Ako získať IP adresu Srí Lanky v roku 2020

Srí Lanka je krásna ostrovná krajina v južnej Ázii, ktorá je domovom rušnej internetovej infraštruktúry. Ak cestujete za prácou alebo na dovolenku mimo krajinu a potrebujete prístup k online bankovníctvu, vládnym webovým stránkam alebo televíznym programom, narazíte na geobloky, ak nemáte adresu Srí Lanky. Ukážeme vám, ako ho získať.


IP adresa je jedinečný súbor náhodných čísel, ktorý pomáha online službám a webovým stránkam identifikovať vaše zariadenie a miesto, poskytovateľa internetových služieb a informácie o prehľadávači. Ak ste v zahraničí a pokúšate sa získať prístup k srílanským streamingovým službám alebo webovým stránkam, ako sú napríklad tie, ktoré prevádzkuje vláda alebo online bankovníctvo, nebudete môcť z dôvodu regionálnych obmedzení.

Banky a vlády používajú geografické obmedzenia, aby zabránili podvodným aktivitám, zatiaľ čo televízne kanály a služby streamovania médií, ako je Netflix, sa snažia dodržať podmienky autorských zákonov a obmedzenia územných licencií. Túto podrobnú správu sme venovali tomu, ako poraziť článok zákazu siete Netflix VPN.

Netflix má sofistikovaný a zosilnený skríningový systém, ktorý vyzdvihne každú proxy alebo virtuálnu súkromnú sieť, ktorá nemôže obísť svoje geobloky a filtre. Srílanská adresa IP skreslí vašu polohu a podvedie webové stránky a ďalšie online služby vrátane siete Netflix, aby si mysleli, že prehliadate alebo streamujete zo Srí Lanky.

Bez ohľadu na dôvod získania adresy IP na Srí Lanke je najlepšou metódou použitie siete VPN. Táto príručka vysvetľuje, prečo je VPN dôležitá, a odporučí niekoľko našich obľúbených položiek, ktoré nájdete aj v našich najlepších recenziách VPN..

Ako získať srílanskú IP adresu

Jedným zo spôsobov, ako zmeniť svoju adresu IP, je použitie servera proxy. Náš najlepší bezplatný sprievodca serverom proxy vysvetľuje, ako ho používať, a ponúka odporúčania. Proxy proxy vaše pripojenie nešifrujú, takže vás nechajú otvorený malvéru a počítačovej kriminalite, pretože je viditeľná vaša skutočná IP adresa. Navyše sú nespoľahlivé a dajú sa ľahko zistiť a zablokovať.

To je miesto, kde prichádza použitie VPN. Funguje to ako proxy server tým, že sa pripojíte k vzdialenému serveru, ktorý nahradí vašu skutočnú IP adresu, ale tiež zašifruje vaše pripojenie pomocou protokolu VPN a skryje jeho zdroj. Ak chcete získať viac informácií, pozrite si porovnanie našich VPN verzií proxy a Tor.

Sieť VPN znemožňuje sledovanie trasy. Náš výber najlepších poskytovateľov VPN zabezpečí, že vás neblokujú detekčné systémy a že zostanete anonymní online.

Ďalej vám poskytneme tri odporúčania týkajúce sa umiestnenia serverov na Srí Lanke, ktoré môžete použiť na získanie srílanskej adresy IP a prístup k požadovanému obsahu..

ExpressVPN

Odporúčame ExpressVPN na zmenu vašej IP adresy na Srí Lanku. Je to najlepšia a najrýchlejšia sieť VPN s vynikajúcou bezpečnosťou, rozsiahla sieť serverov, ktorá zahŕňa Srí Lanku a prísnu politiku bez protokolovania. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN tiež poskytuje neobmedzenú šírku pásma a vstupuje do Netflix, čo je dôvod, prečo je to naša najlepšia VPN na streamovanie. Funguje na všetkých hlavných operačných systémoch a ľahko sa inštaluje a používa. K dispozícii je sedemdňová bezplatná skúšobná verzia a navyše existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže ju môžete pred prihlásením vyskúšať.

