Ako získať IP adresu Qatari v roku 2020: Delving to Doha

Ak ste obyvateľom Kataru a chcete cestovať do Al Jazeera, BeIN Sports alebo iných služieb počas cestovania do zahraničia, môže sa zobraziť chybové hlásenie. Jediným spôsobom, ako obísť tieto geobloky, je zmena adresy IP v danej krajine. Ukážeme vám, ako získať adresu IP v Katare.


Napríklad Netflix naskenuje vašu IP adresu a určí druh obsahu, ktorý sa zobrazí. Keďže adresa IP môže vyzerať ako náhodná množina čísel, ide v podstate o vaše identifikačné číslo polohy a hovorí webovým stránkam a online službám, ktoré navštevujete, kde ste..

Táto príručka vám ukáže, ako získať adresu IP Qatari, aby ste mali prístup k svojim obľúbeným televíznym programom Qatari a Netflix, ako aj využívať online bankovníctvo a ďalšie služby..

Ako získať IP adresu Qatari

Najjednoduchší spôsob, ako získať adresu IP Qatari, je použitie servera proxy – návrhy nájdete v našej najlepšej bezplatnej príručke pre server proxy. Neodporúčame vám to. Dajú sa ľahko zistiť a zablokovať, ako je uvedené v našom sprievodcovi chybou proxy servera Netflix, majú pomalé rýchlosti a nie sú bezpečné alebo spoľahlivé.. 

To znamená, že vaša skutočná adresa IP je nechránená, takže vás vystavuje kybernetickým útokom a vaša online aktivita sa dá sledovať späť k vám. Prečítajte si viac informácií o našich sieťach VPN a proxy verzus Tor.

Na zmenu adresy IP vám odporúčame použiť virtuálnu súkromnú sieť. Na rozdiel od serverov proxy servery VPN šifrujú vaše počiatočné pripojenie pomocou protokolu VPN, aby chránili vašu skutočnú adresu IP a znemožnili sledovanie trasy a nevedú záznamy o vašej online aktivite. Naše najlepšie výbery VPN môžu urobiť svoju prácu, ale potrebujete server so servermi v Katare, inak budete zaseknutí.

Poskytneme dve odporúčania, ktoré majú servery v Katare a poskytujú dobrú bezpečnosť a rýchlosť VPN.

VyprVPN

VyprVPN je dobrá služba s veľkou bezpečnosťou vrátane protokolu Chameleon, prepínača kill a politiky bez protokolov na ochranu vášho súkromia. Má tiež rozsiahlu sieť serverov vo viac ako 60 krajinách vrátane Kataru, vďaka čomu sa stal miestom v našej najlepšej príručke VPN pre cestovateľov. Aj keď je VyprVPN pomalšia ako niektorí zo svojich súperov, jeho rýchlosti nie sú zlé a nemá žiadne obmedzenia šírky pásma..

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Funguje dobre pri streamovaní, ale jej rýchlosť podoblasti zabránila tomu, aby bola jednou z našich najlepších sietí VPN na výber streamingu. Má prístup na Netflix, BBC iPlayer, Hulu a Amazon Prime Video na viacerých serveroch bez nutnosti opätovného pripojenia. Ak je Al Jazeera to, čo hľadáte, VyprVPN je dobrá voľba, ale jej rýchlosť tiež zabránila tomu, aby sme robili päť najlepších VPN pre Al Jazeera..

VyprVPN môžete používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS, ale má datované rozhranie, ktoré by sa mohlo vylepšiť. Nastaviť sa dá ľahko a môžete sa rýchlo pripojiť. Podpora je dostupná rôznymi spôsobmi, vrátane sekcie FAQ, live chatu a e-mailu.

VyprVPN ponúka primeranú mesačnú sadzbu a ak sa rozhodnete pre dlhší program, môžete získať zľavu. Neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, ale je k dispozícii trojdňová skúšobná verzia, takže si môžete vyskúšať, či sa vám páči. Viac informácií o službe nájdete v našej recenzii VyprVPN.

