osobných údajov a vrátenia platby a hrozný zákaznícky servis.

PureVPN-homepage-2018

Jeho bezpečnosť je neistá, ale dáva vám na výber medzi 128-bitovým a 256-bitovým šifrovaním. Uprostred všetkého žargónu sa však stále veľa deje pod kapotou. Na serveri Cloudwards.net vám odporúčame, aby ste sa nezaoberali otázkami bezpečnosti a ochrany osobných údajov spoločnosti PureVPN. Môže existovať väčšie riziko, ako to stojí za to. 

Môžete ho nainštalovať na Windows, Mac, Android a iOS. Navyše ponúka prehliadače Google Chrome a Mozilla Firefox a tiež si ich môžete nainštalovať do smerovača. Môžete ho používať až na piatich zariadeniach súčasne, hoci nie je to jedna z našich najlepších sietí VPN na výber viacerých zariadení.

K dispozícii je 31-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete vyskúšať. Ak chcete získať viac informácií o službe, prečítajte si našu recenziu PureVPN.

Nebezpečenstvo použitia jordánskej adresy IP

Jordánsko je pozoruhodný model slobody napriek tomu, že sa nachádza v regióne s dlhou históriou cenzúry internetu. Zmena vašej adresy IP nehrozí, pokiaľ neurobíte niečo nezákonné, ako napríklad účasť na nenávistných prejavoch alebo podporu terorizmu..

Pred zmenou adresy IP je preto potrebné oboznámiť sa s pravidlami pre jednotlivé krajiny. Mnoho krajín obmedzuje alebo blokuje internet a zároveň ukladá tvrdé pravidlá, ktoré trestajú používateľov a známych disidentov za určité online aktivity.

Správa z roku 2018 Freedom House ukazuje, že sloboda internetu v Jordánsku sa v porovnaní s rokom 2017 zlepšila z dôvodu lepšieho prístupu, efektívneho digitálneho aktivizmu a poklesu blokovania spravodajských webových stránok.. 

Úrady počas školských skúšok stále blokujú aplikácie sociálnych médií vrátane WhatsApp, Facebook Messenger, Twitter a Instagram. Niekoľko aktivistov bolo zatknutých za to, že požadovali reformy alebo obvinili verejných činiteľov z korupcie. 

Existuje tiež nebezpečenstvo počítačovej kriminality a verejné Wi-Fi predstavuje vážne ohrozenie vášho súkromia a bezpečnosti. Jordánska vláda môže tiež sledovať prístup na internet, ktorý bol v posledných rokoch niekoľkokrát obmedzený..

Aj keď nežijete v Jordánsku, bezpečnosť VPN by mala byť pre vás prioritou. Vláda USA napríklad používa na sledovanie údajov o používateľoch programy ako PRISM. Facebook a Amazon, okrem iných technických gigantov, sa tiež zaoberajú požiadavkami, ktoré odošlete. Vďaka zabezpečenej sieti VPN sa môžete chrániť pred záludnejšími online hrozbami, ktoré môžu spadnúť cez trhliny.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že teraz viete najlepší spôsob, ako získať jordánsku adresu IP. VPN je najlepšia metóda na použitie, pretože vás ochráni pred online hrozbami a skryje vašu skutočnú IP adresu. Pozrite si náš archív zabezpečenia online, kde nájdete ďalšie informácie o tom, ako sa chrániť.

HideMyAss je dobrá služba so slušnou bezpečnosťou a servermi v Jordánsku, preto vám odporúčame použiť ju na získanie adresy IP v Jordánsku. Okrem toho môžete využiť bezplatnú sedemdňovú skúšobnú dobu a 30-dňovú lehotu na vrátenie platby a zistiť, či sa vám to páči.

Máte skúsenosti so získaním jordánskej adresy IP? Povedzte nám o tom v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me