Ako získať IP adresu SAE v roku 2020: Dubajské DNS

Ak ste mimo Dubaja alebo Abú Zabí a chcete získať prístup k obsahu, ktorý bežne robíte, môže vám byť zaslaná chybová správa. Je to preto, že ste sa stretli s geoblokom. Sú otravné a jediný spôsob, ako sa okolo nich obísť, je zmena adresy IP v danej krajine. V tomto článku vám ukážeme, ako získať adresu IP v SAE.


Vaša adresa IP by sa vám mohla javiť ako divné telefónne číslo, ale na webových stránkach, ktoré navštevujete, a službách online, ktoré používate, je to v podstate vaše ID polohy. Ak sa pokúsite získať prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na krajinu, v ktorej sa nenachádzate, zablokujete sa. To znamená, že zmenou adresy IP môžete dosiahnuť, aby vyzerala ako v tejto krajine.

Možno sa snažíte pozerať na miestnu arabskú televíziu alebo si chcete vychutnať streaming svojich obľúbených seriálov na Icflix. Ak je obmedzený na SAE a vy tam nie ste, budete blokovaný. To isté platí pre Netflix. Aj keď je k dispozícii v iných krajinách, v Dubaji sa môžu vyskytnúť programy alebo filmy. Prečítajte si našu časť zákazu siete Netflix VPN, kde nájdete viac informácií.

Dôvodom pre tieto bloky sú licenčné obmedzenia. Na vysielanie relácie musí spoločnosť získať licenciu pre každú krajinu, v ktorej ju chce vysielať. Niektoré programy nemusia byť vhodné pre určité krajiny. Napríklad môžu byť v konkrétnom jazyku alebo nemusí byť dostatočný dopyt po nich.

Ak je Netflix tým, po čom ste, môžete sa ponoriť priamo do nášho najlepšieho článku o VPN pre Netflix.

Existuje tiež možnosť prístupu k finančnej službe. Možno sa chcete prihlásiť na svoj bankový účet online. Šanca, že to nebudete schopní urobiť. Mnoho bánk a iných spoločností zakazuje prihlásenie z iných krajín ako preventívne opatrenie proti podvodom, takže na získanie prístupu budete možno musieť zmeniť svoju IP adresu.

Ako získať IP adresu SAE

Ak sa chcete vydať jednoduchou cestou, môžete pomocou servera proxy získať adresu IP UAE – prečítajte si našu najlepšiu bezplatnú príručku pre proxy – návrhy, ale neodporúčame ju. Proxy sú nespoľahlivé, niekedy nefungujú a neobsahujú bezpečnosť, čo znamená, že ste zraniteľní voči kybernetickým útokom. Vaša IP adresa je navyše nechránená, takže vaše aktivity sa dajú sledovať až k vám. Naše VPN verzus proxy verzus Tor má viac tém.

Používanie virtuálnej súkromnej siete je najlepším spôsobom, ako zmeniť svoju adresu IP. Majú vlastnú bezpečnosť a väčšina z nich nevedie záznamy o vašich online aktivitách. Vaša IP adresa je navyše chránená, čo vám umožňuje anonymne prehliadať.

Aj keď väčšina poskytovateľov spomedzi našich najlepších recenzií VPN bude túto úlohu vykonávať, musíte si vybrať poskytovateľa, ktorý je vhodný pre SAE. Bude to musieť mať servery, inak budete stále zaseknutí. Ak vás Netflix zaujíma, musíte sa tiež uistiť, že dokáže prekonať systém detekcie VPN spoločnosti Netflix. Ďalšie informácie nájdete v časti o chybe servera proxy Netflix.

NordVPN

NordVPN je dobrá voľba na získanie adresy IP SAE. Má obrovskú sieť serverov a sú tam štyri. Budete chránení najvyššou úrovňou zabezpečenia vrátane šifrovania dvojitého skoku a môžete si byť istí, že neuchováva záznamy o vašej činnosti..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosti sú slušné a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Navyše nemá problém dostať sa do streamovacích služieb, ako je Netflix.

