Ako získať izraelskú IP adresu v roku 2020: Domov do vlasti

Ak žijete alebo pracujete v zahraničí a chcete získať prístup iba k izraelskému obsahu na Keshet alebo BeTipul, dostanete chybové hlásenia. Deje sa tak preto, že mnoho online streamov umiestňuje geobloky, ktoré obmedzujú sledovanie obsahu na divákov v Izraeli. Našťastie však môžete získať izraelskú adresu IP a odomknúť streamingové weby na sledovanie požadovaného obsahu. Ukážeme vám, ako ho získať.


Vaša IP adresa obsahuje informácie o vašej polohe a zariadení, ktoré používate. Ak ju zmeníte na izraelského, bude lákať vašu polohu a podvádzať webové stránky tak, aby ste sa domnievali, že ste fyzicky tam, keď nie ste.

Či už chcete odblokovať streamingové stránky alebo získať prístup k svojmu bankovému účtu online a iným službám, táto príručka vám ukáže, ako získať izraelskú IP adresu z ktorejkoľvek časti sveta..

Ako získať izraelskú IP adresu

Na zmenu vašej adresy IP môžete použiť dve bežné trasy: pomocou servera proxy alebo pomocou virtuálnej súkromnej siete.

Používatelia proxy sú bezplatní (prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu proxy) a často fungujú vo vašom prehliadači. Môžu vám tiež pomôcť získať izraelskú adresu IP, ale nie sú spoľahlivé, nemajú funkcie zabezpečenia a nezakrývajú vašu skutočnú adresu IP, čo znamená, že ju môžete vysledovať späť. Viac informácií nájdete v našich častiach VPN verzus proxy verzus Tor.

Najlepším spôsobom je použitie VPN. Okrem toho, že vám pomôžu zmeniť vašu IP adresu na izraelskú, ponúka tiež dobrú bezpečnosť a väčšina z nich poskytuje politiku bez protokolov, aby sa zabezpečilo vaše online súkromie..  

Niektorí z našich najlepších poskytovateľov VPN vám môžu získať adresu IP pre Izrael, takže máte prístup k požadovanému obsahu, musíte si však vybrať jednu s dobrým serverovým rozšírením. To zaisťuje, že máte väčšie šance obísť bloky a získať prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na Izrael.

ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúca všestranná služba s rozsiahlou sieťou serverov pokrývajúcou 94 krajín vrátane Izraela. Ponúka veľkú bezpečnosť, prepínač zabíjania a prísnu politiku bez protokolov. Poskytuje tiež neobmedzenú šírku pásma a vynikajúce rýchlosti, a preto je našou najlepšou voľbou pre najrýchlejšiu sieť VPN.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

To, plus skutočnosť, že môže odblokovať hlavné streamingové platformy, vrátane Netflixu, z neho robí našu najlepšiu VPN pre streamovanie a najlepšiu VPN pre Netflix. Náš príspevok k recenzii ExpressVPN vysvetľuje, prečo je taký dobrý.

Svojich ľahko použiteľných klientov môžete nainštalovať do systémov Windows, MacOS, Linux, Android a iOS alebo si môžete stiahnuť rozšírenia prehľadávača pre prehliadače Chrome, Firefox a Safari. Navyše môžete súčasne pripojiť až päť zariadení.

NordVPN

NordVPN je ďalšou dobrou voľbou na získanie izraelskej adresy IP. Je to vynikajúci poskytovateľ s viac ako 5 000 servermi v 60 krajinách, z ktorých 17 je v Izraeli. Má tiež dobrú bezpečnosť vďaka svojim serverom s dvojitým skokom, bezplatnému softvéru na ochranu proti škodlivému softvéru CyberSec, prepínaču kill a 256-bitovému šifrovaniu AES. Prečítajte si o tom viac v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú tiež dobré, s výnimkou veľkých vzdialeností, keď sa môže spomaliť. Okrem toho nie je medzi našou prvou voľbou veľký rozdiel, ako to môžete prečítať v našom porovnávaní ExpressVPN vs. NordVPN. Ponúka tiež neobmedzenú šírku pásma, odomkne streamingové platformy a chráni vás aj počas torrentingu, čo je dôvod, prečo je to jedna z najlepších VPN pre torrenting.

