Ako získať írsku IP adresu v roku 2020, aby ste mohli sledovať Hurlin ‘

Môžete si myslieť, že pripojenie k internetu znamená, že máte prístup ku všetkým, ale nie je to tak. Ak ste sa pokúšali dostať k írskemu obsahu mimo krajiny, je pravdepodobné, že sa vám zobrazila chybová správa. V tomto článku vám ukážeme, ako získať adresu IP v Írsku, aby ste si mohli zobraziť požadovaný obsah.


Mnoho webových stránok a online služieb je obmedzené na krajinu pôvodu, takže ktokoľvek mimo tejto krajiny sa môže pokúsiť zobraziť ich. Vaša IP adresa obsahuje veľa informácií vrátane vašej polohy. To znamená, že jediným spôsobom, ako získať prístup k geoblokovanému obsahu, je zmena adresy IP na adresu v danej krajine.

Ak ste írsky vysťahovalec alebo cestujete, možno vám chýbajú predstavenia z domu. Možno budete chcieť sledovať prehrávač RTE Player alebo TV3, ale zistíte, že to nemôžete. Možno sa cítite doma a chcete počuť známy zvuk írčiny na TG4 alebo sa naladiť na hurling alebo gaelský futbal.

Vďaka licenčným obmedzeniam budete mať prístup k týmto kanálom, iba ak tak urobíte s írskou adresou IP. Napríklad Netflix je k dispozícii v mnohých častiach sveta, ale každá knižnica je iná. Mnoho ľudí sa chce dostať do americkej verzie, pretože má najväčšiu knižnicu. Prečítajte si našu časť o zákaze Netflixu, kde nájdete viac informácií.

Ak je vstup do siete Netflix jedným z vašich hlavných dôvodov získania írskej adresy IP, môžete sa pozrieť na našu najlepšiu sieť VPN pre sieť Netflix, kde nájdete ďalšie odporúčania..

Ďalším dôvodom, prečo by ste mohli potrebovať írsku IP adresu, je prístup na váš bankový účet online. Niektoré banky umožňujú používateľom prihlásiť sa na svoje online účty iba z krajiny.

Ako získať írsku IP adresu

Existuje niekoľko ciest, ako získať írsku IP adresu. Použitie servera proxy je najjednoduchšie – naše najlepšie tipy nájdete v našom najlepšom sprievodcovi bezplatnými servermi proxy – môžu však byť nespoľahlivé a vždy nefungujú. Navyše vás nechajú zraniteľní, pretože s nimi nie je zahrnuté žiadne zabezpečenie. Vaša skutočná IP adresa zostane tiež nechránená, takže by bolo celkom ľahké zistiť ju späť k vám. Viac informácií nájdete v článku VPN verzus proxy verzus Tor.

Najlepšie je použiť virtuálnu súkromnú sieť. Použitie jedného vás ochráni pred nebezpečenstvami online a anonymnými. Naše najlepšie recenzie VPN majú dobré možnosti, musíte si však vybrať, ktorý je vhodný pre Írsko. Musí tam mať servery a čím viac, tým lepšie. Bez nich budete stále zaseknutí.

Ak chcete získať prístup k sieti Netflix, budete potrebovať sieť VPN, ktorá dokáže prekonať najmodernejší systém detekcie VPN. Existuje len málo ľudí, ktorí to dokážu, takže si vyberajte rozumne. Prečítajte si náš článok o chybe proxy servera Netflix.

NordVPN

Dobrou voľbou na získanie adresy IP v Írsku je spoločnosť NordVPN. Má obrovskú sieť serverov vrátane 35 v Írsku. Má jedny z najlepších zabezpečení na trhu a ctí vaše súkromie pomocou prísnych zásad bez protokolov. Nemáte problém dostať sa do služby Netflix alebo iných streamingových služieb, jej rýchlosť je slušná a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma.

predchádzajúca

Ďalšie

Svojich ľahko použiteľných klientov môžete nainštalovať do systémov Windows, MacOS, Android a iOS. Môžete ho používať aj na šiestich zariadeniach súčasne. Vrátená je 30-dňová refundácia, takže si môžete byť istí, že sa vám bude páčiť. Sme si istí, že budete, ale prečítajte si našu recenziu spoločnosti NordVPN a zistite prečo.

