Ako získať indickú IP adresu v roku 2020: Prenos cez Rajkot

Ak cestujete alebo ste sa presťahovali z Indie, možno vám chýba obsah, na ktorý ste zvykli doma. Pri pokuse o jeho zobrazenie sa však zobrazuje iba chybové hlásenie. Vitajte vo svete geoblokov. V tomto článku vám ukážeme, ako ich prekonať získaním indickej adresy IP.


Každý má adresu IP, ktorá je do značnej miery geografická adresa. Webové stránky a online služby, ktoré navštevujete, môžu vďaka tomu zistiť, kde sa nachádzate. Ak sa pokúsite získať prístup k obsahu, ktorý je obmedzený na určitú krajinu, nebudete si ju môcť zobraziť, pokiaľ tam nie ste. Ak zmeníte svoju adresu IP, bude to vyzerať akoby ste.

Možno by ste chceli dohnať svoje obľúbené relácie v Indii TV alebo Hotstar (prečítajte si náš venovaný článok o tom, ako sledovať Hotstar). Možno sa budete chcieť dostať aj do indickej verzie Netflixu. Aj keď je Netflix k dispozícii v mnohých krajinách, jeho knižnica sa v každej krajine líši.

Licenčné obmedzenia bránia službám, ako je Netflix, vysielať globálne relácie. Aby tak urobili, museli by dostať licenciu na každú šou v každej krajine. Niektoré predstavenia sú zamerané na určité kultúry alebo jazyky, takže nemá zmysel všade vysielať. Náš sprievodca zákazom Netflix ide podrobnejšie.

Americká verzia má zďaleka najväčšiu knižnicu a veľa ľudí si zmení svoju IP adresu, aby k nej získala prístup. Návrhy nájdete v našej najlepšej príručke VPN pre Netflix.

Možno váš dôvod na získanie indickej IP adresy nemá nič spoločné s televíznymi programami. Možno sa budete musieť napríklad prihlásiť do svojej banky alebo na iné finančné účty, ale zistíte, že to nie je možné. Je to preto, že veľa finančných spoločností vám z bezpečnostných dôvodov neumožňuje prihlásiť sa z krajiny mimo krajiny. Po zmene adresy IP sa budete môcť prihlásiť ako zvyčajne.

Ako získať indickú IP adresu

Použitie servera proxy je najjednoduchší spôsob, ako zmeniť svoju adresu IP, ale ako si môžete prečítať v našom najlepšom sprievodcovi bezplatným serverom proxy, nefungujú vždy. Okrem toho neobsahujú zabezpečenie a vaša adresa IP zostane odhalená, čo znamená, že vaše aktivity sa dajú sledovať späť k vám. Prečítajte si naše porovnanie VPN verzus proxy verzus Tor, aby ste sa na ne mohli lepšie pozrieť.

Vaša najlepšia stávka je virtuálna súkromná sieť. Svoju IP adresu budete môcť zmeniť na indickú a budete mať úžitok z mnohých ďalších funkcií. Sú nabité zabezpečením, takže budete v bezpečí pred hackermi a inými nebezpečenstvami online. Mnohé z nich navyše ponúkajú zásady neprihlásenia, čo znamená, že vaše aktivity nebudú zaznamenané. Vaša IP adresa bude tiež chránená.

Mnoho poskytovateľov v našich najlepších recenziách VPN vám poskytne to, čo potrebujete, ale niektorí budú pre Indiu vhodnejší ako iní. Poskytovateľ, ktorého si vyberiete, musí mať servery v Indii, pretože bez neho nebudete môcť získať IP adresu.

Ak chcete streamovať svoje obľúbené relácie a filmy, musíte si vybrať ten, ktorý je schopný dostať sa do požadovaných služieb. Netflix má inteligentný systém detekcie VPN a niektoré VPN jednoducho nemajú to, čo je potrebné na prekonanie tohto problému. Pozrite sa na našu časť o chybe proxy servera Netflix, kde nájdete viac podrobností.

