Ako získať filipínsku IP adresu v roku 2020: Mail z Manily

Filipíny sú známe svojimi pokojnými a krásnymi plážami a pochúťkami na pery. Ak ste filipínsky so sídlom mimo krajiny, či už prostredníctvom práce alebo cestovania, budete nielen doma, ale stratíte aj prístup k webovým stránkam a službám na streamovanie obsahu, ktoré sú dostupné iba na Filipínach z dôvodu geoblokov..


To znamená, že s filipínskou IP adresou môžete odblokovať akúkoľvek webovú stránku alebo službu online od Filipín a pristupovať k nim odkiaľkoľvek na svete. Táto príručka vám ukáže, ako získať filipínsku IP adresu.

Cestovanie často vyžaduje prístup k niektorým službám, ako je online bankovníctvo a navštevovanie spravodajských a zábavných webových stránok. Tieto webové stránky sú, žiaľ, z bezpečnostných dôvodov niekedy obmedzené geograficky, čo môže byť nepohodlné, najmä ak chcete získať prístup k svojmu bankovému účtu..

Ak sa chcete dozvedieť viac o filipínskych správach alebo miestnom programovaní, ako je Maalaala mo kaya na ABS-CBN alebo CCTN 47, alebo na filmoch so sledovaním na Netflix na Filipínach, nebudete mať prístup bez filipínskej IP adresy.

Netflix má rôzne knižnice obsahu v závislosti od vašej polohy, takže ak sa pokúsite získať prístup k filipínskej sieti Netflix mimo Filipín, stretnete sa s chybou servera proxy. Je to kvôli problémom s licenciami na územie, ktoré obmedzujú obsah na Filipíny. Viac sa o tom dočítate v našom článku o tom, ako poraziť článok zákazu siete Netflix VPN.

Táto príručka vám ukáže, ako skryť svoju adresu IP a získať ju z Filipín.

Ako získať filipínsku IP adresu

IP adresa oznamuje online službám a webom vašu fyzickú polohu, takže ak ju zmeníte, počítače vás presvedčia, že ste niekde inde. Mať filipínsku IP adresu vám umožní prístup k uzamknutému obsahu alebo lokalizovaným verziám webových stránok na Filipínach pri zachovaní anonymity a bezpečnosti online.

Existujú dva spôsoby, ako získať jeden: proxy alebo virtuálna súkromná sieť. Proxy sú zadarmo a fungujú vo vašom prehliadači. Presmerujú webový prenos, aby skryli vašu skutočnú polohu, ale sú nespoľahlivé a nezabezpečujú bezpečnosť. Viac o ich nedostatkoch sa môžete dozvedieť v článku VPN verzus proxy verzus Tor.

Sieť VPN vám poskytne filipínsku IP adresu, ako aj odblokovanie služieb streamovania médií vrátane siete Netflix, zabránenie sledovacím agentúram a online snoops a zabezpečenie vášho pripojenia. Naše najlepšie recenzie VPN zahŕňajú vynikajúcich poskytovateľov, vybrali sme však tri, ktoré budú pre Filipíny lepšie.

ExpressVPN

ExpressVPN má dobrú povesť pre vysokú bezpečnosť a rýchle rýchlosti servera, preto je prvý v našich najbezpečnejších VPN a najrýchlejších sprievodcoch VPN.

Má viac ako 3 000 serverov na 160 miestach v 94 krajinách, ale prevádzkuje svoj server na Filipínach zo Singapuru, takže si môžete vychutnať spoľahlivosť a rýchlosť singapurského servera pri zachovaní filipínskej adresy IP. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN pre viac informácií.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

ExpressVPN môže spoľahlivo obísť aj geobloky, napríklad Netflix, a preto je našou najlepšou voľbou pre najlepšiu VPN pre Netflix a funguje na hlavných platformách, ako sú Windows, MacOS, Android, iOS a Linux. Jeho natívne aplikácie z viacerých platforiem sa ľahko inštalujú a používajú. Môžete ich vyskúšať pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie. Ak nie ste spokojní, máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

HideMyAss

HideMyAss vám poskytne filipínsku IP adresu. Má dobrú bezpečnosť vrátane 256-bitového šifrovania AES a viac ako 900 serverov vo viac ako 190 krajinách, z ktorých dva sú na Filipínach. To znamená, že môžete sledovať obsah obmedzený na toto miesto, a preto spoločnosť HideMyAss vytvorila tento zoznam.