CyberGhost

Našou treťou voľbou je CyberGhost. Má viac ako 4700 serverov v 61 krajinách vrátane 10 v Izraeli, takže máte prístup k izraelskému obsahu. Má tiež dobrú bezpečnosť s trvalo povoleným prepínačom zabíjania na ochranu a zásadou neprihlásenia na zabezpečenie vášho súkromia.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Rovnako ako NordVPN, rýchlosti CyberGhost sú vysoké, aj keď sa môžu spomaliť na veľké vzdialenosti. Poskytuje tiež neobmedzenú šírku pásma, môže vás dostať do streamingových platforiem a kryje vás pri torrentovaní. Prečítajte si viac v našej recenzii CyberGhost.

Môže byť nainštalovaný na Windows, MacOS, Android a iOS a môže pripojiť súčasne až sedem zariadení, čo je viac, ako umožňujú naše dve prvé. To je dôvod, prečo získal miesto v našej najlepšej sieti VPN pre zoznam viacerých zariadení.

Nebezpečenstvo použitia izraelskej adresy IP

V porovnaní s ostatnými krajinami Blízkeho východu má Izrael liberálne zákony týkajúce sa prístupu k internetu a jeho používania. Vláda však v minulosti uvažovala o vytvorení internetovej cenzúry. Neprešlo to, ale mohlo by sa to stať aj v budúcnosti a nikto nevie, ako ďaleko to môže ísť.

V roku 2017 bol však prijatý zákon, ktorý blokuje obsah súvisiaci s nezákonným hazardom online, terorizmom, službami prostitúcie a predajom tvrdých drog online. Pornografia je blokovaná, ale podľa osobitného zákona. 

Poskytovatelia internetových služieb sa už predtým používali na blokovanie webových stránok s torrentom, ale tento zákaz sa odvtedy zrušil. To znamená, že zmena a doplnenie izraelského zákona o autorských právach umožňuje súdom nariadiť izraelským poskytovateľom internetových služieb blokovať prístup na stránky, ktoré porušujú autorské práva..

Existuje tiež izraelský obranný sily Censor, ktorý podľa iniciatívy OpenNet je „oprávnený zakázať… akýkoľvek materiál, ktorý spôsobí alebo pravdepodobne spôsobí škodu“ bezpečnosti Izraela. 

To znamená, že niektoré spravodajské weby a blogy môžu byť zablokované. V dôsledku toho sa od novinárov pracujúcich pre izraelské médiá vyžaduje, aby pred uverejnením predložili akékoľvek informácie súvisiace s bezpečnosťou Izraela vrátane príspevkov v sociálnych médiách..

Obmedzenia sa však môžu líšiť v závislosti od miesta, aj keď sa cenzúra presadzuje v celej krajine, pretože vláda Hamasu v Gaze a Palestínska národná správa na Západnom brehu môžu presadzovať svoje vlastné.

Spojenie Izraela s Národnou bezpečnostnou agentúrou USA prostredníctvom izraelských spravodajských služieb vyvolalo obavy z dohľadu nad jeho občanmi, aj keď o tom je málo informácií. Podobne je krajina obviňovaná z predaja spywarového programu Pegasus niekoľkým krajinám, čo im umožňuje sledovať hovory, správy a ďalšie ciele svojich cieľov..

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol vedieť, ako získať izraelskú adresu IP. S VPN môžete zmeniť svoju IP adresu, obísť cenzúru a chrániť sa pred zvedavými očami.

Odporúčame vám používať ExpressVPN vďaka svojej rozsiahlej serverovej sieti – vrátane niektorých v Izraeli – – veľkej bezpečnosti, súkromia, rýchlosti a schopnosti dostať sa do streamingových služieb. Ak by ste chceli vidieť ďalšie možnosti, navštívte našu najlepšiu príručku VPN pre Izrael a v našom archíve VPN ďalšie zaujímavé články.

Boli by sme radi, keby ste sa dozvedeli, ako získavate IP adresu pre Izrael. Povedzte nám o tom v komentároch nižšie. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map