Ako získať japonskú IP adresu v roku 2020

Internet je síce vynikajúci na spojenie s ľuďmi z celého sveta alebo na nájdenie obsahu, ku ktorému by ste inak nemali prístup, ale vaše bežné pripojenie nenájde všetko. Po pripojení na internet vám bude pridelená adresa IP, ktorá zaznamená vašu relatívnu polohu na svete.


Na základe tejto adresy IP môžu byť niektoré webové stránky blokované procesom známym ako geoblokovanie. Mnohé streamingové služby, ako napríklad Netflix, rozdeľujú okrem bánk a vládnych webových stránok segmenty určitých knižníc do určitých regiónov, o ktorých si môžete prečítať v našom sprievodcovi o tom, ako prekonať zákaz Netflixu..

To znamená, že svoju adresu IP môžete zmeniť tak, aby sa zobrazovala akoby ste na inom mieste. V tejto príručke o spôsobe získania japonskej adresy IP vám ukážeme, ako vyzerať, akoby ste boli v Japonsku prakticky, napriek tomu, že sa fyzicky pripájate. Existuje veľa spôsobov, ako získať novú adresu IP, ale my sa zameriame na spôsoby, ako to urobiť bezpečne.

Bez ohľadu na japonský obsah, ku ktorému sa snažíte získať prístup, môžeme vám pomôcť, či už ide o streamingové platformy, banky alebo alternatívne formy zábavy. Okrem toho, ako vám ukážeme, ako získať japonskú adresu IP, sa dotkneme aj potenciálnych nebezpečenstiev používania tejto adresy.

Ako získať japonskú IP adresu

Získanie novej adresy IP v určitej oblasti nie je ťažké. Pre nováčikov v oblasti kybernetickej bezpečnosti sa to dosiahne nájdením bezplatného zástupcu v regióne a pripojením k nemu. Nájdete ich v našom najlepšom sprievodcovi proxy. Medzi vaším počítačom a kdekoľvek sa pripájate, stojí proxy server, ktorý v tomto umiestnení nahrádza adresu IP za adresu IP.

Namiesto toho, aby sa zdalo, že prichádzate z počítača, pripojenie sa bude javiť ako zo servera proxy. Toto však nie je ideálne nastavenie. Ako vidíte v našom sprievodcovi VPN verzus proxy verzus Tor, proxy servery prichádzajú so všetkými druhmi nepríjemností vrátane pomalých rýchlostí, škodlivého softvéru a niekedy aj počítačovej kriminality..

To ignoruje skutočnosť, že servery proxy sa dajú ľahko zistiť a zablokovať. Ako je uvedené v našom sprievodcovi chybou proxy servera Netflix, väčšina webových stránok má detekčné systémy, ktoré dokážu identifikovať server proxy, keď sa používa. Jednoduché sledovanie trasy tiež ukáže, odkiaľ pripojenie pochádza.

Je to preto, že servery proxy nepridávajú šifrovanie k vášmu pripojeniu. To, čo prinesiete, je to, čo máte. Tu prichádza virtuálna súkromná sieť. VPN fungujú podobne ako servery proxy. Pripojíte sa k vzdialenému serveru, ktorý nahradí vašu IP adresu. Na rozdiel od serverov proxy je však vaše počiatočné pripojenie šifrované protokolom VPN, čím sa skryje zdroj pripojenia.

Náš sprievodca zabezpečením VPN a popis šifrovania vysvetľujú, ako sa proces trasie na technickej úrovni, ale na získanie japonskej adresy IP potrebujete iba to, že sieť VPN je nevyhnutná. Znemožňuje to sledovanie trasy a ak sa budete držať našich najlepších poskytovateľov VPN, nebudete detekčnými systémami blokovaní..

Na rozdiel od našich najlepších služieb VPN pre Čínu poskytneme tri odporúčania, ktoré majú umiestnenia v Japonsku, ale našťastie sú polohy v Japonsku medzi sieťami VPN bežné. Ak chcete viac možností, prečítajte si naše recenzie VPN.

ExpressVPN

expressvpn-review-speed-test

ExpressVPN je najlepšia sieť VPN v okolí. Je to najrýchlejšia sieť VPN, ktorú sme testovali a umiestnili sme sa na prvom mieste v našich najbezpečnejších sprievodcoch VPN a najlepšími sieťami VPN pre sprievodcov Netflix. Hoci je vynikajúca v každej kategórii, od rýchlosti po súkromie, skutočnou vecou, ​​ktorá ju odlišuje, je konzistentnosť. Bez ohľadu na to, ako nastavíte pripojenie alebo ktorý server si vyberiete, prináša skvelý zážitok.