HideMyAss

HideMyAss vám môže tiež poskytnúť srílanskú IP adresu. Má rozsiahlu sieť serverov rozšírenú do 190 krajín vrátane Srí Lanky. Poskytuje tiež dobrú bezpečnosť, ale uchováva protokoly až 30 dní. Naša recenzia služby HideMyAss obsahuje ďalšie informácie o službe.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Rýchlosti HideMyAss sú v poriadku pre väčšinu aktivít a nestanovujú obmedzenia šírky pásma. Navyše sa môže dostať do väčšiny streamovacích služieb. Môžete ho používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a súčasne môžete pripojiť až päť zariadení. K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

PureVPN

Od nášho posledného preskúmania sa PureVPN veľa zlepšil, ale v niektorých kritických oblastiach stále zaostáva. Ak by na Srí Lanke nebolo šesť serverov, tento zoznam by sa nevytvoril. To znamená, že je to spravodlivá voľba, ak vaše činnosti nie sú citlivé, ale na akýkoľvek iný účel použite ďalšie dve možnosti. Prečítajte si našu recenziu PureVPN a zistite prečo.

PureVPN-homepage-2018

Jeho serverová sieť je dobrá, jej rýchlosti sú slušné a nestanovuje obmedzenia šírky pásma. Bezpečnosť je tiež v poriadku, ale musíte nastaviť 256-bitové šifrovanie. Má tiež prepínač zabíjania a zásady ochrany osobných údajov, ale poskytuje protichodné informácie o tom, ako uchováva protokoly.

PureVPN pracuje s Windows, MacOS, Android a iOS. Podpora je dostupná prostredníctvom živého chatu, ktorý je rýchly, a e-mailom, ale mohla by byť lepšia. K dispozícii je 31-dňová záruka vrátenia peňazí. Táto služba je oveľa lacnejšia ako väčšina poskytovateľov, ale svoje rozhodnutie by ste nemali zakladať na cene.

Nebezpečenstvo použitia srílanskej adresy IP

Nebudete v ohrození pomocou srílanskej adresy IP, ale musíte mať na pamäti pár vecí. Existujú krajiny, ktoré majú prísne pravidlá slobody prejavu, nerešpektujú súkromie a sú pod prísnym dohľadom.

Celkové skóre slobody internetu na Srí Lanke nie je na úrovni západných štandardov, ale v posledných rokoch sa krajina zlepšila. Po komunálnom násilí vo februári a marci 2018 srílanská vláda zakázala webové stránky sociálnych médií, ako sú Facebook, Instagram, WhatsApp a Viber. Podľa nej sa platformy šíria a zosilňujú nenávistné prejavy..

Podľa Freedom House má krajina tiež znepokojivú históriu zatýkania a väznenia novinárov online, ktorí používajú predchádzajúce právne predpisy, napríklad zákon o predchádzaní terorizmu. Zákony boli nahradené novým rámcom boja proti terorizmu, ale aktivisti a právni vedci trvajú na tom, že obsahujú aj ustanovenia, ktoré by mohli obmedziť slobodu prejavu..

Z tohto dôvodu by ste pri pokuse o prístup k srílanským webovým stránkam alebo obsahu prostredníctvom platforiem mediálneho vysielania mali zvážiť použitie siete VPN. Bude to nielen obchádzanie cenzúry, ale aj ochrana vášho súkromia, zabezpečenie pripojenia a odomknutie množstva geoblokovaného obsahu, ako je Netflix a online televízne programy..

Záverečné myšlienky

Dúfame, že sme vám pomohli získať adresu Srí Lanky. Najlepším spôsobom je použitie siete VPN, pretože ponúka dobré zabezpečenie, ktoré vás udrží v tajnosti a vaše pripojenie bude bezpečné. Ktorýkoľvek z našich výberov VPN vám poskytne to, čo potrebujete, ale ExpressVPN je najlepší vďaka jeho silnému zabezpečeniu a súkromiu, vysokej rýchlosti a schopnosti dostať sa do streamingových služieb.

Ak máte skúsenosti so získaním srílanskej adresy IP, radi by sme si vypočuli vaše odporúčania. Povedzte nám o nich v sekcii nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me