CyberGhost

CyberGhost je ďalšou dobrou voľbou. Po celom svete má viac ako 3 000 serverov a 20 z nich je v Írsku. Jeho bezpečnosť je dobrá a existujú aj solídne zásady bez protokolov. Má dobrú rýchlosť a neobmedzenú šírku pásma a dostanete sa k sieti Netflix, ako aj k iným službám streamovania.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Je kompatibilný s väčšinou hlavných operačných systémov a môžete pripojiť súčasne až sedem zariadení, preto je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení. Môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu a záruku vrátenia peňazí. Prezrite si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete viac informácií o službe.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet je tiež vynikajúcou voľbou na získanie írskej adresy IP. Má dobrú bezpečnosť, musíte však manuálne zmeniť nastavenie šifrovania na 256-bitové, pretože v predvolenom nastavení je nastavené na 128-bitové. Nezaznamenáva vaše online aktivity. Navyše má neobmedzenú šírku pásma a slušné rýchlosti, aj keď sa zvýši bezpečnosť, spomalí sa.

predchádzajúca

Ďalšie

K dispozícii je veľa serverov, z toho 10 v Írsku. Môže byť použitý na väčšine populárnych operačných systémov, ako aj na Linuxe. V skutočnosti to prišlo na prvé miesto v našom najlepšom diele VPN pre Linux. Existuje 7-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si môžete byť istí, že sa vám bude páčiť.

Spoločnosť PIA sídli v USA, čo nie je veľký problém, ale ak ste v niektorej rizikovej firme, môžete si zvoliť iného poskytovateľa. Môžete si prečítať náš článok o vládnom dohľade a získať predstavu o tom, prečo a naše hodnotenie PIA, ktoré poskytuje podrobnejší pohľad na spoločnosť.

Nebezpečenstvo použitia írskej adresy IP

S írskou adresou IP neexistuje žiadny problém. Mali by ste však vedieť niekoľko vecí, ktoré vám poskytnú viac dôvodov na zabezpečenie vašej bezpečnosti. Niektoré krajiny si cenia súkromie, ako si môžete prečítať v našej príručke k zákonom o ochrane súkromia. To znamená, že iní majú invazívny dohľad a právne predpisy.

Írsko má zákony, ktoré umožňujú orgánom zachytiť vaše e-maily a iné komunikačné prostriedky, o ktorých sa uvádza, že bojujú proti zločinu a chránia štát. Navyše, sudca je potrebný len na autorizáciu, ak sa používajú sledovacie zariadenia, ako sú kamery. To znamená, že úrady môžu sledovať takmer každého bez následkov.

Existujú tiež dôkazy o tom, že írske obranné sily hovorili so spoločnosťou Hacking Team, ktorá predáva spyware orgánom na celom svete. Armáda popierala nákup svojich výrobkov, ale to nemusí byť pravda. Viac informácií o krajine nájdete v našom najlepšom sprievodcovi sieťou VPN pre Írsko.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol získať írsku IP adresu. Bez ohľadu na to, čo potrebujete, sieť VPN je najlepším spôsobom, ako ju získať. Sú jednoduché, napriek tomu budete chránení a máte na výber aj mnoho ďalších možností.

Všetky naše odporúčania vám pomôžu získať írsku IP adresu, ale spoločnosť NordVPN je najlepšou voľbou, pretože má veľkú bezpečnosť a dostanete vás do mnohých streamingových služieb vrátane služby Netflix. Je to 30-dňové obdobie vrátenia platby, ktoré vám poskytne dostatok času na vyskúšanie.

Ak máte návrhy na získanie írskej adresy IP, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me