Ako získať brazílsku IP adresu v roku 2020: Presmerovanie na Rio

Ak sa snažíte vysielať svoje obľúbené brazílske programovanie mimo krajiny, možno ste si všimli, že k nemu nemáte prístup. Je to preto, že tak môžete urobiť iba v prípade, že máte brazílsku adresu IP a my vám ukážeme, ako ju získať..


Brazílčania žijúci alebo cestujúci do zahraničia vedia, ako môže byť zábava, šport a správy v portugalskom jazyku obmedzené. Niektoré brazílske webové stránky sú prístupné iba cez adresy miestnej siete, zatiaľ čo streamovanie webových stránok, ako napríklad Netflix Brazília, obmedzuje prístup k obsahu pomocou geoblokov..

Z dôvodu licencovania má spoločnosť Netflix rôzne knižnice obsahu v každej zo 190 krajín, v ktorých je k dispozícii, ale s brazílskou adresou IP môžete získať týždenné opravy na serveri Netflix a používať portugalské titulky. Streamujúci gigant má systém, ktorý detekuje väčšinu serverov proxy alebo virtuálnych súkromných sietí. Prečítajte si viac v našom článku o zákaze VPN pre Netflix. 

IP adresa z inej časti sveta bude brániť vášmu prístupu na brazílske webové stránky, online služby, ako je bankovníctvo, a dokonca aj vaše obľúbené programovanie na serveri Globo..

Ako získať brazílsku IP adresu

Ako získate brazílsku adresu IP, je vaša voľba. Môžete sa vydať cestou proxy – naše odporúčania nájdete v našom najlepšom bezplatnom sprievodcovi proxy – ale vždy nefungujú. Proxy nie sú spoľahlivé ani bezpečné, takže ste online zraniteľní. Okrem toho bude ľahké sledovať vašu aktivitu späť k vám, pretože server proxy nebude chrániť vašu skutočnú adresu IP.

Lepšou možnosťou je použitie siete VPN, ktorá vás ochráni a umožní vám anonymný prístup k online službám a webovým stránkam a zároveň skryje vašu skutočnú adresu IP. Ak chcete získať prístup k sieti Netflix Brazília, potrebujete sieť VPN, ktorá dokáže obísť jej detektory a filtre VPN, ale len málo z nich to dokáže. Viac sa o tom môžete dozvedieť v článku o chybe servera proxy Netflix.

Stručne povedané, použitie servera proxy nezaručuje vašu bezpečnosť online a necháva vás zraniteľné voči online hrozbám, ale sieť VPN ochráni vašu totožnosť, zabezpečí vaše pripojenie Wi-Fi a umožní vám prístup k blokovanému obsahu. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok v článku VPN verzus proxy verzus Tor.

Väčšina našich najlepších poskytovateľov sietí VPN túto úlohu plní, ale niekoľko z nich je pre Brazíliu lepšie.

NordVPN

NordVPN je dobrá voľba pre Brazíliu. Jeho obrovská sieť serverov zahŕňa viac ako 5 500 serverov a pokrýva väčšinu sveta. Brazília má 26 z nich, čo by malo stačiť na prístup k požadovanému obsahu. Neuchováva si denníky, takže viete, že to vyžaduje ochranu súkromia vážne a že má niektoré z najlepších dostupných zabezpečení. Servery s dvojitým skokom šifrujú vaše pripojenie dvakrát.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Medzi funkcie spoločnosti NordVPN patrí neobmedzená šírka pásma, dobrá rýchlosť a rýchle prepínanie serverov. Dostanete sa do Brazílie a do torrentov Netflixu. V skutočnosti sme mu dali to najlepšie miesto v našej najlepšej sieti VPN pre príručky torrentingu.

