Ako získať grécku IP adresu v roku 2020: Z Atén do Solúna

Regionálne obmedzenia môžu byť bolesť v krku. Ak ste mimo Grécka, je pravdepodobné, že vám bol zablokovaný obsah, ku ktorému by ste normálne mali prístup. Jediným spôsobom, ako sa dostať cez geobloky, je zmeniť vašu IP adresu na adresu z krajiny, kde je daný obsah hostený, čo je v podstate falošné, že ste tam. V tomto článku vám ukážeme, ako získať grécku adresu IP.


IP adresy sú ako online ID tagy. Obsahujú informácie o vašom pripojení, napríklad o vašej polohe. Ak sa pokúsite získať prístup k niečomu, čo je obmedzené na určitú krajinu, nebudete si ju môcť zobraziť, pokiaľ tam nie ste. Tu prichádza zmena vašej adresy IP.

Ak sa potrebujete prihlásiť na svoje finančné alebo obchodné účty, môže vám byť zamietnutý prístup. Nie je to ideálne, ale dôvodom je bezpečnosť. Znižuje riziko podvodu a iných nebezpečenstiev. Ak sa ocitnete v tejto situácii, budete sa môcť prihlásiť ako zvyčajne, keď zmeníte svoju adresu IP.

Možno by ste chceli len pozerať miestnu televíziu, napríklad Cosmote TV alebo spravodajský kanál. Možno vám chýba vaša obľúbená šou v gréckej verzii Netflixu. Čokoľvek to je, na prístup k nim budete potrebovať grécku adresu IP.

Aj keď geobloky sú nepríjemné, existuje ich dôvod. Programy musia mať licenciu v každej krajine, v ktorej sa majú zobraziť. Tam, kde je relácia k dispozícii, závisí od aspektov, ako je jazyk a miera dopytu po nej. Knižnica Netflixu sa v každej krajine líši, najväčšiu má USA. Prečítajte si viac o tom v našom článku o zákaze Netflix.

Náš najlepší článok pre sieť VPN pre Netflix má určené odporúčania pre túto platformu.

Ako získať grécku IP adresu

Existuje niekoľko spôsobov, ako získať požadovanú adresu IP. Prvým je použitie proxy servera (prečítajte si našu najlepšiu bezplatnú príručku pre proxy). Toto je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ale nie je to najlepší spôsob. Ak ho použijete, zostane vám nechránená, pretože neposkytuje zabezpečenie. Zobrazí sa aj vaša adresa IP, aby sa dala spätne vysledovať. To je v prípade, že proxy dokonca funguje. Prečítajte si našu časť VPN verzus proxy verzus Tor.

Virtuálna súkromná sieť je najspoľahlivejším spôsobom, ako zmeniť svoju IP adresu. Zahŕňajú dobrú bezpečnosť, uistite sa, že ste skryti pred šmrncením a udržiavajte svoje aktivity v tajnosti. V našich najlepších recenziách VPN je veľa skvelých možností, ale niektoré sú pre Grécko lepšie ako iné.

Je dôležité uistiť sa, že poskytovateľ má servery v Grécku. Bez nich budete uviaznutí v rovnakej pozícii. Ak je streamovanie na vašom zozname úloh, potrebujete ten, ktorý sa môže dostať k požadovaným službám. Netflix má zložitý VPN detektor, ktorý dokáže prekonať iba niekoľko VPN. Viac informácií nájdete v našom článku o chybe proxy servera Netflix.

CyberGhost

CyberGhost je dobrou voľbou na získanie gréckej adresy IP. Na celom svete má veľa serverov, z toho 12 v Grécku. Jeho bezpečnosť je dobrá a má solídnu politiku bez protokolovania. Má vysoké rýchlosti s neobmedzenou šírkou pásma. Ak chcete streamovať, nemali by ste mať problém dostať sa do požadovaných služieb vrátane služby Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Môže sa používať v systémoch Windows, MacOS, Android a iOS a súčasne môžete pripojiť až sedem zariadení. V skutočnosti sa umiestnil na druhom mieste v našej najlepšej príručke VPN pre viaceré zariadenia. Môžete využiť sedemdňovú skúšobnú verziu a záruku vrátenia peňazí. Pozrite si našu úplnú recenziu CyberGhost pre viac informácií.

NordVPN

Odporúčame tiež NordVPN na získanie gréckej IP adresy, pretože tam má šesť serverov. Jeho bezpečnosť patrí k najlepším a budete podliehať prísnym pravidlám neprihlásenia. Má slušné rýchlosti s neobmedzenou šírkou pásma a môže sa dostať do väčšiny streamovacích služieb vrátane Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Klienti sa ľahko používajú a sú k dispozícii pre najpopulárnejšie operačné systémy. Umožní vám súčasne pripojiť až šesť zariadení. Má 30-dňové okno na vrátenie platby, takže by ste mali mať možnosť zistiť, či je to pre vás to pravé. Naše hodnotenie spoločnosti NordVPN ide o podrobnejšie informácie o službe.

ExpressVPN

ExpressVPN je ďalšou dobrou voľbou. Má rozsiahlu sieť serverov, ktorá zahŕňa servery v Grécku. Jeho bezpečnosť je vynikajúca a vaše súkromie je ctené. Navyše, pretože je to najrýchlejšia sieť VPN, má neobmedzenú šírku pásma a dostáva sa do služieb streamingu, získala prvé miesto v našej najlepšej sieti VPN pre porovnávanie streamingu..

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Funguje na všetkých hlavných operačných systémoch a klienti sa veľmi ľahko používajú, takže je vynikajúcou voľbou, ak nemáte skúsenosti s používaním sietí VPN. So svojou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí nemáte čo stratiť. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN, aby ste mali lepší pohľad.

Nebezpečenstvo použitia gréckej adresy IP

Mnoho krajín vykonáva dohľad a má invazívne zákony o ochrane súkromia. Hoci pri používaní gréckej adresy IP nie je veľké riziko, je dobré pred tým, ako to urobíte, opísať informácie o krajine..

Ústava Grécka zabezpečuje slobodu prejavu, ale iné zákony umožňujú stíhanie diskriminácie, nenávisti a násilia voči ľuďom určitého rasy alebo etnického pôvodu.

Čokoľvek, čo sa považuje za urážku prezidenta alebo náboženstva, môže mať za následok trestný postih. Ohováranie môže byť potrestané trestom odňatia slobody a pokutou podľa trestného zákona, preto buďte opatrní pri uverejňovaní príspevkov online. Naša najlepšia sieť VPN pre Grécko má viac informácií o krajine.

Komunikácia online nie je v Grécku chránená, čo znamená, že úrady ich môžu legálne sledovať. Pravdepodobne by ste si neuvedomili, že sa to deje, ale ak použijete sieť VPN, pred ňou sa skrývate. Verejné pripojenia WiFi navyše nie sú zabezpečené, takže by ste mohli byť obeťou počítačovej kriminality bez dobrého zabezpečenia a jedného z našich najlepších antivírusových programov.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že ste tento článok považovali za užitočný a teraz viete, ako získať grécku adresu IP. Sieť VPN je najbezpečnejším spôsobom, ako to dosiahnuť, pretože poskytuje dobrú bezpečnosť a súkromie.

Všetky naše možnosti vám poskytnú to, čo potrebujete, ale CyberGhost má výhodu s 12 servermi v Grécku. Môžete to vyskúšať pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie, ktorá je k dispozícii, a ak potrebujete viac času, existuje 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Ak by ste chceli získať informácie o tom, ako získať grécku adresu IP, dajte nám vedieť v sekcii nižšie. Sme otvorení návrhom. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map