Môžete ho použiť na väčšine hlavných operačných systémov a súčasne pripojiť až šesť zariadení. Existuje aj 30-dňová lehota na vrátenie platby, ktorá vám poskytuje dostatok času na rozhodnutie, či sa vám bude páčiť. Viac informácií nájdete v našej recenzii NordVPN.

Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet má veľkú serverovú sieť s 10 servermi v SAE. To znamená, že má problémy so vstupom do streamingových služieb, takže ak je to váš hlavný cieľ, s naším prvým výberom by ste mali byť lepší..

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho bezpečnosť je dobrá, ale v predvolenom nastavení je nastavená na 128-bitové šifrovanie. Môžete to však zmeniť na bezpečnejšie 256-bitové. Existujú aj zásady neprihlásenia. Rýchlosti sú dobré a má neobmedzenú šírku pásma.

Môžete ho používať na hlavných operačných systémoch vrátane Linuxu, a preto je to naša najlepšia VPN pre Linux. Súčasne je možné pripojiť aj päť zariadení. PIA má sedemdennú záruku vrátenia peňazí, čo vám umožňuje vyskúšať si ju pred potvrdením. Ak chcete získať viac informácií o službe, prečítajte si našu recenziu PIA.

VyprVPN

VyprVPN je ďalšou slušnou voľbou, pretože má servery v 60 krajinách vrátane Dubaja. Má dobrú bezpečnosť s vlastným protokolom Chameleon, ktorý zvyšuje ochranu. Spoločnosť neuchováva denníky, takže sa nemusíte starať o svoje súkromie. Jeho rýchlosti sú dobré, ale niekedy sa môže spomaliť a nie je nijako limitované, koľko šírky pásma môžete použiť.

VyprVPN-Server-Selection

Môžete ho použiť vo väčšine hlavných operačných systémov, aj keď verzia pre stolné počítače nemá najlepšie rozloženie a pripojte naraz až päť zariadení. VyprVPN nemá pravidlá vrátenia platby. Namiesto toho existuje trojdňová skúška, ktorá by mala byť ešte dosť času na to, aby sa točilo. Pre lepší pohľad si prečítajte našu recenziu VyprVPN.

Nebezpečenstvo použitia adresy IP SAE

Použitie adresy IP v Dubaji je v poriadku, mali by ste si však byť vedomí niektorých vecí. Online diskusie, ktoré sa môžu zdať nevinné, môžu byť potrestané, ak sa predpokladá, že urážajú náboženstvo alebo urážajú štát. Podľa rôznych zákonov sa tresty pohybujú od 10 rokov do väzenia až po pokuty do 2 miliónov dirhamov (540 000 dolárov)..

Vládny dohľad je tiež možné s monitorovaním sociálnych médií. Spoločnosť Abu Dhabi uviedla na trh spoločnosť Falcon Eye v roku 2016, čo je monitorovací systém, ktorý umožňuje monitorovanie ľudí.

Mali by ste mať na pamäti aj riziko počítačovej kriminality. V roku 2016 spoločnosť Symantec informovala, že SAE sa stali obeťou druhého najvyššieho počtu kybernetických útokov na Blízkom východe. Ďalšia správa spoločnosti Norton Security ukázala, že v roku 2017 boli obetiam ukradnuté takmer 4 miliardy dirhamov (1 miliarda dolárov). Viac informácií o krajine nájdete v našej najlepšej VPN pre SAE..

Záverečné myšlienky

Teraz by ste mali vedieť, ako bezpečne získať adresu IP v SAE. Pre najlepšiu ochranu by ste mali používať sieť VPN, pretože majú veľkú bezpečnosť a vaše aktivity zostanú súkromné.

Ktorékoľvek z našich odporúčaní uvedených vyššie bude trik, ale spoločnosť NordVPN je tou najlepšou voľbou. Má štyri servery v Spojených arabských emirátoch a dostanete vás do streamingových služieb. 30-dňová refundácia by vám mala poskytnúť dostatok času na vyskúšanie.

Ak máte ďalšie nápady na získanie adresy IP v SAE, uverejnite ich v sekcii komentárov nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map