Ako získať IP adresu Nového Zélandu v roku 2020: pripojenie Kiwi

Ak ste sa pokúšali získať prístup k novozélandskému obsahu z iného miesta na svete, je pravdepodobné, že vás zasiahla chybová správa. Je to kvôli geoblokom a existuje iba jeden spôsob, ako sa okolo nich obísť. V tomto článku vám povieme, ako získať adresu IP na Novom Zélande.


Existuje veľa dôvodov na získanie adresy IP na Novom Zélande. Možno napríklad cestujete a budete musieť spravovať firmu online na diaľku, prípadne ste novozélandský štát v zahraničí a musíte skontrolovať svoj bankový účet online. V oboch prípadoch je pravdepodobné, že vám to bude zablokované.

Niektoré hry sa vydávajú v rovnakom čase na celom svete, ale hráči ich môžu získať aj hodiny vopred na Novom Zélande, pretože jeho časové pásmo je pred väčšinou sveta. Novozélandská adresa IP zakryje vašu skutočnú polohu a zobrazí ju poskytovateľovi, že ste tam, čo vám umožní prístup k týmto vydaniam, ak je možné ich stiahnuť..

Vyskúšajte našu najlepšiu sieť VPN pre hranie hier, ak vás to zaujíma.

Možno budete chcieť sledovať iba miestne kanály, ako je TVNZ alebo najnovší zápas All Blacks. Streamovacia služba Lightbox a novozélandská verzia Netflixu sú k dispozícii iba pre spoločnosť Kiwis kvôli problémom s licenciou obsahu. Prečítajte si náš článok o zákaze VPN v sieti Netflix, aby ste sa o tom dozvedeli viac a pozrite si naše najlepšie VPN pre sieť Netflix, kde nájdete odporúčania..

Ako získať novozélandskú IP adresu

Najjednoduchší spôsob podvádzania adresy IP je použitie servera proxy, nie je to však najlepší spôsob. Proxy nie sú spoľahlivé. Často nepracujú a nechránia vás, aj keď áno. Neexistuje žiadne zabezpečenie a vaša skutočná adresa IP je sledovateľná. Prečítajte si našu časť VPN verzus proxy verzus Tor, aby ste si túto tému prebrali.

Používanie virtuálnej súkromnej siete je najlepším spôsobom, ako ísť, aj keď je na tejto trase nastavená najlepšia bezplatná príručka pre proxy. Zahŕňajú bezpečnostné funkcie a mnohé záznamy neuchovávajú, takže vaše aktivity zostanú utajené. Väčšina našich najlepších poskytovateľov VPN bude túto úlohu splniť, ale existuje niekoľko, ktoré budú pre Nový Zéland lepšie.

Pre začiatočníkov budete chcieť, aby poskytovateľ mal servery, aby ste k obsahu mali prístup. Bez nich budete na rovnakom mieste, na ktorom ste začínali. Ak ste po Netflixe, vyberte si VPN, ktorá dokáže poraziť detekčný systém VPN Netflix, alebo všetko, čo musíte zabaviť, je chybové hlásenie. Náš článok o chybe servera proxy spoločnosti Netflix sa ponorí hlbšie do predmetu.

NordVPN

NordVPN je dobrou voľbou pre Nový Zéland. Má veľkú serverovú sieť, ktorá pokrýva väčšinu sveta. Dvadsaťjeden jej serverov je na Novom Zélande, čo by malo byť dosť pre prístup k obsahu, ktorý sledujete. Má niektoré z najlepších dostupných zabezpečení a tiež berie súkromie vážne. Medzi jeho vlastnosti patrí neobmedzená šírka pásma, slušné rýchlosti a rýchle prepínanie serverov.

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete ho použiť vo všetkých hlavných operačných systémoch. Navyše sa dostanete do služby Netflix a ďalších streamingových služieb bez problémov. Existuje 30-dňová lehota na vrátenie platby, ktorá vám poskytuje dostatok času na zistenie, či sa vám to páči. Viac informácií o službe nájdete v našej recenzii spoločnosti NordVPN.

CyberGhost

CyberGhost je ďalší poskytovateľ, ktorý je vhodný pre Nový Zéland. Má rozsiahlu sieť serverov, ktorá pokrýva 60 krajín vrátane Nového Zélandu, kde je k dispozícii 10. Jeho bezpečnosť je dobrá a pre pokoj v duši existujú prísne zásady ochrany osobných údajov.

Môžete ho nainštalovať do väčšiny operačných systémov a je to jedna z najlepších sietí VPN pre viac zariadení, pretože môžete súčasne pripojiť až sedem zariadení..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má slušné rýchlosti a žiadne obmedzenia šírky pásma, čo z neho robí dobré vysielanie. Má prístup aj k Netflixu. Môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu, a ak stále nie ste presvedčení, môžete sa spoľahnúť na záruku vrátenia peňazí. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost pre viac informácií.

ExpressVPN

ExpressVPN je dobrá voľba, pretože je to jedna z najlepších sietí VPN na trhu. Servery sú k dispozícii v 94 krajinách vrátane Nového Zélandu. Okrem vysokej bezpečnosti a ochrany osobných údajov je aj najrýchlejšou sieťou VPN na trhu a má neobmedzenú šírku pásma. Je to porovnateľná služba s technológiou NordVPN, ako je to možné prečítať v našom článku o odkaze.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Nemá problém dostať sa do Netflixu a zvíťaziť v našej najlepšej VPN pre sprievodcu streamovaním. Môžete ho použiť na všetkých hlavných operačných systémoch. Ak s VPN nemáte veľa skúseností, je to obzvlášť dobrá voľba, pretože sa veľmi ľahko používa. Môžete si to sami vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí alebo si prečítať našu recenziu ExpressVPN pre viac informácií.

Nebezpečenstvo použitia adresy IP na Novom Zélande

Mať adresu IP na Novom Zélande nepredstavuje veľké nebezpečenstvo, ale mali by ste vedieť niekoľko vecí. Ak je spoločnosť VPN založená, záleží na tom, či budú vaše aktivity riskantné, ako si môžete prečítať v našom zákone o ochrane súkromia. Chráňte sa pomocou VPN je dôležité.

Nový Zéland bol jednou z mnohých krajín, pre ktoré existovali dôkazy o použití hromadného sledovania v odhaleniach Snowdenu. Analyzovala sa online komunikácia a vláda dokázala sledovať vaše online pohyby. Viac sa o tom dočítate v našom najlepšom článku o VPN pre Nový Zéland.

Používanie siete VPN vás chráni pred dohľadom a vaše aktivity zostanú súkromné.

Záverečné myšlienky

Teraz by ste mali vedieť, ako zmeniť svoju IP na novozélandskú. Či už chcete získať prístup k svojmu bankovému účtu alebo mať prehľad o miestnej televízii, pomocou VPN je to najlepší spôsob. Nielenže budete mať prístup k obsahu a službám na Novom Zélande, ale budete mať úžitok aj z množstva funkcií zahrnutých v sieťach VPN, ako napríklad zabezpečenie.

NordVPN je vynikajúcou voľbou pre Nový Zéland. Budete chránení a s 21 servermi by ste nemali mať problém získať prístup k ničomu. 30-dňová lehota na vrátenie peňazí navyše znamená, že pri vyskúšaní nie je čo stratiť.

Ak máte odporúčania na získanie adresy IP na Novom Zélande, dajte nám vedieť v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me