Ako získať holandskú IP adresu v roku 2020: Presmerovanie do Rotterdamu

Ak chcete sledovať holandskú televíziu z krajín mimo EÚ, zistíte, že vaše obvyklé webové stránky, ako napríklad NPO Start a Uitzending Gemist, nie sú prístupné. V tomto článku vám ukážeme, ako obísť tieto geobloky – a ušetriť trochu obťažovania – získaním holandskej adresy IP..


Blokované nie sú iba zábavné weby. Na vládne webové stránky sa dostanete z krajín EÚ, ale ak ste mimo nej, pripravte sa na zodpovedanie desiatich bezpečnostných otázok, ktoré môžu vyvrcholiť poštou, ktorá bude pravdepodobne odoslaná na vašu domácu adresu s bezpečnostným kódom. Celá „e“ časť elektronickej verejnej správy je očividne stále nedokončená.

Aj z vnútra EÚ sa občas dostanete do problémov. Napríklad Marktplaats.nl, holandská odpoveď na eBay, je blokovaná z nizozemských IP adries, ako sú niektoré menšie rozhlasové a televízne stanice. Niektoré banky vás tiež zahodia, ak k nim pristupujete z krajín mimo Holandska, čo je bolesť, keď sa snažíte preniesť svoj nájom.

Aby sme uľahčili život holandským obyvateľom a milovníkom holandskej verejnej televízie, zostavili sme tento rýchly sprievodca získaním adresy IP v Holandsku. Čítajte ďalej a zistite, čo, kde a ako skryť IP adresu.

Ako získať holandskú IP adresu

Najjednoduchší spôsob, ako získať holandskú adresu IP alebo inú adresu kdekoľvek inde, je spoof alebo falošnú vašu polohu prostredníctvom servera proxy. Proxy sú služby, ktoré často fungujú vo vašom prehliadači a ktoré presmerujú vašu internetovú prevádzku cez iný výstupný bod na internete, takže namiesto toho vyzerajú, akoby ste tam boli. Odporúčania nájdete v našom článku o najlepších bezplatných serveroch proxy.

To znamená, že proxy servery majú jednu vážnu nevýhodu: nie sú bezpečné. Spojenie je presmerované, ale nie je zabezpečené, takže webové stránky môžu ľahko zistiť, že sa ich snažíte oklamať. Odporúčame vám používať virtuálnu súkromnú sieť nielen na obídenie geoblokov, ale aj na zabezpečenie pripojenia a zabránenie zvedavým očiam obchodníkov a tajných agentov..

Rozdiel medzi VPN a proxy servermi vysvetlíme viac v našom článku o VPN a proxy, ale jadrom je bezpečnosť. Nie všetky služby VPN sú však vytvorené rovnako, preto sme prešli nad našimi najlepšími poskytovateľmi VPN a vybrali sme troch, ktorí vám pomôžu získať holandskú adresu IP bez problémov. Pozrime sa na ne.

ExpressVPN

ExpressVPN sme si vybrali ako prvý, pretože je to jedna z najlepších služieb VPN. Má niekoľko serverov v Amsterdame, je najrýchlejšou sieťou VPN na trhu, prichádza s vynikajúcou bezpečnosťou a ľahko sa používa. Všetko, čo musíte urobiť, je spustiť, stlačte veľké tlačidlo v strede rozhrania a je dobré ísť. Pozrite si našu recenziu ExpressVPN, kde nájdete ďalšie podrobnosti o jej použití.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Je to tiež najlepšia sieť VPN na streamovanie, takže ak ste niekedy unavení z holandskej verejnej televízie, môžete namiesto toho sledovať USA Netflix bez obáv z chýb servera proxy. Nevýhodou ExpressVPN je jeho cena, ktorá prichádza s neuveriteľnými 99 dolármi ročne, čo z nej robí jednu z najdrahších služieb VPN na trhu. To znamená, že dostanete to, za čo platíte, a ExpressVPN je vynikajúci.

Husacie VPN

Ak vás cena ExpressVPN desí, zvážte vyskúšanie siete Goose VPN. Má výhodu v domácom poli, pretože je rovnako holandský ako žltý syr a mätúce zákony marihuany. Goose VPN má v Holandsku veľké množstvo serverov, takže ste nastavený na získanie holandskej adresy IP a stojí iba 60 dolárov ročne. Navyše môžete znížiť na menej ako polovicu výberom obmedzeného plánu.

Husacie VPN-Slider1

Husacie VPN-Slider2

Husacie VPN-Slider3

Husacie VPN-Slider4

GooseVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Goose VPN je radosť používať a je rovnako bezpečná ako ktorýkoľvek z našich najlepších poskytovateľov VPN, má však nevýhodu, že môže byť pomalá, ako sme zistili pri skúmaní našej kontroly Goose VPN. To by nemal byť príliš veľký problém, ak pristupujete k holandským adresám IP z Európy, ale zo zvyšku sveta možno budete chcieť využiť našu tretiu možnosť..

NordVPN

V neposlednom rade je to NordVPN. Rovnako ako naše ďalšie dve odporúčania, ponúka holandské servery na niekoľkých miestach v malej krajine a má veľkú bezpečnosť, takže si môžete prezerať informácie o svojej bezpečnosti. Je to tiež jedna z najlepších VPN pre Netflix, takže NPO je takmer zaručené, že vás prevedie.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Jeho rýchlosť však môže byť nekonzistentná, takže často budete musieť vždy hľadať najlepší server. Prepínanie serverov je s technológiou NordVPN hračkou vďaka jeho jemnému rozhraniu a rýchlemu prepínaniu. Celkovo by ste pri hľadaní adresy IP v Holandsku mohli urobiť oveľa horšie ako NordVPN. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

Nebezpečenstvo použitia holandskej adresy IP

Použitie inej adresy IP nie je bez rizika. Aj keď vás sieť VPN ochráni pred najhorším, čo internet môže ponúknuť, pri používaní holandskej adresy IP by ste mali mať na pamäti niekoľko vecí..

Po prvé, Holandsko je ohniskom počítačovej kriminality. Podvody sú početné a mnohonásobné a použitie miestnej adresy IP vás k niektorej z nich otvorí. To znamená, že vďaka grantu anonymity VPN by ste mali byť v bezpečí pred tým najhorším, ale napriek tomu odporúčame, aby ste si prečítali nášho online sprievodcu ochranou osobných údajov, aby ste boli na bezpečnej strane..

Ďalším problémom v Holandsku je pretrvávajúci vládny dohľad, o ktorom sa môžete dočítať v úvode nášho príspevku o najlepšej VPN pre Holandsko. Sieť VPN by vás mala opäť udržiavať v bezpečí, môžete však pamätať na to, že vaša adresa IP sa pravdepodobne sleduje, aj keď je anonymizovaná. Je to skôr záležitosť, ale lepšie ako ľúto.

Záverečné myšlienky

Získanie holandskej adresy IP je jednoduchá záležitosť, keď vyberiete VPN, zaregistrujete sa a vyberiete server v Holandsku. Svoje online bankovníctvo a televíziu nebudete môcť robiť len tak, ako by ste boli doma, ale budete to robiť bezpečnejšie ako predtým bez toho, aby ste sa museli obávať zločincov alebo vládnych agentov, ktorí vedia, čo máte na dosah.

Odporúčame ExpressVPN, ale niektorému z ďalších dvoch sa bude dariť dobre.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako fungujú VPN, prečítajte si našu príručku o zabezpečení VPN. Máte návrhy na dobré služby VPN pre Holandsko alebo otázky, ako pripojiť VPN? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me