CyberGhost

Pomocou protokolu CyberGhost môžete získať indickú adresu IP. Jeho sieť serverov je veľká a zahŕňa 20 serverov v Indii. Budete chránení dobrým zabezpečením a nebude viesť záznamy o vašich aktivitách. Môže sa dostať do služby Netflix a ďalších streamingových služieb. Navyše má slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

CyberGhost je kompatibilný s Windows, MacOS, Android a iOS. Môžete pripojiť naraz až sedem zariadení naraz, a preto je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení. Ak to chcete vyskúšať, existuje aj sedemdňová skúška a záruka vrátenia peňazí. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste si lepšie prečítali túto službu.

NordVPN

Spoločnosť NordVPN vám tiež získa indickú IP adresu, pretože tam je 15 jej serverov. Má prvotriedne zabezpečenie a spoľahlivú politiku bez protokolov. Neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma a jeho rýchlosti sú dobré. Navyše sa môže bez problémov dostať do siete Netflix a ďalších streamingových služieb.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Existujú klienti pre stolné počítače pre systémy Windows a MacOS a mobilné aplikácie pre Android a iOS, ktoré sa všetky ľahko používajú. NordVPN umožňuje pripojenie šiestich zariadení súčasne. Existuje 30-dňové obdobie vrátenia platby, pomocou ktorého môžete zistiť, či sa vám to páči. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Astrill

Odporúčame tiež Astrill pre zmenu vašej IP adresy na indickú. Jej sieť serverov je v porovnaní so svojimi konkurentmi pomerne malá, existujú však štyri servery vrátane miest v Bangalore, Bombaji, Indore a Hyderabade. Má tiež dobrú bezpečnosť s rôznymi protokolmi, z ktorých dva sú exkluzívne.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Má vysoké rýchlosti a množstvo šírky pásma, ktorú používate, nie je nijako obmedzené. Môže sa dostať aj do Netflixu a ďalších služieb. Môžete ho použiť na väčšine operačných systémov, s pripojeným až piatimi zariadeniami naraz. Ak ju chcete vyskúšať, je k dispozícii sedemdňová skúšobná verzia. Ak chcete získať lepší pohľad, môžete si prečítať našu recenziu Astrill.

Nebezpečenstvo používania indickej adresy IP

Použitie indickej adresy IP je v poriadku, pretože nebudete v nebezpečenstve, ale pred vkročením do práce je potrebné si všimnúť nejaké veci. Niektoré krajiny majú rozsiahle programy sledovania a nemajú najlepšie zákony o ochrane osobných údajov..

V Indii existuje domáci monitorovací nástroj s názvom NETRA, ktorý zhromažďuje údaje z internetového prenosu a analyzuje ich. Ak sa zistí potenciálna bezpečnostná hrozba, upozorní to príslušné orgány.

Stiahnutie materiálu chráneného autorskými právami je nezákonné, tak ako je to v mnohých krajinách, a mohlo by vás dostať do väzenia. Ohováranie sa trestá odňatím slobody až na dva roky, pokutou alebo oboma. Len dajte pozor, čo robíte. Ak sa chcete hlbšie pozrieť do krajiny, prečítajte si nášho najlepšieho sprievodcu sieťou VPN pre Indiu.

Kamkoľvek pôjdete, nebudete sa môcť vyhnúť hrozbe hackerov a iného nebezpečenstva online. S rastúcou verejnou sieťou Wi-Fi je tiež riziko počítačovej kriminality. Vyzbrojte sa dobrou VPN a jedným z našich najlepších antivírusových programov.

Záverečné myšlienky

Dúfajme, že táto príručka bola užitočná a teraz viete, ako bezpečne získať indickú IP adresu. Mali by ste použiť VPN, aby ste sa uistili, že ste chránení zabezpečením a že môžete zostať pod radarom.

Môžete si vybrať ktorékoľvek z našich odporúčaní, ale CyberGhost má výhodu s 20 servermi v Indii. Pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie skontrolujte, či je pre vás to pravé. Ak potrebujete dlhšie, nezabudnite, že má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Radi by sme si vypočuli vaše návrhy na získanie indickej adresy IP, takže ak ich máte, vložte ich do sekcie komentárov nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map