Môžete ho nainštalovať na hlavné operačné systémy vrátane Windows, MacOS, Android a iOS a jeho klienti sa ľahko používajú. K dispozícii je 30-dňová záruka vrátenia peňazí, takže si ju môžete pred prihlásením vyskúšať. Viac informácií nájdete v našej recenzii NordVPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je vynikajúci poskytovateľ a jedna z najlepších VPN. Je to najrýchlejšia VPN a na prvom mieste v našich najbezpečnejších VPN a najlepších VPN pre Netflix sprievodcov. Má viac ako 3 000 serverov rozmiestnených v 94 krajinách na 160 miestach vrátane Brazílie. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Okrem vynikajúcej ochrany súkromia a zabezpečenia nemá ExpressVPN žiadny problém dostať sa do Netflixu a zvíťaziť v našom najlepšom sprievodcovi VPN pre streamovanie. Je tiež porovnateľná s NordVPN, ako si môžete prečítať v našom článku ExpressVPN verzus NordVPN.

Môžete ho použiť na hlavných operačných systémoch, s klientmi, ktoré sa ľahko používajú, aj keď nemáte skúsenosti s VPN. Môžete to vyskúšať pomocou sedemdňovej skúšobnej verzie. Ak sa vám nepáči, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí bez otázok. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN pre viac informácií.

CyberGhost

CyberGhost je ďalšia VPN, ktorá je vhodná pre Brazíliu. Má prísne zásady ochrany osobných údajov a dobrú bezpečnosť, ako aj rozsiahlu sieť serverov, ktorá pokrýva 60 krajín vrátane Brazílie. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, kde nájdete podrobný pohľad na túto službu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Má slušné rýchlosti a neobmedzenú šírku pásma a má prístup k sieti Netflix. Môžete ho nainštalovať do väčšiny hlavných operačných systémov a súčasne pripojiť až sedem zariadení, čo z neho robí jednu z najlepších sietí VPN pre viac zariadení.. 

K dispozícii je sedemdňová skúšobná verzia, takže si ju môžete vyskúšať sami. Ak nemáte presvedčenie, existuje 45-dňová záruka vrátenia peňazí, na ktorú sa môžete spoľahnúť..

Nebezpečenstvo použitia brazílskej adresy IP

Osobné údaje Brazílčanov nie sú chránené zákonom, a preto sa im nepáčia úplné súkromie. Prebiehajúci spor WhatsApp vyvoláva obavy týkajúce sa súkromia a cenzúry. V rokoch 2015 a 2016 bol do služby uložený dočasný zákaz, ktorý sa však rýchlo prevrátil. Odvtedy existuje niekoľko blokov, ako neodovzdať požadované informácie požadované pri vyšetrovaní trestných činov. 

Medzi ďalšie pokusy vlády o cenzúru a narušenie súkromia patria návrhy vyžadujúce od poskytovateľov internetových služieb a konkrétnych webových stránok, aby uplatňovali politickú cenzúru. Taktiež chce, aby súdy mohli vynútiť blokovanie služieb a webových stránok a presadzovanie práva s cieľom identifikovať adresy IP používateľov bez súdnych príkazov. 

VPN by používateľom umožnila obísť cenzúru a zároveň si zachovať svoje súkromie, ak by sa takéto návrhy vykonali.

Záverečné myšlienky

Dúfame, že teraz viete, ako získať brazílsku adresu IP. Či už chcete zostať v obraze s miestnou televíziou alebo získať prístup k svojmu bankovému účtu, VPN je najlepším a najbezpečnejším riešením. Nielenže budete mať prístup k brazílskym službám a obsahu, ale budete si tiež istí ochranou. 

Ktorákoľvek z troch sietí VPN v našom zozname vám získa brazílsku adresu IP a zakryje vašu skutočnú polohu. Tiež vás dostanú do Netflixu. Ponúkajú bezplatné skúšky, takže si ich môžete sami vyskúšať a záruky vrátenia peňazí, takže ak ich vyskúšate, nestratíte nič. 

Ak máte nejaké tipy na získanie brazílskej adresy IP, zdieľajte ich v sekcii komentárov. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me