Ako získať belgickú IP adresu v roku 2020: Brusel Routs

Belgičania v zahraničí vynechávajú slávnu belgickú čokoládu a pivo, ako aj cenovo dostupný vysokorýchlostný internet. Horšie však je, že kvôli geoblokom nie je možné sledovať miestne relácie a pristupovať k belgickým webovým stránkam. Našťastie môžete zmeniť svoju IP adresu na belgickú a získať prístup ku všetkému požadovanému obsahu. Ukážeme vám, ako ho získať.


IP adresa je jedinečná skupina číslic priradených vášmu zariadeniu pri pripojení na internet, ktorá informuje webové stránky o tom, v ktorej krajine sa práve nachádzate. Zmena adresy IP na belgickú vám tiež pomôže obísť webové bloky, ktoré vám neumožňujú prístup k váš online bankový účet alebo vládne služby.

Ako získať belgickú IP adresu

Existujú dva hlavné spôsoby, ako získať belgickú IP adresu: pomocou proxy alebo pomocou virtuálnej súkromnej siete. Ak používate proxy službu, môžete zmeniť svoju IP adresu, aby ste mali prístup k svojmu obľúbenému obsahu alebo online službám. Ako si však môžete prečítať v našej príručke VPN verzus Proxy verzus Tor, serverom proxy chýbajú dôležité bezpečnostné funkcie, napríklad šifrovanie, a odhaľujú vašu skutočnú adresu IP..

Odporúčame vám použiť sieť VPN, pretože pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia šifrovaním pripojenia a môže skryť vašu IP adresu a umiestnenie, aby ste mali prístup ku všetkým kanálom vysielaným v Belgicku.. 

Vaše údaje tiež zašifrujú, aby zabránili online kráľom, aby ich kradli, najmä pri používaní verejných sietí Wi-Fi. Väčšina poskytovateľov neuchováva denníky, čo znamená, že vaša online aktivita je súkromná.

Ktorýkoľvek z našich najlepších návrhov VPN vám môže pomôcť zmeniť vašu adresu IP, potrebujete však jednu so servermi v Belgicku. Vybrali sme tri odporúčania, ktoré vám to pomôžu, čo vám tiež poskytne prístup k belgickému obsahu a online službám.

ExpressVPN

Vybrali sme si ExpressVPN, pretože je to najlepšia sieť VPN okolo a zasahuje všetky správne značky. Je na prvom mieste v zozname najrýchlejších sietí VPN na trhu, ľahko sa používa a má vynikajúce zabezpečenie. 

Má tiež politiku nulového záznamu a najvyššie stupne šifrovacieho protokolu, ktoré zabezpečujú ochranu vášho súkromia. Ak chcete získať podrobnejšiu analýzu služby, pozrite si našu recenziu ExpressVPN.

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Ak je vašou prioritou streamovanie obsahu na Netflixe alebo iných platformách, ExpressVPN je tiež najlepšou VPN na streamovanie, pretože obchádza geobloky a neexistujú žiadne obmedzenia šírky pásma. Funguje na Windows, MacOS, Linux, Android a iOS a navyše si môžete sťahovať rozšírenia pre hlavné prehliadače, ako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.. 

Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu a e-mailu. Pred vrátením peňazí máte k dispozícii 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

NordVPN

NordVPN je ďalšou dobrou voľbou, ktorá vám vďaka svojej rozsiahlej sieti serverov v 60 krajinách môže získať belgickú IP adresu. Zabezpečenie je prvotriedne s prepínačom kill a servermi s dvojitým skokom, ktoré šifrujú vaše pripojenie dvakrát. 

Navyše, vaše aktivity sa neprihlásia. Má tiež dobrú rýchlosť, neobmedzenú šírku pásma a môže odomknúť streamingové služby, preto je to jedna z najlepších VPN pre Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

Nevýhodou je, že jej rýchlosti môžu byť nekonzistentné pri pripojení na veľké vzdialenosti, ale ponúka rýchle časy prepínania servera. 

Môžete sa k nemu rýchlo pripojiť na hlavných operačných systémoch, ako sú Windows, MacOS, Android a iOS. Môžete to vyskúšať ešte predtým, ako si ju kúpite, s 30-dňovou lehotou na vrátenie platby. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii NordVPN.

CyberGhost

V neposlednom rade je CyberGhost. Rovnako ako naše ďalšie dve odporúčania, ponúka aj belgické servery – 76 v Bruseli, takže si musíte vybrať z čoho najviac. Poskytuje veľkú bezpečnosť a prepínač zabíjania, takže môžete prehľadávať informácie o tom, že ste v bezpečí. Prečítajte si našu recenziu CyberGhost, aby ste sa dozvedeli viac o službe.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

predchádzajúca

Ďalšie

CyberGhost má dobrú rýchlosť a neobmedzenú šírku pásma, takže si nemusíte robiť starosti s obmedzeniami využívania dát a súčasne môžete pripojiť až sedem zariadení. Preto je to jedna z našich najlepších sietí VPN pre viac zariadení.

Môžete ho použiť na Windows, MacOS, Android a iOS. Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu alebo e-mailu a má rozsiahlu databázu znalostí, kde nájdete tipy na riešenie problémov. Okrem toho prichádza so 45-dňovou zárukou vrátenia peňazí, takže si ju môžete vyskúšať ako prvú.

Nebezpečenstvo použitia belgickej adresy IP

Belgicko je jednou z najlepších krajín na svete, pokiaľ ide o prienik na internet a celkovú konektivitu. Napriek tomu v krajine stále existujú určité riziká, najmä pri nedávnych teroristických útokoch v Európe. Tieto viedli belgickú vládu k vypracovaniu nových právnych predpisov, ktoré jej umožnia sledovať online činnosť svojich občanov vrátane dohľadu nad aplikáciami na odosielanie správ, ako sú WhatsApp a Viber. 

V dôsledku toho budú belgickí poskytovatelia internetových služieb povinní pri vyšetrovaní odovzdať údaje o používateľovi orgánom. Použitie VPN je jediný spôsob, ako tomu zabrániť.

Belgický trestný poriadok kladie blokovanie aj na nezákonný obsah, napríklad na materiál chránený autorskými právami na stránky s hazardnými hrami alebo na hazardných hrách bez úradných licencií Hernej komisie. Ak sa rozhodnete obísť tieto pravidlá prostredníctvom zdieľania súborov P2P, uistite sa, že používate jednu z našich najlepších sietí VPN na torrentovanie a riskujete spustenie autorských práv..

Belgická protipirátska federácia môže nariadiť poskytovateľom internetových služieb blokovať webové stránky bez súdneho príkazu. A čo je horšie, často dostávajú žiadosti o filtrovanie určitých stránok, čo sťažuje belgickým používateľom prehliadanie webu na legitímne účely..

Záverečné myšlienky

Dúfame, že vám táto príručka pomohla vedieť, ako získať belgickú adresu IP. S VPN je to omnoho jednoduchšie, pretože je bezpečnejšie a chráni vašu online slobodu pred vládnym dohľadom alebo počítačovými útokmi. 

Ktorýkoľvek z našich troch výberov VPN vám môže pomôcť zmeniť vašu adresu IP na belgickú a zároveň chrániť vaše súkromie a zabezpečiť vaše pripojenie. Taktiež odblokujú Netflix a ďalšie streamingové služby. 

Máte nejaké návrhy, ako získať belgickú IP adresu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Radi by sme o tom počuli. V našej knižnici VPN nájdete ďalšie články, ktoré by vás mohli zaujímať. Ako vždy, ďakujem za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me