Je to tiež jednoduché použitie. Hoci konfigurácia, povedzme, TorGuard (prečítajte si našu recenziu TorGuard) má svoje miesto, zjednodušený prístup ExpressVPN sa môže odvolať na kohokoľvek. Viac sa môžete dozvedieť v našej recenzii ExpressVPN alebo to vyskúšajte s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

NordVPN

nordvpn-review-markeru selekcie

NordVPN nie je až taký konzistentný ako ExpressVPN, ktorý ho umiestňuje tesne nad náš špičkový pes. To znamená, že pre určité aplikácie je to omnoho lepšie. Napríklad v našom najlepšom VPN pre torrenting guide porazil ExpressVPN. Vďaka asi 100 serverom v Japonsku je to vynikajúca voľba pre získanie japonskej adresy IP.

Sieť je rozsiahla, čo vysvetľuje vysoký počet serverov v Japonsku. NordVPN sa vyznačuje veľkým zoznamom funkcií vrátane špeciálnych serverov, vstavaného nástroja na blokovanie škodlivého softvéru a ďalších. Úplný zoznam funkcií nájdete v našej recenzii NordVPN alebo vyskúšajte službu so zárukou vrátenia peňazí 30 dní.

CyberGhost

cyberghost-review-rozšíril-ui

CyberGhost bojuje, pokiaľ ide o rýchlosť. Napriek tomu si získal miesto v našej najlepšej VPN pre Japonsko a najlepšej VPN pre sprievodcov streamovaním. Sieť nie je tak veľká ako NordVPN, ale málo sietí je. Napriek tomu ponúka CyberGhost 31 serverov v Japonsku.

Rovnako ako NordVPN má aj špeciálne servery na streamovanie a torrentovanie, ako aj prepracované rozhranie, ktoré zjednodušuje hľadanie. Je to tiež lacné, ako môžete vidieť v našej recenzii CyberGhost. Ak vám to znie zaujímavo, vyskúšajte ho so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Nebezpečenstvo použitia japonskej adresy IP

Na rozdiel od nášho sprievodcu o tom, ako získať čínsku IP adresu, Japonsko nemá prísne cenzúrne zákony. Rovnako ako v USA (prečítajte si našu najlepšiu sieť VPN pre sprievodcu USA), japonské zákony o cenzúre sa zameriavajú na distribúciu materiálu chráneného autorskými právami a obscénneho obsahu, ako je napríklad zneužívanie alebo detská pornografia.

Japonsko je však rovnako ako USA v tom, že môže špehovať svojich občanov. V roku 2000 Japonsko prijalo zákon o odposluchoch, ktorý umožňuje orgánom činným v trestnom konaní sledovať telefónne hovory na základe súdneho príkazu. Aj keď to spočiatku umožňovalo monitorovanie iba v prípadoch týkajúcich sa drog, obchodovania s ľuďmi, distribúcie vraždy a strelných zbraní, v roku 2016 bol zákon rozšírený o krádeže a podvody..

Výsledkom roku 2017 bolo zaznamenanie takmer 11 000 telefónnych hovorov a 61 zatknutí. Aj keď je sledovanie Japonska skvelé na zastavenie trestného činu, nezasiahlo ho nad pás. Armáda v minulosti nelegálne monitorovala občanov a podľa únikového dokumentu z roku 2013 Spojené štáty dodali Japonsku XKEYSCORE, ktoré môže sledovať takmer všetko, čo niekto robí online..

Ak v Japonsku používate IP adresu, máte rovnaký potenciál na monitorovanie. To znamená, že ak používate zabezpečenú sieť VPN, napríklad ExpressVPN, neznamená to nič. Skutočný problém nastane, ak napríklad používate možnosť z nášho najhoršieho bezplatného sprievodcu VPN.

Pokiaľ používate niektorého z našich poskytovateľov s najlepším hodnotením alebo možnosť z tohto preskúmania, mali by ste byť v poriadku. Je však dôležité používať iba sieť VPN, ktorá má pravidlá bez protokolov, pretože údaje o využití by mohla požadovať japonská vláda – alebo ktokoľvek iný -, ktorá odhaľuje, kto ste (prečítajte si našu recenziu v službe HideMyAss, kde nájdete poskytovateľa, ktorý vedie protokoly)..

Záverečné myšlienky

Získanie japonskej adresy IP nie je spojené s veľkým nebezpečenstvom, pokiaľ používate službu, ktorá chráni vaše pripojenie. ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost a TorGuard sú solídne možnosti, ale Windscribe tiež nie je zlý (prečítajte si našu recenziu Windscribe).

V prípade všetkého, od nastavenia siete VPN po zabezpečenie ochrany počas používania, navštívte náš archív VPN. Okrem recenzií a príručiek nájdete aj články o nastavení siete VPN a zabezpečení jej správnej konfigurácie.

Čo VPN používate pre japonskú IP adresu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me