HideMyAss

Našou druhou voľbou je HideMyAss. Ponúka dostatočné rýchlosti, dobrú bezpečnosť so štandardným 256-bitovým šifrovaním AES a prepínačom kill. Pravidlá ochrany osobných údajov sú zavedené, ale znepokojujú, pretože sa v nich zaznamenávajú protokoly o pripojení a odpojení až 30 dní. Napriek tomu má v porovnaní s iným poskytovateľom rozsiahlu sieť serverov, ktorá pokrýva 190 krajín vrátane Kataru.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

HideMyAss podporuje Windows, MacOS, Android a iOS a má ľahko použiteľných klientov. Ak chcete skúsiť problém vyriešiť sami, skôr ako budete kontaktovať technickú podporu pre ďalšie technické problémy, je k dispozícii informačná báza. E-mailová podpora je pomalšia ako live chat.

Ako si môžete prečítať v našej recenzii HideMyAss, jej mesačná cena je pomerne drahá, ale na vyskúšanie služby môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu. Len sa uistite, že zrušíte pred koncom skúšobného obdobia. Ak tak urobíte, stále budete môcť využívať celých sedem dní. V prípade, že zabudnete zrušiť, je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Nebezpečenstvo použitia adresy IP Qatari

Použiť adresu IP Qatari je v poriadku, ale je potrebné poznať niektoré veci. Rovnako ako mnoho krajín s problémami cenzúry, aj Čína je dobrým príkladom, Katar filtruje a blokuje určitý obsah na internete, aby ho zosúladil so svojimi politickými a náboženskými názormi.

Čokoľvek, čo sa týka datovania, pornografie, problémov LGBT alebo sexuálneho zdravia, je blokované, rovnako ako obsah považovaný za kritický voči vláde alebo nenávistný voči islamu. Niekedy sa zablokujú aj nevhodné webové stránky z dôvodu prísnych parametrov. V dôsledku toho novinári, ktorí prevádzkujú spravodajské weby, sa autocenzujú na témy týkajúce sa vládnych politík, islamu a vládnucej rodiny.

Kupodivu však Katar dotuje spoločnosť Al Jazeera, ktorá sa nevyhne kritike regionálnych vlád, pretože sa zameriava menej na miestne správy a viac na regionálne a medzinárodné správy..

VoIP služby, ako sú FaceTime, Skype, Viber a Duo, sú tiež blokované, pretože vláda Katarskej republiky tvrdí, že nemajú licenciu na prevádzkovanie v krajine. Hovory WhatsApp boli tiež blokované, vyskytli sa však správy o zrušení zákazu. 

To znamená, že sa môžete dostať do problémov s vyhlásením, ktoré by mohlo poškodiť povesť niekoho kvôli katarskému zákonu o počítačovej kriminalite a trestnému zákonu. Patria sem komentáre k sociálnym médiám prostredníctvom e-mailu alebo WhatsApp, s možným trestom odňatia slobody až na jeden rok alebo pokutou do 100 000 riyálov (27 000 dolárov)..

V Katare nie sú žiadne konkrétne správy o dohľade, ale dôkazy naznačujú, že vláda môže špehovať svojich občanov. Správa amerického ministerstva zahraničných vecí odhalila, že Katar používa proxy server na cenzúru internetu a vyžaduje od poskytovateľov internetových služieb, aby uchovávali denníky používateľov po dobu jedného roka, ako aj ďalšie záznamy, ak sa o to požiadajú..

Tieto a ďalšie online hrozby, ako je malware a vírusy, a nebezpečenstvá, ktoré prichádzajú s bezplatným WiFi hotspotom, vás môžu vystaviť kybernetickým útokom, pretože neviete, aké bezpečné je pripojenie. S VPN môžete pristupovať k obľúbeným službám VoIP, ako je napríklad Skype (pozrite si naše najlepšie VPN pre návrhy Skype) a zostaňte v bezpečí pred týmito rizikami.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že teraz viete, ako bezpečne získať adresu IP Qatari. Sieť VPN vás udrží v bezpečí online, pretože skryje vašu adresu IP, aby ste mohli anonymne prehliadať a zabezpečovať vaše pripojenie. Navyše odblokuje streamingové služby.

VyprVPN je náš najlepší výber. Ponúka dostatok bezpečnosti, aby vás ochránil a má prítomnosť na serveri v Katare, z ktorého si môžete zmeniť svoju IP adresu. Ak sú vaše online aktivity citlivé, ďalšie možnosti nájdete v našej knižnici VPN.

Máte skúsenosti so získaním adresy IP z Kataru? Povedzte nám o tom v sekcii nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map