Aj keď má zásady ochrany osobných údajov, uchováva záznamy o pripojení a odpojení po dobu 30 dní, čo je znepokojujúce. Viac sa o tom dočítate v našej recenzii HideMyAss.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

predchádzajúca

Ďalšie

Má tiež vypínač zabíjania, dobré rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma. Navyše môže odblokovať väčšinu streamovacích služieb vrátane Netflix.

HideMyAss funguje s Windows, MacOS, Android a iOS. Ak potrebujete pomoc, môžete sa obrátiť na svoj praktický tím znalostí alebo tím podpory zákazníkov, ktorý je k dispozícii prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu. Môžete využiť svoju bezplatnú sedemdňovú skúšobnú verziu, ale pred ukončením ju zrušte alebo vám bude vyúčtovaná ročná predplatné. Ak zabudnete, je k dispozícii 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

zažívacie

Toto je ďalšia dobrá voľba na získanie filipínskej adresy IP. Je to relatívne nový, ale cenovo dostupný poskytovateľ, ktorý má viac ako 1 000 serverov na 100 miestach po celom svete vrátane Filipín.

Štandardne používa 256-bitové zabezpečenie AES a jednoznačne sa venuje ochrane osobných údajov používateľa. Jeho rýchlosť je však nekonzistentná v závislosti od vášho použitia a jej rozhranie je nepárne. Taktiež vám neumožňuje ľahko prepínať servery. Ak chcete zmeniť servery, musíte sa odpojiť od služby. Viac informácií nájdete v našej recenzii Ivacy.

Zažívacie-Slider1

Zažívacie-Slider2

Zažívacie-Slider3

Zažívacie-Slider4

Zažívacie-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Ivacy sa tiež dostane na Netflix Filipíny a ponúka vynikajúce služby zákazníkom, s množstvom kontaktných možností, rýchlou reakčnou dobou a užitočnými zdrojmi v sekcii FAQ a informovanej databáze.

Podporuje Windows, MacOS, Android a iOS. Navyše má vyhradenú aplikáciu pre Kodi. Môžete ho tiež nakonfigurovať pre BlackBerry, Linux, smart TV, smerovače a herné konzoly.

Nebezpečenstvo použitia filipínskej adresy IP

Filipíny sú jednou z mála krajín v juhovýchodnej Ázii, ktoré propagujú bezplatný a otvorený internet, ale vládna cenzúra, dohľad a špinavá infraštruktúra predstavujú problémy s prístupom.

Vládna cenzúra alebo zákaz obsahu, ktorý podľa neho ovplyvňuje kultúrne alebo náboženské aspekty krajiny, ale akýkoľvek iný obsah sa voľne vysiela. Podľa správy Freedom House z roku 2018 filipínska vláda tiež počas významných udalostí citujúcich verejnú bezpečnosť uzavrela siete mobilných telefónov, ale to nie je všetko.

V januári 2018 bolo nariadené zatvorenie online spravodajskej siete Rappler pre nedodržanie pravidla, ktoré obmedzuje vlastníctvo médií na Filipíncov. Niektorí novinári a jednotlivci boli obvinení z urážky na cti za online kritiku a vyskytli sa kybernetické útoky proti nezávislým mediálnym skupinám.

Ktorákoľvek z najlepších sietí VPN na Filipínach vám pomôže šifrovať internetový prenos, zbaviť sa neúnosnej cenzúry a dozoru vlády a vychutnať si neobmedzený prístup na internet počas cestovania po svete..

Záverečné myšlienky

Používanie siete VPN je najjednoduchším a najúčinnejším spôsobom získania filipínskej adresy IP, zostania anonymných online a odblokovania služieb streamovania médií.

ExpressVPN odporúčame kvôli jeho vynikajúcemu výkonu, vysokým rýchlostiam, vysokej bezpečnosti. Taktiež odblokuje škrtenie, takže môžete sledovať všetok svoj obľúbený obsah Netflix vo vysokom rozlíšení s vysokým rozlíšením. Oslobodí vás tiež rušivé sledovanie a cenzúru.

Dúfame, že ste túto príručku považovali za užitočnú a teraz viete, ako získať filipínsku IP adresu. Tiež by sme radi počuli vaše odporúčania. Zdieľajte ich v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map